Букет із засніжених гілок

% Юлія Отруйна, автор JustLady. % % %
����� �� ����������� �����
% У всі кімнати поставити ялинки не виходить, а відчувати свято хочеться скрізь. У такому випадку прекрасно виручають букети, складені із засніжених гілок. Звичайно ж, сніг і іній на них не справжній, але виглядає це вражаюче. Є кілька способів створити такий букет. Витративши трохи часу і включивши свою уяву, ви створите неповторний новорічний дизайн своєї квартири.
% Статті за темою «Букет із засніжених гілок» %
Букет із засніжених гілок
% Прикраса малогабаритної квартири до Нового року %
Букет із засніжених гілок
% Новий рік за містом: як організувати казку %
Букет із засніжених гілок
% Різдвяні казки: як провести новорічні свята 2013 %
Букет із засніжених гілок
% Новорічні квіткові композиції своїми руками %

Іній із солі.

Для створення такого букета підійдуть будь гілочки. Це можуть бути гілки ялини або сосни, прутики верби, верби або будь-якого чагарника. Гілки листяних порід можна брати свіжі або сухі. Для приготування розчину візьміть 2 частини солі і 1 частина води. Вода повинна бути гарячою, інакше сіль не розчиниться. У приготовлений розчин слід опускати зібрані гілки мінімум на 24 години. Бажано щоб гілочки в розчині не стикалися. За добу сіль кристалізується, і обережно вийнявши прутики, у вас вийде прекрасні снігові композиції. Обов'язково до такого букету додайте кілька простих гілок (без солі) або висушені пагони фізалісу з ліхтариками. Це сильніше акцентує увагу на інеї. Таким же способом можна створити іній на шишках.

Сніг з паперу.

Можна зробити прекрасний сніговий букет, використовуючи різану папір. Знадобитися біла або блідо-блакитна папір (наприклад, паперові серветки), тонка фольга (ялинкова мішура). Все це паперове «збори» потрібно покришити на шматочки обраної форми. Можна вирізати кружальця, використовуючи дирокол, або робити дрібну різку, тонкі смужки або будь довільні фігури. Папір перемішайте в сухий і досить об'ємною ємності. Зібрані гілки ретельно умочіть в клей (канцелярський або ПВА) і припорошити приготованим інеєм. Залиште іній підсохнути і ось ваш сніжний букет готовий!

Сніг з пінопласту.

Натріть на крупній тертці пінопласт. Бажано працювати в невеликій кімнаті, тому пінопласт прагнути розсипатися всюди і страшно горнеться (магнітиться) до рук і довколишнім речам. Натерті кульки висипайте в коробку. Заготовлені красиві гілочки умочуйте в клей і тут же присипайте пінопластовим кришивом. Тримається такий сніг на гілках дуже непогано.

Іній з цукрової пудри.

Іній можна зробити не тільки на гілках, але і на фруктах. А чому не новорічний букет з памороззю яблучком або мандаринки в снігу? На добре промиті і висушені фрукти необхідно нанести свіжий яєчний білок і, не втрачаючи часу обсипати фрукти цукром або цукровою пудрою. Додайте до фруктів пару гілочок ялини, сухі листочки клена або гостролиста і ваш букет готовий!

Сніг з балончика.

Найпростішим і нетрудомістким є декорування штучним інеєм або снігом з балончика. Матовий, з блиском, розсипчастий, крупний або більш дрібний - ви можете вибрати те, що більше подобається. Просто розпорошите це диво з балончика на заготовлений букет, і він засяє, приносячи в будинок, то самий морозний настрій!

Теги: композиція, букет, мішура, розчин, пінопласт, гілка, сосна, декорування, гілочка, прутик

Книги, які треба прочитати кожній дівчині

% Леля Ужегова, автор JustLady. % % %
�����, ������� ���� �������� ������ �������
% У школах і вузах час від часу нам видають списки літератури. У них вказані книги, які обов'язково потрібно прочитати. Звичайно, велика частина цих книг так і залишиться нами ніколи не пошкоджене. Ми весь час думаємо: «От буде у мене багато вільного часу - тоді точно" Війну і мир "прочитаю! », Проте життя проходить, а безсмертний роман Толстого так і залишається припадати пилом на полиці. Тим не менш, є такі книги, які дійсно варто було б прочитати.
% Статті за темою «Книги, які треба прочитати кожній дівчині» %
Книги, які треба прочитати кожній дівчині
% Як його дістати. 11 правил %
Книги, які треба прочитати кожній дівчині
% Катерина Мириманова - поради чарівниці %
Книги, які треба прочитати кожній дівчині
% Готова я стати мамою %
Книги, які треба прочитати кожній дівчині
% Як стати справжнім стервом %

Чому ми читаємо книги, особливо книги класиків? На це у нас є кілька причин. Перша причина - тому що так треба. Сказано прочитати книги зі списку на канікулах - значить, доведеться хоч щось та прочитати. Друга причина - тому що цікаво. Третя причина, теж досить поширена, - бажання вміти підтримати бесіду в суспільстві освічених людей, не потрапляти в халепу, коли розмова заходить про світову літературу.

