Гімнастика для зміцнення хребта

% Світлана Бовина, автор JustLady. % % %
���������� ��� ���������� ������������
% Сидячий спосіб життя, неправильне харчування і відсутність фізичних навантажень часто призводить до викривлення хребта і сильних болів в шиї і спині. Щоб цього не сталося, необхідно щодня приділяти зовсім небагато часу спеціальної гімнастики, що допомагає зміцнити всі відділи хребта і поліпшити кровообіг.
% Статті по темі «Гімнастика для зміцнення хребта» %
Гімнастика для зміцнення хребта
% Гімнастика для хребта %
Гімнастика для зміцнення хребта
% Проста гімнастика для зміцнення хребта %
Гімнастика для зміцнення хребта
% Гімнастика для зміцнення м'язів обличчя %
Гімнастика для зміцнення хребта
% Заняття для зміцнення м'язів спини і хребта %
% Виконувати гімнастику по зміцненню хребта потрібно дуже обережно, щоб не завдати йому жодних травм. Вправи робляться повільно і припиняються з появою будь-якого болю чи дискомфорту, особливо при впливі на шийний відділ. І в той же час повертати корпус тіла слід до упору, щоб отримати максимальний ефект. Кількість повторень у кожній вправі - 5-10 разів.%

Шийний відділ

Починати гімнастику слід з шийного відділу. Виконайте повороти голови вправо-вліво кілька разів, потім опустіть голову до грудей, намагаючись дотягнутися до неї підборіддям. І нарешті, повільно закиньте голову назад. Після цього виконайте кругові рухи головою спочатку в одну сторону, а потім - в іншу.

Грудний відділ

Для зміцнення грудного відділу хребта встаньте прямо, поставивши ноги на ширину плечей. Руки підніміть над головою і обхопіть лівою рукою праву. Виконайте нахил вліво, намагаючись як би витягнути руку через себе. Потім поверніться у вихідне положення, поміняйте руки і повторіть вправу в іншу сторону.

Ляжте спиною на тверду поверхню, ноги злегка зігніть в колінах, а під поперек покладіть валик або згорнутий рушник. Тримаючи руки в замку за головою, піднімайте трохи верхню частину тулуба і утримуйте на кілька секунд.

Поперековий відділ

Лежачи на спині прямо, порухайте ногами вправо-вліво, щоб хребет став згинатися. При цьому голова і лопатки не повинні відриватися від підлоги.

Перекиньтеся на живіт і витягніть руки і ноги в різні боки. Потім підніміть ногу трохи вгору, утримавши її в такому положенні на декілька секунд. Поверніться у вихідне положення, поміняйте ногу і повторіть вправу.

Стати на карачки і повільно вигніть хребет спочатку в одну сторону, потім - в іншу. Відпочиньте пару секунд, потім зробите аналогічні дії, тільки вже вигинаючи спину, а потім округляючи її.

Теги: вправу, хребет, зміцнення

4 танцю осені

% Bacheva, автор JustLady. % % %
4 ����� �����
% Нехай чоловіки піднімають штангу в надії накачати мускулатуру, як у Шварценеггера. Жінки обирають танці. Адже танці - це дають всьому організму відмінну аеробне навантаження. Вони спалюють жир, зміцнюють серце і судини, покращують пластику, поставу та координацію. Танці у фітнес-клубах все далі відходять від звичної аеробіки. Які ж напрямки особливо актуальні цієї осені?
% Статті за темою «4 танцю осені» %
4 танцю осені
% Модне взуття осіннього сезону 2010 %
4 танцю осені
% Модні сукні осені %
4 танцю осені
% Нові аромати осені і зими 2010 %
4 танцю осені
% Танці замість психоаналітика %

Латиноамериканські танці або латина і раніше міцно займають рядки в розкладі клубів, хоча вже не є останнім писком моди. Візитна картка будь латини - енергійні вільні рухи всього тіла, швидка заводна музика і посмішка на весь рот. В першу чергу навантаження отримують стегна: крутяться, обертаються, гойдаються, крутяться. Кожен танець - це розповідь про пристрасної чуттєвої любові. Звичайно, в ідеалі треба б танцювати з партнером, але ... Парні танці у фітнес-клубах не популярні. Більшість чоловіків обходять танцювальні заняття стороною. На щастя латина може бути і сольної. Головне, більше пристрасті і свободи в рухах.

