Мова жестів: як розпізнати заздрісника

% SCREAM, автор JustLady. % % %
���� ������: ��� ���������� ����������
% Ми часто стикаємося з ситуаціями, в яких одна людина перевершує іншого, викликаючи у нього злісне почуття заздрості. Найчастіше заздрісники мовчать, але їх завжди можна розпізнати по жестах.
% Статті за темою «Мова жестів: як розпізнати заздрісника» %
Мова жестів: як розпізнати заздрісника
% Мова жестів: як розпізнати жіночу зраду %
Мова жестів: як розпізнати заздрісника
% Мова жестів, або як навчитися читати чужі думки %
Мова жестів: як розпізнати заздрісника
% Мова жестів: розпізнавати спокусника %
Мова жестів: як розпізнати заздрісника
% Невербальна комунікація та мова жестів %

Коли в нас тільки-тільки прокидається почуття заздрості, ми ще здатні контролювати свої емоції. Але замість того, щоб докласти всіх зусиль, щоб отримати ту ж саму річ, яка стала предметом розбрату, ми часто починаємо роз'їдати себе думками про те, що супернику це дісталося незаслужено легко. Непомітно настає момент, коли людина, нічого поганого нам не зробив, викликає тільки почуття злоби і агресії. І, як правило, зміна ставлення до нього ми не здатні пояснити, благо мало у кого повернеться язик чесно відповісти, мовляв, заздрю ​​я тобі, друже.

Для того, щоб розпізнати заздрісника, необхідно просто уважно поспостерігати за ним. Як правило, заздрісника завжди можна дізнатися за примружені погляду, який створює неприємне відчуття у предмета заздрості. Зазвичай люди використовують такий погляд, коли хочуть дізнатися щось про інших і, в той же час, приховати інформацію про себе.

Ще однією ознакою заздрості, як усім відомо, є брехлива радість, її можна помітити по усмішці, яка завжди награність і висловлює куди більше, ніж треба було б. Така посмішка зазвичай присипляє пильність людини. Неприродна усмішка може бути використана тоді, коли заздрісники необхідно створити враження того, що він вам співчуває.

Якщо людина, спокійно розмовляючи з вами, починає втягувати живіт, напружувати м'язи живота, словом, готуватися до нападу, то слід насторожитися - швидше за все, перед вами заздрісник. Спробуйте вивести його на чисту воду: раптово похвалив яким-небудь досягненням, від якого він би не відмовився. Несподіванка не дозволить вашому заздрісники відразу приховати свої емоції, а ви відтепер будете знати, з ким маєте справу.

Часто про заздрість говорить поведінку рук. Наприклад, коли людина заздрить, його рука сама собою стискається в кулак - своєрідне зброю, яка людина готова в цей момент застосувати. Він закривається від зовнішнього світу, в ньому говорить тільки власне его. Якщо ви вважаєте, що заздрість спрямована в вашу сторону, то поспостерігайте за мімікою потенційного заздрісника.

Заздрість властива кожній людині. Якщо ви не хочете заздрити, спробуйте направити злісну енергію заздрості на вдосконалення власної особистості. Якщо ваш друг виграв змагання, не обов'язково нестися в спортивний зал і починати зі злості бити і штовхати грушу. Подумайте і вирішіть, що найкраще вам вдається, і направте свою енергію на створення чогось нового і цікавого, і тоді заздрість відступить.

Теги: мова, міміка, жест, заздрість, заздрісник

Як навчитися тримати язик за зубами

% Avril, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������� ���� �� ������
% Вважається, що жінки більш балакучі і не вміють тримати язика за зубами. Звичайно, вони більш емоційні, тільки тому такий недолік виглядає у них наочніше. Але часто можна зустріти і чоловіка, який не проти бовкнути зайвого. Як же позбутися від цієї шкідливої ​​звички? %%
% Статті за темою «Як навчитися тримати язик за зубами» %
Як навчитися тримати язик за зубами
% Як навчитися менше говорити %
Як навчитися тримати язик за зубами
% Граціозна, наче кішка - як виробити гарну ходу %
Як навчитися тримати язик за зубами
% Закони гарної посмішки %
Як навчитися тримати язик за зубами
% Жіночі помилки в ліжку %
% Дуже важливо навчитися тримати язик за зубами. Адже іноді ви потрапляєте в неприємні ситуації саме через те, що не змогли вчасно зупинитися і видали чиїсь таємниці або висловили своє занадто критичне думку. Тому навчитеся контролювати свої емоції.%

 У гніві, перш ніж висловити щось співрозмовнику в обличчя, зупиніться. Подумайте частку секунди, перш ніж сказати щось зайве. Зрозуміло, що це дуже складно. Якщо ви себе розпалили, то готові викричати все, що накипіло. Але, найвірогідніше, ви потім пошкодуєте про сказане. Тому знайдіть в собі сили зупинити свій потік крику. Відійдіть убік. Переведіть увагу на щось інше. Просто випийте води або підіть в іншу кімнату. Займіться прибиранням свого робочого місця або просто переставте книги. За цей перерву думки трохи прийдуть в порядок, і ви зрозумієте свої дії.

