Як вибрати правильну професію

% Озерова Юлія, автор JustLady. % % %
��� ������� ���������� ���������
% Вибір майбутньої професії - одне з найбільш серйозних рішень, яке потрібно прийняти підлітку, що вступає в доросле життя. Деякі з дитинства мають уявлення про те, ким хотіли б стати в майбутньому. У інших уподобання постійно змінюються. Для того, щоб ви не помилилися, існують методики, що допомагають зробити правильний вибір. Для школярів розроблені всілякі тести на профорієнтацію, з ними проводять бесіди психологи.
% Статті за темою «Як вибрати правильну професію» %
Як вибрати правильну професію
% Як підібрати професію %
Як вибрати правильну професію
% Як вибрати роботу до душі %
Як вибрати правильну професію
% Шість міфів про вибір професії %
Як вибрати правильну професію
% Як домогтися успіху %
% Щоб вибрати правильну професію і не пошкодувати про це, потрібно добре уявляти, чого саме ви хочете від своєї майбутньої роботи. Який спосіб життя був би для вас ідеальним, чим би ви хотіли займатися? Рівень заробітної плати, звичайно, теж є однією з найважливіших характеристик майбутньої спеціальності.%

Вкрай важливо тверезо оцінювати свої здібності. Складно очікувати, що ви будете хорошим бізнес-аналітиком, якщо з математичних дисциплін завжди перебивалися з трійки на слабку четвірку. Зате якщо вибрати професію за своїми здібностями і по схильностям, то можна стати дійсно висококласним фахівцем, а такі люди завжди можуть добре заробляти. Важливо правильно оцінити своє здоров'я. Можливо, ви мрієте про танцювальній кар'єрі, але ось слабкі суглоби роблять її неможливою. Доведеться подумати про інший варіант.

Тести на професійну орієнтацію, які напевно вам постійно пропонують - дуже корисна річ, не варто ними нехтувати. У більшості своїй вони створені так, щоб ненав'язливо з'ясувати психологічні схильності, а також знання респондента за багатьма навчальними дисциплінами. Всі разом це дозволяє зробити висновки про те, яка робота найбільше підійде людині. Можна пройти кілька різних опитувань, потім обдумати отримані результати. Такі тести в безлічі є в інтернеті, можна придбати в книжкових магазинах спеціальну літературу по цій темі.

Для вибору професії важливим моментом може стати прогноз аналітиків ринку праці. Деякі спеціальності сьогодні дуже популярні, і безліч абітурієнтів вибирає саме їх. Але через 5-6 років, коли ви закінчите вчитися, на піку затребуваності будуть зовсім інші професії. Прогнози соціологів на цей рахунок зазвичай дуже точні, оскільки дозволяють орієнтуватися, в тому числі, і на статистику від навчальних закладів.

Найбільш популярні мотиви при виборі майбутньої роботи: очікувана заробітна плата і престиж професії. Однак для того щоб ви відчували себе щасливим і реалізувався людиною, дуже важливо, наскільки робота буде відповідати внутрішнім потребам. Якщо ваша професія дійсно сильно вас цікавить, є велике бажання вдосконалюватися і розвиватися в цій сфері, то ви маєте всі шанси стати поважаним і висококваліфікованим фахівцем. Це гарантує не тільки хорошу заробітну плату, а й значуще соціальне становище. Колеги завжди прислухаються до думки таких працівників.

За якими критеріями не варто вибирати професію? Є список досить поширених помилок, які можуть призвести до того, що кілька років навчання будуть витрачені для вас практично даремно. По-перше, не йдіть на поводу у віянь моди. Також не варто вибирати професію, грунтуючись на рекомендаціях близьких людей. Нерідко батьки хочуть бачити дитину процвітаючим фахівцем, які заробляють багато грошей, і він надходить зовсім не на ту спеціальність, до якої лежить душа. Вчитися там же, де всі ваші друзі - теж не дуже хороший вибір, якщо ви самі бажаєте чогось іншого.

Теги: вибір, спеціальність, профорієнтація

Як почати кар'єру моделі

% Sacurafleur, автор JustLady. % % %
��� ������ ������� ������
% Часто дівчата мріють про славу і кар'єрі Клаудії Шиффер, Кейт Мосс та інших зірок подіумів. Дійсно, у провідних модельєрів світу працює багато російських манекенниць. Але для того щоб зробити кар'єру в модельному бізнесі, потрібно знати, з чого почати свою трудову діяльність.%
% Статті за темою «Як розпочати кар'єру моделі» %
Як почати кар'єру моделі
% Російські топ-моделі, що підкорили подіум %
Як почати кар'єру моделі
% Російські моделі, що підкорили світовий подіум %
Як почати кар'єру моделі
% Повні моделі на обкладинках глянцю %
Як почати кар'єру моделі
% Будівництво кар'єри: з чого почати новачкові %
% Для початку зрозумійте, чи відповідають ваші параметри необхідним на подіумі. Один з найбільш важливих - це зростання. Зазвичай агентства відбирають дівчат зростом від 174 до 182 сантиметрів. Такі стандарти обумовлені тим, що модель повинна відповідати тим розмірам одягу, які створюються для показів. Для дівчат нижче необхідного при виключно цікавих зовнішніх даних залишається можливість спробувати себе в ролі фотомоделі.%

Також є вимоги до пропорцій моделі. Вони повинні приблизно відповідати параметрам 90/60/90. Але для дівчат з пишними формами теж є можливість будувати кар'єру - у якості так званої «плюсразмерной моделі». Але необхідно врахувати, що для таких моделей існує менше пропозицій роботи, ніж для володіють традиційними фігурами дівчат.

Важливий фактор - це вік. Кар'єру моделі зазвичай починають в 14-16 років, однак ряд агентствонапрімер, американське Elite Models, розглядає і кандидаток до 22 років. Після 25 років побудувати кар'єру моделі, яка виступає на подіумі, практично неможливо. Залишається тільки зйомка для каталогів.

Досить поширена думка, що для того, щоб стати моделлю, потрібно проходити спеціальне навчання. Це не зовсім вірно. Різні міжнародні агентства не пред'являють дівчатам подібних вимог, достатньо, щоб їм сподобалися ваше обличчя і фігура. Короткий курс з поясненням правил поведінки на подіумі може проводитися і після прийому на роботу. Більшість же шкіл моделей, що працюють в Росії, можуть стати марною тратою грошей без усіляких гарантій працевлаштування. А для розвитку пластики і краси руху набагато практичніше будуть заняття танцями.

Найважливіший крок для побудови модельної кар'єри - це пошук агентства. Можна звертатися як у російські, так і в іноземні організації, що займаються пошуком моделей. Їх сайти і адреси можна знайти в інтернеті. На першому етапі відбору від вас навіть не потрібні професійні фотографії - вони будуть зроблені пізніше фотографом агентства.

Також врахуйте, що і в сфері агентств досить поширені різні види шахрайства. Серйозні організації не вимагають від дівчат плату ні за працевлаштування, ні за виїзди за кордон на кастинги і покази, ні за створення портфоліо. Ці гроші згодом віднімаються по частинах з ваших заробітків, але не стягуються вперед.

Теги: бізнес, модель, кар'єр, топ