Як пробитися в шоу-бізнесі

% Олена Преснякова, автор JustLady. % % %
��� ��������� � ���-�������
% Багато хто впевнений: пробитися в шоу-бізнесі можна тільки не самими делікатними методами або за допомогою великих грошей. Однак можна стати в один момент знаменитим, опинившись у потрібний час у потрібному місці. Головне - вибрати правильний напрямок.
% Статті за темою «Як пробитися в шоу-бізнесі» %
Як пробитися в шоу-бізнесі
% Як потрапити в шоу-бізнес %
Як пробитися в шоу-бізнесі
% Як стати співачкою? %
Як пробитися в шоу-бізнесі
% Як потрапити в тусовку шоу-бізнесу %
Як пробитися в шоу-бізнесі
% Зірки з великим носом %
% Як знайти того або тих, хто допоможе пробитися у світ яскравих і талановитих людей, що мають шалену популярність і за життя зараховують до небожителів естради? Як потрапити на прийом до ласкавим і розуміючим продюсерам і досвідченим зіркам, що беруть під своє крило новачків шоу-бізнесу?%

Для початку потрібно вирішити, що для вас важливіше: творчі успіхи або скандальна слава. А може, і те, і інше, так як, якщо ви корифей жанру, але скромні й сором'язливі, папараці просто з ніг зіб'ються, щоб роздобути хоч які-небудь «смажені» факти. Або, що буває, і нерідко - самі їх і вигадають, а потім вас же і звинуватять в «чорному піарі». Для чого все це робиться? Зрозуміло, для підвищення рейтингу видань, редактори яких ходять до суду, як на роботу.

Якщо ж вам все одно, що про вас подумають чи напишуть (хоча на відвідуваність концертів це теж, безперечно, впливає), так як у вас дійсно є талант, зверніться спочатку до фахівців, щоб вони змогли оцінити його по достоїнству. Але не до продюсерів або іншим виконавцям (зоряним і не дуже), а до ... музичним критикам і ді-джеям, працюючим на радіо. Напроситися в гості і до тих, і до інших набагато простіше, ніж знайти момент і продемонструвати свої досягнення тим, хто перебуває на вершині слави і могутності.

Безумовно, і критикам, і ді-джеям в силу специфіки своєї діяльності доводиться слухати чимало «форматної» музики. Але, по-перше, під час приватного прослуховування вони керуються тільки своїм власним смаком. А по-друге, життя творчих і навколотворчі людей настільки насичена, що якщо б їм дійсно не подобалося те, чим вони займаються, вони б давно змінили рід занять. Так що прослухати пару куплетів пісні у вільний час їм цілком під силу. Але наполягайте саме на особистій зустрічі, так як, на жаль, ваш демо-диск може просто загубитися серед сотень і тисяч інших.

Є й інший вірний спосіб пробитися в шоу-бізнесі - на час встати, якщо можна так висловитися, по інший бік барикади. Тобто влаштуватися на роботу в одну з редакцій газет або стати все тим же ді-джеєм на радіо - спочатку місцевого, а потім і всеросійського масштабу. Для цього теж доведеться багато і серйозно працювати. Зате ви зможете незабаром познайомитися зі світом шоу-бізнесу і стати «своїм серед чужих». Ну а після деякого часу і повернутися до творчості. Тим більше що співаючі ді-джеї та журналісти вже давно нікого не дивують.

Теги: бізнес, шоу, дорога

Як вижити в офісній війні

��� ������ � ������� �����
% Напружена економічна ситуація, яка склалася на сьогоднішній день, а також ризик бути звільненим змушує раніше добропорядних колег на плітки й інтриги, щоб залишитися при своїй посаді. Але офісні сварки породив не тільки криза, але й такі почуття як образа, заздрість і боротьба за владу.
% Статті за темою «Як вижити в офісній війні» %
Як вижити в офісній війні
% Як вижити у світі чоловіків %
Як вижити в офісній війні
% Як вижити жінці в чоловічому колективі %
Як вижити в офісній війні
% Про незмінних супутниках офісного життя та особливості роботи в колективі %
Як вижити в офісній війні
% Як вижити після новорічного застілля %

Якщо якийсь працівник заробляє трохи більше інших або є професіоналом своєї справи, біля нього відразу починають розгортатися інтриги. Як же людині вижити в офісній війні? Триматися на відстані від інтриганів або підлаштовуватися під їх поведінку?

На думку психологів, є кілька типів людей, які схильні до інтриг. Щоб вижити в офісній війні таких людей потрібно уникати або вибудовувати з ними правильну стратегію поведінки.

«Всезнайка» - ця людина може вести нескінченні міркування про те, що відбувається в офісі, і при цьому робити вигляд, що його інформація ексклюзивна, хоча невідомо звідки він її добув. Єдиним невірним кроком у спілкуванні з такою людиною може стати інформація про свою роботу або про себе, оскільки вам невідомо як він спотворить отриману інформацію, щоб використовувати її в своїх цілях.

