Фітнес для тих, хто терпіти не може спорт

% Анна Кашанина, автор JustLady. % % %
������ ��� ���, ��� ������� �� ����� �����
% Сьогодні вести здоровий спосіб життя стало модним. Усі раптом захопилися правильним харчуванням, закинули шкідливі звички і занадилися ходити в спортзал. Все б нічого, але як і раніше є люди, які спорт, м'яко кажучи, недолюблюють з дитинства. Що робити тим, кому ліньки витрачати час на тренування, а виглядати молодо, свіжо, і бути в тренді хочеться?
% Статті за темою «Фітнес для тих, хто терпіти не може спорт» %
Фітнес для тих, хто терпіти не може спорт
% Жіночі помилки у відносинах з чоловіками %
Фітнес для тих, хто терпіти не може спорт
% Апендицит: терпіти і чекати не можна %
Фітнес для тих, хто терпіти не може спорт
% Вівсянка від Коко Шанель %
Фітнес для тих, хто терпіти не може спорт
% Заняття йогою для початківців %

Лікарі в один голос стверджують, що спорт необхідний жінці, щоб бути в тонусі, подобатися собі і оточуючим, та й просто для того, щоб якомога довше залишатися активною і моложавий. Спеціально розроблені комплекси вправ не тільки допомагають досягати бажаних результатів, а й займають мінімум часу, який ви зможете присвятити своїм близьким або, на худий кінець, роботі.

Виділіть у своєму щільному графіку 10-15 хвилин для невеликого комплексу вправ. Сидячи на стільці, посуньте ступні разом і, не відриваючи від поверхні підлоги п'яти, по черзі піднімайте шкарпетки. Далі зробіть навпаки - піднімайте п'яти. Кілька разів зведіть і розведіть лопатки. Попрацюйте кистями рук, начебто тренуєтеся з еспандером.

По дорозі з роботи, наприклад, якщо ви пересуваєтеся на громадському транспорті, потренуйте сідниці. На кілька секунд напружте їх, а потім розслабте. Повторюйте вправу не менше 20 разів. Також можна дати навантаження м'язам живота: втягніть живіт, вдихніть і на видиху постарайтеся утримати м'язи в напрузі хоча б кілька секунд.

Зайшовши після роботи в супермаркет, скористайтеся річний кошиком, тримаючи її поперемінно обома руками. Можете також спробувати згинати руку в лікті, щоб дати м'язам додаткове навантаження. Стоячи перед касою, підніміть на носочках 20-25 разів, зачепившись правою ногою за гомілку лівої. Потім поміняйте положення.

Удома ви робите десяток силових вправ, про які навіть не здогадуєтеся. Прибирання спалює стільки калорій, скільки тренування середньої тяжкості в спортзалі, з тією лише різницею, що ще й робить ваше життя затишніше. Намагайтеся якомога більше нахилятися, присідати, розтягувати м'язи спини. Кращий спосіб відпочити з користю для тіла - танцювати під час виконання домашніх справ. Так ви не тільки приведете в порядок будинок, але і будете виглядати стрункіше.

Діти не дадуть спокійно відпочити. Так пограйте з ними, заодно допомагаючи організму позбавлятися від зайвих калорій. Фрісбі, хула-хуп, бадмінтон, волейбольний м'яч - це ще не повний список «інструментів», які зроблять ваше тіло гнучким і здоровим. Подавайте дітям приклад активного способу життя, отримуючи при цьому задоволення.

Теги: організм, комплекс, фітнес, тренування, вправа, тіло, спорт, спортзал

Поговоримо про велотренажері

% Отже, ви, нарешті, зважилися придбати кардиотренажер. Серед різноманіття асортименту вам буде нелегко зорієнтуватися: бігові доріжки, велотренажери, степпери, гребні, еліптичні тренажери - який же вибрати? За минулі декілька років найпопулярнішим домашнім тренажером був визнаний стаціонарний велосипед. %
% Статті за темою «Поговоримо про велотренажері» %
Поговоримо про велотренажері
% Які м'язи працюють на велотренажері %
Поговоримо про велотренажері
% Як займатися на велотренажері %
Поговоримо про велотренажері
% Як вибрати велотренажер для дому %
Поговоримо про велотренажері
% Сайкл: тренування на велотренажерах %

По-перше, Що стосується розмірів, велотренажер має масу переваг перед біговою доріжкою або еліптичних тренажером. Він компактний, легко пересувається (вага близько 25-30 кг), а деякі моделі навіть складаються вдвічі. Так, що у вашій квартирі залишиться достатньо місця для вільного пересування.

По-друге, Вартість простої моделі велотренажера набагато нижче його кардіособратьев.

