Найкраща подружка - головна суперниця?

% Sestr, автор JustLady. % % %
������ �������� - ������� ���������?
% Ситуація, коли краща подруга є головною суперницею, досить типова, її навіть можна назвати класичною. Ви, напевно, читали про такі випадки або хтось із ваших знайомих опинявся жертвою такої зради. Навчені життєвим досвідом, жінки постарше вміло уникають подібних ситуацій, відразу ж обчислюючи ненадійну подругу і припиняючи з нею всякі контакти.
% Статті за темою «Краща подружка - головна суперниця? » %
Найкраща подружка - головна суперниця?
% Твоя найкраща подружка - хлопець? %
Найкраща подружка - головна суперниця?
% Сукня подружки нареченої: чи не затьмарювати, а доповнювати %
Найкраща подружка - головна суперниця?
% Плаття для подружок нареченої %
Найкраща подружка - головна суперниця?
% Суперниця: методи боротьби %
% Жертвою підступності кращих подруг частіше стають юні дівчата, для яких, як правило, це закінчується подвійним ударом - втратою подруги і коханого хлопця. Якщо ви молоді і переживаєте щасливе почуття першого кохання, саме час убезпечити себе і придивитися до своїх найближчим подружкам.%

Звичайно, жіноча вірність і справжня дружба існує, але, на жаль, вона не завжди може пройти випробування суперництвом, властивим жінкам. Чоловіки, звичайно, теж змагаються між собою, але діють при цьому більш відкрито і прямо. Жінки частіше демонструють прихильність, ніж дійсно відчувають її.

Тут не варто звинувачувати свою кращу подругу в підступності, треба просто прийняти це до уваги і враховувати в своїх діях. Аж надто велике для жінки спокуса - переманити на свою сторону хлопця, який відразу, відразу став для неї досить близький.

Коли ви знайомите свого коханого з найкращою подругою, вони, тим самим, теж стають друзями. Вони обидва ті люди, яким ви довіряєте. Він теж відразу відчуває до неї довіру та інтерес як до людини, яка знає вас більше, ніж він, знайомому з вашими таємницями, з вашої минулим життям. Спочатку цей інтерес може бути дійсно пов'язаний з вашою особистістю, але ж це може стати спокусою для подруги. Користуючись зацікавленістю вашого коханого, вона може поступово спрямувати свої зусилля на те, щоб відвернути його від вас.

І тут особливих зусиль не потрібно, якщо хлопець буде надмірно довірливий і не дуже самостійний - кілька натяків, недомовок, багатозначне мовчання - і він може почати сумніватися. Це може співпасти з вашої сваркою або просто напругою у відносинах. Рідкісна подруга відмовиться від того, щоб утішити засмученого друга.

Постарайтеся уникнути подібної ситуації і не спокушайте ні коханого, ні кращу подругу. Просто, на всяк випадок, не залишайте їх наодинці один з одним і обмежте спільне спілкування, принаймні, на перший час, поки ваша любов не буде достатньо перевірена. Такі заходи допоможуть вам зберегти вашу дружбу.

Теги: хлопець, подруга, зрада, суперниця, дружба

Як знайти спільну мову з друзями

% Daria Dyatlova, автор JustLady. % % %
��� ����� ����� ���� � ��������
% Кожна людина бажає жити в атмосфері гармонії і взаєморозуміння, отримувати радість від спілкування з близькими людьми. Як же побудувати комфортні для себе відносини і з легкістю знаходити спільну мову з друзями?
% Статті за темою «Як знайти спільну мову з друзями» %
Як знайти спільну мову з друзями
% Як знаходити спільну мову %
Як знайти спільну мову з друзями
% Чого хочуть чоловіки: як знайти спільну мову людям різної статі %
Як знайти спільну мову з друзями
% Знаки Зодіаку: як знайти спільну мову з чоловіком %
Як знайти спільну мову з друзями
% Як знайти спільну мову з колективом %
% Спілкуючись з друзями, намагайтеся їх зрозуміти і підтримати розмову. Буває так, що у вас з подругами зовсім різні сфери інтересів: вони люблять шопінг і подорожі, а ви віддаєте перевагу театр, любите поезію, із задоволенням проводите вихідні на дачній ділянці. Пам'ятайте, поки ви будете відкидати захоплення своїх подруг, вам буде досить важко розраховувати на розуміння з їхнього боку. Зовсім необов'язково любити те ж, що й вони. Головне - цікавитися думкою друзів, бути чуйною, розділяти їх засмучення і радості. Така поведінка не залишить їх байдужими, і вони так само уважно будуть ставитися і до вас.%

Спробуйте знайти точки дотику інтересів. Наприклад, запросіть на спектакль подругу, нещодавно купила нову сукню. Напевно вона захоче покрасуватися новим вбранням в театрі. Замість шопінгу по дорогих магазинах попросіть подругу скласти вам компанію на виставці-продажу квітів. Не замикайтеся на собі і будьте більш відвертими з друзями. Роблячи таким чином, ви зумієте звернути їхню увагу на інші сфери життя і захоплення. Можливо, вам і самій захочеться відправитися подорожувати в їх компанії.

