Як не червоніти при розмові: способи боротьби зі збентеженням

% Sestr, автор JustLady. % % %
��� �� �������� ��� ���������: ������� ������ �� ���������
% Почервоніння шкіри - природна фізіологічна реакція, яка може бути викликана перепадом тиску, раптовим страхом, хвилюванням чи збентеженням. Здатність червоніти, відчуваючи збентеження, може тішити оточуючих, але доставляти багато неприємних хвилин самій людині, якому ніяково, коли всі його почуття можна прочитати на обличчі. Ця незручність може стати причиною небажання спілкування та социофобии, щоб цього не сталося, навчитеся контролювати своє почуття збентеження.
% Статті за темою «Як не червоніти при розмові: способи боротьби зі збентеженням» %
Як не червоніти при розмові: способи боротьби зі збентеженням
% Пунцовий краса, чи вміння червоніти %
Як не червоніти при розмові: способи боротьби зі збентеженням
% Як зізнатися в любові в листі %
Як не червоніти при розмові: способи боротьби зі збентеженням
% Як читати думки людей по жестах %
Як не червоніти при розмові: способи боротьби зі збентеженням
% 5 основних способів омолодження шкіри %

Як перестати бентежитися

Збентеження викликано невпевненістю в собі - ви можете відчувати себе негідною уваги, похвали, тому кожен контакт з оточуючими стає справжнім випробуванням. Особливо важко вам може даватися спілкування з протилежною статтю, ви починаєте бентежитися при чоловіках, покриватися червоними плямами і від цього зовсім губитесь. Чому червоніє обличчя - тому, що ваш організм переживає стресову ситуацію - у вас частішає пульс і дихання, підвищується тиск, як при фізичних навантаженнях.

Почервоніння обличчя в стресових ситуаціях в медицині називається «ерітрофобія».

Такого ліки, щоб не червоніти, на жаль, не існує - причина вашого збентеження психологічна. Подумайте про те, що така нездорова реакція простежується тільки в чужому присутності. Коли ви одна, ви відчуваєте себе впевнено, і колір вашого обличчя не змінюється, навіть якщо ви і можете себе посварити за щось. Значить, щоб змусити себе не червоніти, ви можете використовувати методику психологічних тренінгів.

Не слід використовувати для позбавлення від збентеження лікарські препарати або алкоголь.

Як навчитися не червоніти

Вам слід навчитися штучно долати збентеження і не червоніти. У деяких ситуаціях просто уявіть собі, що ви перебуваєте одна. Це корисно буде у випадках, коли ви виступаєте перед якоюсь аудиторією, де немає безпосереднього контакту зі співрозмовником.

Прекрасним тренуванням для вас стане спонтанне спілкування на вулиці з незнайомими людьми. Спробуйте подолати себе і звернутися до перехожого з питанням, наприклад, котра година. У перший раз вам буде важко, у другій, напевно, теж, але потім ви усвідомлюєте, що нічого страшного не сталося, вас ніхто не образив, ви отримали доброзичливі відповіді. Два-три дні такого тренування, і ви навчитеся не червоніти при розмові навіть з незнайомими людьми.

Щоб позбутися від збентеження, вам необхідно придбати впевненість у собі. Ця якість можна розвинути в ході роботи над собою. Наприклад, візьміться за те завдання, де потрібно підготувати розгорнутий, докладний доповідь по темі, з якою мало знайомі колеги. У ході підготовки ви дізнаєтесь багато нового, тому зможете впевнено відповісти на всі поставлені запитання. Парочка таких доповідей або повідомлень допоможе вам подолати психологічні бар'єри і позбутися від збентеження.

Теги: розмова, спосіб, боротьба, збентеження, пря

Депресивно-тривожний синдром і його лікування

% Djost, автор JustLady. % % %
�����������-��������� ������� � ��� �������
% Депресія і тривога - явища одного плану. Незважаючи на те, що під депресією найчастіше мають на увазі меланхолію, пригніченість і апатію, а під тривогою - страх і підвищене емоційне напруження, доктора помітили, що саме депресивні хворі майже завжди відчувають тривожні стани. А депресія і тривога в сумі дають складну, важковиліковну хвороба, яку в світі психіатрії так і назвали - депресивно-тривожний синдром.
% Статті за темою «Депресивно-тривожний синдром і його лікування» %
Депресивно-тривожний синдром і його лікування
% Неврастенічний синдром %
Депресивно-тривожний синдром і його лікування
% Відпускний синдром. Як з ним боротися? %
Депресивно-тривожний синдром і його лікування
% Астенія %
Депресивно-тривожний синдром і його лікування
% Ефірне масло фенхеля: користь, застосування, властивості і лікування %

У хворих депресивно-тривожним синдромом стан набагато важче, ніж у тих, хто відчуває ці два стани окремо. Так, наприклад, їм важче терпіти саме захворювання, важко взаємодіяти з людьми і виконувати свої соціальні ролі. Такі пацієнти цілком можуть вчинити суїцид, а, крім того, їх набагато важче лікувати.

Причин у депресивно-тривожного синдрому може бути багато:

• Переживання трагічних подій у житті (втрата близьких, звільнення з роботи, позбавлення певного соціального статусу);

• Похмура погода (багато людей важко переживають відсутність сонця);

• Нестача життєво важливих амінокислот і їх похідних (серотоніну, норадреналіну, дофаміну);

• Спадкова схильність;

• Перевантаження мозку, яка часто є результатом стресової ситуації;

• Побічний ефект деяких лікарських засобів.