Заняття кардіостріптізом, він же strip dance, стрип-пластика, body dance, по-перше, навчать вас красиво рухатися і оголюватися. По-друге, зроблять ваше тіло більш привабливим. Заняття включають в себе безліч досить складних рухів: махи ногами, повороти навколо себе, нахили, різні випади, переходи з положення лежачи в положення стоячи. Завдяки цьому зайва вага не затримається, м'язи зміцняться і стануть пружними. Ще один вид рухів - еротичні згинання та ізвіванія, розвивають пластичність і гнучкість всього тіла і, в першу чергу, стабілізують роботу хребта. Знімати одяг на самому занятті не потрібно, достатньо імітувати роздягання. Стриптиз - це ваш маленький моноспектакль, на якому ви зможете втілити будь-який образ: чуттєвої жінки-вамп, трепетною юної діви або томної одаліски. Ви перестанете шукати в собі недоліки і перетворитеся на прекрасну даму, при вигляді якої будь-який здоровий чоловік втрачає голову, серце і ... гаманець.

Танець живота, belly dance, oriental - справжнє мистецтво зваблювання. Повільна частина називається таксим. Під час цієї частини ви дуже плавно граєте тілом, як би розігріваючи глядачів, як в сповільненій зйомці трохи відстаючи від музики. Правильно підібрані підвіски на костюмі роблять кожен рух закінченим, акцентують на ньому увагу. Сам танець дуже енергійний, складається з круговороту ударів, різних проходів, хвиль і арабесок. Схоже, що вібрує все тіло, хоча цей ефект досягається за рахунок роботи тільки колін.
% Танець живота допомагає жінкам зрозуміти свої внутрішні проблеми. Закріпачена нижня частина тіла свідчить про пригнічуваних сексуальних бажаннях. Скутість у грудях і плечах, говорить про недостатню душевності. Танець живота допомагає ці проблеми не тільки виявити, але і усунути. Чергування швидких і повільних, різких і плавних рухів розвиває гнучкість суглобів і їх рухливість, підвищує тонус шкіри, позбавляє від целюліту і зайвої ваги, покращує поставу.

Не варто відмовлятися від класичної хореографії, хоча цей напрямок не лідер рейтингу. Оволодівши нею, ви отримаєте ключ до навчання будь-яким видам танцю.

Body ballet - порятунок для тих, хто турбується про свою поставі, стані талії і сідниць, але при цьому занадто затиснутий, щоб уявити себе спекотної жінкою Сходу або пристрасної мулаткою. У балеті доводиться багато ходити і стояти на носках. Ви будете присідати, описувати кола кожною ногою, відводити-призводити ніжку і при цьому ефектно відтягувати носок. Ці вправи корисні для литок і для стегон. На сцену Великого театру вас, звичайно, не випустять, але балетні терміни вивчити вам доведеться. Всілякі піруети, пліє і фуете дуже сильно навантажують сідничні м'язи, просто змушуючи їх позбавлятися від усього, що їм заважає. Крім цього вправи у хореографічного верстата виробляють звичку тримати спину рівно в будь-яких ситуаціях.

Вибирайте будь-які танцювальні програми, і ви не прогадаєте. Психологи рекомендують заняття танцями як спосіб позбавлення від внутрішніх проблем. Починайте рухатися вільно, перестаньте відчувати себе скуто - дивись, і життя налагодиться.

