Секрети вдалої фотографії в Instagram

������� ������� ���������� � Instagram
% 200 мільйонів користувачів, 16 мільярдів завантажених знімків - так в цифрах виглядає сьогодні світ Instagram - безкоштовного додатку обміну фото і відео. Хочете статтю частиною цього світу і здобути славу відмінного фото-блогера? Тоді вчимося знімати для Instagram правильно! %

Що знімати

Котиків і їжу, звичайно, люблять всі, але тепер згадайте, скільки фотографій кошенят і салатів ви бачили за сьогоднішній день. Згадали? Тоді не примножуйте сутності без необхідності. На світі маса всього чудового, ніж варто ділитися. Спробуйте знаходити дійсно оригінальні сюжети, цікаві кадри, незвичайні ракурси, не нехтуйте деталями.

Можна виділити два основних типи сюжетів, які користувачі викладають в свій Instagram. Перший - щось красиве, забавне або пізнавальне, з точки зору користувача, але не має до нього безпосереднього відношення. Це види, визначні пам'ятки, сюжети на вулиці, раптово побачене і т.п. Другий тип можна назвати подійними фото - кадри з життя самого користувача, його сім'ї, дітей, домашніх тварин, робота, досягнення, заходи. До другого ж типу відносяться одні з найпопулярніших моментальних знімків у всьому світі - фотографії себе, названі звичним нам вже словом Селф (selfie).

Від цих двох типів вам навряд чи вдасться піти, та й не треба. Поділитися з друзями Фоточка свою дитину в кімоно або бальній сукні, власним цибулею на Helloween або за штурвалом яхти - абсолютно нормальне бажання. І забудьте те, що ми сказали спочатку: ваш кіт - безумовно, теж відмінна модель. Але пам'ятайте два головних принципи: міра і оригінальність. Не треба спамити свою стрічку усіма позиціями в танцях, які вивчив ваша дитина - цілком достатньо однієї. Не поспішайте фотографувати Ейфелеву вежу, як тільки побачили її десь на горизонті - повірте, будуть більш вдалі ракурси. Ваш котик напевно вміє витворяти щось більш цікаве, ніж спати і їсти. І публікуйте тільки кожне п'яте Селфі, яке ви зробили.

Їду, мабуть, теж можна ... ні, все-таки краще не варто. Тільки якщо ви фуд-фотограф. До речі, якість фото - третій найважливіший принцип, про який ми поговоримо прямо зараз.

Як знімати

Як не сумно це констатувати, але якість багатьох фотографій в Instagram залишає бажати кращого. І на цьому тлі ви можете вельми вигідно відзначитися, якщо прислухаєтеся до декільком нескладним рекомендаціям, які ми підготували для вас спільно з найповнішим інформаційним російським ресурсом, присвяченим Інстаграм instagrama.ru.

1. Завжди робіть кілька і навіть багато знімків одного і того ж, а потім вибирайте тільки один. Тільки один. Це дійсно важливо.

2. Слідкуйте за освітленням і фокусом.

3. Шукайте нові сюжети.

4. Не стійте на місці, шукайте цікаві ракурси.

5. Правило третин і золотий перетин ніхто не відміняв.

6. Дивіться на силуети і тіні - може вийти цікаве фото.

7. Ловіть настрій і емоції, а не просто статичну картинку.

8. Кадрування картинку.

9. Використовуйте фільтри, але не зловживайте ними. Пам'ятайте, що фільтри можуть повністю змінити початкове фото, що далеко не завжди йде йому на користь. Фантазуйте, прикрашайте реальність, але не спотворюйте її.

10. Зверніть увагу, що крім фільтрів, в Instagram давно вже є практично повний набір опцій роботи з картинкою, схожий на ті, що представлені в класичних візуальних редакторах: ви можете налаштувати різкість, тіні, насиченість, тепло, контрастність, яскравість і т. д. Обов'язково використовуйте їх перед тим, як запостити остаточний кадр.

11. Якщо у вас iPhone вище 4, спробуйте знімати не на камеру Instagram, а безпосередньо на камеру свого телефону. Потім застосуєте до знімка редактор і фільтри в Instagram. Профіт!

Як публікувати

Не будемо забувати, що Instagram - це свого роду соціальна мережа, і успішність вашого фото не тільки в тому, що і як знято, але і як на нього реагують інші користувачі. Ось кілька порад, як залучити користувачів до свого аккаунту, утримати їх і зібрати якомога більше лайків і комментов.

В першу чергу, не забувайте про хештеги Хештег - це, по суті, посилання на сторінку з видачею усіх фотографій Instagram, що містять задане слово або словосполучення в якості ключового поняття. Додати хештег просто: поставте символ «#» і відразу за ним без пробілів і розділових знаків потрібне слово або комбінацію слів кирилицею або латиницею. Це може бути як просте слово, що передає безпосередньо зміст фото, так і оригінальний хештег, який може стати родзинкою вашої стрічки. Приклад простого тега: # кіт, складного: # якотачегодобілсяти.

