Чорна смуга в житті: що робити і як пережити неприємності?

% Ольга Малоземова, автор JustLady. % % %
������ ������ � �����: ��� ������ � ��� �������� ������������?
% Неприємності в житті іноді трапляються. І найчастіше проблеми подібні - нелюбима робота, розлад у родині, відсутність особистого життя, невлаштовані побутові умови, не надто хороше добробут і т.д. Вся різниця в тому, як до цього ставитися. Хтось бореться з обставинами, намагаючись зробити своє життя кращим. А хтось впадає у відчай, опускає руки і падає на дно все глибше і глибше.
% Статті за темою «Чорна смуга в житті: що робити і як пережити неприємності? » %
Чорна смуга в житті: що робити і як пережити неприємності?
% Як пережити сварку на початковому етапі відносин? %
Чорна смуга в житті: що робити і як пережити неприємності?
% Як допомогти чоловікові, коли в нього не ладиться на роботі %
Чорна смуга в житті: що робити і як пережити неприємності?
% Свобода удвох. Яким має бути особистий простір? %
Чорна смуга в житті: що робити і як пережити неприємності?
% Головні чоловіки в житті жінки %

Чорна смуга в житті - що робити далі

Зіткнувшись з, здавалося б, непереборними життєвими труднощами, для початку потрібно постаратися зберегти тверезий розум. Рішення, прийняті в стані стресу, рідко бувають правильними. Щоб не трапилося, не вирішуйте проблему зопалу. Дайте собі дві-три години на роздуми. А якщо час терпить, відкладіть прийняття рішення на день - два. За цей період ви не тільки продумає тактику подальших дії, а й, цілком можливо, з'ясуються обставини, які зроблять проблему менш критичною, або зовсім допоможуть позбутися від неприємностей.

Якщо рішення потрібно приймати терміново, постарайтеся вибрати саме нейтральне з дій, а остаточне залиште на потім.

Навіть якщо здається, що в житті все погано і поліпшень не настає, постарайтеся перерахувати плюси справжнього стану речей. Немає роботи - є час для саморозвитку. Пробуйте себе в різних професіях. Можливо ви зрозумієте, що все життя займалися нелюбом справою і знайдете заняття, повністю відповідають вашим очікуванням. Якщо переслідують невдачі в особистому житті, на час припиніть пошуки партнера. Будьте активним, доброзичливою людиною, спілкуйтеся з друзями, розважайтеся. Поживіть трохи для себе. Це стабілізує емоційний фон. А упевнені в собі, самодостатні особистості рідко залишаються на самоті.

Чи не прикладайте особливих зусиль до пошуку партнера. Зазвичай коли перестаєш шукати, любов приходить сама.

 Як пережити чорну смугу

Найкраще пережити неприємності допоможуть близькі люди. Не обов'язково родичі - це можуть бути друзі чи колеги. Поділившись з ними проблемами, ви не тільки розділіть вантаж відповідальності, а й можете отримати підтримку і допомогу з самою несподіваного боку. Якщо ж проблема настільки особиста, що говорити про неї з близькими не хочеться або соромно - поділіться нею з незнайомими людьми. Зареєструйтеся на одному з форумів, де обговорюють різні життєві ситуації. Під своїм або вигаданим ім'ям розкажіть про те, що вас турбує. Почитайте думки, залишені користувачами форуму. Швидше за все, багато з них вже стикалися зі схожими неприємностями, з успіхом подолали їх, і тепер пропонують вам готовий алгоритм виходу з важкої ситуації.

Теги: смуга, чорний, життя, чорна, труднощі, неприємність

Як позбутися від поганих думок

% Sestr, автор JustLady. % % %
��� ���������� �� ������ ������
% Чомусь саме погані думки мають звичай постійно повертатися, поступово стаючи нав'язливими. Коли в мізках цілий день крутиться якась песимістична думка, настрій без видимих ​​причин погіршується, ви стаєте підозрілими і агресивними, ніяка робота або навчання не йде в голову. Щоб повернути собі працездатність і гарний настрій, необхідно позбутися від поганих думок і навчитися їх контролювати.
% Статті за темою «Як позбутися поганих думок» %
Як позбутися від поганих думок
% Як позбутися негативних думок: життя має бути позитивною %
Як позбутися від поганих думок
% Як позбутися думок про колишнього %
Як позбутися від поганих думок
% Як позбутися поганих звичок %
Як позбутися від поганих думок
% Як швидко позбутися втоми %

Найчастіше від цього страждають люди вразливі і невпевнені в собі. Постійне очікування небезпеки, зради, невдач змушує їх бачити всюди ознаки їх наближення. Це відбивається на психіці, і вони починають бачити «погані» сни, тільки підтверджують їх передчуття. Якщо це - ваш випадок, то зізнайтеся собі в наявності такої проблеми і починайте працювати над собою, щоб позбутися від неї.

Погані думки є причиною багатьох наших вчинків. Усвідомте, що саме ви несете відповідальність за всі ваші дії. Якщо ви почали в чомусь підозрювати людини під впливом поганих думок, нахамили і образили його, то вина за це повністю лежить не вас. Усвідомивши це, ви почнете себе контролювати і стримувати, намагаючись самостійно позбавитися від поганих думок.