По-третє, Велосипед практично універсальний тренажер. Оскільки висота сідла регулюється залежно від росту людини, на ньому можуть займатися всі: від малого до великого. Більше того, є моделі, які дозволяють займатися в положенні напівлежачи, вони ідеально підходять для людей з надмірною вагою, так як зменшують навантаження на спину і поперек. Займаючись на велотренажері, ви можете контролювати параметри тренування за допомогою вбудованого комп'ютера, на дисплеї якого відображається час тренування, пройдена дистанція, швидкість руху, витрата калорій і, звичайно, ваш пульс.

Найсучаснішими вважаються магнітні велотренажери. Завдяки електромагнітам, що притягає колесо маховика, створюється свого роду опір. Таким чином, ви можете встановити бажаний рівень навантаження. Однією з переваг магнітних велотренажерів є абсолютна безшумність в роботі.

Велоергометри - Це особлива група велотренажерів, які володіють вдосконаленим тренувальним комп'ютером, що надають різні тренувальні програми. Комп'ютер самостійно дозує навантаження, орієнтуючись на задані параметри програми. Подібні моделі незамінні для людей з порушеннями діяльності серцево-судинної системи, саме тому велоергометри все частіше використовуються в реабілітаційних центрах.

Але перш ніж ви купите велотренажер, гарненько подумайте! Чи не перетвориться цей корисний агрегат в вішалку для одягу? При всіх своїх плюсах, велотренажер через якийсь час може набриднути своєю монотонністю. Щоб цього не сталося:

- Займайтеся під улюблену ритмічну музику, - а щоб не заважати домашнім, ви можете просто надіти навушники;
% - Дивіться телевізор, не лежачи на дивані, а в сідлі велотренажера, при цьому не забувайте крутити педалі!
% - В якості експерименту спробуйте крутити педалі у зворотний бік (тому), ви отримаєте дещо іншу навантаження на м'язи ніг і різноманітите тренування;
% - Купіть відеокасету з відеопрограм велотренінг, і, дотримуючись командам інструктора, тренуйтеся на здоров'я!

Нагадаю, що велотренажер - це, насамперед, аеробний тренажер. Якщо метою ваших тренувань є зниження ваги, в такому випадку, тривалість заняття повинна бути не менше 30-50 хвилин, а пульс - в межах 65% -85% від максимально допустимого. (Максимальний пульс обчислюється за формулою 220 мінус вік.) Корисно також проводити міні-кардіотреніровки протягом 15 хвилин щоранку в якості зарядки, а повноцінні тренування - 2-3 рази на тиждень у поєднанні з силовими вправами. Зазначу, що заняття на велотренажері добре зміцнюють не тільки серцево-судинну і дихальну систему, але також і м'язи стегон. Якщо ви ще не визначилися з вибором кардиотренажера, відвідайте найближчий магазин спортивних товарів і придивіться. Можливо, "вірний кінь" чекає саме вас!

Наталія Смирнова
% Fitnesslife.ru

Теги: велотренажер

Фітнес для ледачих: гімнастика, не встаючи з дивана

% Щоранку ви даєте собі слово обов'язково, прямо із сьогоднішнього дня зайнятися собою, а саме записатися у фітнес-клуб. Але в кінці робочого дня ваша єдина мрія - дістатися до дивана. Який там фітнес, ви й так втомилися, а вправи .... Ну що ж, почекають до завтра! Нічого не потрібно відкладати! Спеціально для вас жіночий журнал JustLady пропонує комплекс вправ, які можна виконувати не встаючи з дивана. %
% Статті за темою «Фітнес для ледачих: гімнастика, не встаючи з дивана» %
Фітнес для ледачих: гімнастика, не встаючи з дивана
% Зарядка для ледачих %
Фітнес для ледачих: гімнастика, не встаючи з дивана
% Фітнес для ледачих %
Фітнес для ледачих: гімнастика, не встаючи з дивана
% Гімнастика Цигун %
Фітнес для ледачих: гімнастика, не встаючи з дивана
% Фітнес для жінок: спорт, гімнастика і вправи для бездоганної фігури %

У рубриці Модні тенденції: спідниця дзвін

Цівправи підійдуть навіть для самих ледачих - Гімнастика на дивані, що може бути краще? Відразу потрібно уточнити, що хоч це іфітнес для ледачих, вправи потрібно виконувати із зусиллям, тільки тоді від цього буде толк.

Фітнес для ледачих. Гімнастика на дивані. Розтяжка

Будь комплекс вправ краще починати з розтяжки.

Вправа 1. Ляжте на спину, руки витягніть над головою і гарненько потягніться. Відчуйте, як розтягується хребет і всі ваші м'язи. Робіть розтяжку повільно і з задоволенням, намагаючись задіяти всі м'язи до однієї.

