Вибір фотоапарата: на що звернути увагу

% Яна Коріна, автор JustLady. % % %
����� ������������: �� ��� �������� ��������
% Навряд чи існує камера, яка підійшла б для виконання будь-якої задачі, а тому перед покупкою фотоапарата варто замислитися, для яких цілей він буде використаний і яким вимогам повинен відповідати. Звузивши діапазон розглянутих моделей, можна перейти до оцінки окремих технічних параметрів.
% Статті за темою «Вибір фотоапарата: на що звернути увагу» %
Вибір фотоапарата: на що звернути увагу
% На що потрібно звернути увагу при виборі фотоапарата %
Вибір фотоапарата: на що звернути увагу
% Якщо чоловік не звертає уваги ... %
Вибір фотоапарата: на що звернути увагу
% Дезодоранти. Вибираємо захист %
Вибір фотоапарата: на що звернути увагу
% 11 чоловічих брендів, на які варто звернути увагу %
% Матриця%

До технічних характеристик фотоапарата, на які варто звернути увагу, відноситься фізичний розмір матриці і її дозвіл в мегапикселях. Відомості про дозвіл матриці, як правило, можна виявити на корпусі камери і на її упаковці. Величину, точніше, розмір діагоналі матриці, яка вказується у вигляді дробового числа в відіконовскіх дюймах, нескладно знайти в переліку технічних характеристик.

Фотоапарат з великим розміром матриці дасть більш якісну картинку. Правда, від габаритів матриці не в останню чергу залежать розміри самої камери, через що фотографам, які прагнуть отримати якісне зображення, доводиться розпрощатися з думкою про мініатюрному фотоапараті.

Варто врахувати, що з двох камер з однаковою діагоналлю матриць більш якісне зображення дасть апарат з меншим числом мегапікселів.

Оптика

При виборі камери з незмінною оптикою слід звернути увагу на характеристики об'єктива. Безпосередньо на корпусі камери можна побачити фокусна відстань об'єктива або, якщо в моделі передбачено зум, діапазон фокусних відстаней. Чим менше фокусна відстань, тим більше кут, який в змозі охопити камера.

Правда, щоб порівняти написи на корпусі фотоапарата з характеристиками короткофокусного об'єктива, що застосовується для зйомки панорам або діннофокусного об'єктива, підходящого для фотографування невеликих віддалених предметів, потрібно отримати еквівалентна фокусна відстань, тобто помножити фокусна відстань на кроп-фактор матриці. На щастя, у списку технічних характеристик камери можна знайти всі ці параметри.

Варто звернути увагу і на характеристику світлосили об'єктива. Чим менше значення цього параметра, тим більш чіткої вийде картинка і тим менше в ній буде хроматичної аберації.

При виборі апарату зі змінною оптикою варто звернути увагу на наявність у продажу об'єктивів, придатних для обраної моделі, їх ціновий діапазон і якість.

Ергономіка

Важливу роль у виборі тієї чи іншої моделі камери може зіграти зручне розміщення її органів управління та їх розмір. Варто звернути увагу на те, які функції виведені на кнопки швидкого доступу, а що вимагає тривалої настройки через меню камери.

Додаткові фактори

Одним з аргументів на користь певної моделі камери може виявитися її сумісність з додатковими аксесуарами. Так, якщо фотоапарат передбачається використовувати для зйомок відео, варто перевірити, чи передбачена у камери можливість підключення зовнішнього мікрофону. Якщо фотоапарат буде застосовуватися для підводних зйомок, є сенс переконатися в наявності у продажу боксів, придатних для вибраної камери.

Теги: фотоапарат, увагу, вибір

Боротьба з інтернет-залежністю

% Ольга Безручко, автор JustLady. % % %
������ � ��������-������������
% Інтернет міцно увійшов у наше життя. Якщо кілька років тому далеко не всі могли дозволити собі його підключити, то сьогодні вже багато людей не уявляють життя без інтернету. Тут можна знайти потрібну інформацію, дізнатися останні новини, знайти роботу, завести нових знайомих, познайомитися зі своєю другою половинкою.
% Статті за темою «Боротьба з інтернет-залежністю» %
Боротьба з інтернет-залежністю
% Страждаєте ви інтернет-залежністю? %
Боротьба з інтернет-залежністю
% Позбавляємося від інтернет-залежності %
Боротьба з інтернет-залежністю
% Інтернет - ворог сімейних відносин %
Боротьба з інтернет-залежністю
% Залежність людства від технологій %

Розрізняють декілька видів інтернет-залежності: віртуальні знайомства і віртуальний секс, онлайн ігри, web-серфінг, торгівля на біржі, покупки в інтернет-магазинах і т.д. Багато людей так сильно захоплюються інтернетом тому, що тут вони можуть бути ким завгодно, тобто повна анонімність дозволяє вести себе так, як людина, можливо, не повів би себе в реальному житті.

Здавалося б, що тут такого, що людина сидить в мережі. Все було б нічого, якби не негативні сторони такої залежності. По-перше, людина менше приділяє часу оточуючим і близьким йому людям. Через віртуального спілкування можна втратити реальних людей, зруйнувати сім'ю.

