Чому подружжя стають схожими один на одного

% Євген, автор JustLady. % % %
������ ������� ������������������� ���� �� �����
% Нерідко можна помітити, що партнери, довгий час прожили разом у шлюбі, вельми схожі один на одного. У них схожі звички і реакції, зміни настрою і навіть міміка. З віком також видно, що у них промальовується не ідентичні, але вельми схожий малюнок зморшок.
% Статті за темою «Чому подружжя стають схожими один на одного» %
Чому подружжя стають схожими один на одного
% Коли і чому сваряться подружжя %
Чому подружжя стають схожими один на одного
% Сімейні сварки на інтимному ґрунті %
Чому подружжя стають схожими один на одного
% Особистий простір люблячого подружжя %
Чому подружжя стають схожими один на одного
% Чому зраджує чоловік %
% Абсолютно однакових людей не існує, і все ж при виборі другої половини людина підсвідомо шукає того, хто буде відповідати його гендерним стереотипам, а також буде володіти поведінковими особливостями, необхідність до яких була закладена в дитячому віці. Це також можна перефразувати так, що чоловіча стать підсвідомо шукає жінку, схожу на його матір, а жіночий - партнера, схожого на їх батька. У результаті, якщо один з партнерів стався від своїх батьків, деякі подібності в зовнішності з іншим будуть спостерігатися спочатку.%

Людина схильна адаптуватися до суспільства, в якому він знаходиться - це його природне підсвідоме прагнення. Чим довше він знаходиться в суспільстві одних і тих же людей, тим більше він переймає їх поведінкові реакції, способи вираження емоцій і самі емоції, а також загальний фон настрою. Через довгий термін подружжя повністю асимілюються, переймаючи звички один одного. Несприятливі вихідні фактори, присутні у одного з партнерів, можуть бути перейняті або заблоковані іншим партнером, в області ж нейтральних та позитивних схожість стає максимальним.

Як правило, якщо партнери живуть разом протягом довгого часу, їх зовнішність набуває риси, характерні для даного кліматичного поясу - наприклад, проживаючи в теплих краях тривалий час, особи обох будуть обвітрені і загорівся за умови систематичного знаходження на свіжому повітрі. Переймаючи звички і спосіб життя, вони набувають подібне статура, накопичуючи або скидаючи жирові відкладення.

Подібність в міміці і в малюнку зморшок також пояснюється дуже просто. Спільні переживання - горе, радість, втрати і розчарування накладають відбиток на обличчя обох, якщо, звичайно, вони були пережиті разом. Підсвідоме копіювання міміки кожним партнером укупі з спільними переживаннями формують особи, які з плином часу чим далі, тим більше схожі один на одного.

Теги: пара, друг, старість, чоловік, час

Що робити, коли коханий одружується з іншою

��� ������, ����� ������� ������� �� ������
% Розчарування і любовні катастрофи трапляються в житті кожної жінки. Однією з найбільш руйнівних є одруження вашого улюбленого на інший. У таких ситуаціях грунт спливає з-під ніг, а в голові залишається одне-єдине питання: що робити ?!
% Статті за темою «Що робити, коли коханий одружується з іншою» %
Що робити, коли коханий одружується з іншою
% 7 ознак того, що він ніколи з тобою не одружиться %
Що робити, коли коханий одружується з іншою
% Чому чоловіки не одружуються %
Що робити, коли коханий одружується з іншою
% Психологія сімейних відносин: навіщо чоловіки хочуть одружуватися %
Що робити, коли коханий одружується з іншою
% Як змусити його одружитися на вас %

Для початку слід заспокоїтися і викинути з голови мстиві думки, які звуть вас зателефонувати його майбутній дружині і влаштувати скандал, або з'явитися на весілля і спробувати її засмутити. Подумайте про те, що скандал вам його не поверне.

Усвідомте, що катастрофа відбулася. Він вибрав не вас. Постарайтеся змиритися з цією думкою і просто жити далі. Не потрібно займатися самоїдством і порівнювати себе з його майбутньою дружиною і думати, що він вибрав її, бо вона - досконалість, а ви - порожнє місце. Нічого подібного! Він вибрав її, тому що любов непередбачувана і примхлива, і звичайною логікою пояснити її не можна. Просто він вже знайшов свою любов, а у вас ще все попереду. Не сваріть себе і ні в чому не звинувачуйте - вам, як ніколи, потрібні зараз внутрішня сила і любов до себе.

Не тіште себе марними надіями про те, що вони не протягнуть разом і декількох місяців, і не впивайтеся даними статистики про розлучення. Тим більше не сподівайтеся продовжувати з ним стосунки і після його весілля. Навіть якщо чоловік буде не проти такого варіанту, подумайте, вам-то навіщо воно треба? Життя не така довга, щоб витрачати її на порожні, ні до чого не призводять відносини.

Викиньте його з голови і почніть життя заново. Займіться новою справою, заведіть нових друзів, нові захоплення. Зробіть все, щоб перестати думати про нього і почати нове життя. Повністю зосередьтеся на створенні власних відносин з відповідним вам чоловіком, і дуже скоро весілля вашого колишнього чоловіка відійде в розряд несуттєвих подій.

Теги: інший