Як швидко сісти на шпагат

% Може бути, ви коли-небудь займалися спортом і мали непогані успіхи або просто вирішили вразити домашніх своєю незвичайною гнучкістю, кращий спосіб це продемонструвати - сісти на шпагат. Сьогодні жіночий журнал JustLady йдучи назустріч побажанням своїх читачок, розповість про те, як швидко сісти на шпагат.
% Статті за темою «Як швидко сісти на шпагат» %
Як швидко сісти на шпагат
% Як сісти швидко на шпагат %
Як швидко сісти на шпагат
% Як сісти швидко на поперечний шпагат %
Як швидко сісти на шпагат
% Як сідати на шпагат %
Як швидко сісти на шпагат
% Як сісти за короткий термін на шпагат %

У рубриці Фітнес: асани йоги

Кожен розуміє, що для того, щоб сісти на шпагат, потрібна розтяжка. Якщо ви раніше мали досвід таких вправ, то відновити форму вам буде, безумовно, легше, якщо ви новачок, розтяжка займе більше часу.

Також здатністьшвидко сісти на шпагат залежить від віку. З роками наше тіло стає менш гнучким, суглоби втрачають рухливість, а м'язи і зв'язки - еластичність. Проте не потрібно думати, що якщо вам за 30, то швидко сісти на шпагат ви не зможете. Тут вся справа в тому, який період часу приймати за «швидко».

Можете сісти сьогодні (зі сторонньою допомогою, зрозуміло) і завтра будете відпочивати у відділенні травматології. А можна розтягуватися грамотно, діючи в залежності від віку та ступеня гнучкості.

Якщо ви все ж вирішили зайнятися вправами на розтяжку, щобшвидко сісти на шпагат, Давайте спочатку визначимо ступінь вашої гнучкості, і залежно від цього дізнаємося, який вид розтяжки вам підійде.

Тест

Розімніться протягом 20 хвилин і приступайте до тесту.

Встаньте прямо, ноги поставте разом, зробіть нахил вниз.
% 1. Пальці рук не дотягуються до гомілковостопного суглоба - 0
% 2. Пальці торкнулися підлоги - 1
% 3. Ви можете торкнутися підлоги долонею - 2

Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Зробіть нахил убік.
% 1. Пальці руки стосуються коліна - 1
% 2. Ви не дотягується пальцями до коліна - 0
% 3. Ви можете торкнутися пальцями литок - 2

Ляжте на спину, перекиньте ноги за голову.
% 1. Ви не можете торкнутися ногами підлоги - 0
% 2. Прямі ноги торкаються підлоги - 2
% 3. Ви можете торкнутися підлоги, але коліна при цьому зігнуті - 1

Сядьте на підлогу, прямі ноги витягніть перед собою. Нахиліться вперед.
% 1. Ви дотягується пальцями рук до пальців ніг - 1
% 2. Ви можете торкнутися тільки гомілковостопних суглобів - 0
% 3. Ви обхвачуєте пальці ніг - 2

Тепер підрахуємо бали і дізнаємося результат.

Менше 3-х балів. Колишня гнучкість втрачена повністю. Щобшвидко сісти на шпагат, Потрібно ретельно розтягуватися і не терпіти больові відчуття при розтяжці. Якщо болі не зникають через кілька секунд після закінчення вправи на розтяжку, слід знизити інтенсивність. Перед вправами рекомендується тривала розминка для максимального розігріву м'язів.

Від 3-х до 5-ти балів. Ви володієте середньої гнучкістю і цілком можете повернути колишні можливості. Тільки займатися потрібно з обережністю. Для того щобшвидко сісти на шпагат, Вам краще займатися динамічним видом розтяжки.

Від 6-ти до 8-ми балів. Вас можна привітати, у вас прекрасна розтяжка. Для того щобшвидко сісти на шпагат вам краще приділяти основну увагу статичному увазі вправ на розтяжку, працюючи за принципом «біль є - болю немає».

 Види розтяжки

Балліческая розтяжка. Ви можете скористатися цим видом розтяжки для того щоб швидко сісти на шпагат, тільки якщо ви займаєтеся спортом регулярно. Цей вид вправ включає в себе різні махи, пружні руху. При цьому м'язи стегна подовжуються, розтягнення максимально. Однак практикувати більш складні види такої розтяжки, наприклад, підскок з приземленням на шпагат, можна тільки загартованим спортсменам.

Динамічна розтяжка увазі вправи, Коли ви приймаєте якусь стійку і завмираєте в ній, розтягуючи м'язи, на деякий час. Цей вид розтяжок підійде для того щобшвидко сісти на шпагат, Хоча б при середньому рівні тренованості, або через деякий час після початку тренувань.

Статична розтяжка найменш травматична, і підходить для новачків. Ваші м'язи тягнуться під вагою тіла або за допомогою (акуратною) вашого помічника. Ви не вживаєте ніяких активних дій, все відбувається само.

Для більшого ефекту в одне тренування краще поєднувати динамічну і статичну навантаження, причому починати краще з першої.

������ ��������� �������� �� ������

Скільки потрібно розтягуватися, щоб швидко сісти на шпагат

Якщо ви тільки починаєте вправи на розтяжку, вам підійде така схема.
% Ви розтягуєте м'яз до тих пір, поки не відчуєте легку біль. Після цього вправа закінчується, і ви чекаєте близько 15 секунд. Якщо за цей час біль повністю пройде - навантаження обрана вірно. Якщо ні - ви занадто завзято тягли м'яз, потрібно прикладати менше зусиль. У середньому один підхід у новачка займає півхвилини.

