Кращі жіночі професії

% Ірина Бєлкіна, автор JustLady. % % %
������ ������� ���������
% Сучасну леді запросто можна побачити на посаді керівника підприємства, поліцейського, виконроба, кранівника і навіть шахтаря. Однак це, скоріше, виняток, ніж правило. Все ж жінок як і раніше залучають більш традиційні професії. Це в черговий раз підтвердило дослідження ІЦ, проведене порталом SuperJob.ru.
% Статті за темою «Кращі жіночі професії» %
Кращі жіночі професії
% Найперспективніші жіночі професії %
Кращі жіночі професії
% Найбільш затребувані жіночі професії %
Кращі жіночі професії
% Рідкісні жіночі професії %
Кращі жіночі професії
% Найперспективніші жіночі професії %
% Рейтинг «жіночих» професій очолює посаду секретаря-діловода. Всі 100% претендентів в секретарі - жінки. Дослідницький центр порталу вивчив 50 найбільш популярних професій, грунтуючись на аналізі резюме претендентів з досвідом роботи в тій чи іншій сфері. За результатами, з усіх професій тільки посаду секретаря-діловода на 100% виявилася «жіночої», тобто її прагнуть зайняти виключно представниці слабкої статі.%

На посаді інспектора відділу кадрів жінкам, ймовірно, не менш комфортно, ніж у кріслі секретарки (97% від загальної кількості претендентів на цю посаду). Далі слід не менш «дамська» професія - офіс-менеджер (95% жінок).

Планувати відпустку також бажають в основному жінки, записавши до рейтингу кращих посаду менеджера з туризму (92% представниць слабкої статі). «Жіночої» професією є і помічник (або помічниця) керівника (88% претендентів на цю посаду - жінки).

Бухгалтер - слово хоч і чоловічого роду, але жінки частіше відповідають вимогам, що пред'являються до прагнуть зайняти це місце (бухгалтером хочуть працювати 86% жінок). Стільки ж дам (86%) готові стати ландшафтним дизайнером.

Розмовляти по телефону з користю і за гроші, а саме працювати за професією оператора call-центру, забажали 82% дам.

Жінки здатні піклуватися не тільки про свою сім'ю, чоловіка і дітей, але готові думати про весь світ, а точніше про довкілля - 79% претендентів на посаду еколога знову ж жінки.

Творчий свербіж не залишає у спокої слабка стать, тому дами вперед чоловіків мріють зайняти крісло менеджера з реклами та зв'язків з громадськістю (75% і 73% здобувачок).

Трохи менше дам (67%) прагнуть до професії літературний редактор і кошторисник. Не готові жінки поступитися сильній статі та посади аудитора та архітектора (65%).

Дуже затребувана у жінок і професії фітнес-тренера (62%), контент-менеджера і бренд-менеджера (по 60%).

Із серйозних та інтелектуальних занять жінки вибирають спеціальності юриста (57%) і фінансового аналітика (55%), незважаючи на те, що діяльність у сфері аналізу ринку та права ще якісь 10-15 років тому була виключно прерогативою сильної статі.

Таким чином, соціологічне дослідження підтвердило, що «жіночі» професії - зовсім не міф, вони мають місце бути, і часом пані можуть скласти серйозну конкуренцію чоловікам на ринку праці. А на деяких посадах жінка - не просто незамінний працівник, а єдино можливий варіант. Головне, щоб самій представниці слабкої статі обрана нею професія була до душі, приносила задоволення і приносила дохід, і тоді вона по праву буде очолювати рейтинг найкращих «жіночих» професій!

Теги: робота, професія, жінка, рейтинг, спеціальність, спеціалізація

Як навчитися менше говорити

% Андрей Ремезов, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������ ��������
% Занадто балакучий людина здатна викликати незадоволення оточуючих, відштовхнути їх від себе, що негативно позначається не тільки на його стосунках з людьми, але й на кар'єрі. Чи існують рекомендації та вправи, що дозволяють позбутися зайвої балакучості?
% Статті за темою «Як навчитися менше говорити» %
Як навчитися менше говорити
% Як навчитися впевнено говорити %
Як навчитися менше говорити
% Як навчитися любити людину %
Як навчитися менше говорити
% Як говорити "ні" %
Як навчитися менше говорити
% Як навчитися слухати іншу людину %
% Про те, що мовчання - золото, знає багато хто. Але вміння тримати язик за зубами дано далеко не кожному. Перед тим як намагатися навчитися менше говорити, слід розібратися в причинах зайвої балакучості.%

Чому одна людина мовчить, а інший говорить майже без угаву? Тому, що перший нічого сказати? Навряд чи. Основою балакучості є деякі якості характеру, без зміни яких навчитися говорити менше дуже проблематично. Якщо ви вважаєте, що говорите занадто багато, спробуйте зрозуміти, яких тим ви торкаєтеся в розмові. Наприклад, вам подобається когось обговорювати, ви жваво цікавитеся всіма плітками. Позбавтеся від звички обговорювати інших людей, і ви втратите одну з найважливіших причин для розмов.

Звичка обговорювати, а в більш загальному вигляді, судити, характерна для багатьох людей. Невипадково однією з найважливіших біблійних заповідей є заповідь «Не суди». І не тільки тому, що той, хто не судить, і сам не буде судимий. Звичка судити дуже негативно відбивається на чистоті душі людини - робить його кляузником, розповсюджувачем чуток. Невипадково у ченців є принцип: якщо хтось у твоїй присутності погано про когось відкликається, не слухай його. Цей принцип застосовний і в звичайному житті - якщо самі не будете нікого обговорювати і відмовитеся вислуховувати чужі плітки, ви не тільки станете чистіше душею, а й будете набагато менше говорити.

