10 цілей в житті жінки

10 ����� � ����� �������
% Ціль у житті для будь-якої людини визначає напрямок саморозвитку, яке надає сенс існуванню. Мети в житті жінки відрізняються від чоловічих устремлінь. Крім особистих, індивідуальних планів на життя, є і спільні цілі, що відображають реалізацію жіночих бажань.
% Статті за темою «10 цілей в житті жінки» %
10 цілей в житті жінки
% Криза середнього віку у жінок %
10 цілей в житті жінки
% Чоловік і жінка: психологічні відмінності в сексі %
10 цілей в житті жінки
% Бережіть своє щастя %
10 цілей в житті жінки
% 10 жіночих помилок у стосунках і в сексі %

Як би далеко не зробила крок сучасна емансипація, для багатьох жінок основної залишається мета вдало вийти заміж. Бути гарною дружиною, задовольняти потреби свого чоловіка і отримувати від цього задоволення хочуть усі. Але цілі у житті жінки не обмежуються тільки роллю берегині сімейного вогнища.

Друга, природна, мета будь-якої жінки - стати матір'ю. Природою закладено механізм реалізації материнського інстинкту, який «спрацьовує» в різні періоди життя у жінок. Заради цієї мети жінки жертвують своєю кар'єрою, фігурою, стилем життя, а часом і чоловіком.

Створення міцної сім'ї неможливе без набуття свого образу. Характер, звички, манера поведінки - все це створює певної враження про жінку. Бути стервом або навпаки, тихою «овечкою» - дівчина вирішує сама.

Професійна реалізація дуже важлива для жінки, також як і сім'я, діти. Сучасна жінка стурбована своєю кар'єрою - це особливість нашого часу, коли жінка отримала можливість проявляти свої вольові якості, керувати та розподіляти. Для здійснення цієї мети пані можуть пожертвувати також і сім'єю.

Навчитися керувати людьми і добиватися поставлених цілей шляхом координації дій і контролю ситуації означає не тільки ефективно реалізовувати свої професійні амбіції, але і домагатися успіху в особистому житті. Вміння маніпулювати людьми (особливо чоловіками) наділяє жінок певною силою.

Ще одна найважливіша мета в житті будь-якої жінки - це презентабельна зовнішність. Виглядати свіжо і привабливо, зуміти зберегти струнку фігуру і молодість шкіри хоче кожна жінка. В даний час для реалізації цієї мети створені всі умови: фітнес-клуби; різні дієти; пластична хірургія. І знову-таки, щоб мати струнку фігуру і красиву зовнішність - жінка йде іноді на крайні заходи.

Метою в житті жінки є також - збереження спокою духу і доброзичливість. Жінки схильні емоційніше реагувати на невдачі й проблеми, тому стійка нервова система - мета важлива.

Для деяких жінок на першому плані стоїть - незалежність. Це природний результат становлення жінки як особистості і придбання певного соціального статусу. А що має на увазі під собою незалежність в наш час? Безумовно, матеріальний добробут. Жити в окремій квартирі упорядкованої, їздити на хорошій машині, дати відмінну освіту своїм дітям - ось для чого потрібно добробут.

Для деяких жінок однією з головних цілей також є реалізація свого творчого потенціалу. Буде це вишивка або заняття фотографією - неважливо, аби давня мрія знайшла реальне втілення.

Перебувати в гармонії з собою, своїм оточенням і природою, втілювати свої бажання і розвивати здібності - досягнення цього може зайняти все життя. Тим цінніше буде усвідомлення досягнутого результату.

