Домашній кінотеатр: маленькі секрети установки

% SCREAM, автор JustLady. % % %
�������� ���������: ��������� ������� ���������
% Для того, щоб встановити домашній кінотеатр, необхідно в першу чергу запланувати місця для розташування його компонентів. Після складання обов'язково потрібно перевірити цілісність кабелів і всіх роз'ємів.
% Статті за темою «Домашній кінотеатр: маленькі секрети установки» %
Домашній кінотеатр: маленькі секрети установки
% Секрети краси від Демі Мур %
Домашній кінотеатр: маленькі секрети установки
% Секрети єменських гурій %
Домашній кінотеатр: маленькі секрети установки
% Дизайн нігтів будинку. Майстер-клас з фото %
Домашній кінотеатр: маленькі секрети установки
% Секрети легкої ходи %

Пару-трійку десятиліть тому кольоровий телевізор був показником високого достатку в родині. Але прогрес не стоїть на місці, і сьогодні точно таким же ажіотажем користуються домашні кінотеатри, які дозволяють насолоджуватися переглядом цікавих кінокартин, лежачи на звичному і рідному дивані.

Ті, хто переїжджає в нову квартиру, має відмінний шанс заздалегідь вирішити, як встановити домашній кінотеатр. Для цього потрібно в першу чергу доглянути місце для телевізора і потім для колонок, сабвуфера і програвача. Можна зробити це самостійно, а можна довіритися досвідченим проектувальникам, які за певну плату розпишуть чіткий план необхідного розташування меблів у приміщенні. Крім того, проектувальники можуть запропонувати вам встановити вбудовану акустику, яка позбавить вас від купи громіздких проводів по всій квартирі.

Перед здійсненням монтажу домашнього кінотеатру необхідно перевірити цілісність його кабелів, для цього необхідно викликати електрика. Монтаж домашнього кінотеатру являє собою збірку його компонентів, а саме, телевізора (або монітора від комп'ютера), системи акустики з колонок і сабвуфера, і dvd- або blu-ray- програвача.

Після установки кінотеатру, необхідно налагодити роботу всієї системи. Для правильного налаштування необхідно або скористатися інструкціями, що додаються до домашнього кінотеатру, або знову скористатися послугами фахівця. Втім, відрегулювати звук і відеосигнал не представляється складним завданням, на це необхідно витратити всього лише півгодини дорогоцінного часу.

У деяких випадках до кожного компонента кінотеатру додається свій пульт управління. Використання декількох пультів не представляється зручним, тому краще всього замовити в спеціалізованому магазині один пульт, який міг би керувати всім домашнім кінотеатром.

Теги: кінотеатр, секрет, установка

Домашні вихованці. Вибір для леді

% Zubaranna, автор JustLady. % % %
�������� �������. ����� ��� ����
% Коли людина заводить домашнього вихованця, він повинен дати йому притулок, здійснюючи благородний вчинок стосовно тварини. Звичайно ж, домашній улюбленець вибирається з урахуванням особливостей і особистісних характеристик власника. особливо якщо його господар - жінка.
% Статті за темою «Домашні вихованці. Вибір для леді » %
Домашні вихованці. Вибір для леді
% 5 новорічних небезпек для наших вихованців %
Домашні вихованці. Вибір для леді
% 5 новорічних небезпек для наших домашніх вихованців %
Домашні вихованці. Вибір для леді
% Підкріплення замість покарання %
Домашні вихованці. Вибір для леді
% Як вибирати шампуні для тварин %

Дуже часто в розмові про домашніх вихованців більшість людей має на увазі кішок і собак. Вони є найбільш популярними і вірними друзями людини. Інші тварини не здатні так сильно прив'язатися до своєї господині, як кішка або собака.

Слід зазначити, що останнім часом тварин стали заводити в якості додаткового аксесуара і створення оригінального іміджу. З цією метою справжня леді вибирає дорогі і досить рідкісні породи собак або інших тварин. Справжня леді не може дозволити собі вийти на вулицю або на урочистий захід із звичайною дворняжкою або непримітною кішечкою. Навіть у разі відсутності родоводу леді зобов'язана привести вихованця в відмінну форму.

Звичайно ж, величезних собаки і тендітну жінку складно уявити в одній компанії, так як це виглядає не дуже гармонійно. Останнім часом існує мода на придбання маленьких собачок, які не тільки мають зовнішні подібності, але і повторюють манери своєї господині.

