Важкий характер можна виправити!

% Gata_agata, автор JustLady. % % %
������� �������� ����� ���������!
% Коли говорять про важкий характер, зазвичай мають на увазі підвищену вимогливість до себе і оточуючих, завзятість, що межує з настирливістю, запальність, образливість, злопам'ятність і деякі інші якості. Все це створює проблеми в спілкуванні. Важкий характер можна виправити, але це досить тривалий процес.%
% Статті за темою «Важкий характер можна виправити! » %
Важкий характер можна виправити!
% Як повернути любов до чоловіка %
Важкий характер можна виправити!
% Чим особистісні проблеми відрізняються від психічних %
Важкий характер можна виправити!
% 10 ворогів стабільних відносин %
Важкий характер можна виправити!
% Ліпофілінг %
% Постарайтеся поглянути на свою поведінку з боку. Уявіть собі, як ставляться інші люди до тих чи інших вашим проявам. Справа в тому, що кожна риса характеру має свої плюси і мінуси, і необхідно підрахувати, чого ж більше. Може бути, саме у вашому випадку переважають позитивні моменти. Складіть список якостей, які ви б хотіли змінити. Дуже корисно зробити табличку з трьох стовпців. У першому напишіть риси характеру, у другій і третій - хороші і погані моменти, в яких «винне» або інша якість. Наприклад, завзятість може відлякати знайомих, але зате дозволяє добиватися успіхів в роботі чи навчанні. Ваша запальність ображає домашніх, але ви не будете роздумувати, якщо на вас напали, і відразу дасте відсіч. Залиште в списку тільки ті якості, навпроти яких стоять виключно мінуси.%

Найбільший протест оточуючих зазвичай викликає непомірна вимогливість людини до інших. Оцініть, наскільки ви дозволяєте собі запізнюватися або не виконувати обіцянки. Якщо ви гранично точні й акуратні по відношенню до інших людей, ви в принципі можете вимагати такого ж ставлення і до себе. Але не забувайте, що люди різні, і те, що здається важливим вам, для ваших друзів може бути другорядним. Навчіться ставитися до себе суворіше, ніж до інших. Чи не особливо розраховуйте на те, що все і завжди будуть виконувати те, що вам пообіцяли. Якщо ваша безладна подруга зробила для вас те, про що вона в силу її характеру повинна була забути відразу ж після розмови, вважайте це приємним сюрпризом і не забудьте її подякувати.

Вирішіть, які недоліки ви в змозі простити оточуючим, а які для вас неприйнятні. Не намагайтеся нікого перевиховувати. Приймайте людей такими, які вони є, або ж перервіть відносини.

Якщо найбільше проблем вам приносить ваша запальність, спробуйте її здолати за допомогою нескладного прийому. Коли вам хочеться відразу відповісти різкістю на чиї-небудь слова, порахуйте подумки хоча б до десяти. За цей час ви встигнете передумати. Якщо ви відчуваєте, що зірветеся при телефонній розмові, перервіть бесіду і скажіть, що передзвоніть пізніше. Зваріть собі каву, випийте і подумайте, чи дійсно вас обурили слова співрозмовника.

Навчіться не ображатися. Якщо якась дія співрозмовника вас зачепило, подумайте, чи дійсно він хотів вас образити. Людини, не вчинила ніякої підлості, можна і потрібно пробачити, якщо навіть він зробив щось, що вам не подобається. Подумайте, навіщо це було потрібно йому, постарайтеся розібратися в мотивах його поведінки.

Не нав'язуйте нікому своїх рад, навіть якщо ви вважаєте, що знаєте щось краще за інших. Тиск з вашого боку у багатьох викличе протест, в тому числі і в тих випадках, коли ви щиро хочете комусь добра. Можете щось підказати, але не наполягайте на тому, щоб людина надходив у повній відповідності з вашими рекомендаціями.

Не розраховуйте на моментальний результат. Вирішити - це ще не все. Можливо, вам знадобиться кілька місяців або навіть років на те, щоб змінити свій характер. Але якщо ви дійсно цього хочете, то неодмінно досягнете успіху.

Теги: характер, зміна, самовиховання

10 правил прийому гостей

% Diana74, автор JustLady. % % %
10 ������ ������ ������
% Прийом гостей за всіма правилами етикету - це обов'язковий момент для тих, хто бажає залишатися в очах друзів і знайомих прекрасним господарем. Якщо ви раптом не дуже впевнені у своїх знаннях в даній області, тоді вам варто запам'ятати всього 10 правил, які допоможуть у відповідальний момент.%
% Статті за темою «10 правил прийому гостей» %
10 правил прийому гостей
% 10 правил, які допоможуть схуднути %
10 правил прийому гостей
% Рослинні антидепресанти %
10 правил прийому гостей
% Весілля без тамади %
10 правил прийому гостей

1. Після того як ви відкрили гостям двері, допоможіть їм роздягнутися, покажіть місця, на які слід поставити взуття і повісити верхній одяг, а по можливості можете запропонувати, наприклад, домашні тапочки. Таким чином ви проявите знак уваги і уникнете тимчасового безладу в будинку.