Теги: жінка, життя, гармонія, реалізація

10 ознак справжньої леді

% Sky, автор JustLady. % % %
10 ��������� ��������� ����
% Багато молодих дівчат мріють стати справжніми леді. Вони добре розуміють, що мова йде не про матеріальні блага і розкоші, а про надбання набагато більш цінних, а тому важливих.
% Статті за темою «10 ознак справжньої леді» %
10 ознак справжньої леді
% 8 речей, які не до лиця справжньої леді %
10 ознак справжньої леді
% Одяг для бізнес-леді %
10 ознак справжньої леді
% 3 простих ради для справжньої фітнес-леді %
10 ознак справжньої леді
% Як одягатися зі смаком %
% Якщо ви уважно подивитеся за тими, з ким спілкуєтеся, то обов'язково виявите, що, перебуваючи в суспільстві однієї або декількох представниць прекрасної статі, присутні чоловіки змінюються: починають поводитися більш стримано, міняють манеру мови, намагаються показати себе вихованими і порядними.%

 Спочатку звернення «леді» передбачало наявність титулу, що давало його власниці не тільки привілеї, але й накладало величезну відповідальність. З тих давніх часів незалежно від історичних змін такі жінки завжди прикрашали будь-яке суспільство. Так що ж це за якості, які здатні звичайну жінку перетворити на справжню леді?

По-перше, це почуття власної гідності і поваги. Якщо жінка шанобливо ставиться до самої себе, то і до оточуючих людей вона також вкажіть повагу. Тут варто провести чітку межу між вірною самооцінкою і порожнім позерством, коли присутня спроба не поважати оточуючих, а тільки робити вигляд на якийсь певний час.

По-друге, леді завжди демократична, але при цьому володіє, мабуть, дуже важливим навиком: вона вміє тримати дистанцію. Тільки не плутайте останнім із зарозумілістю, а вміння вести доброзичливу бесіду з будь-якою людиною, незалежно від її соціального статусу, з розбещеністю. На думку англійок, головною чеснотою леді вважається не потрапити в процесі спілкування в двозначну ситуацію.

По-третє, для леді вкрай необхідна пунктуальність. Добре відомо, що неможливо вимагати цього від оточуючих, якщо запізнюєшся сама. Вона не дозволяє собі затримуватися більше, ніж на 15 хвилин, при цьому сама планує можливе п'ятнадцятихвилинне очікування.

По-четверте, для леді важливий самоконтроль і внутрішня дисципліна. Їй необхідно володіти своїми емоціями та почуттями навіть у тому випадку, коли потреба висказатьcя негайно ж досить сильна. Справжня леді ніколи не змусить інших нервувати через своїх проблем або перепадів настрою.

По-п'яте, леді повинна вміти виконувати свої обіцянки. Тому вона ніколи не обіцяє більше, ніж може виконати.

Шостим якістю справжньої леді можна назвати благородство. В даний час значення цього слова часто недооцінюють. За словами Марлен Дітріх, воно являє собою «надординарного привілей відповідальності». Благородство те саме великодушності і всепрощення, за яке леді не попросить чого-небудь натомість.

По-сьоме, всі без винятку леді володіють приємним тембром голосу і манерою мови. Історія знає імена дам, чий талант вести бесіду чарівним голосом був майже єдиним їх гідністю. Тим не менш, самі блискучі чоловіки були біля їхніх ніг.

По-восьме, леді легко впізнати за поставі. Вона не сутулиться, її плечі розправлені. Але при цьому в рухах відсутня будь-яка напруженість, натягнутість. Вона граціозна і чарівна.

По-дев'яте, леді вміє красиво сидіти. Незалежно від ситуацій її пози вельми елегантні. Вони підкреслюють її красу, не залишають жодного шансу вульгарним компліментів і обговорень.

По-десяте, леді прекрасно одягається. Вона, безсумнівно, володіє тонким смаком. Вона віддає перевагу не брендового і модною, а доречною і підкреслює її настрій одязі.

Теги: ознака, манер, ледя

Як захистити себе від поганих людей

% Андрей Ремезов, автор JustLady. % % %
��� �������� ���� �� ������ �����
% На превеликий жаль, можливість зустрітися з шахраєм, злодієм чи агресивно налаштованим людиною досить велика. Вистачає і тих, хто дозволяє собі обмовляти на інших людей, злословити. Чи можна при зустрічі з ними уникнути неприємних наслідків?
% Статті за темою «Як захистити себе від поганих людей» %
Як захистити себе від поганих людей
% Як захистити себе від колишнього чоловіка %
Як захистити себе від поганих людей
% Чому дівчатам подобаються погані хлопці %
Як захистити себе від поганих людей
% Чому ми любимо поганих хлопців %
Як захистити себе від поганих людей
% Звідки взялися народні прикмети і звичаї %
% Ієшуа Га-Ноцрі стверджував, що поганих людей не буває, і це дійсно так. З народження кожна людина чистий і світлий, але далеко не кожному вдається народитися в умовах, що сприяють розвитку світлих якостей душі. У підсумку люди стають тими, хто вони є. У тому числі і злодіями, шахраями, вбивцями ... Навряд чи варто їх засуджувати («Не судіть, і не судимі будете»), але вживати заходів до забезпечення власної безпеки необхідно.%