Наприклад, витончені і досить примхливі леді вибирають пуделів, болонок, китайських чубатих. Жінки, які віддають перевагу комфорт і спокій, частіше з'являються з нерозторопними мопсами, активні і жваві леді вибирають в якості домашнього вихованця енергійних такс. Для гордої і самодостатньої жінки оптимальним варіантом є придбання кішки білого або сірого забарвлення, що підкреслює величавість натури.

Слід пам'ятати, що домашній вихованець - це не тільки іграшка і елемент гордості, це ще й відданий друг жінки. Тому перед придбанням доцільно оцінити, чи є вільний час і бажання, необхідні для догляду та занять з домашнім улюбленцем. Адже вихованець потребує годування, сні, грі та спілкуванні з господинею.

Теги: домашні, вибір, вихованець, ледя

Мобільник: небезпечні зв'язки

% Світлана Селезньова, автор JustLady. % % %
���������: ������� �����
% Ще зовсім недавно мобільний телефон вважався предметом розкоші і був доступний далеко не всім. Сьогодні мобільники є навіть у дошкільнят. Стільникові телефони принесли в життя зручність, швидкість і можливість спілкування з будь-якою людиною в будь-який зручний час. Але чи так безпечно використання мобільників? Фахівці впевнені - це небезпечні іграшки.
% Статті за темою «Мобільник: небезпечні зв'язки» %
Мобільник: небезпечні зв'язки
% Біографія зірки: Ума Турман %
Мобільник: небезпечні зв'язки
% Фригидность небезпечна? %
Мобільник: небезпечні зв'язки
% Як познайомитися з його коханкою %
Мобільник: небезпечні зв'язки
% Корисні властивості яблук %

Виробники мобільних телефонів запевняють, що їхня продукція безпечна для людини і для навколишнього середовища. Однак фахівці все більше переконуються, що телефони можуть завдати серйозної шкоди здоров'ю людини та екології. Мобільний телефон далеко не так безпечний, як передбачалося спочатку. Він може нашкодити як фізичному, так і психічному здоров'ю людини.

Шведські вчені Лундського Університету вирішили перевірити вплив мобільних телефонів на гризунах-щурах. Експерименти дали плачевні результати. Під час розмови по телефону він стає джерелом електромагнітних полів. Ці поля змінюють структуру головного мозку і їх функціонування.

Були помічені і зміни на клітинному рівні. Клітинні зміни нагадують симптоми хвороби Альцгеймера. Це випромінювання, до того ж, модулює діяльність нервових клітин, змінюється робота центральної нервової системи. Деякі вчені переконані, що електромагнітні хвилі можуть вносити зміни на генетичному рівні, впливаючи на ДНК.

Російські та французькі вчені теж провели експерименти з мобільними телефонами, тільки тепер уже на ембріонах курей. Результат шокував навіть самих песимістично налаштованих дослідників: електромагнітні хвилі викликали загибель всіх ембріонів.

Стільникові телефони впливають не тільки на організм в цілому, але і на окремі органи і тканини. Особливо страждають вуха. Є відомості, що тривалі розмови по телефону збільшують ризик утворення пухлин слухового нерва. Якщо гучність телефону дуже висока, тривалі розмови можуть спровокувати погіршення слуху. Стокгольмські дослідники запевняють, що мобільники знижують імунітет, згубно впливають на ендокринну систему і можуть навіть призвести до імпотенції.

Незважаючи на все це, не варто впадати в паніку. У світі немає ще жодного зафіксованого випадку хвороби або загибелі людини від мобільного телефону. Зате відомо безліч прикладів, коли мобільник рятував життя людини, допомагаючи йому звернутися за своєчасної допомогою. Щоб знизити згубний вплив мобільних телефонів, потрібно слідувати простим радам.

По-перше, не варто розмовляти по стільниковому телефону дуже довго. Це насамперед засіб зв'язку і передачі інформації, а всмак поговорити і обговорити новини можна і по стаціонарному телефону.

По-друге, знизити ризик розвитку хвороб вуха допомагають навушники і гарнітури. У разі їх використання телефон чи не знаходиться в безпосередній близькості від тіла людини, відповідно, знижується і шкоду.

По-третє, діти повинні якомога менше розмовляти по мобільнику. Дитячий організм менше захищена від негативних впливів, тому їх потрібно захистити від можливих наслідків.

Теги: зв'язок, здоров'я, шкоду, мобільник