Найкращий захист - це напад. Психологічна атака противника

% Надія Маркевич, автор JustLady. % % %
������ ������ - ��� ���������. ��������������� ����� ����������
% Якщо хочете миру, готуйтеся до активних дій. Можливість і здатність впливати на опонента і міняти положення справ у вигідну для вас сторону - запорука перемоги. Контроль над ситуацією, безумовно, дасть перевагу над суперником.
% Статті за темою «Найкращий захист - це напад. Психологічна атака противника » %
Найкращий захист - це напад. Психологічна атака противника
% Самооборона найважливіше %
Найкращий захист - це напад. Психологічна атака противника
% Як піти від чоловіка %
Найкращий захист - це напад. Психологічна атака противника
% Страх смерті. Померти молодим %
Найкращий захист - це напад. Психологічна атака противника
% Макіяж і жіночий характер %

Розрізняють декілька видів впливу і атак на супротивника. Перший вид - переконання. Він покликаний волати до раціонального і заснований на чітких логічних доказах і висновках. Отримання згоди противника на кожному кроці докази називається методом позитивних відповідей Сократа.

Другий вид - самопродвижение. Проводиться за допомогою реальної демонстрації можливостей і формулювання своїх запитів і умов. Так само можна пред'являти документи, які зміцнюють ваш авторитет в очах супротивника - це дипломи, сертифікати, довідки та інше.

Наступне, чим можна скористатися при так званому нападі - це навіювання. Воно засноване на впевненому вербальному і невербальному поведінці, використанні виразною і розмірної мови, приглушеного освітлення, ритмічних звуків, коротких дотиках і сприяє встановленню довірчого контакту.

Четверте - примус. Сюди можна віднести оголошення жорстких термінів і рамок, накладення які не підлягають обговоренню заборон і обмежень, залякування наслідками, загроза покаранням.

Як немає парадоксально, але грамотне ігнорування партнера теж може бути нападом. Для цього необхідно демонстративно пропускати все, сказане ним, мовчати або переводити тему розмови зовсім в інше русло.

Крім перерахованих способів впливу в якості психологічних атак противника так само можуть бути використані прохання, деструктивна критика і маніпуляції.

Теги: твір, захист, атака, противник, вплив, переконання, навіювання

Як позбутися від спогадів про минулі відносини

��� ���������� �� ������������ � ������� ����������
% Вантаж минулих романів заважає почати нові стосунки - стандартна ситуація. Переживши хворобливий або не дуже розрив, можна ще довгий час аналізувати, терзати себе спогадами, шукати відповіді на вічні питання. Заняття це безперспективне і сприяє поглибленню в депресію.
% Статті за темою «Як позбутися від спогадів про минулі відносини» %
Як позбутися від спогадів про минулі відносини
% Дивлячись у майбутнє, розлучаємося з минулим %
Як позбутися від спогадів про минулі відносини
% Як позбутися прихильності до чоловіка %
Як позбутися від спогадів про минулі відносини
% Як пережити розставання з хлопцем %
Як позбутися від спогадів про минулі відносини
% Як позбутися комплексів в ліжку %

Приступати до самостійної терапії слід якомога раніше. Варіанти «посидіти-почекати», «саме розсмокчеться», «час лікує» в якійсь мірі ефективні, але не завжди спрацьовують. Щоб раз і назавжди позбутися від спогадів про минулі відносини, потрібно діяти прямо зараз.

Видаліть зі свого життя всі предмети, місця і заняття, що нагадують вам про минуле. Очистіть свій будинок від слідів присутності колишнього коханого, зробіть ремонт, перестановку меблів, змініть місце проживання, місто, країну і т.д. Все залежить від того, наскільки сильні ваші переживання - і твердження «від себе не втечеш» в даному контексті не тільки помилкове, але й шкідливо.

Зміна діяльності та оточення - найкращі ліки. Залучіть «важку артилерію» - позбавляйтеся від фотографій, подарунків, пам'ятних речей. Видаліть контакт із записної книжки, телефону, списку співрозмовників і т.д.

