Як навчитися ігнорувати
% Love, автор JustLady.
%
%
%
% Уміння завжди зберігати бадьорість духу і не реагувати на зовнішні подразники допомагають людині досягати поставлених цілей і зберігати психологічне здоров'я. Але будь-які відносини передбачають конфлікти, які можуть істотно вплинути на вашу психіку. Як же ігнорувати потік життєвого негативу?
% Статті за темою «Як навчитися ігнорувати»
%
% Як ігнорувати чоловіка
%
% Як навчитися любити себе
%
% Як навчитися жити без чоловіка
%
% Для початку вам потрібно визначитися зі своїми основними цілями і бажаннями. Це дозволить вам зайнятися їх практичною реалізацією і відверне від причіпок і невдоволення оточуючих. Як правило, зайняті люди менше звертають увагу на критику, оскільки їх думки присвячені іншим питанням.% Навчіться також не витрачати свої життєві сили на боротьбу з тими явищами, з якими ви не зможете впоратися. Наприклад, вам зустрівся грубуватий у спілкуванні людина. Безумовно, ви можете спробувати виправити його мова і манери, але скільки душевної енергії доведеться витратити на коригування іншої особистості. Та й сама ймовірність того, що вам вдасться переконати таку людину, мізерно мала. Так що побережіть нерви і просто постарайтеся мінімізувати спілкування з людьми подібного роду. А якщо у вас немає такої можливості, на всі випади відповідайте коротко «так-ні». Це дозволить не розпалювати конфлікт.
Якщо ви вступаєте в суперечку з неввічливим кондуктором, водієм або продавцем, задайте собі питання - навіщо вона вам потрібна? Щоб зіпсувати собі і людям настрій або отримати якісну послугу. Можете так і сказати вашому опоненту: «Я не хочу з вами сваритися, я хочу отримати свій квиток». Така фраза зазвичай протвережує сторони і призводить до певного консенсусу. Не перестарайтеся з альтруїзмом і не рятуйте інших на шкоду собі, намагайтеся більше часу приділяти собі і своїм цілям.
Звертайте увагу на свої хороші сторони і демонструйте їх оточуючим. Прислухайтеся до критики з метою самовдосконалення, а не самобичування. Ставши сильніше і старанніше, ви обов'язково досягнете бажаного. Спробуйте зрозуміти конфліктну ситуацію. Вмійте подивитися на неї з позиції гумору і життєвого оптимізму. Не нервуйте даремно. Якщо кари вже не уникнути, то постарайтеся не накручувати себе ній ще більше.
Уникайте поганих новин і передач. Шукайте позитив! Слухайте радісну музику, дивіться комедії, спілкуйтеся з оптимістами. Їх життєва енергія додасть вам сил і віри в краще.
Теги: негатив, психологія
Як зрозуміти свої почуття до людини
% Lyubsy, автор JustLady.
%
%
%
% Іноді людям складно визначити, які саме почуття вони відчувають до людини. Любов змінюється ненавистю, потім в душі черзі правлять балом байдужість, прихильність, пристрасть, недовіру. Одним словом, так легко заплутатися у всій гамі почуттів та емоцій і дати їм якесь чітке визначення. Як же усвідомити, що саме ви відчуваєте до конкретної особистості?
% Статті за темою «Як зрозуміти свої почуття до людини»
%
% Як виразити свої почуття
%
% Як визначити його почуття
%
% Як пережити сварку на початковому етапі відносин?
%
% Почуття тривоги і страху: як позбутися від паніки
%
% Якщо ставлення до людини піддається хоч якомусь логічному аналізу, то з почуттями справи йдуть набагато складніше і заплутаніше. Не всі люди з легкістю ідентифікують свої емоції, особисті відчуття і почуття. Але необхідно вчитися прислухатися до себе, до свого внутрішнього голосу та інтуїції.% Для цього вам потрібно повне зосередження, відсутність шуму і суєти. Найкраще визначати свої внутрішні відчуття на самоті, коли вас ніщо не відволікає від процесу осягнення великої таємниці своєї душі. Подумайте про цікавить вас особистості і постарайтеся зрозуміти, що саме відчуває ваше серце по відношенню до нього. Позитивні чи емоції ви відчуваєте, або навпаки? Чи хочеться вам бути з ним поруч, чи ні? Можливо, вам знадобиться поміркувати про це кілька днів або навіть тижнів, але результат, до якого ви прийдете, буде досить точним.
