Як скласти вірші про любов

% Silverwire, автор JustLady. % % %
��� �������� ����� ��� ������
% Уразите свого хлопця своєю творчістю і талантом - складете йому вірші про свою любов. Їх можна написати на листівці і прикласти до подарунка, а можна просто нашептати ці романтичні слова йому на вухо. Іноді дівчині хочеться просто писати про любов в її очікуванні або, сумуючи за коханому в розлуці.
% Статті за темою «Як скласти вірші про любов» %
Як скласти вірші про любов
% Як написати хлопцю вірші про кохання %
Як скласти вірші про любов
% Як відрізнити любов від симпатії %
Як скласти вірші про любов
% Як написати коханому, що сумуєш %
Як скласти вірші про любов
% Як підписати фото хлопцю %
% Напишіть на листочку всі слова, які, як вам здається, можуть відобразити і розкрити ваші почуття. Це можуть бути явища природи, ласкаві імена і все, що приходить вам в голову при думці про кохання. Перебуваючи в радісному настрої в передчутті зустрічі з хлопцем, ви перерахуєте одні слова, якщо ви в розлуці або сварці, зовсім інші. Але і в тому і в іншому випадку вірші будуть про кохання.%

Почніть з маленьких чотиривіршів, які не будуть відрізнятися особливою стрункістю і хизуватися оригінальними римами. Ви висловлюєте свої почуття і думки - це може зробити не кожна людина, і ваш улюблений неодмінно оцінить вашу працю. Зверніться до нього, напишіть, яким ви його бачите:

Коханий мій! Ти для мене як промінчик сонця,
% Як крапля неба, як шум дощу.
% Як пташка в клітці, моє серце б'ється
% Я чекаю тебе, люблю тебе!

Наївний, але безпосередній і щирий віршик можна послати коханому в повідомленні, щоб нагадати про себе.

Таким чином можна складати вірші про все, що пов'язано з вашим світлим почуттям - про улюбленого, про світ навколо, про смуток при розставанні, про очікування зустрічі.

Ніжно торкаюся кінчиком пальця
% Губ я твоїх, і щоки, і волосся.
% Мені так приємно за руки триматися -
% Їхати кудись під шурхіт коліс.
% Рідкісні спалаху вогнів висвітлюють
% Люблячий погляд твій. І радію я,
% Що не бачу назв
% Тих міст, де ти був без мене!

Вірш, який ви напишете коханому після вашого побачення, багато розповість йому про вас, про вашу ніжній душі і трепетному серці.

Твоє серце під моєю долонькою
% Б'ється нерівно - затихне і знову стукає!
% І крапельки поту блискучою доріжкою -
% Мені слів не вистачає, і ти помовч!

За допомогою своєї поезії попросіть вибачення, якщо ви посварилися - не важливо, хто був винен, важливо тільки ваше бажання помиритися і любити!

Милий мій, прости мене за розлуку,
% За порожнечу в очах, за безглуздість днів!
% Далеко від тебе я спіткала науку -
% Хочу бути тільки твоєї!

Теги: любов, маленький, чотиривірш

Як описати себе на сайті знайомств

% Eromanova, автор JustLady. % % %
��� ������� ���� �� ����� ���������
% Сайти знайомств - один з найпростіших способів знайти друзів або другу половинку. Але щоб вами зацікавилися, потрібно не тільки поставити красиву фотографію, але ще й грамотно описати себе. Чим привабливішим буде ваша сторінка, тим більше знайомств ви зможете завести.%
% Статті за темою «Як описати себе на сайті знайомств» %
Як описати себе на сайті знайомств
% Як знайти чоловіка своєї мрії на сайтах знайомств %
Як описати себе на сайті знайомств
% Як знайти любов в інтернеті? %
Як описати себе на сайті знайомств
% Як вивести шефа із себе %
Як описати себе на сайті знайомств
% Як почати знайомство в інтернеті %
% Звичайно ж, відверто брехати не варто. При першій же зустрічі ваша брехня випливе назовні, а після цього новий знайомий навряд чи захоче знову побачитися з вами. Але прикрасити правду можна. Наприклад, якщо ви курите, то можете поставити в анкеті інформацію про те, що ви кидаєте. На деякі провокаційні питання можна і зовсім не відповідати. Припустимо, вказувати свій дохід або вага в кілограмах.%

Робіть акцент на своїх перевагах. Якщо ви непогано малюєте, складаєте вірші або пісні, то це можна не тільки вказати це в особистої інформації, але і представити свої роботи. Звичайно, потрібно описати і особисті якості. Це найкраще зробити в гумористичній формі. Навряд чи хтось буде читати довгий список ваших чеснот. А ось невеликий веселий розповідь буде дуже до речі.

Обов'язково і вказати мету вашого знайомства. Якщо ви шукаєте нових друзів, то це проста дія вбереже вас від листів від тих, хто шукає другу половинку. Якщо ж вас цікавлять любовні відносини, то саме так і пишіть. Непогано буде описати людину, з якою б ви хотіли зустрітися. Наприклад, вік, зріст, колір волосся або очей, якщо вони мають для вас принципове значення.

