Цілюща сила обіймів
% Леся Михайлова, автор JustLady.
%
%
%
% Різні люди по-різному виявляють почуття турботи, любові, прихильності. Один із способів, що виражають подібні почуття - це обійми. Обійми може мати різний вигляд, але суть від цього не змінюється. Обійми - це така форма близькості, яка властива не тільки для людей, а й для деяких тварин.
% Статті за темою «Цілюща сила обіймів»
%
% Аромамасла і їх цілющі властивості
%
% Корисні та цілющі властивості кульбаби
%
% Кріотерапія - комплексний вплив на організм
%
Весь світ 21 січня відзначає один з найбільш чудовий і ніжних свят - Всесвітній день обіймів. Відзначати цей день запропонували студенти, саме в цей день люди вітають одне одного, укладаючи оточуючих в обійми.
Вчені з'ясували, що людині необхідно в добу 12 обіймів, адже вони володіють цілющою силою. Коли люди обіймаю, один одного, вони не просто таким чином показують почуття, а й зціляють. Медики встановили, що саме обійми необхідні людині в якості знеболюючих засобів. А також під час обіймів в кров людини організм виробляє ендофріну, окситоцин, гемоглобін. Та й взагалі, обійми - це, свого роду, енергетик для людини.
Важливі обійми і для дітей, адже перше, що немовля може усвідомити і відчути - це обійми. Саме в цей період мати повинна закласти фундамент тепла і любові своєму малюкові, показуючи почуття прихильності і відновлюючи почуття безпеки поряд з батьками. Коли ж дитина починає дорослішати, він може поміняти своє ставлення до такої форми спілкування, особливо це стосується хлопчиків. І тоді завданням батьків буде знайти підхід до своєї дитини. Торкатися до дитини потрібно як би випадково і в цей час робити якийсь комплімент.
Також обійми є невід'ємною частиною сексуальної гри. У цьому випадку, обійми діляться на такі категорії: легкий дотик, притиснення до грудей, притиснення з легким тертя, міцні обійми.
При обіймах люди доторкаються до певних частин тіла. У кожної частини тіла є свої ерогенні зони, які через нервові закінчення сигналізують в головний мозок. Такою дією люди викликають або прихильність один до одного, або навпаки - відторгнення.
Таку форму близькості люблять як чоловіки, так і жінки. % Чоловіки люблять обніматися: % - Так як формується почуття тепла; % - Для відчуття захищеності; % - Так як заспокоює; % - Оскільки усвідомлюють, що є близька людина; % - З почуття любові; % - Через запах шкіри, який у кожного індивідуальний. % - Через простого задоволення.
Жінки люблять обніматися: % - Відчуваючи, що ти любима і необхідна; % - Для зв'язку з близькою людиною; % - З почуття захищеності; % - Для підтримка з боку близьких; % - Для відчуття тепла і турботи; % - Для обміну почуттями; % - Так як це заводить.
Так у чому ж важливість обіймів? Обійми не можуть наносити шкоди. Вони не містять токсинів, ГМО, і їх солодкість - 100%. Для обіймів не потрібен джерело живлення, вони невичерпний. Вони особливо гарні в холодні або дощові дні. Так навіщо ж відкладати на завтра, якщо можна обійняти людину сьогодні?
Теги: сила, властивість, обійми, обнімання
Як навчитися слухати іншу людину
% Sestr, автор JustLady.
%
%
%
% Спілкування з собі подібними - одна з привілеїв живих істот. Людині в цьому плані пощастило більше, ніж тваринам - адже передати свої почуття та інформацію він може не тільки за допомогою жестів і рухів тіла, але і за допомогою мови. Правда, не завжди вступили в діалог люди можуть зрозуміти один одного, оскільки кожен замкнутий тільки на себе і не вникає в те, що говорить йому співрозмовник. Для повноцінного і ефективного спілкування вам необхідно навчитися слухати іншу людину.
% Статті за темою «Як навчитися слухати іншу людину»
%
% Як навчитися чути інших
%
% Як навчитися красиво говорити?