Зведіть до мінімуму можливість випадкового контакту з колишнім коханим - змініть телефон, маршрут пересування, уникайте суспільства спільних друзів. Швидше за все, всі ці заходи тимчасові - поступово ви перестанете гостро реагувати на події і зможете повернутися до свого колишнього життя. Якщо вона все ще буде вам цікава.

Тимчасове самотність - відмінна можливість зайнятися спортом, вивчити іноземну мову, освоїти «танець живота» і всіляко самореалізовуватися. Крім безсумнівної користі і отримання задоволення, ви отримуєте можливість познайомитися з новими людьми, змінити коло спілкування.

Хороший спосіб позбавитися від спогадів про минулі відносини - зав'язати новий роман. Робити це потрібно, як тільки ви відчуєте, що готові - інакше це може бути нечесним по відношенню до нового партнера. При цьому не слід відкидати можливість нових знайомств, адже цілком можливо, що це ваша доля. Намагайтеся мислити позитивно і зберігати надію, матеріалізується свої бажання силою думки.

Теги: ставлення, минуле, психологія

Ноги жінки та її характер

% Ukata, автор JustLady. % % %
���� ������� � �� ��������
% Взаємозв'язок фізичних і психологічних особливостей людини давно вивчається психологами. Вважається, що визначити характер можна за малюнком губ, довжині пальців, ході, а також по тому, як людина сидить, розмовляє, їсть і т.д. У представниць прекрасної статі характер можна визначити ще й за формою ніг.
% Статті за темою «Ноги жінки та її характер» %
Ноги жінки та її характер
% Як визначити характер жінки %
Ноги жінки та її характер
% Як жінки вибирають чоловіків %
Ноги жінки та її характер
% Подивися, як вона сидить, і дізнаєшся про неї все %
Ноги жінки та її характер
% Стрункі ноги - які вони? %

Довгоногі жінки романтичні, мрійливі, часто витають у хмарах. Власниці красивих, струнких ніг правильної форми мають більш високу самооцінку. Коротконогі пані більш рішучі, цілеспрямовані, прямолінійні, проте їх настрій схильне до частих змін і коливається від глибокого песимізму до райдужного оптимізму.

Довгоногим красуням навіть прості труднощі здаються нерозв'язними проблемами, тоді як власниці короткого ніг з більшістю складнощів справляються швидко і легко. Зате у довгоногих дам більш чітко визначена життєва позиція і принципи на відміну від коротконогих жінок, які мають «сім п'ятниць на тижні».
% Дами з короткими ногами дивляться на життя більш реалістично, але легко піддаються чужому впливу через більш низької самооцінки.

Жіночий характер також можна визначити по ході. Так, пані, трохи косолапящіе при ходьбі або ставлять ногу ступнею всередину, володіють боязким характером, невпевнені в собі, сором'язливі і закомплексовані. Якщо жінка ставить ногу на зовнішній край ступні, це означає, що характер її вольовий, цілеспрямований, а сама вона схильна до пошуку нових вражень. Найбільш врівноваженим характером володіють дами, що ставлять ногу правильно, на всю ступню. Це цілісні натури, добре почувають себе в будь-якій ролі - як вірної дружини і турботливої ​​матері, так і відмінного працівника.

Плавна, змінна хода свідчить про те, що жінка закохана. Широкі стрімкі кроки роблять представниці прекрасної статі, які мають вольовий характер, що не терплять сперечань, що вимагають від оточуючих беззаперечного виконання своїх рішень.

Форма ступні жінки також може багато про неї розповісти. Короткі пальці, близько розташовані один до одного, свідчать про обмеженість жінки, неприйнятті нею різних нововведень. Зате така дама може бути хорошим організатором. Товсті великі пальці на ногах говорять про те, що їх власниця дуже балакуча.

Якщо пальці трохи підібгані до ступні, значить характер у жінки нісенітний, склочний, агресивний. Такі дами люблять сперечатися через дрібниці і скандалити через будь-якої дрібниці.

Теги: нога, форма, характер, жінка, ступня