Як стати на місток
% Олексій Пресняков, автор JustLady.
%
%
%
% Місток або гімнастичний міст - базове гімнастичну вправу, що служить фундаментом для виконання складних трюків в акробатиці. Дуже красивий при погляді з боку і дозволяє продемонструвати оточуючим рівень вашої гнучкості та фізичної підготовленості.
% Статті за темою «Як стати на місток»
%
% Гімнастичні вправу "місток": як навчитися робити вдома
%
% Як навчитися ходити на руках
%
% Перед виконанням містка обов'язково проведіть розминку, приділяючи особливу увагу м'язам спини і суглобів. Згодом, коли гімнастичний міст буде для вас звичним елементом, можна буде робити його без усякої підготовки і демонструвати оточуючим. Але для початківців попередній «розігрів» обов'язковий. Крім того, для успіху у вивченні містка необхідно потренуватися виконувати спеціальні підготовчі вправи.% Вправа 1. Ляжте на живіт, руки витягніть вгору. Одночасно підніміть руки і ноги, намагаючись прогнутися якомога більше. Коліна тримаєте прямими. Намагайтеся протриматися в цьому положенні хоча б 1 хвилину.
Вправа 2. Встаньте на коліна, ноги розставте на ширину плечей, руки підніміть вгору. плавно нахиліться назад, намагаючись торкнутися руками підлоги. Виконуйте цю вправу до тих пір, поки не почне виходити стосуватися підлоги кінчиками пальців.
Вправа 3. Ляжте на живіт, руки поставте на рівень стегон і випрямити. Прогніться в спині. Потім, згинаючи ноги в колінах і піднімаючи голову торкніться голови носками ніг.
Вправа 4. Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах, руки зігніть і поставте ближче до плечей, направивши лікті вгору. з цього положення, обережно випрямляючи руки і ноги, і прогинаючись у спині, спробуйте виконати місток. Дійшовши до своєї межі, зафіксуйте положення на кілька секунд.
Навчившись впевнено виконувати всі підготовчі вправи, в тому числі і останнє - місток з положення лежачи, приступайте до освоєння містка з положення стоячи. Якщо ваші тренування проходять в залі, перейдіть до шведської стінки. Якщо ви тренуєтеся будинку, виберіть вільне місце біля стіни.
Стоячи спиною до шведської стінки або до простої стіні, підніміть руки вгору, ноги розставте на ширину плечей. З цього положення почніть нахилятися назад до тих пір, поки не торкнетеся руками шведської стінки або стіни. Продовжуючи нахилятися і перебираючи руками по рейкам шведської стінки або по стіні, спустіться в положення гімнастичного містка. Зафіксувавши місток на деякий час, поверніться у вихідне положення, точно так само перебираючи руками. Виконуйте цю вправу до його закріплення.
Наступний етап - вихід на місток без допомоги стіни. Для цього постеліть гімнастичний мат і на початковому етапі попросіть тренера або помічника страхувати вас. Встаньте лицем до тренера або помічникові, ноги розставте на ширину плечей, руки підніміть вгору. при цьому помічник повинен почати страхувати вас, підтримуючи за спину. Зробіть нахил назад, на секунду затримайтеся в нахилі і плавно опуститеся в місток. Зафіксувавши кінцеве положення, відштовхніться руками і через нахил поверніться у вихідну позицію. Від підтримки партнера відмовляйтеся тільки коли будете готові самостійно виконати цю вправу.
Фітнес для дітей
% Фітнесом можуть займатися всі люди, незалежно від їх віку та статі. Зараз існують різні напрямки фітнесу, націлені на людей з різними можливостями, бажаннями, різної фізичної підготовкою. Одним з найбільш популярних і корисних для здоров'я напрямком фітнесу можна назвати аеробіку. Багато хто вважає, що це заняття в основному призначено для жінок - для коректування фігури, поліпшення гнучкості та витривалості. Однак це не зовсім так, адже аеробікою можуть займатися навіть діти. Жіночий журнал JustLady сьогодні розповість вам, чим корисна аеробіка для дітей.
% Статті за темою «Фітнес для дітей»
%
% Фітнес будинку: правильна екіпірування
%
% Фітнес для неквапливих
%
Найголовніше в тому, що аеробіка сприяє гармонійному фізичному розвитку дитини, при цьому приносячи багато яскравих емоцій. Відрізняєтьсяаеробіка для дітей від дорослої тим, що вона проходить в ігровій формі, щоб дитині було цікаво на заняттях. Найголовніше - це захопити дитину, а тому заняття повинні бути різноманітними: проходити і в приміщенні, і на свіжому повітрі. Музика також повинна бути відповідною - ритмічної і емоційною.
