6 причин, по яких чоловіки купують собі «іграшки»

% Галина Добра, автор JustLady. % % %
6 ������, �� ������� ������� �������� ���� ��������
% Виростаючи, хлопчики не залишають своєї любові до іграшок. Дивуючи своїх жінок, вони прагнуть придбати новітні дорогі гаджети та швидше продемонструвати їх оточуючим. Причини, з яких представники сильної статі купують собі «іграшки», допоможуть дамам зрозуміти своїх партнерів.
% Статті за темою «6 причин, по яких чоловіки купують собі« іграшки »» %
6 причин, по яких чоловіки купують собі «іграшки»
% Дорослі іграшки - фалоімітатори %
6 причин, по яких чоловіки купують собі «іграшки»
% Іграшки з секс шопу: захоплююча гра в любов %
6 причин, по яких чоловіки купують собі «іграшки»
% Ідеальний чоловік %
6 причин, по яких чоловіки купують собі «іграшки»
% Де знайти чоловіка? %
% Дорослі самостійні чоловіки іноді виглядають абсолютними дітьми, з блиском в очах чекаючи надходження в магазини того чи іншого гаджета. Подібно хлопчикові, що тягне маму за руку в дитячий магазин, вони прагнуть туди, де можна купити інструмент для задоволення своїх потреб. Є шість основних причин, які спонукають чоловіків купувати «іграшки».%

Прагнення до новизни. Воно може виявлятися, наприклад, у відносинах з людьми. Такі чоловіки віддають перевагу короткочасні стосунки з жінками, часто змінюючи партнерок. Але є чоловіки, які не втрачають спраги нового, будучи при цьому хорошими чоловіками. Вони просто задовольняють свою потребу в новизні покупкою нового автомобіля, останньої моделі телефону або комунікатора, замінюючи наявні на руках старі моделі.

Позбавлення від стресу. Стресу піддаються і жінки, і чоловіки. Але якщо перші скидають напруга в розмові з подругами і скаргах чоловікові, другу словами воліють дії. Вони знімають стрес, купуючи складну модель годин або стереосистеми, з якою доводиться розбиратися годинами. Саме це допомагає їм піти від проблем, позбутися думок про напружених ситуаціях і вдосталь насолодитися новим придбанням.

Бажання панувати. Не всі чоловіки стають керівниками, але при цьому жадоба влади грунтується у кожному. Отримати відчуття управління іншими людьми або відчути владу над тим чи іншим процесом можна, наприклад, за допомогою лазерної указки, високошвидкісного інтернету, позашляховика. Відчуваючи себе впливовим і відчуваючи силу, представники сильної статі задовольняють потребу у владі без шкоди для себе чи оточуючих (інакше надходять, наприклад, домашні тирани, що тримають свої сім'ї в постійному стресі заради задоволення своїх бажань).

Бажання відчувати незалежність. Стати незалежним і повною мірою відчути це почуття допомагають GPS-навігатори та подібні їм пристрої. Вони дозволяють самостійно впоратися з пошуком дороги або іншим завданням. Жінки віддадуть перевагу запитати шлях у перехожого, в той час як чоловіки звернуться до нього в останню чергу.

Повернення в дитинство. Воно дарує почуття спокою і допомагає не закопатися в «дорослих» проблемах. Саме з цією метою чоловіки купують «іграшки». З їх допомогою вони можуть випробувати дитячий захват від відкриття коробки з новим екраном для комп'ютера, жорстким диском на десятки терабайт та іншими гаджетами.

Бажання працювати граючи. Співіснування роботи і гри дозволяє поєднати приємне з корисним. Важливі справи в поєднанні з гаджетами, представляти острівцем відпочинку, стають не настільки обтяжливими. Саме так чоловіки досягають великим висот, адже ефективність їхньої праці зростає у зв'язку з привабливістю роботи.

Теги: себ, причина, покупка, чоловік, іграшка

Планшет або нетбук?

