Як визначити характер жінки

% Елеонора Коврижка, автор JustLady. % % %
��� ���������� �������� �������
% Жіночі характери можна поділити на кілька основних, які в чистому вигляді існують досить рідко. Оскільки майже кожна жіноча натура індивідуальна, вона поєднує в собі декілька типажів, які під впливом її життєвого досвіду можуть змінюватися.
% Статті за темою «Як визначити характер жінки» %
Як визначити характер жінки
% Як визначити характер по помаді %
Як визначити характер жінки
% Як визначити характер дівчини по її сміху %
Як визначити характер жінки
% Як визначити характер по улюбленому кольором %
Як визначити характер жінки
% Ноги жінки та її характер %
% «Синій панчіх»
% Його рисами є: відсутність інтересу до моди, популярним глянцевим виданням, звичайним жіночим «штучок», а також засудження інших типів жіночих характерів. Зазвичай її зачіска - примітивний хвостик або тоненька кіска. Ця пані зовсім не знає, що означає флірт і кокетування, тому що вона відноситься до подібних речей із зневагою.%

«Безпосередній дитина»

Цей жіночий характер виявляється у мріях, відірваних від реального світу. Поведінка «дітки» позбавлене логіки, властивої іншим типам жінок. Її життєве кредо виражається в фразі «Творю, що хочу! ». Крім того, жінку-дитину набагато легше образити, ніж інших представниць прекрасної статі. Вона постійно потребуватиме сильному дорослому «таткові», який піклується про неї і закриває очі на її зовсім недитячі помилки. До речі, визначити таку дамочку можна і по зовнішності - вона воліє яскраві вбрання і забавні аксесуари.

«Загальна матуся»

Її легко впізнати, адже турбота просто б'є через край. Представниця цього типу знає все і про все, вона в одну мить підбере ліки від будь-якої недуги. Інші жінки відверто програють їй у здатності створювати затишок. Поруч з нею будь-який чоловік відчує себе як маленьке безпорадне дитя. Цей уважний до всіх тип дами характеризується величезною кількістю друзів і ідеальною чистотою будинку.

«Незалежна емансипе»

Цей тип завжди знаходиться в курсі останніх подій. Вона - сильна жінка, що йде в ногу зі своїм часом і незалежно поглядає на інші типажі характеру жінок. На думку класичної емансипованої дівчини «слабкої статі» не існує, а на нашій планеті живуть рівні за своїми характеристиками чоловіка і жінки. Основними ознаками «емансипе» є її сміливі судження про воістину безмежних здібностях жіночої складової людства.

«Підступна жінка-вамп»

Її минуле усіяне уламками розбитих сердець чоловіків, а її справжнє являє собою полювання за новими «жертвами». Жінка-вамп - фатальна спокусниця, перед її чарівними чарами важко встояти. Тип характеру «вамп» досить легко визначити за зухвалому одязі, помітного і яскравого макіяжу.

«Цілеспрямована бізнес-вумен»

У такої дами майже не буває вільного від роботи часу. Але навіть в ці рідкісні миті вона знову думає лише про роботу. Телефон «бізнес-леді» вічно розривається від дзвінків, вона скрізь з'являється з органайзером і в бездоганному діловому костюмі.

«Нісенітна жінка-фурія або жінка-пила»

Така дама завжди знає, чого хоче від життя. При досягненні своїх цілей вона вміє довести будь-якої людини до несамовитого стану. Її життєвим кредо можна назвати фразу - «коли я бачу мету, я не помічаю перешкод». Її характер по-справжньому вибухонебезпечний.

«Сильна жінка-амазонка»

Цей тип є справжнім втіленням твердості і сили духу. Вона не знає, що таке жіночі страхи. Стійко стоїть на своїх ногах, при цьому нікому не дозволяючи збивати себе з них. Жінку-амазонку досить легко обчислити по її численним досягненням, а також по присутності поруч з нею слабкою і витонченої «половинки».

Теги: характер, вид, жінка, риса

Як виразити ніжність

% Nadegda, автор JustLady. % % %
��� �������� ��������
% Знайомий запах, милі риси, рідний голос. Ви відчуваєте прилив ніжності, але не знаєте, як його висловити коханій людині. Вас переповнює шквал почуттів та емоцій, і, здається серце ось-ось розірветься на частини ...
% Статті за темою «Як висловити ніжність» %
Як виразити ніжність
% Як висловити свою любов %
Як виразити ніжність
% 7 способів сказати «люблю» без слів %
Як виразити ніжність
% Які якості в жінці вибирають чоловіка %
Як виразити ніжність
% Складання букета: символіка кольору і квітів %
% Жінки і чоловіки висловлюють почуття по-різному. Представниці прекрасної статі більш відкриті, їхні емоції спонтанні, а характер імпульсивний. Відчуваючи ніжність і любов до чоловіка, дівчина висловить все це словами, що особливо проявляється в ласкавих зверненнях типу «кошеня», «милий». Чоловіки ж навпаки, не балують улюблених компліментами, навіть в тому випадку, якщо готові захоплено дивитися на свою єдину все життя.%

Звичайно ж, ніякі ласки не здатні замінити реальних вчинків, щодня доводять щиру любов. Але погодьтеся, що таїти почуття до людини, яку любиш усім серцем, набагато складніше, ніж проявляти їх. Особливо, якщо почуття по-справжньому сильні.

