5 способів врятуватися від Постноворічний депресії

% Олена Nikolavna, автор JustLady. % % %
5 �������� �������� �� �������������� ���������
% Зустріч нового року - це не тільки свято для душі і спроба почати життя з чистого аркуша, але й сильний стрес для організму. Адже після десятиденного відпочинку доводиться знову «вливатися» в роботу.
% Статті за темою «5 способів врятуватися від Постноворічний депресії» %
5 способів врятуватися від Постноворічний депресії
% Післяпологова депресія %
5 способів врятуватися від Постноворічний депресії
% Ароматерапія проти депресії %
5 способів врятуватися від Постноворічний депресії
% Лікування депресії народними засобами %
5 способів врятуватися від Постноворічний депресії
% Велика депресія: якщо пропав інтерес до життя %

За статистикою з середини січня по середину березня зростає число спроб суїциду, не кажучи вже про звичайну депресії. Справа в тому, що люди надто вірять в чари і щасливі зміни, які їм повинен принести новий рік. Не у всіх виконання бажань відбувається відразу. Щоб уникнути депресії, постарайтеся думати про інших святах (День захисника Вітчизни, День закоханих, Міжнародний жіночий день), які вже не за горами. Помізкуєте, як ви будете їх проводити, з ким, які ресурси для цього потрібні.

Після новорічних канікул, навіть якщо вони пройшли без гучних вечірок, організму важко «згадати», що ще десять днів тому він справно прокидався в один і той же час. Щоб швидше адаптуватися, залиште наприкінці відпочинку 2-3 дні, в які ви будете вставати раніше. Якщо ви працюєте, наприклад, з 9.00 до 18.00, то в період адаптації в ці години намагайтеся зайняти себе справою, а не лежати на дивані. Так організм швидше зрозуміє, чого від нього хочуть, і легше повернеться до Постноворічний реальності.

Напередодні виходу на роботу ляжте спати раніше, а на ранок підбадьоритеся фітнесом або хоча б звичайною гімнастикою-п'ятихвилинкою. Фізичні навантаження «розбудять» тіло, мозок наповниться киснем, в результаті сам організм швидше прийде в робочий стан.

Ще за кілька днів до нового року, коли буквально на всіх підприємствах настає «гаряча» пора, пов'язана з підтягуванням «хвостів», постарайтеся викластися повністю. Ви повинні почати рік з нової справи, а не з завершення торішнього.

Депресія ніколи не з'являється у того, хто сильно чимось натхненний або захоплений. Коли людина займається по-справжньому цікавою справою, на нудьгу у нього просто немає часу. Згадайте, яке бажання ви загадали під бій курантів, і почніть діяти, щоб мрія перетворилася на реальність.

Теги: рік, нове, депресія, спосіб

Як бути розкутою

% Silverwire, автор JustLady. % % %
��� ���� �����������
% Сором'язливі і сором'язливі дівчата заздрять своїм розкутим і товариським подругам, але подолати свій страх перед людьми не можуть. У дитинстві такі дівчатка не виступали на ранках і не брали участь у театральних постановках. У дорослому житті без спілкування не обійтися, тому треба вчитися бути невимушеній і розкутою.
% Статті за темою «Як бути розкутою» %
Як бути розкутою
% Розбуди в собі тигрицю: як стати розкутою в сексі %
Як бути розкутою
% Як стати розкутіше %
Як бути розкутою
% Як бути ідеальною в ліжку %
Як бути розкутою
% Як перестати боятися хлопців %
% У робочому колективі або в дружній компанії з нагоди свята або чийогось ювілею вас можуть попросити виголосити тост або поздоровлення іменинникові. У таких випадках не намагайтеся видавити яку-небудь незграбну фразу, а скажіть, що не вмієте говорити промови і краще послухаєте інших.%

Заздалегідь на кожну ситуацію, яка зажадає від вас розкутого спілкування, підготуйте тексти, в яких будете чемно пояснювати своє невміння підтримувати бесіду. Коли ви точно знаєте, що сказати, стривожились менше. А якщо з вами заговорить молодий чоловік, який теж зізнається в сором'язливості, то ви подолаєте свій страх і підтримайте розмову з ним.

