Чи впливає зміна зовнішності на долю

% Денисівська Інна, автор JustLady. % % %
������ �� ��������� ��������� �� ������
% В останні кілька десятиліть змінити зовнішність стало просто. Достатньо лише мати певну суму грошей, і скальпель хірурга перетворить «картоплю» в благородний грецький ніс, а губи зробить більше, ніж у Анджеліни Джолі. Змінити можна не тільки риси обличчя, але й фігуру, і навіть зростання. Але як вплине зміна зовнішності на долю, заздалегідь передбачити дуже складно.
% Статті за темою «Чи впливає зміна зовнішності на долю» %
Чи впливає зміна зовнішності на долю
% Аксесуари для твого типу зовнішності %
Чи впливає зміна зовнішності на долю
% Естетична косметологія або не гніватися бога? %
Чи впливає зміна зовнішності на долю
% Якщо молода людина критикує вашу зовнішність ... %
Чи впливає зміна зовнішності на долю
% Як одяг впливає на життя людини %
% Найчастіше люди змінюють зовнішність, коли хочуть щось змінити у своєму житті. Стара східне прислів'я говорить: «Пісок не в пустелі, він - в голові бедуїна». Те ж саме можна сказати про ставлення людини до свого тілу і обличчю. І коли людина прагне що-небудь змінити у своїй зовнішності, він, насамперед, бажає змінити своє життя, сподіваючись на те, що з новою фігурою або новим носом у нього з'явиться і нова доля.%

Але чи так це насправді? Ситуації бувають різні. Якщо дівчинка з дитинства була дуже повної і переживала в шкільні роки постійні кпини і насмішки, вона вважає, що скинувши вагу нарешті знайде щастя і вхопить удачу за хвіст. І адже дійсно історія знає приклади, коли з бридкого каченяти виходила царівна-лебідь.

«Ельфійська принцеса» Лів Тайлер була справжньою товстункою і важила більше 90 кг в підлітковому віці. До того ж у неї були проблеми зі шкірою обличчя. А нев'януча красуня Демі Мур була худою, нескладною, носила окуляри з товстими лінзами і мала криві зуби. Якби ці красуні не стали займатися своєю зовнішністю, Голлівуд не дорахувався б пари зірок.

Але неправильно було б вважати, що всі проблеми в житті тільки через неправильного прикусу або кривих ніг. У світі повно людей, що не володіють ідеальною зовнішністю, але це не заважає їм радіти життю, досягати успіху, мати сім'ю і безліч друзів.

А інші не виходять з клінік пластичної хірургії і самі вже не впізнають себе в дзеркалі, а доля не поспішає їм посміхатися. Як не було щастя в особистому житті, так і немає, як була невпевненість у собі, так і залишилася.

Справа в тому, що скальпель хірурга або ножиці перукаря можуть лише на час змінити настрій. Але міняти свою долю людина повинна сама. І перш за все потрібно міняти не зовнішність, а своє ставлення до життя і собі.

Теги: доля, зовнішність, вплив, зміна

Життя вдалося: 7 речей, які треба встигнути до 30 років

% Наталія Кулагіна, автор JustLady. % % %
����� �������: 7 �����, ������� ���� ������ �� 30 ���
% Тридцятиріччя - це якийсь Рубікон, коли підбивають перші життєві підсумки. Щоб можна було з упевненістю зізнатися собі в тому, що життя вдалося, необхідно зробити сім основних речей, які дозволять по праву вважати, що це дійсно так. %%
% Статті за темою «Життя вдалося: 7 речей, які треба встигнути до 30 років» %
Життя вдалося: 7 речей, які треба встигнути до 30 років
% Ключ до сприятливої ​​подружнього життя - весільний гороскоп на 2011 рік %
Життя вдалося: 7 речей, які треба встигнути до 30 років
% Секс після пологів - не ставте хрест на своєму інтимному житті %
Життя вдалося: 7 речей, які треба встигнути до 30 років
% Напередодні молодика %
Життя вдалося: 7 речей, які треба встигнути до 30 років
% Є професія така - багатодітним татом бути %
% Здобути освіту%

 До тридцяти років ви повинні закінчити всі навчальні заклади і отримати гідну освіту, про який мріяли. Це основна мета, яка допоможе відчувати себе впевнено, стати матеріально незалежним і домогтися багато чого. Погодьтеся, досить важко досягти всіх цілей, маючи основне середнє освіти і працюючи на низькооплачуваної посади без можливості кар'єрного росту.

Знайти гідну роботу

 Це цілком досяжна мета, якщо ви закінчили престижний навчальний заклад, маєте достатньо знань, щоб приступити до виконання цікавою, відповідальною і високооплачуваної посади.

