Найжахливіші експерименти ХХ-го століття

% Sphejno, автор JustLady. % % %
����� ������� ������������ ��-�� ����
% Моторошні експерименти над живими людьми проводилися завжди. За легендою цариця Клеопатра розпорювали животи своїм вагітним служницям, щоб подивитися як розвиваються ембріони. Але найстрашніші і жорстокі досліди стали проводитися в кінці XIX століття, а до середини XX століття придбали жахливі масштаби.
% Статті за темою «Найжахливіші експерименти ХХ-го століття» %
Найжахливіші експерименти ХХ-го століття
% Сексуальні експерименти: кому це потрібно? %
Найжахливіші експерименти ХХ-го століття
% Експерименти в ліжку: коли це потрібно? %
Найжахливіші експерименти ХХ-го століття
% Смачні експерименти в сексі %
Найжахливіші експерименти ХХ-го століття
% Йога: експеримент на собі %
% Найжахливіші експерименти проводилися фашистською Німеччиною в часи другої світової війни над військовополоненими. У концтаборах Бухенвальд і Освенцим відбиралися цілком здорові особини (чоловіки, жінки і діти) для проведення дослідів. На них тестували новітні препарати, попередньо заражаючи людей смертельними захворюваннями. Піддавали впливу тиску, холоду і вогню з метою знайти ефективні засоби боротьби з опіками, обмороженнями та кесонної хворобою.%

Вчені-садисти садили людей у ​​газові камери і фіксували, скільки людина може протриматися в таких умовах. Стерилізували людей, вирізали їх внутрішні органи, органи зору і різні залози внутрішньої секреції, вводили отрути - і все це в «наукових цілях». За роки війни жертвами медичних експериментів стали десятки тисяч людей, багато з них були вбиті, інші залишилися інвалідами. На Нюрнберзькому процесі перед судом постали 23 лікаря, сім з них були засуджені до смертної кари.

Не менш жорстокими були досліди над людьми, що проводяться японцями з 1932 року. Члени «загону 731» випробовували на полонених бактеріологічна зброя. Також проводилися тести на витривалість людини в різних умовах. Жертви піддавалися висушування, голоду, жадобі, впливу льоду і окропу. Під місцевим наркозом витягувалися внутрішні органи, аж до головного мозку. Дивом вижили піддослідні піддавалися експериментам повторно, поки не наступала смерть. Лише частина вчених понесла покарання у вигляді позбавлення волі, інші продовжували спокійно працювати. А найдосвідченіші, відповідальні і старанні шкуродери отримали нагороди та премії за досягнення в галузі хірургії та бактеріології. За деякими даними від рук «загону 731» загинуло близько десяти тисяч чоловік.

Токсикологічна лабораторія СРСР проводила досліди над в'язнями-смертниками. Цілями досліджень було визначити механізм дії отрут і токсичних речовин на організм людини, виявити найбільш ефективні способи введення і наслідки їх дії на організм.

У 1954 році американці проводили секретні медичні експерименти над жителями Маршаллових островів. Відчуваючи неподалік ядерну зброю, вони спостерігали за впливом радіації на людину. Після досвіду протягом п'яти років жінки були не здатні народжувати дітей через постійні викиднів, а тих, хто народився, чекала болісна смерть від раку.

Сучасні експерименти генетичні та вірусологічні, якщо вони і є, проводяться в закритих секретних лабораторіях. Одним з таких засекречених дослідів, за деякими даними є СНІД, який був штучно створений і згодом впроваджений в суспільство в кінці 80-х років, як засіб боротьби з наркоманією, проституцією і гомосексуалізмом.