Вправа 2. Ляжте на лівий бік, зігніть назад праву ногу і потягніть ступню до сідниці. Ногу вперед виносити не можна - груди і стегно залишаються на одній лінії. Зробіть кілька пружних рухів. Повторіть з іншого боку.

Вправа 3. Ляжте на спину прямо. Переведіть голову почергово до кожного плечу. Робіть це повільно, обережно розтягуючи м'язи шиї.

Фітнес для ледачих. Вправи для грудей і рук, не встаючи з дивана

Вправу можна виконувати сидячи або лежачи. Підніміть руки на рівень грудей і з'єднайте випрямлені долоні, пальці дивляться в напрямку підборіддя, лікті розведені строго в сторони.

Тепер відставте з'єднані руки якнайдалі від грудей, щоб між руками і грудьми утворилася буква «о». Чим далі відставлені руки, тим більше м'язів задіюється.

З зусиллям притискайте долоні один до одного, витримавши кілька секунд, звільніть напругу і почніть знову. Повторіть 10 разів.

Фітнес для ледачих. Вправа для талії. не встаючи з дивана

Ляжте на лівий бік, ноги можна злегка зігнути, але таз назад не відводити. Праву руку зігніть і покладіть на потилицю, лікоть дивись точно в стелю. Ліву руку покладіть зверху на талію. Піднімайте тіло вгору, намагаючись дотягтися ліктем до стегна. Повторіть по 10 разів з кожного боку.

Фітнес для ледачих. Вправи для живота, не встаючи з дивана

Вправа 1. Для верхніх м'язів преса.
% Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах, руки покладіть на потилицю, лікті строго в сторони. Піднімайте верхню частину тулуба, намагаючись як би змістити груди в область живота. Якщо ви відчуваєте сильне напруження або навіть печіння в цій галузі, значить працюєте правильно. Шию не напружувати, працюйте верхніми м'язами преса. Зробіть 10 разів.

Вправа 2. Для нижніх м'язів преса.
% Ляжте на спину, руки вздовж тулуба, ноги зігнуті і підтягнуті до грудей. Спираючись руками і сильно напружуючи м'язи нижнього преса, намагайтеся підняти коліна ще вище до підборіддя. Голову і плечі не піднімати. Кожен раз при напрузі м'язів у вас буде виходити погойдування за рахунок напруги-розслаблення. Зробіть 10 таких погойдувань.

Фітнес для ледачих. Вправа для сідниць, не встаючи з дивана

Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах. Повільно піднімайте вгору тіло, напружуючи великі сідничні м'язи. Піднятися потрібно якомога вище, щоб коліна і груди утворили одну похилу площину. У самій верхній точці затримайтеся на секунду, зберігаючи напругу. Потім повільно опускайтеся вниз.

Вправу потрібно робити саме в повільному темпі, щоб встигнути відчути, як все сильніше і сильніше напружуються м'язи.
% Повторіть 10 разів.

Фітнес для ледачих. Вправи для ніг, не встаючи з дивана

Вправа 1. Ляжте на спину, прямі ноги підніміть вгору. Руки за головою або уздовж тіла. Повільно розводите ноги якомога ширше і так само повільно повертайте їх в зворотне положення. Така вправа допоможе зміцнити внутрішні м'язи стегна.

Вправа 2. Ляжте на лівий бік, таз висуньте вперед. Піднімайте пряму праву ногу вгору, стежачи за тим, щоб таз не "їхав» назад. Носок при цьому тягніть на себе. Якщо ви зігнете тіло (відстаючи таз), то будуть працювати передні м'язи стегна, тому намагайтеся зберігати пряме положення тіла для глибокої опрацювання області «галіфе».
% Зробіть 10 разів, поверніться на інший бік і повторіть для іншої ноги.

Після гімнастики також необхідно виконати розтяжку.

Розтяжка для м'язів преса
% Ляжте на живіт, упріться випрямленими руками в диван, піднявши тулуб. Намагайтеся підняти його якомога вище, розтягуючи м'язи живота.

Розтяжка для великих сідничних м'язів
% Встаньте на коліна, потім сядьте на п'яти і ляжте грудьми на зігнуті ноги. З цього положення потягніться руками вперед, намагаючись не відривати сідниці від ніг. Відчуйте, як тягнуться сідничні м'язи.

Розтяжка для ніг
% Сядьте, розвівши ноги в сторони якомога ширше. Нахиляйтеся вперед, а потім до кожної ноги, не згинаючи колін.

Тепер комплекс закінчений. Він займає зовсім небагато часу, зате, якщо його виконувати правильно, допомагає істотно зміцнити м'язи і поправити фігуру. Ви це неодмінно відчуєте, якщо будете робитигімнастику для ледачих щодня.

Олександра Панютина
% Жіночий журнал JustLady

Теги: прес, диван, талія, вправа, гімнастика