Крім того, досить легко переконатися в глибині своїх почуттів, якщо пожити з нравящейся особистістю якийсь час. Саме в побуті осягається сумісність двох людей, а також їх здатність змінюватися, підлаштовуючись один під одного. Можна довго помилятися, наївно вважаючи, що ви шалено закохані у свого партнера, але кілька місяців, проведених разом, здатні легко і просто розвіяти цей міф. Але якщо ви маєте справу зі справжньою другою половинкою, то ніякі сварки, випробування і перешкоди не дозволять вам викинути його зі свого життя.
Тому намагайтеся якомога частіше спілкуватися з цікавлять вас людиною протилежної статі. Тільки так ви зможете осягати невідомі вам грані його характеру, які здатні як посилити вашу симпатію до нього, так і вбити всі почуття. Якщо в спілкуванні ви почнете відчувати сильний дискомфорт, можливо, ви приймете рішення розірвати цей зв'язок або захочете змінитися самі, щоб зберегти свої стосунки. У кожному разі, аж ніяк не розум і не поради знайомих і родичів допоможуть вам прийняти правильне рішення в області любові і емоцій. Слухайте тільки свою душу, яка вас не обдурить.
Теги: аналіз, природа, людина, емоція, почуття, розуміння, усвідомлення
Як навчитися дивитися людям в очі
% Озерова Юлія, автор JustLady.
%
%
%
% В результаті спостережень за людьми психологи з'ясували, що мало хто дивиться один одному в очі. Значну частину часу зоровому контакту приділяють закохані, а співрозмовники-приятелі зазвичай не дивляться один на одного. При цьому було відмічено, що керівники з ефективним стилем управління дивляться в очі підлеглим майже весь час, поки розмовляють з ними.
% Статті за темою «Як навчитися дивитися людям в очі»
%
% Як навчитися радіти кожному дню
%
% Як навчитися вести себе впевнено
%
% Як навчитися легко спілкуватися
%
% Як навчитися читати по очах
%
% Той факт, що дивитися в очі співрозмовнику дійсно важливо, не ставиться під сумнів ніким. Але мало хто може з комфортом для себе робити це. Деякі намагаються дивитися в очі людині, навіть якщо їм самим від цього не дуже затишно. У цьому випадку або часто виникає незручність або у самої людини, або у його співрозмовника. Хтось вважає, що правило «дивися в перенісся» завжди відмінно працює. Однак часто трапляється, що людина, якій ви пильно дивіться в перенісся, проявляє нервозність і ознаки збентеження. Справа в тому, що це досить прямий і наполегливий погляд, який може викликати у людини невпевненість.% Спробуйте дивитися на людей поглядом, сфокусованим пом'якше. Сягало око велику територію, значну частину часу ви при цьому будете бачити людину периферичним зором. Важливо не втрачати зорового контакту, але нехай він часом буде непрямим. Самі намагайтеся не нервувати, при розмові ведіть себе спокійно.
Якщо ви дивитеся людині прямо в очі, дуже важливо, яке при цьому вираз вашого обличчя. Воно має бути м'яким і доброзичливим. Зазвичай при пильному погляді в рисах обличчя з'являється деяка жорсткість, викликана зусилля не відводити очей. Щоб уникати її, подумки підтримуйте співрозмовника за плече, так ваш погляд придбає теплоту.
Щоб уміти спокійно дивитися в очі, ви повинні бути досить впевнені в собі і в тому, що ви говорите. Це дуже важливо, тому що найчастіше причиною нервозності при зоровому контакті є саме невпевненість.
Пам'ятайте, що головною причиною для того, щоб дивитися людям прямо в очі, є налагодження з ними контакту. Ви самі повинні бути відкриті для цього, і все, що вам ще слід зробити - привернути до себе співрозмовника. Будьте уважні до виразу його обличчя, можете спробувати трохи його «отзеркаліть», тобто прийняти схожу позу, продемонструвати за допомогою міміки ту ж емоцію. Не будьте в цьому занадто напористі, інакше людина просто розгубиться і «закриється» від вас.
Але дивитися в очі мало, вам потрібно ще й говорити при цьому. Спочатку водночас не відводити погляд і формулювати свої думки може здатися не надто простою справою. Потренуйтеся з дзеркалом, дивлячись в очі відображенню. Це відмінно працює.
Важливо не плутати вміння дивитися в очі з невихованістю і звичкою розглядати людей. Друге завжди викликає неприязнь з боку співрозмовника.
Теги: очей, людина, контакт
|