Зайняти високу посаду

 До тридцяти років просувайтеся по кар'єрних сходах, підкоряючи нові вершини. Максимально високе досягнення - встати на чільне компанії, в якій ви працюєте, або хоча б зайняти посаду заступника керівника.

Відокремитися від батьків

 Купити власне житло досить складно, але в даний час іпотечне кредитування цілком доступно молодим фахівцям з високим і стабільним рівнем доходу, тому при бажанні можна купити власну квартиру і розрахуватися за неї досить швидко.

Знайти свою другу половинку

 Всі досягнення потемніють, якщо ви не знайдете щастя в особистому житті і будете до 30 років самотні. Тому це не менш важлива річ, ніж інші. Тільки на тлі повного сімейного благополуччя можна досягти великих успіхів і бути абсолютно щасливою людиною.

Народити дитину

 Зробити це досить проблематично, враховуючи, що потрібно встигнути багато іншого. Але діти - це не менш важливе досягнення. Ваше життя наповниться змістом, до того ж, бажано встигнути народити всіх дітей, яких ви плануєте мати, до тридцяти років. У цей час більшість молодих людей мають чудове здоров'я і поки що не мають хронічних захворювань, які самим негативним чином позначаються на потомстві.

Завести надійних і вірних друзів

 Вони в будь-яку хвилину будуть готові розділити з вами всі жалі, а не тільки радості, прийдуть на допомогу в будь-який час дня і ночі, яким ви будете довіряти так само, як самого себе.

Теги: програма, річ, життя

Перший раз в нічний клуб

% Eromanova, автор JustLady. % % %
������ ��� � ������ ����
% Перед першим походом до нічного клубу потрібно як слід підготуватися. І не тільки підібрати гарне вбрання, зробити зачіску і манікюр. Мова йде більше про психологічну підготовку. Нічне життя відрізняється від денної, і те, що було прийнятно при світлі дня, може виявитися неприпустимим вночі.
% Статті за темою «Перший раз в нічний клуб» %
Перший раз в нічний клуб
% Як підібрати вбрання в нічний клуб %
Перший раз в нічний клуб
% Перший раз у фітнес-клас %
Перший раз в нічний клуб
% Поради егоїстка в сімейному житті %
Перший раз в нічний клуб
% Як влаштувати незабутнє побачення %
% Перед походом до нічного клубу потрібно як слід виспатися, адже відкриваються ці заклади в кращому випадку в 9-10 годин вечора, а то й далеко за північ. Щоб відчувати себе бадьоро, минулого вечора поспите хоча б 8 годин. Потім потрібно підготувати одяг, в якому ви підете в розважальний заклад. Остерігайтеся виглядати занадто відверто. Не секрет, що в нічних клубах частенько бувають «нічні метелики». Якщо вас приймуть за одну з них, можуть з'явитися проблеми.%

Макіяж ж, навпаки, можна зробити трохи яскравіше, ніж ви звикли використовувати у повсякденному житті. У променях неону без підводки і губної помади ви будете виглядати блідо і втомлено. Якщо ви плануєте багато танцювати, не варто робити занадто химерну зачіску, вже через пару годин вона буде виглядати розпатланий. Волосся можна просто розпустити або зробити нехитру конструкцію у вигляді хвоста або пучка.

Обов'язково візьміть з собою документи та гроші (трохи більше, ніж ви планували витратити). Якщо виникнуть які-небудь складності, ви повинні бути у всеозброєнні. Також можна захопити з собою вологі та сухі серветки, гребінець і компактну пудру.

Не варто приходити рівно до часу відкриття, в перші хвилини роботи в нічному клубі майже немає людей. Щоб гарантовано не нудьгувати, краще приходити через годину-півтори після відкриття. У самому закладі постарайтеся вести себе спокійно, навіть якщо станеться щось неприємне для вас, чи не затівайте скандалу. У кращому випадку це загрожує вам видаленням з клубу.

У нічних місцях дозвілля нерідко зустрічаються люди, які розповсюджують наркотичні засоби. Тому постарайтеся нічого не брати у незнайомих людей. Не варто налягати і на випивку, зберігайте тверезість розуму.

Знайомства в нічних клубах вельми специфічні. В основному там шукають дівчину на ніч. Тому не плекайте надеж зустріти там свого принца. Максимум, що ви можете отримати - це вельми сумнівний секс і обіцянка передзвонити, яке навряд чи колись буде виконано. Але не варто думати, що в нічних закладах все так погано. Все-таки більшість людей приходять туди повеселитися і потанцювати. А негідники і мерзотники зустрічаються скрізь. Просто якщо в денний час доби ви можете легко позбутися від настирливого незнайомця, то в нічний час зробити це набагато складніше. Щоб не отримати непотрібні проблеми, спілкуйтеся лише з тими, з ким ви прийшли, не реагуючи на поведінку інших людей.

Теги: перший, раз, клуб, нічний, відвідування