Якщо джерелом ваших поганих думок є страх і тривога, то ви цілком можете контролювати ці почуття за допомогою м'язової релаксації. Цю практику дуже ефективно використовує йога. Використовуючи медитацію, розслабляючи тіло і знижуючи м'язову напругу, ми знімаємо і нервову напругу, разом з яким знижується розумова напруга й інтенсивність поганих думок.

Виконайте цю вправу в положенні лежачи або сидячи в позі напівлотоса. Хребет тримайте прямо, а м'язи почніть розслаблювати - починаючи з м'язів обличчя і шиї і закінчуючи кінчиками пальців на руках і ногах. Подумки уявіть себе на березі моря або на вершині гори і залишіться в цьому положенні хвилин 20-30. Якщо погані думки спробують знову перешкодити вам, зосередьтеся на деталях, уявляючи собі красу того місця, де ви подумки перебуваєте. Повторюючи цю вправу кілька разів в день, ви зможете значно знизити ті негативні емоції, які викликані поганими думками.

Не повторюйте свої погані думки, не прокручивайте їх постійно в голові, це справжнє самонавіювання. Постарайтеся відразу переключитися на яку-небудь корисну діяльність, фізичну роботу або роботу по господарству.

Спробуйте змінити погану думку на іншу, протилежну їй за змістом. Якщо у вас в голові крутиться: «Я залишилася одна! »,« Я нікому не потрібна! »,« Я невдаха! », Скажіть собі:« У мене буде кохана людина! »,« Мене будуть любити! »,« Я досягну успіху! », Уникаючи при цьому частинки« не »в твердженнях.

Живильним середовищем для поганих думок є жалість до себе, відсутність справи, апатія і депресія. Уникайте цих станів і позбавляйтеся від них, будьте завжди в гарній фізичній і душевної формі, тоді жодна погана думка не зуміє надовго оселитися у вашій голові!

Теги: депресія, думка, медитація, розслаблення

Цінності. Ідеали. Переконання

% Юлія Соболєва, автор JustLady. % % %
��������. ������. ���������
% Протягом свого життя кожна особистість формує власну систему стійких мотивів, на базі яких утворюється відносна незалежність від обставин, вибіркове ставлення до різних ситуацій і об'єктах. Світоглядом називають систему поглядів людини в цілому на світ, на його місце в ньому, за допомогою якої він керується в поведінці і діяльності. Світогляд особистості складається з переконань, ідеалів, цінностей.
% Статті за темою «Цінності. Ідеали. Переконання » %
Цінності. Ідеали. Переконання
% Як перетворитися з «синьої панчохи» у фатальну красуню %
Цінності. Ідеали. Переконання
% Чи потрібні нам ідеали? %
Цінності. Ідеали. Переконання
% Заборонений плід: чи так він солодкий? %
Цінності. Ідеали. Переконання
% Вітаміни любові %

Спрямованість особистості - сукупність стійких мотивів, незалежних від обставин, що орієнтують виборче поведінку особистості. Спрямованість особистості характеризується такими поняттями, як: бажання, інтерес, схильність, цінність, ідеал, переконання, які вважаються її основними елементами.

Ціннісна орієнтація - психічний стан, який висловлює свій відбиток у свідомості людини цінностей, визнаних їм як стратегічно значимі цілі. Спрямованість особистості визначається значною мірою ціннісними орієнтаціями. Будь-який матеріальний об'єкт, суспільне ставлення або духовне явище може виступати в якості цінності. Цінністю називаю властивість того чи іншого явища або предмета, яке здатне задовольнити бажання, потреби, схильності, інтереси людини. В результаті усвідомлення людиною своїх потреб відповідно до явищами і предметами світу формуються цінності. Ціннісне ставлення до навколишнього світу не виникне доти, поки людина для себе не виявить проблематичність задоволення власної актуальної потреби. І чим проблематичніше задоволення даної потреби, тим предмет, явище чи спосіб її задоволення володіють більшою цінністю. Приміром, життя і здоров'я стають цінністю для людини якраз тоді, коли йому насправді починають загрожувати смерть і хвороби.

Ідеалом називають образ бажаної кінцевої мети, яким особистість керується на даний момент і який відіграє найважливішу роль в процесі існування її діяльності та вчинення дій. Серед базових цінностей особливу роль відіграють саме ті, які придбають характер ідеалу. Ідеал необхідно розглядати як домінуючого мотиву діяльності і відносин особистості.

Переконання - усвідомлені мотиви особистості, які спонукають її робити вчинки відповідно до власних ідеалами і ціннісними орієнтаціями, тобто її ідеали і ціннісні орієнтації лежать в основі переконань особистості.

Таким чином, цінності, переконання, ідеали - все це тісно переплетено між собою і безпосередньо впливає на поведінку особистості в суспільстві. Справжня сутність особистості визначається не по його часом випадковими вчинками і окремими якостями, а переважаючими інтересами, переконаннями, ідеалами і ціннісними орієнтирами.

Теги: особистість, поведінка, ідеал, цінність, переконання