По-друге, люди, залежні від інтернету, часто сидять на різних сайтах на шкоду роботі, що в кінцевому підсумку може призвести до звільнення, а значить, до погіршення матеріального становища і навіть проблемам в сім'ї (знову ж таки).

По-третє, такі люди проводять в інтернеті дуже багато часу. Вони часом просиджують в інтернеті навіть ночі. А це не може не позначитися на фізичному стані: виникають порушення сну, хронічна втома, ослаблення імунітету в цілому. Крім того, сидячий спосіб життя шкідливий для опорно-рухового апарату, хребта. Якщо довго сидіти перед монітором, можна швидко посадити собі зір.

Якщо інтернет-залежність ще не дуже сильна, то можна спробувати переключити увагу на щось інше. Більше спілкуйтеся з реальними друзями, заведіть домашню тварину, за яким потрібен буде догляд, знайдіть захоплення поза домом.

Можна спробувати вирішити проблему радикальним методом: заблокувати всі відвідувані сайти. Але не факт, що це дасть потрібний результат. По-перше, зараз багато різних інтернет-кафе, де можна спокійнісінько посидіти в інтернеті за помірну плату. По-друге, людина повинна володіти дуже сильною волею, щоб не розблокувати сайти назад. На жаль, мало хто з залежних людей володіє потрібним характером і силою волі.

Але якщо своїми силами впоратися не вдається, доведеться звернутися до лікаря, який допоможе вирішити цю проблему.

На сьогоднішній день розроблено два методи боротьби з інтернет-залежністю. У першому випадку застосовуються психологічні сеанси, на яких лікар намагається з'ясувати причину того, що людина біжить від реальності. І відповідно, намагається усунути цю причину.

Другий метод полягає в прийомі лікарських засобів. Це можуть бути антидепресанти, протитривожні засоби та ін. Звичайно, такий метод застосовують спільно з психотерапією при найбільш складних випадках, коли залежність занадто сильна. Деяким людям потрібне лікування в спеціалізованих клініках. Залежно від того, наскільки сильно вплив інтернету на людину, лікування може тривати від одного місяця і більше.

Який би метод лікування не був використаний, головне - це бажання пацієнта позбутися залежності і наявність поруч близьких і рідних людей, які зможуть підтримати його у важкий момент.

Теги: інтернет, проблема, залежність, лікування, боротьба

Чим зайняти себе в поїздці

% KamboJa, автор JustLady. % % %
��� ������ ���� � �������
% Напередодні поїздки більшість людей зайнято тим, що планує маршрут, збирає речі, намагаючись не випустити з уваги жодної дрібниці, бронює номери в готелях. Але мало хто замислюється про те, чим буде займати себе в поїздці. Тим більше, якщо поїздка триває не одну годину.
% Статті за темою «Чим зайняти себе в поїздці» %
Чим зайняти себе в поїздці
% Вагітність і подорожі %
Чим зайняти себе в поїздці
% 5 нарядів для поїздки за місто %
Чим зайняти себе в поїздці
% Париж і перша поїздка до Франції %
Чим зайняти себе в поїздці
% Новий рік за кордоном: поїздка в Амстердам %
% Проведіть час з користю. Дорожнє байдикування теж можна звернути собі на благо, прихопивши, скажімо, улюблене в'язання або словник англійської. Причому саме словник, а не підручник. Під перестук коліс поїзда або шурхіт автомобільних шин відмінно розширюється лексикон.%

Можливо, що перспектива вивчити кілька іноземних слів вас не надихає абсолютно. Тоді прихопіть з собою книгу або журнал. Але краще електронний рідер. Ви можете під зав'язку забити пристрій самим різним чтивом, а вибір - це завжди добре. Може бути, ви, натхнені пейзажами за вікном, захочете зануритися в лірику Лорки. А, можливо, захочете освіжити в пам'яті подробиці теорії суперструн.

Якщо у вас є ноутбук - то вам і карти в руки. Ігри, фільми та інші розваги відмінно допоможуть скоротати час у дорозі. До того ж ви завжди будете на зв'язку і, значить, зможете ділитися зі своїми друзями дорожніми враженнями.

Чи є у вас аудіоплеєр? Якщо так, то ви можете використовувати його для дорожніх розваг себе, коханого. Завантажте всі його гігабайти самої різної музикою і не забудьте додати до неї пару-трійку аудіокниг. Добре поставлений голос диктора у вухах, що оповідає про далекі країни, пригоди або, можливо, подробицях видатної шахової партії допоможуть скоротати час у дорозі. Відмінною ідеєю стане завантажити в плеєр пару-трійку аудіотренінги або лекцій і зайнятися самоосвітою.

Нарешті, спілкування. Якщо підібралися хороші попутники - вам дуже пощастило. А якщо попутники не є приятелями, друзями, і ви розлучитеся з ними назавжди в кінці шляху - пощастило ще більше. У цьому випадку ви можете на всю котушку використовувати психологічні бонуси, які видає «синдром попутника».

Якщо ви подорожуєте компанією, то завжди можете розважитися який-небудь грою. Як щодо «зіпсованого телефону» або «міст»?

Є багато способів з користю і задоволенням провести час у дорозі. Адже воно теж йде в залік життя, а значить, ви просто зобов'язані зробити його цікавим і не витраченим даремно.

Теги: подорож, шлях, дорога, поїздка, самоосвіта, рідер, час