Під впливом депресії хворі відчувають глибоке розчарування у всьому, відчай, безпорадність, втрачають надію на який-небудь успішний результат. Тривожність робить всі ці почуття гіпертрофованими, загостреними і додає до них ще й порушення серцевого ритму, біль в області грудини, задишку або дихальні спазми.

Депресію можна лікувати різними способами. Сучасні медики найбільшу перевагу віддають такими методами:

• Ліки-антидепресанти. Знімають почуття тривоги і полегшують перебіг депресії. Головне в цьому випадку - підібрати правильний антидепресант, інакше стан можна, навпаки, погіршити.

• Психотерапія. Допомагає усунути негативні думки і переживання, замінивши їх оптимістичними.

• Седативні засоби. Допомагають заспокоїтися і знизити відчуття тривоги, хоча багато з цих ліків викликають звикання, і лікарі намагаються призначати їх тільки на певний курс лікування.

• Зміна обстановки, режиму або способу життя. Для пацієнтів з депресивно-тривожним синдромом це, насамперед здорове харчування, часте перебування на свіжому повітрі, відмова від шкідливих звичок, помірні фізичні навантаження, вміння розслаблятися і правильно дихати. Для кожного хворого така «програма» підбирається індивідуально.

Теги: депресія, лікування, синдром, причина

Чому ми нудьгуємо?

% Євгена Чернишова, автор JustLady. % % %
������ �� �������?
% Ми нудьгуємо дуже часто, особливо якщо закохані. Можна сумувати за коханій людині вже в момент розставання, а можна прожити тиждень, а потім, раптом, згадати, що ви не бачилися вже стільки днів і занудьгувати дуже сильно ... Нудьгувати, зрозуміло, можна і не по людині, а просто через те , що немає ніяких справ. Ось сидиш собі і нудно. А ви ніколи не замислювалися над тим, що таке нудьга і як можна її позбутися?
% Статті за темою «Чому ми нудьгуємо? » %
Чому ми нудьгуємо?
% Чому ми нудьгуємо? Гармонійна особистість: складові %
Чому ми нудьгуємо?
% Чому ми любимо поганих хлопців %
Чому ми нудьгуємо?
% Як сказати йому, що ти сумуєш %
Чому ми нудьгуємо?
% Як написати коханому, що сумуєш %

Тут питання звички, рефлексу, якщо хочете. Є у вас якесь постійне заняття, і ви віддаєте йому всі свої сили і час. Можна працювати цілий день, можна займатися приготуванням обіду, пранням і прасуванням, а можна сидіти з маленькою дитиною. Все це - певна діяльність: якщо вона повторюється з дня на день, можна дуже скоро звикнути. А ось якщо різко перестати займатися тим, чого ви вже звикли присвячувати так багато часу, стає абсолютно незрозуміло, куди ж це саме вільний час тепер спожити. Людині потрібно чим-небудь займатися, і якщо раніше у нього був пилосос, поварешка або комп'ютер на роботі, то зараз нічого цього немає, і він відчуває наполегливу потребу, щоб всі звичні предмети повернулися на свої місця. Так часто трапляється, що жінки постійно скаржаться на гори посуду, а коли з'являється посудомийна машинка, все одно продовжують мити тарілки руками - їм просто потрібно якось себе зайняти, вони сумують за звичної роботи.

Так що, можна сказати, що будь-яка нудьга або навіть туга за суспільству якоїсь людини - свого роду звичка. Ви звикли мати що-небудь, а коли цього у вас немає, починаєте відчувати потребу в цьому. Не має значення, про що йде мова - важливо, що вам це потрібно і без бажаного ви будете відчувати певний дискомфорт. Може, це прозвучить трішки егоїстично, але так воно і є.

А що ж робити, щоб не нудьгувати? Для початку подумайте про те, чи хочете ви дійсно позбутися цього відчуття. Сумувати за коханому іноді навіть приємно, до того ж, якщо ви просто сумуєте про людину, якого немає в даний момент поруч, в цьому може бути і хороша сторона - ви, так чи інакше, думаєте про нього. А подібні думки і спогади завжди викликають позитивні емоції. Якщо ж вам просто нудно і необхідно чимось себе розважити, тут зовсім інша справа і дійсно потрібно вживати певних заходів.

Найпростіше, що можна зробити з нудьгою - чим-небудь відволіктися. Повірте, ніщо так не допомагає забути про свої думки, як хороша книга, довга прогулянка пішки або цікавий фільм в кіно. Якщо нічого з цього вам не допомагає, спробуйте попрацювати. Згадайте, чи є у вас час для нудьги на роботі, коли потрібно встигнути купу всього одночасно і ухитритися при цьому зберегти представницький зовнішній вигляд і посмішку на обличчі? Якщо немає роботи, робіть що завгодно: періть, почніть готувати яке-небудь неймовірно складне кулінарне блюдо, почніть ремонт в квартирі ...

Не має значення отчого ви сумуєте, важливо інше - як зробити так, щоб не нудьгувати. Може бути, іноді це почуття і необхідно відчувати, але захоплюватися їм все-таки не варто. Вчіться знаходити для себе найрізноманітніші заняття, і нехай смуток і нудьга відійдуть на другий план.

Теги: звичка, нудьга, туга, смуток, розвага