Теги: людина, досвід, експеримент, століття, нацист

Весільні квіти: прикмети про букет нареченої

% Яна Коріна, автор JustLady. % % %
��������� �����: ������� � ������ �������
% Весілля, що є досить важливим етапом в житті людини, оточена неабиякою кількістю повір'їв і прикмет. Не уникнув цієї долі і такий атрибут церемонії, як букет нареченої. Як відомо, з його допомогою можна дізнатися, кому з присутніх на торжестві дівчат належить незабаром вийти заміж.
% Статті за темою «Весільні квіти: прикмети про букет нареченої» %
Весільні квіти: прикмети про букет нареченої
% Спіймати букет - щаслива прикмета для подружки нареченої %
Весільні квіти: прикмети про букет нареченої
% Весільні народні прикмети %
Весільні квіти: прикмети про букет нареченої
% Весільні традиції та прикмети %
Весільні квіти: прикмети про букет нареченої
% Народні прикмети про вагітність %
% Невеликий букет округлої або каплевидної форми за традицією наречена отримує в самому кінці ритуалу викупу. Щоб шлюб виявився вдалим, в цей момент наречений єдиний раз перед вінчанням може поцілувати наречену. Про цю прикмету згадують, навіть якщо церковна церемонія замінюється реєстрацією шлюбу в загсі.%

Певні традиції пов'язані із забарвленням і кількістю квітів у букеті. Жовті пелюстки в ньому вважаються символом розлуки, а нарциси і гладіолуси асоціюються з трауром. У Росії кількість квіток в букеті повинно бути щасливим, тобто непарним.

Одна з численних весільних прикмет не пов'язана безпосередньо з букетом, але її варто враховувати при його оформленні. Вважається, що якщо наречена вколе палець під час весілля, сварки в новій сім'ї будуть частими. Щоб уникнути такої неприємності колючим квітам в букеті варто обрізати шипи.

Щоб щастя не юркнула, наречена не повинна випускати з рук букет, подарований нареченим. Вважається допустимим на деякий час передати його матері або поставити перед собою на святковий стіл. У західній традиції букет може потримати подружка нареченої. У ряді випадків на весільній сукні може розташовуватися петелька для кріплення кольорів. Найчастіше таким способом тримаються носяться на руці букети-муфти.

Вважається, що традиція, згідно з якою в кінці весільної церемонії наречена кидає букет у бік гостей, сходить до європейських звичаїв XIV століття. Дівчина, що вступає в шлюб, вважалася удачливою, а тому обривок її весільного костюма теж міг принести щастя тому, хто примудрився його дістати. У такій ситуації ідея кинути гостям букет могла виглядати як акт самозахисту, але традиція прижилася. У Росії, найчастіше, кидають не той букет, який наречена отримала від нареченого, а заздалегідь приготовлену схожу квіткову композицію без портбукетниці чи інший жорсткої основи. Вважається, що зловила квіти дівчина незабаром вийде заміж. Якщо ж кинутий букет впав на підлогу, в родині нареченої відбудеться ще одне весілля.

Теги: кольору, букет, наречена, традиція, звичай, прикмета

Кишенькова собачка: найменші породи

% Alexa_vernalis, автор JustLady. % % %
��������� �������: ����� ��������� ������
% Собаки - одні з найбільш популярних і улюблених домашніх тварин у всьому світі. До теперішнього часу виведено безліч різних порід, що відрізняються один від одного забарвленням, розміром, формою черепа, будовою тіла, темпераментом і багатьма іншими факторами. Останнім часом все більшої популярності набувають собаки найменших, кишенькових порід.
% Статті за темою «Кишенькова собачка: найменші породи» %
Кишенькова собачка: найменші породи
% Кишенькова собачка: домашній улюбленець або модний аксесуар %
Кишенькова собачка: найменші породи
% Кишенькова собачка: іграшка або вірний друг? %
Кишенькова собачка: найменші породи
% Міфи про кишенькових собачок %
Кишенькова собачка: найменші породи
% Собаки: породи не для квартир %
% Невеликі собачки легко привчаються до лотка, до того ж вони дуже охайні, однак довгошерсті породи вимагають особливого догляду: регулярного розчісування і навіть стрижки. Маленькі собаки неймовірно люблять спілкування, тому залишатися одним в замкненій квартирі їм дуже не подобається. Але, завдяки своїм невеликим розмірам, вони запросто можуть здійснювати прогулянки разом з господинею, наприклад, на її руках або визираючи з її сумочки.%

Такі породи собак надзвичайно популярні у знаменитостей, що істотно впливає на їх вартість. Однак, купуючи цуценя карликової породи, ви знаходить справжнього друга, компаньйона і співрозмовника, так як міні-собаки дуже люблять поговорити зі своїми господарями. Вони не втрачають свого запалу, навіть стаючи престарілими. "Маленька собака до старості щеня" - це про них.