Як ви думаєте, чому з одними людьми щось погане трапляється вкрай рідко, а інші то й справа потрапляють у неприємні ситуації? Відповідь і простий і складний одночасно. Зрозуміло, що основна причина криється в психології - шахраї і іже з ними з першого погляду обчислюють потенційну жертву. Але чому одну людину вважають жертвою, а іншого немає? Невже все впирається виключно в зовнішній вигляд - тобто швидше обдурять стареньку, ніж солідного пана? Ні - статистика стверджує, що обманюють всіх, у тому числі і дуже багатих людей. Тоді що є критерієм для вибору жертви?

Запитайте про це самого шахрая, і він почне перераховувати всі звичні ознаки - зовнішній вигляд, поведінку людини і т.д. Але істина на ділі проста - більшість шахраїв визначають жертву інтуїтивно. Вони просто відчувають, що ось цю людину можна обдурити, а з цим краще не зв'язуватися. Тому суть захисту від поганих людей не в тому, щоб встановити вдома сталеві двері та решітки, нікому не вірити і ні в що не вплутуватися, а в зміні власної психології. Про заходи звичайної фізичного захисту можна прочитати в будь-якому підручнику з виживання, але це не міняє суті - жертва все одно залишається жертвою. Правильний спосіб захисту полягає в тому, щоб самому стати сильним. Мова не йде про те, щоб носити з собою ніж або «ствол» - це не допоможе. Змінюватися треба на рівні енергетики - до тих пір, поки погані люди відчувають виходить від вас «запах жертви», ви будете потрапляти в сферу їхньої уваги.

Чи можна позбутися цього «запаху»? Так. Спробуйте наступну вправу: йдучи по вулиці, уявіть себе сильним досвідченим хижаком. Це може бути вовк, тигр, ведмідь, лев - за вашим вибором. Усвідомте себе великим і сильним, відчувайте, що ви тут господар. У той же час, пам'ятайте про те, що ви не повинні навмисно демонструвати вашу силу, намагайтеся виглядати самим звичайною людиною. Дуже добре, якщо ви зможете хоча б на якийсь час зупинити плин думок і будете рухатися в повній внутрішньої тиші, це дуже сприяє набуттю сили. Виконуйте цю вправу щодня - наприклад, по дорозі на роботу або навчання і назад. Мине небагато часу - тиждень, два - і ви на власні очі побачите результати ваших зусиль. У вас з'явиться впевненість у собі, почуття сили. А силу відчувають на відстані, тому нехороші люди почнуть вас цуратися, підсвідомо відчуваючи, що з вами краще не зв'язуватися.

Друге важливе вправу полягає в тому, щоб навчитися говорити «ні». Багато людей йдуть на поводу у оточуючих і нездатні ні в чому їм відмовити. Згадайте, коли ви востаннє, у відповідь на чиєсь прохання, твердо говорили «ні»? Якщо давно, спробуйте протягом дня комусь у чомусь відмовити, з чимось не погодитися. Люди діляться на тих, хто наказує і тих, хто виконує накази. Прохання часто рівносильна наказом, тому що людина не знаходить у собі сили відмовити. Навчіться відмовляти, і ви побачите, як різко підніметься рівень вашої особистої сили. Не треба відмовляти завжди - людям треба допомагати. Але ви повинні стати господарем становища, а не тим, хто слухняно виконує чужі бажання.

Навіть цих двох вправ достатньо для того, щоб число неприємних ситуацій, в які ви потрапляєте, різко скоротилося. Нехороші люди будуть просто обходити вас стороною, розуміючи, що з вами у них нічого не вийде.

Теги: людина, наслідок