На сайті web.stagram.com/hot ви завжди можете подивитися актуальний список найпопулярніших тегів на сьогоднішній день. Візьміть їх на замітку і використовуйте для своїх знімків. Але пам'ятайте: ніколи не підписуйте фото хештегом, який не має до нього ніякого відношення - це викликає у користувачів негатив і точно не принесе вам справжньої популярності.

Друга порада: вказуйте місце, де було знято ваше фото. Так його зможуть побачити люди, що побували в тих же місцях, і кілька лайків, а може бути, і нових фоловерів вам забезпечено!

Порада третя. Перевірте налаштування програми. Якщо в розділі «Безпека» на опції «Приватний фото» у вас коштує положення «включено», то ваша стрічка з усіма вашими знімками просто недоступна іншим користувачам. Також, якщо ви хочете ділитися своїми фото з вашими френдами і фоловерів в соціальних мережах, в настройках зайдіть в «Налаштування публікації» та активуйте ті соцмережі, в які ви хочете постити ваші фото з Instagram. При публікації конкретного кадру не забудьте зазначити (перевести в режим «включено») той ресурс, куди ви хочете його продублювати.

Ну і, звичайно, не забувайте, що інші користувачі теж потребують вашої уваги, лайок і коментах. Шукайте фоловерів за інтересами (використовуючи всі ті ж хештеги), коментуйте їх фото - це з більшою ймовірністю приверне до вас увагу, оскільки коментарів у Instagram в рази менше, ніж лайків, так що осмислені коменти, швидше за все, не залишаться непоміченими.

Теги: фото

Найсексуальніші жіночі імена

% Шатохіна Ганна, автор JustLady. % % %
����� ����������� ������� �����
% Психологи впевнені: не тільки зовнішність жінки сигналізує про її сексуальності. Навіть ім'я пані може вже привести чоловіка в екстаз. І таких імен цілий список.
% Статті за темою «Найсексуальніші жіночі імена» %
Найсексуальніші жіночі імена
% Молоді і гарячі: 10 найсексуальніших акторів російського кіно %
Найсексуальніші жіночі імена
% Сексуальна активність: злети і падіння %
Найсексуальніші жіночі імена
% Чотири секрету сексуального макіяжу (ФОТО) %
Найсексуальніші жіночі імена
% Постійно хочеться сексу: радість чи проблема? %
% В імені є певна мелодія, звучання, яка характеризує людини не менше, ніж його голос, хода, зовнішність. Саме тому батьки намагаються ретельно продумувати те, як вони назвуть дитину. Особливо доньку.%

Жіноче ім'я повинно володіти співучістю і м'якістю. Саме це і заворожує протилежну стать. Найсексуальнішими іменами психологи називають ті, де є звуки, що додають слову округлість. У список найбажаніших імен потрапили: Алла, Анжела, Олена, Жанна, Ксенія, Лілія, Лоліта, Маріанна, Марина, Марія, Наталія, Ольга, Світлана, Уляна і Юлія. Якщо провести між ними паралелі, то можна побачити, що більшість з них містять букву «л», яка і надає слову м'якість. Вона ж, за словами експертів, може відображати вириваються назовні емоції.

Дослідники ж стверджують, що цей список не закритий. Потрібно ретельно вивчити ім'я і подивитися, які поєднання букв або звуків є його сильними сторонами і зараховують його до списку найбільш сексуальних імен.

Уважно скажіть про себе своє ім'я, потім вголос. Спробуйте вимовляти його на різні лади. Оцініть сильні і слабкі його сторони. Далі подивіться на нього з точки зору філолога.

Так, наприклад, якщо в імені присутній буква «м», це означає, що ваше ім'я може відображати глибинні почуття і переживання. Літери «ч», «ц» і «з» відображають азартність, поєднання «кс» і буква «х» вказує на швидкість реакції жінки і спонтанність її вчинків. Таємничими іменами володіють дами, у яких в імені зустрічаються такі поєднання, як «ша», «шу», «шо». Пристрасних натур видадуть буква «ж», а також поєднання «дж», «нн», «лл», «мм», «вв». Поєднання в імені двох голосних підряд - ознака артистизму його власниці.

Не варто захоплюватися тільки поєднанням букв. Так, наприклад, історія знала випадки, коли жінка - володарка далеко не самого круглого імені та псевдоніма - вважалася і досі залишається найсексуальнішою жінкою планети. Це, звичайно ж, Мерилін Монро, або від народження Норма Джин Бейкер.

Теги: ім'я, сексуальність