«Лобіст» - ця людина є досить непоганим фахівцем і обов'язково якими засобами намагається відстояти свій проект, бо вважає, що саме його ідеї принесуть неймовірну користь компанії. З такою людиною мати справу можна тільки в тому випадку, якщо ви згодні з його думкою. В іншому випадку своєю незгодою з його проектами та ідеями ви можете спровокувати неприємності.

Найнебезпечнішим офісним працівником є ​​людина, яка постійно плете закулісні інтриги. Він далеко не знавець своєї справи, але своєю чарівністю легко може знайти підхід як колегам, так і до начальства. Завдяки привабливості він і просувається вгору по кар'єрних сходах. Деякі психологи вважають, що до таких персонажам можна віднести таку офісну особистість, як «шантажист». Така людина помічає у всіх співробітників слабкі сторони або проколи в роботі, і якщо ви будете заважати здійсненню його планів, він зможе надавити на вас і пригрозити розповісти начальству про помилки.

Теги: людина, тип, стратегія, війна, поведінку

Як & quot; окупити & quot; своє весілля

% Анастасія, автор JustLady. % % %
��� "�������" ���� �������
% Весілля у всіх асоціюється не тільки з криками "Гірко!", Білою сукнею, нареченим і нареченою, але ще й з неймовірними витратами і турботами. І цілком природно, що молодята надеятся, так би мовити, "окупити" весілля або повернути витрачені на організацію свята гроші. Вийде у них це чи ні, буде зрозуміло після того, як все затихне і новоспечені чоловік і дружина стануть розпаковувати подарунки і підраховувати вміст конвертів.
% Статті за темою «Як & quot; окупити & quot; своє весілля » %
Як & quot; окупити & quot; своє весілля
% Як оцінити ручна праця %
Як & quot; окупити & quot; своє весілля
% Красиве хобі: організація виставки ляльок %
Як & quot; окупити & quot; своє весілля
% Займисті знижками, або Вибираємо «гарячий тур» %
Як & quot; окупити & quot; своє весілля
% Як відпочити на роботі %

Нагальне питання як "окупити" весілля багатьма вирішується просто - запросити побільше заможних гостей. Правда, тут є свій підступ, велика кількість гостей тягне за собою і вагомі витрати. І це не тільки весільний банкет, а й ще транспорт, закуски на прогулянку, алкогольні напої, а так само в деяких випадках питання з розселенням родичів і друзів, які прибули з іншої місцевості. Як бачите, список виявляється не маленьким, та ще й самі молодята бажають виглядати в цей день так, як ніколи. Для цього наречена купує найдорожче плаття, замовляється самий шикарний букет. На тлі такої красивої нареченої і наречений не відстає, замовляючи фрак або смокінг, а для їх спільної поїздки - лімузин.

Організовувати весілля за вищим розрядом і сподіватися, що вона окупиться можна лише тоді, коли знаєш фінансове становище всіх запрошених гостей. Однак, не варто думати, що ваші надії будуть повністю виправдані. Справляти весілля лише з думкою про те, скільки вам подарують грошей - просто блюзнірство. Тоді, краще взагалі нічого не влаштовувати і не витрачати грошей. Адже рідні та близькі в цей день бажають розділити з вами вашу радість, стати учасником вашого першого сімейного свята, а не проявити акт милосердя, поклавши в конверт енну суму грошей.

Ну, це так, відступ від теми, адже все одно більшість весіль проходять саме за таким сценарієм, коли з гостей бажають виманити якомога більше грошей. Все починається зі старовинного обряду викупу нареченої. Не біда, що істина цього заходу усіма давно забута, зате до нас дійшла традиція по шляху до нареченої вимагати з нареченого грошей, виставляючи на шляху різні перешкоди. Цим займаються подружки нареченої і її родички. Правда, деякі подружки, не бажаючи завдавати явного збитку сімейному бюджету, повертають потім всі гроші молодим. Далі в хід йде тамада або організатор весільного застілля. Саме це, незацікавлена, обличчя і вносить посильний внесок у те, щоб весілля окупилася. У жартівливо-ігровій формі гостей розважають і випрошують грошей, то на мальчонку, то на дівчину, то на весільну подорож для молодих, ну і найпопулярніше - це аукціон з продажу весільного торта і пляшки шампанського з рук молодят. Ще один спосіб зібрати з гостей грошей - весільний танець, коли молодят обсипають монетами і купюрами різного номіналу. Вони в свою чергу, знову ж таки в ігровій формі, повинні потім все це швиденько зібрати або підмести. 

Як бачите, питання окупності весілля багато в чому залежить не тільки від заможності гостей, але ще і в їх готовності віддати понад покладений в конверт. Природно і досвід, азарт і запал тамади в цій справі відіграють важливу роль, тому варто ретельніше вибирати організатора і розпорядника свого весілля. У висновку хочеться зазначити, що сподіватися на те, що ваше весілля окупиться, можна тоді, коли ви заздалегідь попередьте запрошених гостей про те, що найкращим подарунком для вас стануть хрусткі купюри і дзвінкі монети.

Теги: деньга, гість, весілля, подарунок, молода, наречена, тамада, наречений