Також необхідно вміти мовчати і в інших ситуаціях. Не варто занадто відвертими перед малознайомими людьми, розповідати першому зустрічному про свої сімейні сварки. Не довіряйте навіть близьким подругам свої таємниці. Найпотаємніше залиште тільки для себе. Не треба всім знати про ваш щастя з коханим. Це все інтимні моменти, і вони призначені тільки для вас двох. Вихваляючись перед іншими, ви як би виставляєте свої почуття напоказ. Деякі жінки можуть позаздрити, їм захочеться перевірити, чи дійсно такий хороший ваш коханий.

Особливо важливо вміти тримати язик за зубами на деяких відповідальних робочих місцях. Іноді, приймаючи на роботу нового співробітника, окремі фірми навіть беруть підписку про нерозголошення виробничих таємниць. Це може бути пов'язано з фінансовою діяльністю або новітніми технологіями виробництва, або навіть секретами майстерності приготування окремих страв у ресторанах. Тому, залишаючи робоче місце, не базікайте з подругами про те, що новенького відбулося у вашій фірмі. Зазвичай такі розмови поступово поглиблюються, і ви самі не помітите, як розбовталася те, що стороннім знати не слід.

Не слід рубати правду з плеча в деяких відносинах з близькими. Можливо, людина сама не хоче знати істину, намагається сховатися від неї. Тому, перш ніж доповідати подрузі про пригоди її чоловіка, уважно придивіться і прозондуйте грунт, дізнайтеся, а чи хоче вона почути цю правду?

Теги: зуб

Велика депресія: якщо пропав інтерес до життя

������� ���������: ���� ������ ������� � �����
% Депресія - нормальна реакція на удари життя, стрес, розчарування і т.д. Зміна цього стану і повернення до життя починається з розуміння себе. Краща зброя проти депресії - дізнатися про неї все. Не потрібно боятися депресії, сприймайте її краще як трамплін для власного росту.
% Статті за темою «Велика депресія: якщо пропав інтерес до життя» %
Велика депресія: якщо пропав інтерес до життя
% Післяпологова депресія %
Велика депресія: якщо пропав інтерес до життя
% Депресія може бути корисною %
Велика депресія: якщо пропав інтерес до життя
% Депресія - епідемія 21 століття %
Велика депресія: якщо пропав інтерес до життя
% Лікування депресії народними засобами %

Від депресії ніхто не застрахований. Майже кожна людина в той чи інший момент життя відчував депресію. При цьому одні люди переживають її швидко і легко, а інші занурюються у відчай. Те, що депресією частіше страждають жінки, - оману. Просто жінки частіше звертаються за допомогою до фахівців.

Як зрозуміти, що це саме депресія. Перша ознака - ви відчуваєте печаль, апатію, у вас немає ніяких надій, втрачаєте інтерес до життя. Словом, в вас оселилося почуття зневіри. Друга ознака - ви не бачите виходу і вирішення проблем. Третя ознака - зникає сексуальний інтерес, знижується фізична активність. Інтерес до їжі може як повністю відсутні, так і бути присутнім в надлишку, також як і здатність спати. Четверта ознака - знижується впевненість у собі. П'ятий ознака - ви уникаєте суспільства інших людей через необгрунтованого страху бути відкинутим. Ви намагаєтеся уникнути життя до такої міри, що навіть з'являються суїцидальні думки. Шостий ознака - ви стали підвищена чутливість до того, що говорять інші люди. Сьомий ознака - ви не можете контролювати свої емоції. Восьмий ознака - ви відчуваєте почуття провини.

Тепер, коли ясно, що таке депресія, потрібно встановити її причини. До депресії може привести неправильне харчування і відпочинок. Наприклад, коли регулярно не їсте і достатньо не відпочиваєте, у вас може початися депресія. Деякі ліки також можуть викликати хімічні зміни в організмі, що призводить до депресії. Якщо доктор призначив вам ліки, а ви відчуваєте через них труднощі з концентрацією або апатію, обов'язково зверніться до фахівця. До депресії можуть привести різні фізичні причини. Це різні інфекції, гепатит, гормональні порушення і т.д. Втрата близької людини також може призвести до депресії. У цьому випадку з плином часу вона зменшується.

Для того, що впоратися з депресією, необхідно цього сильно захотіти. Для початку навчіться дивитися на проблему прямо замість того, щоб тікати від неї. Люди, що приймають наркотики чи алкоголь, намагаються уникнути дійсності, але це не вихід. Іноді для того, щоб перемогти депресію, поліпшити сон, апетит, здатність відчувати задоволення від життя потрібні ліки. Проте ніколи не займайтеся самолікуванням. Тільки лікар може прописувати ліки від депресії. Профілактика депресії - підтримання активного способу життя.

Пам'ятайте, що проблеми не можуть тривати вічно. У житті все змінюється. Тому, як би не важко це здавалося, вірте, що все поміняється. Ніколи не здавайтеся. Вирішіть для себе, що будете рухатися тільки вперед, адже в житті так багато людей і речей, які можуть нам допомогти, і ми ніколи не знаємо, коли вони з'являться. Займайтеся тим, що приносить вам задоволення. Це створить позитивний настрій і допоможе подолати депресію. Замінюйте негативні думки позитивними. Не критикуйте себе. Частіше бувайте на природі. Світ наповнить вас своєю енергією і підтримкою. Вірте в себе і в те, що ви сильніше депресії.

Теги: депресія, життя, інтерес, апатія, причина, зневіра