Як привести себе у форму за тиждень

% Sofia, автор JustLady. % % %
��� �������� ���� � ����� �� ������
% Шлях до стрункості, як правило, займає дуже багато часу. Проте в житті нерідко трапляються ситуації, коли привести себе у форму необхідно буквально за тиждень. Якщо у вас настільки мало часу, не впадайте у відчай: стати тонше і красивіше всього за кілька днів цілком реально.
% Статті за темою «Як привести себе у форму за тиждень» %
Як привести себе у форму за тиждень
% Як привести своє тіло у форму %
Як привести себе у форму за тиждень
% Як накачатися за тиждень %
Як привести себе у форму за тиждень
% Як привести себе в порядок до весілля %
Як привести себе у форму за тиждень
% 5 способів привести себе у форму %
% Перетворитися з повною дами з пишними формами в струнку леді всього за один тиждень неможливо. Однак стати трохи тонше і знайти упевненість в собі - цілком реально. Не ставте перед собою нездійсненних завдань. Дійте згідно з планом, насолоджуючись самим процесом.%

Щоранку починайте з бодіфлекса. Ця нескладна система дає ефект навіть за тиждень занять, за умови, що всі вправи виконуються правильно. Потім переходьте до контрастному душу. Він не тільки допоможе вам остаточно прокинутися, але й активізує кровообіг і зробить шкіру більш пружною.

Після душу скористайтеся кремом з антицелюлітним і підтягуючим ефектом. Зрозуміло, чекати чудес від косметичних засобів не варто. Але все ж більшість препаратів розгладжують шкіру і допомагають виводити зайву рідину.

Будь фізична активність практично не має сенсу, якщо ви будете продовжувати неправильно харчуватися. У той же час екстремальні дієти, за допомогою яких ви насправді зможете скинути кілька кілограмів за короткий термін, - справжній удар для організму. Віддайте перевагу більш здорового раціону. Для видимих ​​змін достатньо зменшити обсяг порцій і не переїдати. Крім того, спробуйте звести до мінімуму вживання солі. Завдяки даному методу з організму виведеться зайва рідина і ваше тіло стане візуально стрункішим.

Для більш інтенсивного схуднення вдамося до однієї з салонних процедур, наприклад, лімфодренаж, альгонізація, LPG або вакуумний масаж. Багато хто вважає, що дані методи дають лише тимчасовий результат. Однак ефект від таких процедур стає помітний миттєво, і при повторенні курсами тримається довгий час. Не менш ефективні і вакуумні тренажери, завдяки яким ви зможете схуднути, витративши мінімум зусиль.

Свій шлях до стрункості Супроводьте та іншими змінами, які піднімуть вам настрій. Наприклад, поновіть стрижку або купіть нові модні речі. Нехай подібні приємні моменти стануть своєрідною нагородою за вашу тижневу роботу над собою.

Теги: форма, вага, тиждень

Як виграти марафон

% Олена Преснякова, автор JustLady. % % %
��� �������� �������
% Практично будь-який бажаючий може взяти участь у комерційному марафоні, пройшовши нескладну процедуру реєстрації. Але для того щоб підготуватися до такого забігу і виграти його, потрібні місяці наполегливих тренувань.
% Статті за темою «Як виграти марафон» %
Як виграти марафон
% Як влаштувати секс-марафон %
Як виграти марафон
% Сексуальний марафон %
Як виграти марафон
% Передсвятковий марафон: як встигнути все? %
Як виграти марафон
% Тренуй своє лібідо! Ретельна підготовка з секс-марафону %
% Щорічно у світі проходить близько 800 марафонських забігів, з них в Росії приблизно 50. Дистанція в 42 кілометри 195 метрів була остаточно затверджена Міжнародною Федерацією легкої атлетики ще в 1921 році. У комерційних змаганнях любителі беруть участь нарівні з професіоналами і нерідко беруть головний приз.%

Починати готуватися до марафону варто тільки в тому випадку, якщо лікарі у вас не виявили жодних протипоказань, які могли б вам перешкодити позмагатися в цьому масовому забігу. Власне підготовка включає в себе кілька етапів.

Спочатку слід знайти хорошого тренера для того щоб він склав для вас індивідуальний курс тренувань. Займатися підготовкою до марафону самостійно досить небезпечно. Справа навіть не в тому, що ви не подужаєте майбутню дистанцію або навіть не виграєте її. У процесі забігу на такий протяжний маршрут максимально мобілізуються всі резерви організму. І точно розрахувати їх так, щоб ви після подолання фінішної межі в прямому буквальному розумінні впали мертвими, можуть тільки фахівці.

