Як почати ходити в спортзал

% Максим Гудзик, автор JustLady. % % %
��� ������ ������ � ��������
% Успішна людина у наш час повинен не тільки володіти прекрасною освітою або бути незалежним у фінансовому плані. Не менш важливу роль сьогодні відіграє здоров'я. Володарі міцною мускулатури завжди популярні в суспільстві, їх вважають еталоном сили і здоров'я. В той же час, отримати атлетична статура не так вже й складно. Головне - почати ходити в спортзал.
% Статті за темою «Як почати ходити в спортзал» %
Як почати ходити в спортзал
% Як почати займатися бодібілдінгом %
Як почати ходити в спортзал
% У спортзал зі своєю програмою! %
Як почати ходити в спортзал
% Як займатися в спортзалі %
Як почати ходити в спортзал
% Як мотивувати себе до схуднення %
% Виберіть спортзал неподалік від того місця, де ви живете або працюєте. Таку інформацію можна отримати як в інтернеті, так і в журналі оголошень (на кшталт "З рук в руки"). Також ви можете поцікавитися у ваших друзів, напевно хто-небудь з них займається спортом. Не забувайте і про інтернет. У пошуковику можна знайти безліч довколишніх спортзалів, наприклад, скористатися сервісом «Яндекс. Карти ».%

Тренажерний зал повинен бути добре обладнаний. У ньому мають бути як мінімум 2 жимовие лавки, стійки для приседа зі штангою. Безліч додаткових тренажерів для біцепсів, спини і дельтовидних м'язів - необов'язково, але бажано. Ще один необхідний атрибут - розбірні гантелі, або безліч монолітних на всі ваги.

У багатьох новачків є страх почати ходити в спортзал. У самому наявності такого страху немає нічого негожого - так підсвідомість страхує нас від можливих помилок. Пам'ятайте, що не піднімається тільки той, хто ніколи не падає. З того моменту, як ви вибрали підходящий тренажерний зал, у вас вже немає відмовок, для того щоб не займатися розвитком свого тіла. Якщо психологічну проблему походу в спортзал ви не можете вирішити самі, можете порадитися з психологом. Він точно зможе вирішити вашу проблему і налаштує на позитивне мислення переможця.

Для повноцінних тренувань у спортзалі вам потрібно зручне спортивна форма. Одяг може бути як від відомих спортивних марок, так від невідомих виробників. Найголовніша якість спортивного одягу для тренувань у залі - зручність. Віддавайте перевагу легкій вільному одязі з натуральних матеріалів.

Ну і, не забувайте про те, що в першу чергу ви все-таки дівчина ... Так як в тренажерному залі набагато більше хлопців, ніж де-небудь ще, користуйтеся цим. Без збентеження просите ради, як зробити ту чи іншу вправу. Вам все підкажуть і покажуть.

Теги: зал, спортзал

Як стати на руки

% Brendan, автор JustLady. % % %
��� ������ �� ����
% Стойка на руках застосовується в безлічі видів спорту і корисна при багатьох захворюваннях. Дана поза служить профілактикою при проблемах зі здоров'ям і ефективна при безсонні, варикозі, астмі, провалах пам'яті, захворюваннях жіночих органів і т.д. Однак все-таки слід пам'ятати про деякі протипоказання: гіпертонія, гіпотонія, хронічний гайморит, гнійне запалення вуха і слабкі очні капіляри.
% Статті за темою «Як стати на руки» %
Як стати на руки
% Як навчитися вставати на руки %
Як стати на руки
% Гімнастичні вправу "місток": як навчитися робити вдома %
Як стати на руки
% Як стати на місток %
Як стати на руки
% Як стати на гірські лижі %
% Встаньте впритул до стінки, а потім зігніть ногу в коліні. Носок підійміть так, щоб стегно і литковий м'яз утворили кут 90 градусів. Руки на підлозі поставте в ту точку, на яку дивиться носок. Відійдіть від стіни приблизно на три метри. Зробіть широкий крок правою ногою, а руки поставте в точку, яку ви до цього позначили. Підніміть ліву ногу, а правою відштовхніться від підлоги. Поставте п'яти на стіну.%

Зігніть одну ногу так, щоб вона зі стіною утворила 90 градусів. Другу витягніть вгору, утримуючи коліна на тому ж рівні. Злегка відштовхніться від стінки і випрямити зігнуту ногу. Постарайтеся утриматися в положенні, перпендикулярному підлозі.