% Катерина Копаєва, автор JustLady. % % %
������� ��� ������?
% Технології не стоять на місці, і з кожним роком інформаційні компанії представляють світові нові, більш потужні і в той же час вельми компактні пристрої для повсякденної роботи з інформацією і виходу в інтернет. Безсумнівним лідерами серед них по зручності і мобільності у використанні є планшетні комп'ютери і нетбуки. Однак недосвідчені користувачі починають губитися в здогадах, яке ж із цих пристроїв краще придбати. І тут слід відштовхуватися від завдань, які ви збираєтеся вирішувати з їх допомогою: розважатися в мережі, дивитися фільми і слухати музику або використовувати для роботи (створювати документи, обробляти таблиці і зображення).
% Статті за темою «Планшет або нетбук? » %
Планшет або нетбук?
% Нетбук: комфорт чи данина моді? %
Планшет або нетбук?
% Як вибрати нетбук %
Планшет або нетбук?
% Сумки та Потфель для бізнес-леді %
Планшет або нетбук?
% Технічні новинки для сучасної леді %
% Якщо ви постійно перебуваєте в ділових поїздках і відрядженнях, під час яких потрібно постійно бути на зв'язку з офісом, отримувати багато офіційних листів, знаходити потрібну інформацію для виступів і презентацій, сміливо вибирайте планшет. Його безперечними перевагами в даному випадку є більш тривалий час роботи без підзарядки, компактність і легкість - він не займе багато місця у вашій сумці і не обтяжуючи її.%

До того ж, якщо раптом вчасно одній з конференцій вам буде потрібно дуже швидко вийти в мережу, щоб перевірити будь-яку інформацію, планшетник також виявиться вірним помічником, адже для включення і завантаження Інтернет-додатків вам буде потрібно, на відміну від нетбука, всього кілька секунд .

Дисплей планшетного комп'ютера - сенсорний, що дозволяє в міру необхідності збільшувати сторінки, щоб уважніше вивчити окрему частину вікна і швидше показати слухачам необхідну таблицю або зображення, швидше переміщатися між сторінками вашого браузера. Проте слід визнати, що часто планшети не підтримують флеш-додатки, якими багаті інтернет-ресурси, чим поступаються нетбукам.

Що стосується світу мультимедіа, то обидва пристрої призначені для перегляду фільмів і фотографій, прослуховування музики, для ігор. Незважаючи на те, що картинка на екрані планшета буде виглядати соковитіше, для цієї мети все ж краще вибрати нетбук: його операційна система дозволяє переглядати фільми в різному форматі (тоді як на планшеті вам, можливо, буде потрібно, перевести фільми в спеціальний формат). На нетбуці легше редагувати зображення (особливо, якщо ви працюєте з Adobe Photoshop), працювати з монтажем аудіо- та відеофайлів. До того ж нетбуки володіють великим об'ємом пам'яті, що дозволить зберігати потрібну інформацію більш тривалий час. І, на відміну від планшетів, до них можна підключити зовнішній жорсткий диск, щоб скопіювати файли. До слова, до планшета взагалі важко підключити яке-небудь периферійний пристрій, будь то принтер або, скажімо, фотокамера - вам доведеться купувати окремий кабель і встановлювати додаткове програмне забезпечення. 

Любителі комп'ютерних ігор напевно віддадуть перевагу планшету - як правило, в багатьох з них (наприклад, Apple iPad) вже встановлена ​​велика кількість ігрових додатків, тоді як для установки їх на нетбуці потрібен великий обсяг ресурсів і часу. Та й обсяг оперативної пам'яті нетбука не дозволить грати в масштабні квести - вони просто не завантажаться.

Якщо вам по роботі доводиться мати справу з текстовими файлами, віддайте перевагу нетбуку. Стандартна клавіатура і можливість підключити мишу дозволять швидше набирати і редагувати тексти, особливо, якщо вони великих обсягів. В планшетах є віртуальна клавіатура, але вона не так зручна у використанні, адже набирати текст вам доведеться однією рукою - в іншій-то ви будете тримати ваш міні-комп'ютер.

Ну, а якщо у вас є маленькі діти або ви не хочете турбувати оточуючих під час роботи на комп'ютері, вибирайте планшет - його незаперечною перевагою перед нетбуком є ​​абсолютна безшумність під час роботи.

І, звичайно, важливе значення має ціна нового мобільного комп'ютерного пристрою. При наявності досить скромних коштів на його покупку краще вибрати нетбук, так як він значно дешевше планшетів, і ціна на них з кожним роком все падає. Тоді як ціни на планшетники поки залишаються досить високими, з'являються нові, досконаліші і більш дорогі моделі.

Теги: якість, робота, комп'ютер, швидкість, нетбук, планшет, пристрій, тривалість, мультимедіа