А ще вони дуже віддані захисники! Так, це не жарт, навіть самий мініатюрний і гламурний песик відважно кинеться в бій, якщо його господареві загрожуватиме небезпека!

Найпопулярнішими кишеньковими породами в даний час є: мопс, йоркширський тер'єр, шпіц, той-тер'єр, той-пудель, китайська чубата собачка, японський хін і чихуахуа.

У стародавні часи мопси були доступні тільки для сімей знатного роду, а зараз вони є улюбленцями в багатьох сім'ях. Мопси досягають ваги в 8 кілограмів і 30-35 сантиметрів у висоту. Ці забавні собаки добре ладнають з дітьми, вони веселі, спортивні і не проти побігати або пограти. Спалахи агресії у них бувають вкрай рідко, щоб це відбулося, собака повинна або сильно злякатися, або її треба довго і наполегливо злити.

Йоркширські тер'єри не перевищують ваги в 3, 5 кілограма. Їх шерсть за складом і структурою схожа на людське волосся, тому йорки не линяють, а від зайвої вовни вони позбавляються при розчісуванні, тому ця порода перша в черзі в грумінг-центрах, спеціальних салонах краси для тварин. Незважаючи на свій невеликий розмір, ці тварини дуже витривалі, сміливі й цікаві, а ще вони дуже чуйні, вони відмінно уловлюють настрій людини і можуть довго розмовляти зі своїм господарем.

Однією з найдавніших європейських порід є шпіц. У далекі часи це були робочі собаки, їх заводили переважно бідняки. У той час шпіци були набагато більше сучасних, 15-17 кілограмів. Потім на цю породу звернула увагу королева Вікторія, велика любителька собак, і за її наказом стали виводити шпіців розміром в 5-7 кілограмів. В Англії породу довгий час вдосконалювали, поки не вивели сучасного шпіца вагою до 3, 5 кілограмів. Ці собаки дуже невибагливі, тямущі і нескінченно вірні.

Чихуахуа є найменшими собаками в світі, вага дорослої особини від 600 грамів до 3 кілограмів, найчастіше 1-1, 5 кілограма. Собаки цієї породи бувають як гладкошерсті, так і довгошерсті. Чихуахуа погано піддаються дресируванню, але за певних зусиль це можливо. Але дресирування від такої породи і не потрібно, а для денної норми руху їм достатньо того часу, що вони бігають по квартирі або стрибають навколо господаря, а це вони роблять постійно. Якщо чихуахуа з народження не привчати до того, що господар - головний, то ці маленькі створіння можуть вирости впертими і примхливими, але все одно нескінченно закоханими в вас.

Той-пудель - це маленька французька декоративна собачка. Їх зростання не буває вище 25-28 сантиметрів. Шерсть у них густа, кучерява і м'яка, через це вони схожі на плюшевих іграшок. Той-пуделі відмінно ладнають як з дорослими, так і з дітьми, вони активні, рухливі, підтримають будь-яку гру. Собаки цієї породи дуже ласкаві й добрі, вони обов'язково стануть почесним членом своєї сім'ї.

Японський хін, якого іноді називають японський спанієль, це невелика (від 1, 8 до 3, 5 кілограмів), але дуже граціозна і незвичайна собака. Хіни дуже люблять розмовляти, це схоже на муркотіння кота і дзюрчання води одночасно, їм важливо, щоб їх слухали і відповідали, він із задоволенням будуть підспівувати своєму господареві будь-яку пісню. Їм подобається танцювати навколо людини на задніх лапках, вітально перебираючи передніми лапками. У стародавній Японії вважалося, що погладжуючи хіна, можна нормалізувати енергетику свого біополя, вилікувати головний біль і навіть депресію.

Теги: собака, порода, маленький, собачка