В анкеті на сайті знайомств багато чого можуть зіграти і дрібниці. Чи любите ви вставати рано чи пізно, як ви ставитеся до алкоголю і наркотиків, віросповідання. Тут потрібно писати тільки правду. Адже якщо ви почнете спілкуватися з людиною, то він може відчути брехня.

Вкажіть свій зріст, статура (якщо ви не відрізняєтеся красою тіла, то краще написати, що воно звичайне), наявність волосся на тілі, чи зроблений у вас пірсинг чи тип зовнішності. Такі нюанси допомагають визначитися з вибором, який на сайтах знайомств дуже великий.

Однією з обов'язкових граф є життєві пріоритети. Подумайте про те, що для вас дійсно важливо і заповніть цей блок. Також важливий і розділ про секс. Вкажіть без сорому, чого ви хочете від партнера, що для вас важливо. Постарайтеся не прикрашати ваші досягнення (особливо це стосується чоловіків).

В анкеті постарайтеся бути тим, хто ви є насправді. Хіба тільки трішки гарна і чиста себе. Але при зустрічі намагайтеся не показувати те, про що ви промовчали або дали невірну інформацію. При дотриманні цих нескладних правил ви з легкістю знайдете потрібного вам людини.

Теги: сайт, знайомство, зовнішність

Коли тремтять руки

% Ірина Бєлкіна, автор JustLady. % % %
����� ������ ����
% Як правило, руки здорової людини трясуться дуже рідко. Це відбувається від сильного фізичного або нервового перенапруження, холоду, хвилювання або страху. Однак, коли тремтіння руках починає заважати акуратно писати, тримати чашку кави або управлятися з ножем і виделкою, це стає проблемою. Не завжди тремтячі руки - ознака хвороби Паркінсона. Але часто повторюваний симптом «тремтіння» вимагає обов'язкової консультації лікаря.
% Статті за темою «Коли тремтять руки» %
Коли тремтять руки
% Чому трясуться руки %
Коли тремтять руки
% Почуття тривоги і страху: як позбутися від паніки %
Коли тремтять руки
% Як робити французький манікюр в домашніх умовах %
Коли тремтять руки
% Кисті рук - це очі тіла %

Які причини тремтячих рук?

Тривога. Нервозність, дратівливість, сердитість або смертельна втома - найпоширеніші першопричини тремтіння рук.

Низький рівень цукру. Зниження глюкози в крові позбавляє наші нерви і м'язи палива. Ваш організм подає сигнали. Зниження рівня цукру в крові відбувається, коли ми їмо багато солодкого, після чого цукор в крові різко підвищується і також стрімко падає вниз. Рішення проблеми - споживайте повільно засвоюються вуглеводи, наприклад, віддайте перевагу сніданку з каші, а не солодким пудингам і джем. Рівень цукру в крові може знижуватися і після надмірного фізичного навантаження.

Занадто велика кількість кави і чаю може зробити вас більш дратівливим, особливо в поєднанні з низьким рівнем цукру крові. Скоротіть кількість споживаної кави і міцного чаю і уникайте солодкі перекушування, і причина тремтячих рук усунеться сама собою.

«Природна тремтіння» є одним з найбільш поширених типів тремтячих рук. Укладання договорів, здача держіспитів, передвесільні хвилювання викликає мимовільне напруження в м'язах рук і ніг, в результаті чого ми тремтячими руками витягаємо екзаменаційний білет, одягаємо обручку і ставимо підпис. Тремтячі руки - це не більше ніж стан, який не викликане ніякої хворобою, воно просто існує саме по собі.

Ліки можуть мати побічні ефекти, що викликають тремтіння в руках. Наприклад, деякі препарати від астми, антидепресанти і транквілізатори.

Хвороба Паркінсона викликає тремтячі руки, голову. При цьому тремтіння може посилюватися, коли ви відпочиваєте і не використовуєте руки.

Хвороби щитовидної залози. Частіше зустрічаються у жінок у віці від 20 до 30 років. Якщо ваша щитовидна залоза виробляє занадто багато гормону, тремтячі руки не будуть єдиним симптомом. Ви будете втрачати вагу, навіть якщо харчуєтеся дуже добре. Лікар призначить аналіз крові на рівень гормонів щитовидної залози і медикаментозно усуне причину тремтячих рук.

Деякі факти про трясущихся руках:
% - Тремтіння в руках - досить рідкісне явище для молодих людей, найчастіше виникає в 1 випадку з 20 у людей у ​​віці старше 40 років.
% - Тремтячі руки, як правило, передаються у спадок, так що деякі з близьких родичів також можуть скаржитися на тремтіння в руках.
% - Алкогольні напої часто здатні зняти тремтіння, але не слід дуже старатися з цими ліками.

Теги: рука, хвилювання, тремтіння