Перший час виконуйте стійку тільки при підстрахуванні іншої людини і не намагайтеся завчасно відходити від стіни і намагатися встати на руки самостійно, особливо якщо у вас немає ніякої акробатичної підготовки. Як тільки ви відчули, що можете стояти на руках без допомоги стінки, продовжуйте заняття подалі від неї.

У процесі тренувань не прогинайтеся, а руки тримаєте на ширині плечей. При падіннях підгинайте ноги, стопи розташовуйте так, щоб можна було опуститися на підлогу п'ятами. Також можна спробувати встати на місток або кувиркнуться, щоб пом'якшити удар від падіння.

Вихід з пози робіть без всяких ривків, в спокійному темпі. Спочатку опускайте одну ногу, потім іншу. Перші рази краще не перебувати в позі більше 15 секунд, проте поступово час можна збільшувати. Не варто стояти на руках більше 12 хвилин. При щоденних тренуваннях вам вже не буде потрібна чиясь допомога і упор на стінку.

Уміння вставання на руки також залежить від безлічі фізичних параметрів. Сила рук в даній вправі відіграє велику роль, її допоможуть збільшити віджимання від підлоги або віджимання на брусах. При підготовці добре допомагають підтягування.

Теги: рука, стійка

Як навчитися робити перекид

% Kelebro, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������ �������
% Незважаючи на легкість, правильно виконати перекид може далеко не кожен. Для цього потрібно не тільки мінімальна фізична підготовка, але й прекрасне відчуття власного тіла, доповнюється розвиненістю вестибулярного апарату. Крім того, існує безліч варіантів виконання елемента, що переслідують зовсім різні цілі.
% Статті за темою «Як навчитися робити перекид» %
Як навчитися робити перекид
% Як робити перекиди %
Як навчитися робити перекид
% Як навчитися робити сальто назад %
Як навчитися робити перекид
% Як навчитися ходити на руках %
Як навчитися робити перекид
% Як навчитися акробатиці %
% Для того щоб розвинути координацію і підготуватися до сальто найкраще підходять передній, задній і «бічний» перекиди.
% Передній оборот проходить строго по прямій, через голову. Ваша мета при цьому - досягти мінімальної відстані перекиду, тобто стиснутися якомога сильніше. Сядьте навпочіпки, поставте руки перед собою і максимально притисніть голову до грудей. Трохи штовхніться ногами і тут же підтягніть їх до себе: чим краще угруповання, тим більше шансів що вам вистачить інерції, щоб зробити повний оборот.%

Перекид назад практично дзеркально відображає передній, з тією лише різницею, що вам потрібно відвести голову вбік, щоб не пошкодити шию. Перебуваючи в повному приседе, просто розслабтеся, і вас потягне назад. Як тільки ви торкнетеся плечем землі, поведіть руки назад для підстраховки і додаткового поштовху, а потім притисніть до себе ноги.

Бічний перекид готує вас до «арабському» сальто. Сидячи навпочіпки, виведіть одну з ніг (яку вам зручніше) в сторону. Тепер швидким рухом перемістіть масу тіла на неї і штовхніться другою ногою, після чого притягну її до себе. Пройшовши через всю спину, ви знову опинитеся в стартовому положенні. За великим рахунком, це рух абсолютно аналогічно тому, що ви будете робити при арабському сальто.

Якщо перекид вам потрібен для виконання на твердій поверхні (амортизація падіння з висоти), то краще використовувати «армійський» варіант виконання. Він полягає в тому, що перед шкереберть обидві руки переводяться в одну сторону: наприклад, якщо ви побачите праву руку вліво, то праве плече подасться вперед, дозволяючи вам кувиркнуться через нього, уникаючи торкання землі головою. Зверніть увагу на те, що при такому перекиді можна відбити три «випирають» кісточки: на плечі, хребті і попереку (лінія перекиду проходить діагоналлю через всю спину). Уміння не вдаритися ними при обертанні приходить тільки з досвідом.

Теги: плече, рол, паркур, перекид, акробатика