Під час бесіди не думайте про те, як ви виглядаєте в даний момент, зосередьтеся на предмет розмови. Включайте в спілкування жести і активно користуйтеся мімікою. У вас з'явиться жвавість і безпосередність. Навчіться ставити питання, це теж ознака розкутості в бесіді з людьми. Ваші приятелі будуть раді, якщо ви станете цікавитися їхнім життям.

Замість повного відключення і дум про те, що про вас подумають, запам'ятовуйте те, що вам розповідають співрозмовники, щоб потім поцікавитися розвитком подій. Показуйте, що пам'ятаєте все, про що вам кажуть, що не залишаєтеся байдужою. Поступово ви будете знаходити задоволення в спілкуванні зі знайомими, а потім і з незнайомими людьми.

Якщо питання задають вам, відповідати не уривчастими короткими фразами, а розгорнуто, у формі розповіді. Не забувайте посміхатися і називати співрозмовника по імені. Будь-який контакт - поглядів або тілесний, у вигляді легких торкань руки або плеча людини, важливий, якщо ви хочете спілкуватися розкуто. Особливо це важливо при розмові з чоловіком.

Буде корисно записатися на уроки танців, вас навчать володінню своїм тілом і артистизму. Ви будете розмовляти з новими людьми, рухатися разом з партнером - це допоможе подолати невпевненість і підвищити самооцінку. Не бійтеся питати вчителя, якщо щось незрозуміло, повторюйте руху до тих пір, поки не відчуєте легкість і радість. Ось тоді ви, в повному захваті від слухняності і пластичності свого тіла, захочете, щоб всі це бачили! Запрошуйте друзів на танці, ходите на вечірки - ви тепер зірка танцполу.

Розкутість прийде, коли ви зрозумієте і відчуєте свою привабливість і затребуваність.

Теги: бесіда, ознака, розкутість

Клички, які ми собі вибираємо

% Христина Озорнікова, автор JustLady. % % %
������, ������� �� ���� ��������
% Іноді на вулиці або в транспорті можна почути розмови на кшталт: «Я вчора з ранку базікала з Суперменом в чаті, а потім мені зателефонував Тигруля і тааак розповів! ».% Спілкування в інтернеті все частіше замінює зустрічі та знайомства в реальному житті. І, як правило, в мережі люди знайомляться і спілкуються, представляючись не своєю ім'ям, а прізвиськами, які придумують собі самі. Чому ж ми вибираємо собі ті чи інші клички?%
% Статті за темою «Клички, які ми собі вибираємо» %
Клички, які ми собі вибираємо
% Собаки Голлівудських зірок: як вибрати породу %
Клички, які ми собі вибираємо
% Образливі прізвиська через зовнішність %
Клички, які ми собі вибираємо
% Що в імені тобі моєму %
Клички, які ми собі вибираємо
% Як розлюбити колишнього %

Ще в дитинстві, слухаючи казки, ми часто уявляємо себе в ролі того чи іншого героя: прекрасної принцеси, хороброго воїна, Попелюшки або хитромудрого хлопчика, якому нічого не варто обвести навколо пальця злих велетнів. У дитячому віці ці фантазії реалізуються в іграх. Але коли ми дорослішаємо, бажання бути сильним, розумним, хоробрим, красивим нікуди не дівається.

На зміну казкам приходять популярні фільми: бойовики, мелодрами і навіть комедії, в яких можна побачити практично ідеальних героїв, які вміють вирішити будь-яку життєву проблему: від оригінального способу знайомства до запобігання кінця світу. Ну хто з нас хоч раз не мріяв: «От би я так міг / могла! »?