Але крім всього цього книги дають нам щось більше. Вони часто допомагають нам зрозуміти деякі речі, які просто необхідно розуміти в житті, допомагають нам розібратися в хитросплетіннях людської душі, вчать нас (намір або мимоволі) правильно ставитися до життя і до любові.

Існує безліч списків і рейтингів типу «123 книги, які потрібно прочитати кожному». Давайте зупинимося на деяких з них і акцентуємо увагу на тих книгах, які опинилися б корисні саме дівчатам.

1. «Біблія». Рада прочитати цю книгу зовсім не передбачає якої б то не було релігійної пропаганди. Зовсім не важливо, чи віруючий ви людина чи ні, не важливо, до якої релігійної конфесії ви ставитеся. З культурологічної точки зору Біблія є невичерпним джерелом всіляких цитат, алюзій та ремінісценцій. Величезна кількість класичних літературних творів відсилає нас до тексту Біблії, тому для розуміння цих текстів необхідно познайомитися з текстом Біблії.

2. Лев Толстой, «Війна і мир». Говорити в тисячний раз про цінність даної книги, напевно, не варто. І нехай вас не лякає обсяг даного твору - читати його легко і приємно.

3. Федір Достоєвський, «Злочин і кара». Не змогли освоїти цей роман в школі? Саме час надолужити згаяне. Недарма Достоєвський є улюбленим російським письменником за кордоном.

4. Олександр Пушкін, «Євгеній Онєгін». Пушкін - це, як відомо, наше все. Його унікальний роман у віршах не зможе залишити байдужою жодну дівчину.

5. Віктор Гюго, «Собор паризької богоматері». Чудовий зразок французького романтизму вже не одне століття змушує жіночі серця співпереживати героям.

6. Стендаль, «Червоне і чорне». Життя молодого Жюльєна Сореля, поза всяких сумнівів, гідна уваги будь-якої дівчини.

7. Джордж Оруелл, «1984». Дана книга може зіграти досить важливу роль у формуванні світогляду та ставлення до деяким політичним, соціальним і духовним процесам нашого суспільства.

8. Микола Гоголь, «Мертві душі». Про життя поміщиків, та й взагалі про багатьох рисах душі людської можна дізнатися з цієї чудової книги, яка, на жаль, так і залишилося не дописаною.

9. Михайло Булгаков, «Майстер і Маргарита». Не закохатися в цю книгу просто неможливо, а щоб до кінця розібратися у всіх прихованих її сенсах, мабуть, не вистачить життя.

10. Джордж Толкієн, «Володар Кілець». Літературний еталон жанру фентезі.

11. Еріх Марія Ремарк, «Тріумфальна арка». Старий Париж очима нелегального емігранта і геніального доктора напередодні світової війни слід побачити кожній дівчині.

12. Гюстав Флобер, «Пані Боварі». Про жінку і женскость в самих крайніх її проявах. Безсумнівно, ця книга варта того, щоб її прочитати.

13. Рей Бредберрі, «451 градус за Фаренгейтом». Пожежні потрібні для того, щоб спалювати книги. Можливо, якщо дівчата не будуть читати книжок, то скоро ми і будемо жити в світі, описаному цим чудовим письменником.

14. Віктор Пєлєвін, «Generation P». Нещодавно екранізований, цей роман Віктора Пелевіна залишається найвідомішою книгою автора. І не даремно - тема споживчого товариства розкрита в романі у всьому її різноманітті і з чудовим почуттям гумору.

15. Селінджер, «Над прірвою в житі». Цей роман полюбився вже не одному поколінню, а Холден Колфілд став героєм для багатьох підлітків. Може розглядатися в якості самого справжнього посібники з педагогіки.

Зрозуміло, цей список можна продовжувати нескінченно, він не вмістив і десятої частини тих книг, які дійсно варто прочитати. Але почати цілком можна і з нього, особливо якщо ви поки не зараховуєте себе до активно читає людям.

Теги: дівчина, книга