Як правило, на початковому етапі відносин і чоловік, і жінка, постійно демонструють прихильність один до одного - шепочуть приємні слова, тримаються за руки. Потім ласки «без приводу» поступово зникають з життя подружжя, поступаючись місцем обговоренню побутових проблем і вирішенню розбіжностей. Але ж можна все це повернути, відчувши знову давно забуті відчуття!

Будете щирими. Не бійтеся показувати глибину своїх почуттів. Довіртеся інтуїції, вона підкаже вам, як чинити далі.

Зробіть своєму обранцеві невеликий романтичний презент. Нехай це буде листівка, квітка або сувенір. Завжди пам'ятайте, що головне - це не річ, а надану увагу. Буде вдвічі приємніше, якщо подарунок буде зроблений вашими руками.

Щоб розповісти про свої почуття, можна поступити таким чином: запросіть кохану людину в романтичне місце (наприклад, в кафе). Важливо створити спокійну, що розташовує до відвертості атмосферу. Обійміть свою половинку акуратно і трепетно. Ласкаво, м'яко і ненав'язливо розкажіть про свої почуття.

Можна висловити свою ніжність і практичною допомогою. Наприклад, приготуйте вечерю, сходіть в магазин, вимийте посуд. Дозвольте вашому хлопцю відчути себе захищеним у ваших руках, потрібним і по-справжньому коханим.

Теги: почуття

Як навчитися жити однією

% Lyubsy, автор JustLady. % % %
��� ��������� ���� �����
% Деякі жінки люблять жити одні. Це дозволяє їм бути одноосібними володарки свого побуту і дозвілля та дарує відчуття свободи і незалежності. Іншим же представницям прекрасної статі досить проблематично піклуватися про себе самостійно, кожен день приходячи після роботи в порожню квартиру. Як же навчитися жити однією?
% Статті за темою «Як навчитися жити однією» %
Як навчитися жити однією
% Як навчитися планувати і жити за розкладом %
Як навчитися жити однією
% Як навчитися жити без коханого %
Як навчитися жити однією
% Як навчитися отримувати задоволення від інтимної близькості %
Як навчитися жити однією
% Як не посваритися, живучи в одній квартирі %
% Якщо з волі обставин вам доводиться жити однією, по-перше, почніть отримувати користь і особисту вигоду від такої ситуації. Подумайте над тим, скільки плюсів і перспектив вам дарує самотня, вільна і незалежна життя. Відтепер вам не доведеться узгоджувати час своєї появи будинку з ким-небудь, ви будете єдиною господинею своїх біоритмів. Крім того, живучи відокремлено, вам не потрібно буде піклуватися про когось, крім себе. Будь-яка більш-менш самостійний людина здатна закуповувати продукти в магазині, годувати себе, прибиратися в квартирі і планувати свій бюджет. Це досить нескладні тонкощі, до яких легко звикнути і пристосуватися в найкоротші терміни.%

Беріть приклад з тих особистостей, у яких автономне існування не викликає якогось дискомфорту. Придивившись, можна зрозуміти, що їм навіть подобається перебувати на самоті, при цьому вони не відчувають тугу або нудьгу. Постарайтеся досягти того, щоб вам не було нудно в суспільстві з самою собою, адже це є ознакою цільною і повноцінно розвиненої індивідуальності. Завжди знаходите собі цікаві справи, якими можна зайнятися вдома. Це може бути все, що завгодно: від малювання до співу караоке або перегляду фільмів. Вносьте різноманітність у свій вечірнє дозвілля, адже на світі існує безліч хобі. А, занудьгувавши без спілкування з соціумом, ви завжди можете запросити до себе в гості друзів, родичів, сусідів або нанести візит близьким.

Ні в якому разі не займайтеся самопрограмуванням, заздалегідь вважаючи, що ви не зможете навчитися жити осібно і відчувати себе при цьому щасливою. Як показує практика, на світі не так вже й багато особистостей, які дійсно нездатні пристосуватися до самотнього життя. Великий класик був правий, сказавши про те, що до всього звикає людина.

Природно, існують і такі люди, яким необхідно про когось піклуватися і постійно спілкуватися. Перебування в порожній квартирі їх бентежить і вбиває. Якщо ви належите до їх числа, заведіть собі домашнього вихованця, на якого ви зможете обрушити свою ніжність і турботу. Крім того, ви завжди можете попросити пожити з вами близької людини, якщо у вас ніяк не виходить впоратися зі страхом ізольованого існування. Також вам допоможе побороти боязнь відокремленого життя професійний психолог.

Теги: чоловік, жінка, життя, самотній