6 способів облагородити заміський ділянку

% Nikolaeva Oks, автор JustLady. % % %
6 �������� ������������ ���������� �������
% Облагораживание заміської ділянки - справа не менш відповідальна, ніж будівництво будинку. Адже кожна деталь інтер'єру території повинна поєднуватися зі стилем будинку й іншими елементами благоустрою. Тільки в цьому випадку жити в такому житлі буде комфортно.
% Статті за темою «6 способів облагородити заміський ділянку» %
6 способів облагородити заміський ділянку
6 способів облагородити заміський ділянку
% Ландшафтний дизайн своїми руками %
6 способів облагородити заміський ділянку
% Як скинути зайву вагу? %
6 способів облагородити заміський ділянку
% Чим корисне читання класики %
% Існує кілька способів зробити ділянку, що прилягає до будинку, привабливим і доглянутим. Але для грамотного планування облаштування необхідно враховувати деякі фактори: особливості рельєфу, ґрунту, клімату. Також потрібно визначитися, яким ви хочете бачити територію. Можна зберегти початкову природну красу, лише кілька її облагородивши, а можна кардинально поміняти первісний вигляд ділянки.%

Звичайно, найкраще звернутися до фахівців ландшафтного дизайну. Вони подивляться місце і запропонують вам декілька проектів. Але можна спробувати зробити все самостійно. Адже споглядати що-небудь створене своїми руками набагато приємніше.

Облагородити територію можна створивши гарний газон. Він може виконувати як естетичні, так і практичні функції. За звичайним - можна ходити, не боячись витоптати. Він складається з витривалих жорстких трав. Декоративні газони підрозділяють на партерні, лугові, мавританські. Їх створюють для того, щоб вони радували око, і не призначені для ходіння. Щоб будь газон прекрасно виглядав, його потрібно регулярно поливати, стригти в міру необхідності.

Якщо дозволяє ландшафт, можна створити свої Альпи. Наприклад, якщо ділянка розташована на схилі, або на його території присутній ярок. Задекоріруйте його валунами різного розміру, посадіть кострубаті гірські сосни та інші рослини. Побачите, що нестача ділянки перетвориться на чарівне видовище.

Також приховати недоліки можна спорудивши сад каменів. Брили і булижники краще брати різної форми і величини. При створенні саду зверніть увагу, що він повинен поєднуватися з іншими елементами ландшафту: обробкою будинку, рослинами, кущами. Непогано провести до нього освітлення. Композиція буде радувати око в будь-який час дня і ночі, а також завдяки цьому буде мати закінчений вигляд.

Альпійська гірка також прикрасить ваш заміський ділянку. Крім того, за допомогою її можна приховати за око льох або компостну яму. Вона створюється з каменів, між якими садять невибагливі рослини. Підбирайте їх так, щоб вони цвіли по черзі, за принципом вічної весни. Камені і квіти повинні поєднуватися за колірною гамою. Наприклад, жовтий очиток гармонує з сірим каменем, а дзвіночок з сіро-коричневим гранітом.

Облагородьте ділянку, виклавши красиві доріжки. Їх можна зробити з будь-якого матеріалу: спилов дерева, каміння, плитки, суміші битого скла з бетоном, мозаїки та багато чого іншого. Вони можуть виконувати як практичні функції, так і декоративні.

Водойма на ділянці завжди привертає увагу. Викопайте ставок або невелике озеро. Надайте йому бажану форму. За березі викладіть камені і посадіть вологолюбні рослини. Найпростіше купити в садівничому магазині пластмасовий ставок і вкопати його в землю. Але там пропонуються певної форми і маленьких розмірів ємності. Якщо ви бажаєте, щоб контур берега був незвичайним, викопайте потрібну конфігурацію, зробіть плівковий водойму. Як облагородити свою ділянку, вирішуйте самі, варто тільки застосувати трохи кмітливості.