Якщо у вас є якийсь досвід у спорті, для того щобшвидко сісти на шпагат можна розтягуватися за принципом «біль є - болю немає». При цьому ви починаєте розтяжку, чекаєте появи больових відчуттів і чекаєте ще 30 секунд, до тих пір, поки біль не пройде. Даний принцип заснований на фізіологічної особливості м'язи. Розтягуючись, вона починає хворіти з стретчинг-рефлексу. Через 30 секунд біль проходить, і ви закінчуєте розтяжку.

Який би вид і принцип розтяжки ви не вибрали, вправлятися, для того щобшвидко сісти на шпагат, Потрібно регулярно. Рекомендується робити це двічі на день по 40 - 60 хвилин.
% Починати потрібно з розминки або тренування на кардиотренажерах, яка повинна займати не менше 20-25 хвилин - чим менше ви підготовлені, тим тривалість розігріву довше.

І, звичайно, головне питання, яке задають ті, хто хочешвидко сісти на шпагат - Скільки часу це займе? У молодому віці (до 25 років) сісти на шпагат можна через 3-4 місяці занять. Якщо вам ще немає тридцяти, на це піде від 4-х до 6-ти місяців, вік старше тридцяти років потребують більше півроку регулярних занять.

Ці терміни приблизні, розраховані на людину з середніми даними. Ступінь вашої гнучкості, дотримання правил і регулярність, а також якісь особливості вашого тіла і організму можуть змінити ці терміни, як в одну, так і в інший бік.

Олександра Панютина
% Жіночий журнал JustLady

Теги: розтяжка, спосіб, вік, шпагат, вправа, період, асан

Ледачі тренажери: схуднути без зусиль

% Люди - істоти ліниві, схильні заощаджувати енергію, тому тільки 10 відсотків людства б'ється з тренажерами в залі. Проте добре виглядати хочеться кожному, а ось займатися спортом - ні. Вихід - «ліниві» тренажери.
% Статті за темою «Ледачі тренажери: схуднути без зусиль» %
Ледачі тренажери: схуднути без зусиль
% Тренажери для домашнього використання %
Ледачі тренажери: схуднути без зусиль
% Спорт для ледачих %
Ледачі тренажери: схуднути без зусиль
% Схуднути без дієт або позитивне мислення %
Ледачі тренажери: схуднути без зусиль
% Як схуднути без дієти %

Електроміостимулятори

Принцип дії

Через електроди до нервових закінчень подається імпульс, що змушує м'язи активно скорочуватися, при цьому активізуються навіть ті з них, які в звичайних умовах навантажити складно (м'язи внутрішньої поверхні стегна). Можна одночасно стимулювати кілька проблемних зон. Курс ЕМС становить 20-25 процедур по 20-30 хвилин. Для підтримки результату стимуляцію рекомендується повторювати 1-2 рази на тиждень.

Результат

Зміцнення м'язів і зменшення жирового шару. Крім того, ЕМС робить прямий вплив на ліпідний обмін, підсилює окислювання вільних жирних кислот і холестерину.
% Потрібно пам'ятати, що ЕМС не замінює фізичних вправ. Оптимальний варіант - поєднання процедур на апараті і занять. ЕМС не представляють небезпеки для здорової людини, але не рекомендуються вагітним жінкам і онкологічним хворим.

Вакуумні тренажери (HYPOXI)

Принцип дії

На проблемні зони тіла впливає пульсуючий вакуум. Клієнта одягають у комбінезон зі спеціальними камерами, в яких поперемінно створюється вакуум і надлишковий тиск. Це активізує обмінні процеси в клітинах і прискорює кровообіг. Потім слід занурення в капсулу (в костюмі), де крутять педалі велотренажера в положенні лежачи, або займаються на еліптичному. Під час цих маніпуляції, тіло відчуває вплив вакууму, що спалює жир.

Зазвичай курс формується з парних занять - по 30 хвилин на тренажерах кожного типу. Для досягнення результату буде достатньо 12 тренувань на місяць по 3 рази на тиждень.

Результат

За місяць занять втрачається 3-5 кг ваги і 2-5 см об'єму. Поліпшується стан шкіри і серцево-судинної системи. Великий плюс - жир згоряє безповоротно!

Однак, не варто забувати, що тренування не повинна вивести пульс за аеробний межа (110-125). В день процедури не варто займатися спортом. Процедури не рекомендуються вагітним і людям з хронічними захворюваннями в стадії загострення. Вікових обмежень немає.

Рухові тренажери (тонусні столи)

Принцип дії

Вплив на проблемні зони тіла засноване на повторюваних рухах певних частин стола. Заняття поєднує в собі ефективну тренування м'язів і масаж. Протягом години пацієнт переміщається по столах-масажер і столам-тренажерів, які дають послідовну навантаження на всі групи м'язів. При заняттях відсутня непотрібна і шкідлива навантаження на хребет і серцево-судинну систему.

Для зниження ваги достатньо займатися 2-3 рази на тиждень протягом 2-3 місяців. Година занять на тонусних столах замінює 7:00 інтенсивних аеробних тренувань!

Результат

Всього за 2 місяці процедур можна легко позбутися зайвої ваги, целюліту, варикозного розширення вен, підвищеного тиску, стресу і хронічної втоми. Тонусні столи рекомендуються людям з порушеннями хребта, остеохондрозом та іншими захворюваннями, що не дозволяють займатися активними видами спорту. А ось при хронічних захворюваннях судин і внутрішніх органів, після операцій і в перші місяці вагітності навіть такі щадні заняття протипоказані.

Теги: тренажер, зусилля