Дуже багато тем для розмови є порожніми, що не дають ніякої корисної інформації. Якщо вам болісно хочеться про щось заговорити, зловіть себе на цьому бажанні і оцініть, наскільки важлива та тема, яку ви хочете підняти. Чи зміниться що-небудь, якщо ви про це не поговорите? Якщо не зміниться, то постарайтеся утриматися від розмови.

Одна з причин зайвої балакучості йде своїм корінням в езотерику. Є категорія людей, яким для того, щоб добре себе почувати, обов'язково треба з кимось поговорити. При цьому той, з ким вони говорять, у міру розмови починає відчувати себе все більш втомленим. Такі ознаки говорять про енергетичне вампіризм, нехай навіть неусвідомленому. Якщо ви помічаєте за собою щось подібне, це тривожний симптом, який свідчить про порушення природного енергетичної взаємодії зі світом. Найлегше виправити цю ситуацію через релігію - саме віра, спілкування душі з Богом дозволяють повернути нормальний енергетичний обмін. Після того, як він відновиться, пропаде і бажання базікати.

Вчіться говорити повільно і виразно. Задайтесь метою зробити вашу мову вагомою і змістовною, позбавленою від сміття. При цьому ви помітите, що повільна мова не дозволяє вам базікати - ви просто не зможете підтримувати необхідний для цього темп. У кожному разі, основою позбавлення від зайвої балакучості є вміння спостерігати за собою. Почніть контролювати свою мову - спочатку це буде виходити погано, ви постійно будете забувати про своє бажання говорити менше і тільки по суті. Але поступово ви будете згадувати про це все частіше і частіше, поки контроль мови не стане для вас повсякденною річчю. А зі зникненням балакучості поступово піде в небуття і необхідність стежити за мовою.

Теги: розмову, малий, балакучість

З чого почати візажиста без досвіду

% Olga A, автор JustLady. % % %
� ���� ������ ��������� ��� �����
% Візажист - одна з найбільш креативних і цікавих професій. До того ж, на сьогоднішній день фахівці в цій області досить затребувані. Але для того щоб зайняти свою нішу на цьому ринку, необхідно зробити перші кроки.
% Статті за темою «З чого почати візажиста без досвіду» %
З чого почати візажиста без досвіду
% Професійні тіні: переваги і недоліки %
З чого почати візажиста без досвіду
% Поради візажистів: омолодження за допомогою макіяжу %
З чого почати візажиста без досвіду
% Професія перукаря %
З чого почати візажиста без досвіду
% Як зробити портфоліо моделі %
% В першу чергу, будьте готові до того, що гроші, які ви витратили на навчання професії - це далеко не останні вкладення. Вам потрібно буде сформувати набір косметики і придбати інструменти для роботи. Кращий вихід - об'єднатися з такими ж початківцями, як і ви, і пошукати все необхідне по акціях і знижкам. Шукайте тільки якісний товар.%

Потім вам доведеться витратитися на PR власних послуг. Кращою рекламою буде свій сайт-візитка в інтернеті. На сайті розмістіть портфоліо, список і вартість послуг, напишіть кілька хвалебних слів про свою роботу і про індивідуальний підхід до клієнта. Створіть власні групи в соціальних мережах. Також подбайте про візитках.

Портфоліо замовте у професіоналів. На цьому не варто економити. Тут все повинно бути хорошої якості, від паперу до загального дизайну.

Починаючому візажиста найпростіше буде знайти роботу в салоні краси або магазині косметики в якості консультанта. У першому випадку легше знайти потенційних клієнтів і заявити про себе. В ідеалі можна буде освоїти ще яку-небудь суміжну професію, наприклад нарощування вій. Це принесе непоганий додатковий заробіток. У другому випадку, крім стабільного заробітку, ви дізнаєтеся багато нового про косметику і розташуйте до себе покупців.

Можна спробувати влитися в середу моделей, перукарів і фотографів. Але тут потрібно буде проявити наполегливість, чудеса дипломатії і кмітливість, щоб заявити про себе.

Непогані доходи можуть принести кіно і театр. Але в цьому випадку також доведеться попрацювати над встановленням потрібних зв'язків.

Весільний макіяж - окрема тема. Рідкісна наречена не захоче в день весілля виглядати на всі 100%. Зазвичай перед днем ​​одруження робиться пробний макіяж. Його вартість становить 50% від остаточного.

Тут вам «на руку» зіграє так зване «сарафанне радіо». Якщо зроблений вами макіяж сподобається нареченій, вона порекомендує вас своїм подругам і, можливо, сама ще раз звернеться з якого-небудь іншого приводу. Правда, тут вам доведеться терпіти всі принади передсвяткового дня - суєтність, нервозність нареченої і т.д.

Клієнток можна також залучити, встановивши контакти з різними працівниками весільної індустрії - флористами, фотографами, адміністраторами салонів, організаторами урочистостей.

У професії візажиста взагалі потрібно постійно привертати увагу до себе, спілкуватися з великою кількістю «потрібних» людей, відвідувати світські заходи, покази, вечірки і т.д. Адже популярність і, відповідно, дохід фахівця в цій галузі залежать тільки від числа задоволених клієнтів.

Теги: робота, досвід, візажист