Теги: ділянку, ставок, гірка, сад, спосіб, камінь

Історія виникнення новорічної листівки

% Rusalochka, автор JustLady. % % %
������� ������������� ���������� ��������
% Здається, що традиція дарувати один одному листівки на новий рік існувала завжди. Але ця невелика вітальна картка пройшла довгий шлях розвитку, перш ніж стати такою, якою ми її зараз бачимо.%
% Статті за темою «Історія виникнення новорічної листівки» %
Історія виникнення новорічної листівки
% Історія виникнення в'язання гачком %
Історія виникнення новорічної листівки
% Алергія: причини виникнення алергічних реакцій %
Історія виникнення новорічної листівки
% Підсвідомі реакції. Психологія виникнення %
Історія виникнення новорічної листівки
% Деякі причини хронічної втоми %
% Історія виникнення новорічної листівки почалася з появою християнства, так як прийшла традиція святкувати Різдво. Першими зображеннями були християнські мотиви. Гравюри коштували дуже дорого і продавалися священиками і паломниками. З часом на цих картинках стали малювати інші зображення. Ці картки почали використовувати як запрошень на які-небудь торжества.%

Традиція ж дарувати один одному листівки з'явилася в Англії. У 1794 році англійський художник Добсон намалював першу різдвяну листівку і вручив її одержувачу особисто в руки. Перша вітальна листівка була відправлена ​​поштою в 1843 році Генрі Коул. Саме з цього моменту і почалося активне поширення новорічної листівки.

З Англії традиція швидко перейшла і поширилася в Росії. На дореволюційних різдвяних листівках найчастіше зображали російську зимову природу, будинки, занесені снігом, і т.д. Багато відомих художники брали участь у створенні перших новорічних карток: А. Бенуа, Л. Бакст, К. Маковський та М. Реріх.

За однією з версій творцем першої новорічної листівки в Росії в 1901 році був Микола Каразін. Інші історики припускають, що право вважатися батьком такої листівки належить бібліотекарю Петербурзької академії мистецтв Федору Беренштама.

При оформленні новорічних листівок велика увага приділялася їх стилю. Наприклад, при виготовленні листівок, які дарувалися приватним особам, застосовувалося тиснення, оформлення срібною або золотою крихтою. А ділові листівки увазі простий, строгий стиль.

Після революції радянська влада намагалася витягти з життя людей все, що пов'язано з релігією, тому розвиток різдвяних листівок припинилося. Так як народ не хотів відмовлятися від зимових свят, новий рік повернули, але без будь-яких різдвяних мотивів. Новорічна картка стала способом пропаганди.

У цей час на листівках перестали зображуватися шампанське, навіть порожні келихи. А Дід Мороз змінив традиційну трійку на космічну ракету, так як це був час освоєння космосу.

Після Великої Вітчизняної війни на багатьох новорічних листівках з'явилися подібні написи: «Новорічний привіт героїчним захисникам Батьківщини». А новими героями зображень стали портрети тих, з кого слід було брати приклад: Щорс, Чапаєв, Котовський і т.д.

З часом в різних країнах з'явилися свої національні традиції. Наприклад, в Японії, перед новим роком прийнято дарувати листівки із зображенням тварини, яка за східним гороскопом відповідає цьому році. Цей звичай перейняла і Росія. А в Австрії на новорічних листівках зображуються символи щастя: чотирилисник, сажотрус і свиня. Вражає своєю числом колекція новорічних карток канадця Бута, який потрапив до Книги рекордів Гіннеса - 205 120 примірників.

Поступово додаються нові стилі, способи оформлення новорічних листівок - з'являються об'ємні, музичні. Вони не тільки випускаються в друкарнях, видавництвах, а й робляться вручну, доповнюються різним декором. А послуги дизайнерів-оформлювачів для розробки і виготовлення ексклюзивних новорічних листівок стають все більше затребуваними.

Теги: листівка, історія, виникнення