%
% Як навчитися взаєморозумінню
%
% Як навчитися керувати людьми
%
% Мало сенсу в тому спілкуванні, де кожен чує тільки себе. Щоб зрозуміти, що до вашої свідомості хоче донести ваш співрозмовник, вам необхідно не тільки слухати і розуміти, про що він вам сказав. Для повноцінного спілкування потрібно про аналізувати сказане, систематизувати отриману в ході розмови інформацію, зробити висновки і висловити своє ставлення до почутого.% Часто люди, беручи участь у розмові, слухають пасивно. Вони можуть навіть відповідати впопад, але при цьому абсолютно не вникати в те, про що їм говорить співрозмовник, і пропускають більшу частину сказаного повз вуха. Навчіться слухати активно. Це передбачає, що вашу увагу під час бесіди має бути сконцентровано, і ви докладаєте зусиль, щоб осмислити і зрозуміти точку зору співрозмовника. При цьому ви запам'ятовуєте ту інформацію, яку він використовує в якості фактів і доводів, і при необхідності можете згадати та повернутися до її обговорення.
Щоб бути активним учасником діалогу і навчитися слухати іншу людину, намагайтеся вникнути в суть розмови з самого початку бесіди і не відволікайтеся: важко робити повноцінно дві справи одночасно. Ставте себе на місце співрозмовника і намагайтеся зрозуміти, що йому потрібно від вас. При цьому постарайтеся не ставитися до нього негативно - це на підсвідомому рівні буде заважати сприймати його слова правильно.
У розмові не забігати вперед і не перебивайте - намагайтеся вникнути в те, що вам говорять в даний момент, реагуйте на зміст сказаного, а не на те, в якій манері воно подається. Окрему увагу звертайте на ті висновки зі сказаного, які робить ваш співрозмовник. Якщо ви не згодні з ними, продумайте контраргументи на основі тих самих фактів, які були використані ім. Підтримуйте під час бесіди зоровий контакт і демонструйте жестами або короткими репліками, що ви уважно слухаєте співрозмовника.
Розвивайте свою пам'ять і мову. Вчіться говорити зв'язно і логічно. У цьому випадку і тим, хто спілкується з вами, буде простіше почути і зрозуміти вас.
Теги: людина, спілкування, інший, бесіда, вміння
Як ладити з друзями
% Kj11, автор JustLady.
%
%
%
% Людині складно існувати одному, тому багато філософів кажуть, що самотність гірше убогості. Друзі роблять життя яскравою, веселою, повною подій та емоцій. Вони підтримають у важку хвилину і допоможуть в біді. Тому людей, які щиро ставляться до вас, потрібно цінувати і берегти.
% Статті за темою «Як ладити з друзями»
%
% Як ладити з начальством
%
% Життя після загсу. Твої нові правила
%
% Свекруха: мати чи мачуха?
%
% Ладити з друзями не так вже й складно, головне - завжди бути природним і щирим. Фальш, брехня, награність і лихослів'я можуть зруйнувати навіть найміцнішу дружбу.% Не варто здаватися краще, ніж ви є насправді, адже друзі люблять вас такими, які ви є, а ваші мінуси рано чи пізно випливуть назовні. Спілкування має будуватися на щирості і простоті.
Ви самі теж повинні приймати і любити друзів такими, якими вони є, не намагаючись їх виправити і підлаштувати під себе. Пам'ятайте, що ваш друг індивідуальний. Якщо ж якісь якості в ньому вас вкрай дратують, спробуйте поговорити з ним на цю тему, запитаєте також, що його дратує в вас. Головне, щоб такий розмова не перетік в обопільні закиди, так ви ризикуєте посваритися.
Чи не майте звички ображатися на друзів через дрібниці. Друзі-друзями, але особисте життя повинна бути у кожного своя. Якщо подруга не може сходити з вами по магазинах, бо обіцяла провести день з коханою людиною, не варто тиждень не розмовляти з нею після цього. Поважайте інтереси і думки друзів.
Ніколи не кажіть погано про своїх друзів за їх спиною, не осуджуйте їх. Брехня незабаром виявиться, і думка про вас зіпсується назавжди. Ніхто не захоче ділитися секретами з лицеміром і брехуном.
Не смійтеся над друзями. Одна справа жартувати і підколювати одного, проявляючи тим самим свою любов і прихильність до нього, але зовсім інша - висміювати його при оточуючих, ставлячи в дурне становище.
Виділяйте час на друзів, як би ви не були зайняті роботою і домашніми справами. Візьміть за правило зустрічатися всі разом раз на тиждень або трохи рідше. Дружні зв'язки потрібно підтримувати, інакше вони обірвуться.
Даруйте друзям подарунки, здзвонюєтеся з ними, частіше давайте зрозуміти, що вони важливі і дороги вам. Ставлячись до людей щиро і добре, ви будете отримувати у відповідь взаємну прихильність і теплоту.
Теги: ставлення, подруга, друг, інший, друзь
|