Теги: м'яз, постава, осінь, танець, латин, пластик, body, strip, ballet, кардіостріптіз

Як сісти швидко на шпагат

% Озерова Юлія, автор JustLady. % % %
��� ����� ������ �� ������
% Сісти на шпагат, вразивши своєю гнучкістю не тільки друзів, але й себе - це мета, цілком гідна зусиль, які доведеться витратити на її реалізацію. Розтягнутися настільки, щоб шпагат став реальністю, може кожна людина, просто всім потрібно на це різна кількість часу. Хтось готовий тренуватися щодня, а хтось розтягується раз на кілька днів, тому не дивно, що в одних людей прогрес занадто повільний, а інші на диво швидко освоюють шпагат.
% Статті за темою «Як сісти швидко на шпагат» %
Як сісти швидко на шпагат
% Як сісти швидко на поперечний шпагат %
Як сісти швидко на шпагат
% Як сідати на шпагат %
Як сісти швидко на шпагат
% Як сісти за короткий термін на шпагат %
Як сісти швидко на шпагат
% Як правильно сідати на шпагат %
% Якщо ви в минулому займалися спортом і розтяжкою, то вам, швидше за все, буде не так вже й складно. Хороша фізична форма, якою володіли ваші суглоби і зв'язки в минулому, швидко відновиться. Але поспішати все одно не слід. Занадто кваплива розтяжка чревата травмами. Запам'ятайте: не можна тягнутися через біль.%

Для того щоб сісти на шпагат максимально швидко, потрібно займатися щодня, вранці і ввечері. Вранці бажано приділяти вправам час приблизно між 7 і 9 годинами. У цей час зв'язки і м'язи складно тягнуться, але прогрес від таких занять набагато більш значний. Увечері обов'язково зробіть вправи ще раз.

Найбільш ефективною є статична розтяжка. Це повільний рух до тих пір, поки ви не відчуєте відчуття, що межує з болем. Перебувайте в цьому положенні як можна довше, не менше 15 секунд. Оптимальний час - 1 хвилина. Такий вид вправ дуже ефективний, і він не дасть вам отримати травму. Якщо ви в хорошій фізичній формі, то можете спробувати трохи тягнутися із статичного положення. Робіть руху вперед з дуже невеликою амплітудою.

Перед тим як почати робити розтяжку, виконайте розминку. Кілька присідань, махів ногами або біг на місці відмінно підійдуть для розігріву м'язів ніг, які і є важливими для шпагату. Можете також розтягуватися після гарячої ванни або масажу - тіло розслабиться, ефект від занять буде набагато вище.

Перша вправа - встаньте на одну ногу, а другу підніміть якомога вище. Спочатку буде погано виходити, але з часом робити це буде все простіше. Потім покладіть ногу на стіл або підвіконня. Важливо, щоб вона була розташована паралельно підлозі. Тепер нахиляйтеся всім тілом вперед і вниз, до тієї нозі, яка є опорною. Перший час буде важко і боляче, але надалі ви зможете торкнутися ноги грудьми. Наступна вправа: пробуйте сісти на шпагат. Опускайтеся настільки низько, наскільки це можливо для вас. Пробуйте обидва види шпагатів: і поздовжній, і поперечний. Не допускайте болю. З часом відстань до підлоги зменшиться, а потім і зовсім зникне - ви зможете сісти на шпагат!

Є одна методика, що дозволяє розтягнутися досить швидко, але потрібно бути уважним, щоб не отримати травму. Візьміть стопку книг тієї висоти, якої не вистачає вам до шпагату, і підкладіть їх під себе. Прибирайте книги по одній, кожен день намагайтеся розтягуватися на одну книгу. Це вийде не у всіх, а тільки у тих, хто вже перебуває в хорошій формі і має непогану розтяжку.

У шпагату є і протипоказання. Вам не варто поки намагатися це зробити, якщо ви маєте проблеми з хребтом, недавно перенесли травми, пов'язані з розтягуванням м'язів, у вас тріщини або удари суглобів і кісток ніг і тазової частини. Не можна намагатися сісти на шпагат при високому артеріальному тиску. Якщо ви під час тренування почуваєтесь погано чи відчуваєте неприємні відчуття, негайно припиняйте заняття.

Теги: тренування, шпагат