Звичайно передбачається кілька типів тренувань, які можна чергувати або використовувати їх в комплексі. Це і рівнинний крос, і біг по пересіченій місцевості, і заняття на стадіоні. Це може бути біг на час або тренування для розвитку витривалості.

Обов'язково попросіть тренера (якщо, звичайно, він сам вам не запропонує) включити в комплекс занять гірський крос. По-перше, повітря в горах розріджене і, отже, потім, в умовах рівнини, вам буде вистачати меншої кількості кисню. По-друге, займатися там можна практично в будь-який час доби. Адже повітря в містах і навіть у сільській місцевості сильно забруднений (що особливо відчувається вранці), та й бігати на довгі дистанції при температурі вище 18 ° C не рекомендується, а високо в горах завжди прохолодно.

За день-два до старту варто відмовитися від тренувань і просто відпочити. Набрана вами спортивна форма за цей час нікуди не дінеться, зате нерви будуть в порядку, що теж важливо.

Під час забігу НЕ намагайтеся постійно лідирувати. Якщо ви попередньо, під час підготовки, подивилися хоча б кілька записів з трансляцій марафонів, то повинні були помітити, що переможець дуже рідко визначається на початку і середині дистанції. Незважаючи на те, що вона досить тривала, і не всі спортсмени доходять до фінішу, все вирішують останні кілька сотень метрів.

Теги: тренування, методика, марафон, забіг

Як навчитися робити бокове сальто

% Kaktus, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������ ������� ������
% У цирку або на спортивній арені нерідко доводиться бачити, як вправні гімнасти виконують перевороти в повітрі. Сальто можна робити не тільки з турніка на турнік або при перельоті з трапеції на трапецію, але також з розбігу і з місця. Щоб навчитися виконувати бічне сальто, необхідно запам'ятати і в точності дотримати послідовність дій.
% Статті за темою «Як навчитися робити бокове сальто» %
Як навчитися робити бокове сальто
% Як робити бокове сальто %
Як навчитися робити бокове сальто
% Як навчитися робити сальто будинку %
Як навчитися робити бокове сальто
% Як навчитися робити перекид %
Як навчитися робити бокове сальто
% Як робити сальто вперед %
% Виберіть просторе місце і розстеліть мати. Визначте, в який бік вам буде зручніше виконувати обертання. Найчастіше його роблять в ту ж сторону, що і колесо.%

Перш ніж почати робити сальто, обов'язково освойте хороший розбіг і поштовх, оскільки для новачків виконати прийом з місця буде вкрай складно. При розбігу досить розігнатися до звичайної швидкості вашого бігу.

Після того як буде взято розбіг, необхідно правильно відштовхнутися від землі. Направте стрибок приблизно під 60 градусів щодо землі. Ліву ногу перед відштовхуванням ставте на п'яту і виконуйте перекат на носок. При такій постановці мах правою кінцівкою буде повніше, а поштовх триваліше.

Закінчите мах правою - згинанням в коліні. Це сприяє виконанню більш швидкого маха та ранньої угрупованню.

Найбільш складна частина елемента - обертання. Після того як ви відштовхне від землі, якнайшвидше візьміть угруповання. Це означає, що треба зігнути ноги в колінах і притиснути їх до грудей. Руки при цьому можна поставити на коліна, під них чи не ставити зовсім.

Можете вдатися до допомоги одного, щоб освоїти обертання в угрупованні. Він повинен нахилитися і встати на лінію розбігу. Спробуйте виконати через нього перекат, беручи угруповання. Основне завдання тут - навчитися якомога менше торкатися свого помічника. З часом обертання буде вдаватися і без нього.

При приземленні ставте ноги на землю або підлогу твердо. Якщо ви їх розслабите, як тільки торкнетеся поверхні, то виникне ризик того, що ви можете боляче впасти. Спочатку випряміть махову ногу, а у міру просування вперед ту, якої виконували поштовх.

Для полегшення орієнтування в просторі на початку виконання сальто довше дивіться вперед, а потім так поверніть голову, щоб перед собою побачити підлогу. Пам'ятайте, що передчасний поворот голови може стати перешкодою у виконанні прийому.

Теги: сальто, переворот