Будь-якій людині необхідна фізична активність, а дітям, які ростуть і розвиваються - тим більше. Більше того, заняття ще приносять і хороший оздоровчий ефект. Особливо кориснааеробіка для дітей тим, що під час занять працюють всі м'язи, стимулюється робота серцево-судинної та дихальної системи. В залежності від віку дитини, аеробіка ділиться на групи для дітей шкільного віку та групи для підлітків. Але навіть найменші діти у віці від півтора років можуть займатися аеробікою, якщо не мають яких-небудь серйозних захворювань. Тренування у таких маленьких дітей займають не більше десяти хвилин, діти після двох років можуть займатися вже двадцять хвилин.
Найголовніша перевага дитячої аеробіки полягає в тому, що батьки можуть долучати своєї дитини до спорту з самого дитинства, зміцнюючи його здоров'я і сприяючи його розвитку. Журнал JustLady радить молодим мамам займатися аеробікою спільно з дитиною - це принесе і вам, і вашому малюкові море позитивних емоцій. Якщо говорити про напрямки занять, то аеробіка для дітей ділиться на такі види: зверо-аеробіка, тобто, вправи, які засновані на наслідуванні рухам тварин; лого-аеробіка, в якій при виконанні вправ діти вимовляють різні звуки або навіть розучують чотиривірші. Залежно від віку дитини, в заняттях використовуються елементи йоги, футбол, степ, силовий і танцювальної аеробіки. Головне, щоб у вашої дитини з'явився інтерес до занять - змушувати його робити вправи, які йому не подобаються, наш жіночий журнал JustLady не рекомендує. Спеціальної форми для занять не потрібно, підійде звичайна спортивний одяг, в якій дитині буде зручно займатися.
Отже,фітнес для дітей важливий тим, що при регулярних вправах поліпшуються його фізичні дані (витривалість, сила, координація), формується гарна постава, зміцнюється опорно-руховий апарат, розвиваються і працюють основні групи м'язів. Не менш важливо й те, що у дитини формується інтерес до спорту, а це означає, що надалі він буде приділяти увагу своєму фізичному розвитку. Користь всього цього очевидна. Не потрібно забувати, щофітнес для дітей сприяє не тільки фізичному, але і психічному формуванню. Оскільки діти швидше і краще адаптуються до всього нового, то фізичні навантаження підуть на користь гармонійному розвитку його особистості. Грамотна і помірна фізична активність піде на користь дитині, в цьому ви можете не сумніватися.
Журнал JustLady рекомендує вам кілька простих, але ефективних вправ, які ви можете виконувати разом зі своїми дітьми вдома.
Так, з дітьми 1-1, 5 років ви можете виконувати такі вправи: % - Ходьба по доріжці. Відзначте крейдою на підлозі доріжку в 2-3 метри завдовжки і 30-40 см шириною. Нехай дитина самостійно пройде по доріжці кілька разів. % - Присідання. Візьміть палицю, одним кінцем тримайте її в руках, інший кінець нехай обома руками тримає дитина. За командою починайте одночасно присідати, не відпускаючи палицю. Повторити 4-6 разів.
Для дітей 1, 5-2 роки підійдуть такі вправи: % - Ходьба по дошці. Зміцніть дошку, один кінець підніміть на 20 см від підлоги. Допомагайте малюкові підніматися і спускатися по дошці. % - Перелезанія через лавку або колоду. Допомагайте дитині перелазити через перепону і назад. Повторити кілька разів.
Фізичні вправи для дитини 2, 5-3 років: % - Ходьба на носочках. Дитина протягом хвилини ходить по кімнаті на носочках, потім 20 секунд відпочиває і знову повторює вправу. % - Піднімання рук. Малюк лежить животом на килимку, руки витягнуті вперед. Він бере в руки палицю, і батько піднімає її на 20-25 см над підлогою, щоб дитина тягнулася вперед. Таке вправу потрібно повторити 3-4 рази. % - Піднімання ніг. Початкове положення дитини - лежачи спиною на килимку. Мама або тато тримає палицю на висоті 25-30 см над підлогою, і дитина піднімає ноги і стосується ними палиці. Вправа повторювати 3-4 рази.
Удвічі корисно, якщо фізичні вправи будуть поєднуватися з гартують. Як бачите, нічого складного немає, вам лише потрібно поступовий підхід і постійність. Пам'ятайте, що не потрібно змушувати дитину робити щось проти його волі. Постарайтеся спланувати вправи так, щоб вашому малюкові було цікаво - добре, якщо це буде в ігровій формі за участю всієї родини. Нехай дитина відчує, що ви такий же учасник гри, як і він сам.
Аліса Терентьєва % Жіночий журнал JustLady
|