Люди намагаються знайти найменшу схожість між собою та героями фільмів і, щоб підкреслити свої достоїнства, самоствердитися перед оточуючими і зацікавити їх, часто придумують собі різні прізвиська. Особливо поширені клички або ники в інтернеті. Інтернет дає людям можливість бути не такими, як у повсякденному житті, а приміряти на себе різні «маски».

Люди використовують ники на сайтах знайомств, в чатах, он-лайн щоденниках, на різних тематичних сайтах.

Прізвище може сказати про багато що: про те, чи є у людини почуття гумору, фантазія, дати зрозуміти, які саме якості характеру або зовнішні дані хоче підкреслити людина, чим він захоплюється або що шукає на просторах «всесвітньої павутини».

Деякі вибирають собі агресивні ники: Руйнівник, Злісний анонім, Недоброзичливець і т.п.

Психологи вважають, що у людей, які вигадують собі подібні прізвиська, існував страх, який згодом переріс в образу. Ці ники люди використовують, захищаючи себе від суспільства, «закрився» ними.

Буває, що ники вибирають для того, щоб компенсувати ту рису характеру, якої, на думку людини, в ньому немає, або ж вона недостатньо розвинена. Наприклад, Ніжністю може назватися жінка, втомлена від буденності і необхідності вирішувати всі проблеми самостійно, а прізвисько Непереможний, швидше за все, належить невпевнені в собі молодій людині, якому не завжди вистачає сміливості в повсякденному житті.

Найскладніше вгадати, який людина ховається за ніком-абревіатурою: OIT, STA та іншими. Як правило, в ці ники люди вкладають сенс, зрозумілий тільки їм. На думку психологів, люди з такими прізвиськами дуже потайливі, і навряд чи від них можна домогтися одкровень і щирості.

Іноді люди придумують ники, виходячи зі свого емоційного стану: Сумний, Зневірена. Таким чином, вони дають зрозуміти що потребують емоційної підтримки і розуміння.

Також людина може у своєму прізвисько повідомляти про цілі знайомств: Шукаю коханку, Хочу бути твоєю єдиною і т.п.

Крім казок в ранньому дитинстві на дитину дуже впливає ставлення до нього батьків. Якщо батьки часто хвалять дитину, кажуть йому, що він здатний, чудовий, добрий, то він росте саме з такою установкою. Протягом усього життя це буде позначатися на його вчинках і самооцінці. Давно відомо, що як ми самі оцінюємо себе, так до нас ставляться та інші. Таким чином, впевнені у своїх позитивних якостях люди будуть давати собі добрі прізвиська і оточуючі будуть сприймати їх саме такими.

Якщо ж батьки називають дитину невтішними словами "недотепа", "бруднуля", "ледар", "вредина", то він і буде вважати себе таким. І згодом або вибере зневажливе прізвисько, виходячи з негативного ставлення до себе, або постарається змінити за допомогою прізвиська негативні характеристики.

Безсумнівно, отримати повне уявлення про людину, спираючись тільки на його прізвисько, неможливо. Але, тим не менш, зробити висновки, про що говорить той чи інший нік, просто необхідно. Адже навіть по тому, що прізвисько висловлює можна вирішити, чи варто спілкуватися з людиною, яка явно заявляє про свої комплекси чи недоліки.

А як правильно вибрати нік? Якщо ви придумуєте нік для участі в грі, то бажано, щоб він відповідав тематиці ігрового світу. Щоб не викликати агресію інших користувачів інтернету, які не придумуйте викликають або провокують прізвиська. Краще вибирати оригінальні ники, які зможуть підкреслити вашу індивідуальність, а не банальні Кот, Лапочка і т.д.

Намагайтеся придумувати собі душевні прізвиська, які налаштують вас і оточуючих на позитивні думки і гарний настрій, тоді і світ стане до вас трішки добрішим!

Теги: інтернет, себ, спілкування, кличка