Як позбутися думок про колишнього

% Lyubsy, автор JustLady. % % %
��� ���������� �� ������ � ������
% Розлучившись з хлопцем, багато дівчат довго не можуть викинути його з голови. Подумки вони постійно повертаються до того періоду, коли вони були разом і все було добре, або згадують хворобливий розрив відносин, що приніс стільки страждань. Але для того щоб відчувати себе щасливою в сьогоденні, не можна жити минулим. Як же змусити себе перестати думати про свою колишню любов?
% Статті за темою «Як позбутися думок про колишнього» %
Як позбутися думок про колишнього
% Як позбутися негативних думок: життя має бути позитивною %
Як позбутися думок про колишнього
% Як позбутися поганих думок %
Як позбутися думок про колишнього
% Як позбутися від ревнощів до колишнього %
Як позбутися думок про колишнього
% Нав'язливі думки: як їх позбутися? %
% Якщо вам раз у раз докучають думки про колишнього, які неможливо загасити, придушити, викинути з голови, пам'ятайте, що у вас є тільки два виходи: або спробувати забути цього чоловіка, або відновити з ним стосунки. У тому випадку, коли ви впевнені у своїй любові до нього на сто відсотків і розумієте, що сталася безглузда помилка, роз'єднати вас, боріться за нього до кінця. Не шкодуйте на це ні часу, ні сил. Забудьте про свою гордість, бо любов - це єдина творча діяльність людини. Якщо ви дійсно є двома люблячими половинками, в кінцевому підсумку ви возз'єднатися. Не дозволяйте якимось сварок і випадковостям розірвати вашу зв'язок.%

Можливо, ви продовжуєте досі любити свого колишнього, але в його серці немає більше аналогічних світлих почуттів по відношенню до вас. У такій ситуації, звичайно, не варто нав'язуватися, постарайтеся відпустити його. Як відомо, найкращим ліками від нещасливого кохання є нова любов. Тому не замикайтеся в собі, обов'язково знайомтеся з іншими чоловіками, цікавтеся ними. Адже десь на світі є той самий принц із заповітних снів, який зуміє зробити вас щасливою. Але якщо ви не будете шукати його, то ви ризикуєте ніколи не познайомитися з ним.

Також завантажте себе навчанням, роботою, творчою активністю. Намагайтеся, щоб у вас залишалося якомога менше часу на сумні і негативні думки. Якщо вам складно самостійно увійти в звичну колію, проводьте більше часу зі своїми родичами і кращими друзями. Відвідуйте цікаві місця, тусовки, їздите на природу. Почніть займатися спортом, наприклад, плаванням або фітнесом. Також ви можете завести собі домашнього вихованця, який не дозволить вам занудьгувати. Якщо справи вже зовсім погані, зверніться до професійного психолога, який спробує вам допомогти звільнитися від терзають думок.

Теги: любов, думка

Як боротися з «негативними» людьми

% Марина Зінов'єва, автор JustLady. % % %
��� �������� � ������������ ������
% Негативно налаштовані люди здатні висмоктувати енергію звідти, де її багато, - з завжди задоволених життям оптимістів. Напевно ви помічали, що після розмови з негативно налаштованим людиною відчуваєте себе, як вичавлений лимон.
% Статті за темою «Як боротися з« негативними »людьми» %
Як боротися з «негативними» людьми
% Заздрість. Як з нею боротися? %
Як боротися з «негативними» людьми
% Як позбутися комплексу через зовнішність %
Як боротися з «негативними» людьми
% Як вибрати крем для області очей %
Як боротися з «негативними» людьми
% Користь кедрового масла %

Негативних людей видно здалеку. У них сосредорточенний погляд, вони постійно напружені, в їх присутності ви відчуваєте якийсь тиск і намагаєтеся скоріше закінчити спілкування з ними.

Найголовніше, що слід запам'ятати при взаємодії з негативно налаштованими людьми - з ними не потрібно боротися. Поставивши себе в позицію опонента, ви будете витрачати енергію ще й на боротьбу. Найкраща тактика - мовчати і посміхатися.

Якщо така людина підійде до вас з цілю поскаржитися на долю або шкідливу продавщицю в магазині, дивіться йому в очі, посміхайтеся і зберігайте мовчання. Незабаром йому стане ясно, що знайти вдячного слухача у вашій особі абсолютно неможливо, і почне шукати іншого претендента.

