Секрети досягнення жіночого оргазму

% Озерова Юлія, автор JustLady. % % %
������� ���������� �������� �������
% Жінки під час сексу досягають оргазму далеко не завжди. Часто причина цього в тому, що вони і самі не знають секрети свого тіла, не вміють отримувати оргазм самостійно при мастурбації і тому під час сексу не можуть допомогти чоловікові, давши йому зрозуміти, яких дій від нього слід чекати. Кожна жінка має свої особливості, і щоб отримувати від сексу справжнє задоволення, необхідно з'ясувати про них якомога більше.
% Статті за темою «Секрети досягнення жіночого оргазму» %
Секрети досягнення жіночого оргазму
% Види жіночого оргазму %
Секрети досягнення жіночого оргазму
% Задоволення або мистецтво жіночого оргазму %
Секрети досягнення жіночого оргазму
% Кліторальний і вагінальний: секрети оргазму %
Секрети досягнення жіночого оргазму
% Сильний оргазм у нашій владі! %

Психологічний аспект грає в жіночий оргазм велику роль. Багато сексологи відзначають, що, наближаючись до оргазму, жінки не досягають його через те, що не можуть розслабитися і занурюються в думці про те, що прямо зараз може задзвонити телефон, або бояться, що чоловік змінить позу і перестане робити те, що приносить найбільше задоволення. Якщо під час сексу не вдається повністю зануритися в процес, то оргазму досягти може бути дуже непросто.

Жіночий оргазм з погляду фізіології може бути одного з декількох типів: вагінальний, кліторальний, матковий або оргазм G-точки. Нервові закінчення деяких частин тіла стимулюються, але сам процес прівходіт в певних ділянках головного мозку.

Вагінальний оргазм. У цьому випадку під час сексу відбувається стимуляція групи м'язів, розташованих в піхву. Ці м'язи називаються констріктор. Якщо жінка має малорозвинену мускулатуру піхви, то задоволення від стимуляції цієї області вона отримає невелике. Щоб розвинути інтимну групу м'язів, є спеціальні вправи, розроблені Кегелем, під час їх виконань потрібно постійно напружувати і розслабляти констріктор. Як тільки мускулатура піхви стане досить розвинена, досягнення вагінального оргазму буде нескладною справою. Під час сексу для кращої стимуляції рекомендується стискати м'язи констріктора, піднімаючи стегна.

Кліторальний оргазм. Викликати його можна самостійно. Для стимулювання клітора можна використовувати все, що завгодно, вибір залежить від польоту фантазії. Поза, при якій чоловік знаходиться позаду, дозволяє йому додатково пестити клітор рукою. Місіонерська поза теж підходить для досягнення клиторального оргазму - потрібно лише тримати ноги зімкнутими.

Матковий оргазм - особливий вид задоволення. Для нього необхідно, щоб член чоловіка був досить великого розміру, також дуже важливий вибір пози, при якій він проникає досить глибоко, щоб стимулювати шийку матки. Для досягнення цього оргазму підходить поза, при якій жінка лежить на спині, піднявши ноги вгору, можна закинути їх партнеру на плечі.

Точка G дозволяє отримувати жінці так званий G-оргазм. Ця «точка», а точніше буде сказати, невелика область, розташовується на передній стінці всередині піхви, відразу за лобкової кісткою, на деякій глибині, зазвичай 5-6 см. Щоб досягти її стимулювання, можна використовувати позу, при якій чоловік знаходиться позаду, або ж підняти таз, поклавши під нього подушку.

Теги: точка, секрет, досягнення, оргазм

Негативні аспекти стриманості

% Masha M, автор JustLady. % % %
���������� ������� �����������
% У медицині статеве утримання характеризується як свідоме чи вимушене зниження статевої активності нижче індивідуальних потреб. Тривале утримання негативно позначається на роботі всіх систем організму. В першу чергу починаються проблеми з нервовою системою, потім виникають застійні явища в області статевих органів і суміжних з ними зонах.
% Статті за темою «Негативні аспекти утримання» %
Негативні аспекти стриманості
% Нарощування нігтів: красиво або небезпечно? %
Негативні аспекти стриманості
% Як звільнитися від негативних емоцій: гніву, образи, ревнощів %
Негативні аспекти стриманості
% Як продовжити чоловічий оргазм %
Негативні аспекти стриманості
% Якщо ви - екстраверт %

Утримання у чоловіків

Чоловічий організм зовні гостріше реагує на відсутність сексу. Чоловіки стають дратівливими, у них виникають ознаки серцево-судинних захворювань. Вони можуть виражатися в прискореному серцебитті, скачках артеріального тиску, головних болях і запамороченнях. Як правило, першопричиною є захворювання нервової системи, що провокують всілякі неврози.

Потім починаються застійні явища. Набухають вени мошонки, насіннєвого каналу, гемороїдальних вузлів, прямої кишки і т.д. До них приєднуються неприємні відчуття в області промежини, виникають часті позиви до сечовипускання.

Статеве утримання в період від 30 до 45 років послаблює статеві здібності чоловіків, а багаторічна стриманість призводить до повної їх втрати.

Однак ступінь шкоди на чоловічий організм при відмові від сексу залежить від його індивідуальних особливостей. Чоловіки зі слабким статевим потягом можуть кілька років утримуватися від статевих стосунків без яскраво вираженого шкоди для здоров'я. Темпераментні чоловіки відразу починають відчувати психологічні та фізіологічні проблеми. Утримання позначається на працездатності, фізичної та розумової діяльності, виникають емоційні і сексуальні розлади і статеві неврози.

Особливо важко переносять відсутність сексуальних відносин молоді чоловіки. У них починаються безсоння, неспокій, дратівливість.

Найбільш характерним ускладненням внаслідок статевого утримання є передчасне сім'явиверження. Як правило, невдача під час сексу після тривалого утримання валить чоловіка в шок, і замість того, щоб вжити подальші спроби, він робить перерву, який ще більше погіршує ситуацію. У підсумку невдачі слідують одна за одною, ще більше виводячи з ладу психологічний і фізіологічний стан чоловіка.

Утримання у жінок

Жінки по-різному ставляться до життя без сексу. Тут все залежить від статевої конституції, темпераменту, виховання і емоційної складової. Жінки зі слабо вираженим статевим потягом зовні переносять утримання досить легко. Однак все набагато серйозніше, ніж здається на перший погляд. У жінок, які не займаються сексом, так чи інакше виникають фізіологічні зміни. У них псується шкіра, завчасно з'являються зморшки і частіше виникають гінекологічні захворювання. Вони більш схильні зайвої ваги і серцево-судинним захворюванням.

Жінки з яскраво вираженим статевим потягом дуже страждають через відсутність сексу. Вони стають дратівливими, збудливими, у них спостерігаються різкі перепади настрою. Як і чоловіків, у жінок виникають неврози, що виражаються в проблемах з серцево-судинною системою. Починаються перепади тиску, частішає пульс, виникають запаморочення, шум у вухах, підвищена стомлюваність і т.д. Якщо стриманість носить тривалий характер, виникає ризик розвитку жіночих хвороб.

На замітку:

Якщо ви регулярно займаєтеся сексом, у вас в крові міститься на 30% більше імуноглобуліну А, ніж у прихильників стриманості.

Регулярне статеве життя зміцнює імунітет, поліпшує настрій і благотворно впливає на роботу всіх систем вашого організму.

Теги: наслідок, шкода, стриманість, аспект