2. Перед тим як запросити гостей до столу, можете запропонувати їм випити трохи вина як аперитив, тільки стежте за тим, щоб келихи підходили до употребляемому напою. Також вам необхідно ще раз перевірити столові прилади, щоб кожному з присутніх вистачило всього необхідного.

3. Коли ви і ваші гості сідають за стіл, і подається основне блюдо, накладайте його спочатку запрошеним, а потім вже тільки собі і своїй дружині або чоловікові.

4. Під час подачі першої страви обов'язково зверніть увагу на те, щоб тарілки були наповнені тільки в поглибленні, адже в іншому випадку страва може розлитися, а це викличе незручність і у гостя, і у вас. Також підносити вже наповнену тарілку за правилами етикету потрібно ліворуч, а правою рукою ставити тарілку для другої страви.

5. Якщо ви плануєте масштабний обід з подачею жаркого, овочів і десерту, тоді вам слід пам'ятати, що ці страви теж подаються ліворуч, а напої на зразок чаю або кави справа. Не слід самостійно класти в них цукор або вершки, кожен гість повинен зробити це сам.

6. Якщо ви пропонуєте гостю страву з загального блюда, тоді останнім слід підносити якомога щільніше до тарілки гостя для того, щоб людині було зручно взяти потрібний шматочок.

7. Підносити або пропонувати страви слід виключно за старшинством гостей. Таким чином ви покажете себе як людина, що почитає традиції та поважає присутніх.

8. Коли обід закінчено, ви можете приступити до прибирання посуду зі столу, тільки робити цього потрібно швидко і непомітно, не створюючи гостям незручності.

9. Вам завжди необхідно пам'ятати про те, що просити когось із гостей допомогти вам під час прибирання - некрасиво. У виняткових випадках можете звернутися за допомогою тільки до найближчих з них.

10. Якщо хтось із гостей курить, і ви вирішили піднести йому сигарету, то це потрібно робити з правого боку, а запальничку підносити зліва.

Теги: гість, блюдо, перше, прилад, прийом, їдальня, етикет

Оригінальні ідеї для подарунків на Новий рік 2013

% Ірина Брусниця, автор JustLady. % % %
������������ ���� ��� �������� �� ����� ��� 2013
% Підбирати новорічні подарунки - клопітка заняття. Порадувати сувенірами і презентами в цей зимовий свято хочеться як рідних і близьких, так і колег і ділових партнерів. Щоб не витрачати надто багато часу і сил на пошуки гідних подарунків, скористайтеся готовими оригінальними рішеннями для Нового року 2013.
% Статті за темою «Оригінальні ідеї для подарунків на Новий рік 2013» %
Оригінальні ідеї для подарунків на Новий рік 2013
% Незвичайні подарунки коханим у Новий 2013 %
Оригінальні ідеї для подарунків на Новий рік 2013
% Як нараховуються декретні посібники %
Оригінальні ідеї для подарунків на Новий рік 2013
% Оригінальні ідеї для твоєї кухні %
Оригінальні ідеї для подарунків на Новий рік 2013
% Оригінальні ідеї для корпоративного свята %
% За східним календарем Новий рік 2013 - рік Чорного Водяного Змія. Здивуйте обдаровуваного сувеніром у вигляді цього мудрого символу року. Приємно піднести ювелірна прикраса з дорогоцінним або напівдорогоцінним камінням у вигляді змії, стильну статуетку, новорічну іграшку ручної роботи, настінне панно, аксесуар гардероба з символікою року. Все, що містить у своєму контексті змію або нагадує зміїну шкіру, має принести її власникові удачу в наступному році.%

Зберіть оригінальну подарункову корзину. Тематичні набори, щедро прикрашені новорічними бантами, напевно піднімуть настрій. Принесе задоволення кошик для чаювання, що включає дорогі сорти чаю, цукерки, чайні речі, або корзина для ванної з різноманітними видами солі, піни, аромамасел, пухнастими рушниками і т.д.

Подарунок-враження - лідер за оригінальністю серед сюрпризів для Нового року 2013. Сплатіть подарунковий сертифікат на будь-яке враження, яке найбільше потішить одержувача. Подаруйте близьким поїздку в санях з трійкою коней, катання на лижах або ковзанах, похід в аквапарк або запрошення на різдвяну ялинку.

Не відмовляться друзі та рідні прийняти в якості подарунка на Новий рік 2013 ексклюзивну солодкість, виготовлену на замовлення спеціально для них. Піднесіть торт незвичайної форми: у вигляді земної кулі, новорічної ялинки, саней Діда Мороза або веселого сніговика. Свіжий, ароматний, оригінальний подарунок залишить незабутнє враження.

Якщо ви маєте в своєму розпорядженні засобами, подаруйте своїм близьким новорічну подорож до Лапландії або іншу засніжену країну. Ви разом з родиною отримаєте можливість не просто насолодитися чарівною зустріччю 2013-го в незвичайних умовах, але і казково провести різдвяні канікули.

Теги: рік, подарунок, ідея