Якщо зовсім відмовитися від спілкування з таким человекрм неможливо, попросіть його розповісти вам що-небудь добре і веселе. Багатьох людей таке прохання, можливо, змусить побачити, як багато негативу вони несуть в собі. Невиправним ж піссімістам буде досить складно переключитися на позитивну хвилю, і незабаром вони покинуть вас.

Спробуйте виступити добрим доктором. Як тільки знову почуєте скарги, скажіть співрозмовнику, що все добре, все навколо його люблять і цінують, і взагалі - життя прекрасне! Іншими словами, глушите негатив позитивом.

Спілкуючись з негативним людиною, скажімо, за службовим обов'язком або в інших обставинах, можете уявити себе в коконі яскравого чистого світла, який захищає вас від важкої інформації. Вся негативна енергетика, як бумеранг, буде відбиватися від вашого світиться кокона і повертатися до того, хто її посилає.

Не здумайте брати на себе почуття провини за те, що у негативних людей завжди щось не виходить, і вони постійно нещасні по життю. Не старайтесь щосили допомагати їм. Адже для них головне - забрати вашу енергію, а змінюватися вони все одно не будуть. Що ж, вони самі це вибрали, і в такому випадку їм з вами не по дорозі, адже ваша дорога - світла і радісна.

Теги: людина, спілкування, боротьба

Цілющі мудрі і мантри

% Андрій Яковлєв, автор JustLady. % % %
�������� ����� � ������
% Інтерес до східної культури цілком природно породив захоплення і східними практиками оздоровлення організму. Вони засновані на інтересі до індивідуальному підході до людини, враховують індивідуальні особливості кожного.
% Статті за темою «Цілющі мудрі і мантри» %
Цілющі мудрі і мантри
% Аромамасла і їх цілющі властивості %
Цілющі мудрі і мантри
% Цілющі дари природи: корінь солодки %
Цілющі мудрі і мантри
% Цілющі дари природи: барбарис %
Цілющі мудрі і мантри
% Цілющі дари природи: імбир %

На Сході і зокрема, в Китаї, накопичено багатий досвід, що допомагає саморегулювання. Ці практики покращують самопочуття людини, як фізичне, так і інтелектуальне. Підвищують енергію, а також допомагають позбавлятися від недуг. Наприклад, таке використання мудрий і мантр.

Що таке мудра? Це жест, або, як кажуть «поза рук». Мантри - це своєрідний цифровий звуковий код, який допомагає налаштувати організм на правильне функціонування.

Поєднання мудрий і мантр може поліпшити фізичний стан людини, оскільки доведено, що вони володіють цілющим впливом.

Буддисти вважають, що поза людини тісно пов'язана з життєвою енергією, званої ци. Найрізноманітніші жести мають різний внутрішній зміст, і, відповідно, надають різний вплив.

Також буддисти стверджують, що у людини існує постійний зв'язок з космосом і космічною енергією. І мудрі допомагають її активізувати. Вважається, що існує шість головних каналів, по яких йде енергія в тілі людини, і всі вони проходять через людські руки.

Основні лікувальні мудрі
% Мудра Знання допомагає зняти емоційне перенапруження, знизити тривогу, бореться з депресією. Також вона активізує мислення і пам'ять. Її можна використовувати при проблемах зі сном, високому тиску. Для того щоб її виконати, потрібно з'єднати кінчики вказівного і великого пальця, а три інших пальця випрямлені і не напружені.

Мудра неба пов'язана з головою. Її рекомендують виконувати при проблемах зі слухом. Середній палець повинен стикатися з основою великого пальця. Решта - вільні і випрямлені.

Мудра вітру зцілює ревматизм, тремор рук, голови та шиї. Подушечкою вказівного пальця дістаньте підставу великого. Він, у свою чергу, підтримує вказівний палець.

Мудрі потрібно використовувати в поєднанні з мантрами. Перед проголошенням або співом мантр потрібно розслабитися, відпочити від метушні і сконцентруватися на своїх відчуттях.

Виконуючи протягом п'ятнадцяти хвилин кожну мантру і при цьому, склавши певну мудру, ви зможете досягти гармонії і вигнати багато хвороб.

Мантра «OM NAMAH SHIVAYA» очищає п'ять чакр, підвищує енергію і нормалізує дихання. Мантра "OM MANI PADMI HUM", одна з найвідоміших, уособлює чистоти тіла, душі, розуму і серця Будди. Вона наповнює серце милосердям і чистотою.

Теги: мантра, хрест, вишивка, використання, буддист