Навчіться розуміти свої потреби й почуття. Найчастіше, не розібравшись в них, людина погоджується або відмовляється від чого-небудь. А потім шкодує про свій поспішному рішенні. Спокійно приймайте відмови друзів, адже у вас теж не завжди є час комусь допомогти. Якщо подруга або друг не може виконати ваше прохання, це зовсім не є показником їх ставлення до вас.

Налагодьте зворотний зв'язок з друзями. Намагайтеся зрозуміло і коректно доносити свої бажання до співрозмовника. Якщо друг або подруга чимось вас зачепили, прямо скажіть про свої почуття, не сподіваючись, що вони самі здогадаються. Відразу прояснити ситуацію, ви зможете уникнути накопичення взаємних образ і недомовок. При цьому пам'ятайте, що допомога, підтримка і поступки повинні базуватися на взаємній основі.

Теги: мова, ставлення, спілкування, друг

Дружба між чоловіком і жінкою: що це?

% Євгена Чернишова, автор JustLady. % % %
������ ����� �������� � ��������: ��� ���?
% Чи можлива дружба між людьми, якщо вони різної статі? Питання це вже давно хвилює людей по всьому світу і досі на нього неможливо отримати однозначної відповіді. Так чи можуть чоловік і жінка проводити разом багато часу, спілкуватися, бути емоційно близькі і не відчувати при цьому сексуального бажання? Або рано чи пізно подібні відносини обов'язково закінчаться в ліжку?
% Статті за темою «Дружба між чоловіком і жінкою: що це? » %
Дружба між чоловіком і жінкою: що це?
% Дружба чоловіка і жінки: як оцінити щирість %
Дружба між чоловіком і жінкою: що це?
% Дружні стосунки між чоловіком і жінкою %
Дружба між чоловіком і жінкою: що це?
% Дружба чоловіка і жінки - хіба таке можливо? %
Дружба між чоловіком і жінкою: що це?
% 5 причин, які можуть зруйнувати дружбу між чоловіком і жінкою %

Віра в те, що дружити чоловік і жінка не можуть, йде з часів давнини, коли відносини протилежних статей складалися дуже одноманітно. Жінка і чоловік могли жити в одній печері тільки будучи в сексуальних взаєминах, саме тому ні про яку дружбу тут в принципі і мови бути не могло. З розвитком суспільства, наші ролі дуже сильно змінилися, змінилися і можливості спілкування між представниками різної статі.

Чоловік і жінка мимоволі можуть відчувати взаємний потяг, а їх найбезневинніше спілкування буде фарбуватися зовсім іншими фарбами, тут вже нічого не поробиш. Але от чи перейде така дружба у щось більше або так і залишиться приємною формою спілкування - ніколи заздалегідь неможливо передбачити. Дослідження і соціологічні опитування показали, що в подібних дружніх відносинах один або обидва відчувають бажання перетворити дружбу в щось більше, але з якоїсь причини цього не роблять.

Варто відзначити, що звичка «робити друзями» властива в основному жінки. Чоловіки не завжди розуміють, яку вигоду можна отримати з подібного виду спілкування з жінкою, оскільки не здатні отримувати сильного задоволення від спілкування і розмов. Для жінок же потреба в бесіді, довірчого спілкування і простий дружній підтримці іноді має набагато більше значення, ніж сексуальний контакт. Саме тому ініціаторами дружби частіше стають саме жінки, а чоловіки погоджуються на подібні відносини, хоч і з меншою охотою.

Якщо ви відчуваєте напади ревнощів по відношенню до подруги вашого коханого чоловіка, зовсім необов'язково, що це виправдано. Часто буває так, що багаторічне спілкування дійсно дуже сильно зближує людей і робить їх хорошими друзями, незалежно від статі і віку. До речі кажучи, чим довше триває подібна дружба, тим менше приводів для занепокоєння. Адже навіть якщо спочатку виникало сексуальне бажання, з часом воно незмінно вщухає і поступово сходить нанівець. Така дружба дійсно абсолютно платонічна і безкорислива і може тривати багато років.

Дружба між чоловіком і жінкою можлива, хоча від звичайної одностатевої дружби вона, безумовно, буде відрізнятися. Не варто ревнувати або влаштовувати сцени чоловікові, якщо ви бачите, що він спілкується не тільки зі своїми друзями, але також приділяє увагу жінкам. Адже і у вас теж можуть бути абсолютно безкорисливі платонічні стосунки з чоловіками на роботі або у великій компанії друзів. Просто намагайтеся довіряти один одному.

Теги: чоловік, стать, спілкування, жінка, дружба