Таємниці і романтика водної безодні

����� � ��������� ������ ������
% Водний світ завжди вабив до себе. З давніх часів моря і океани, були джерелом нових знань, сполучною ланкою між країнами, а водний світ дав світові сотню легенд і міфів. Наприклад, знамените оповідання про корабель «Летючий голландець». Ця легенда послужила матеріалом для написання опери знаменитим німецьким композитором Ріхардом Вагнером в 1841 році. І, незважаючи на те, що людина далеко просунувся у вивченні та освоєнні водної стихії, в наш час багато таємниць світового океану залишаються нерозкритими й існують його частині, де людина ніколи не бував.
% Статті за темою «Таємниці і романтика водної безодні» %
Таємниці і романтика водної безодні
% Як справити враження романтика %
Таємниці і романтика водної безодні
% Романтика і секс: особливості та відмінності %
Таємниці і романтика водної безодні
% Романтика кожен день %
Таємниці і романтика водної безодні
% Мій чоловік - романтик %

Багато таємниці, легенди і міфи про водної стихії пов'язані з морськими катастрофами. Найбільш, мабуть, загадковим досі залишається Саргасове море, знаменитий Бермудський трикутник. Христофору Колумбу, першим з мореплавців, який перетнув цю частину Атлантики, даний район здався оповитим таємницею. У його щоденнику згадується про аномальний поведінці стрілки компаса, про незвичайний світінні моря. Донині цей район користується вельми поганою славою. Але не тільки легенди та міфи є джерелом для розмов. Часто темою для обговорення стають всілякі природні катаклізми: цунамі, бурі, шторми. Така наочна демонстрація непередбачуваною сили примхливої ​​стихії змушує безпорадне людство жахатися масштабами руйнувань. Останнім яскравим прикладом може служити цунамі, що обрушилося на північний схід Японії 11 березня 2011. За даними ЗМІ, число загиблих у катастрофі склало 13 тисяч 895 осіб, безвісти зниклими вважаються 13 тисяч 864 людини.

Але, звичайно, при згадці про море, океані або просто озері, перше, що спадає на думку - це не катастрофи, а дивовижний, різноманітний підводний світ з його неповторним ландшафтом і мешканцями. Одним з найбільших чудес природи є великий Бар'єрний риф, який простягнувся вздовж східного узбережжя Австралії. Його протяжність становить понад 2000 км. Він включає в себе близько 300 островів і 2900 рифів. Найдивнішим є те, що він весь складний з живих істот - коралових поліпів, які живуть колоніями і утворюють риф. Цей живий риф є продуктом тисячолітнього формування поліпів. Він є домом для 1500 видів екзотичний риб, різних барв і візерунків. Тут знайшли притулок кілька видів китів, морських черепах і близько 240 видів водних і морських птахів, які гніздяться на піщаних коралових островах великого Бар'єрного рифа. Дно морського океану крім рівній поверхні містить вулкани, гори, а так само западини. Западини або глибоководні жолоби з крутими стрімкими схилами сягають глибини від сотні до тисячі кілометрів. Мабуть, самої знаменитої западиною є Маріанський жолоб, що знаходиться в Тихому океані і має глибину 11 км 22 м. Він був виявлений радянським судном «Витязь», що проводив дослідження на цій ділянці океану. Довгий час вважалося, що на таких глибинах не можуть існувати живі організми, але вчені довели, що там в абсолютній темряві живуть морські тварини.

Щоб оцінити красу підводного світу, існує найпростіший спосіб - заняття дайвінгом. Дайвінг - це підводне плавання з аквалангом. Найзнаменитіші центри світового дайвінгу знаходяться в Єгипті, на Шрі-Ланці, Мальдивах, Філіппінах, в Австралії, Греції. Океан містить багато незабутнього, нез'ясовного, є джерелом радості і бід, але без нього не обходиться жоден із глобальних процесів, що відбуваються на Землі.

Теги: черепаха, мир, таємниця, романтик, безодня, мирова, міф, океан

Як зробити заняття спортом вдома ефективними

��� ������� ������� ������� ���� ������������
% Абонемент у фітнес-клуб сьогодні може собі дозволити не кожен. А от про стрункому тілі мріють майже всі. Чому б не займатися вдома? У вас напевно знайдуться виправдання: вдома все не те, і займатися зовсім не виходить. Справа лише в тому, що ви не вмієте зробити ваші домашні тренування ефективними.
% Статті за темою «Як зробити заняття спортом вдома ефективними» %
Як зробити заняття спортом вдома ефективними
% Як зробити ноги худими %
Як зробити заняття спортом вдома ефективними
% Заняття спортом без варикозу %
Як зробити заняття спортом вдома ефективними
% Спортивна сім'я %
Як зробити заняття спортом вдома ефективними
% Як підтягнути живіт після кесарева розтину %
% У вас є вільний час, кілька вправ і бажання схуднути ... От тільки бажання займатися чомусь немає. Це - величезна перешкода. Адже коли ви відправляєтеся на заняття куди-небудь, відкрутитися не вийде - ви вже прийшли. Як створити мотивацію вдома? Складіть для себе розклад. Два або три рази на тиждень у вас спорт, і крапка. Так не буде можливості відкласти початок занять ще на денечек, або протягнути до вечора, коли спорт вже буде зайвим.%

Власний килим і підлогу здаються відповідним місцем для занять? І дарма. Як мінімум, потрібно килимок для йоги. Робити вправи на підлозі занадто жорстко, на дивані або ліжку - м'яко. Не хочете витрачати день, раптом не будете займатися? Ось і ще один привід для мотивації. Вклавши в заняття якусь суму, ухилятися вже не вийде. А вартість мінімуму потрібного інвентарю в кілька разів менше ціни абонемента в спортзал.

На перших порах знадобляться невеликі гантелі: 2-3 кілограми. Поступово, займаючись і знаходячи нові вправи, ви зрозумієте, що ще вам хочеться купити.

Ключовий момент - вправи, які ви виконуєте. Повну програму тренувань можете знайти в будь-якому жіночому журналі (врахуйте, що в одному випуску вправи зазвичай однотипні і тренують одну зону) або в інтернеті. Виберете вправи, які більше подобаються вам. Керуйтеся при цьому не принципом «що легше», а що реально вам цікавіше і зрозуміліше виконувати. Бо часом інструкції в написаному вигляді зовсім незрозумілі.

Виручать відеоуроки. Але тут потрібно і наявність телевізора або комп'ютера поруч з місцем ваших тренеровок. Поки дійдуть руки до налаштування всього необхідного, займатися і зовсім расхочется. Краще подивіться уроки заздалегідь, запам'ятайте їх, а потім виконуйте вправи самі.

Деяким видам спорту та фітнесу навчитися самостійно складно. Наприклад, в йозі ви не відразу зрозумієте, що неправильно виконуєте асани. У більшості фітнес-центрів проводяться одноразові заняття. Їх вартість мала, в порівнянні з ціною абонемента. Відвідайте їх пару раз і повторюйте вправи вдома.

Теги: будинок, заняття, спорт

Як змусити себе займатися спортом

��� ��������� ���� ���������� �������
% Щоб почати займатися спортом, потрібно мати велику силу волі. Вона є не у всіх, і в разі її відсутності необхідно придумати сильну мотивацію, одна згадка про яку змушувало б вас кидати всі справи і йти в спортзал.
% Статті за темою «Як змусити себе займатися спортом» %
Як змусити себе займатися спортом
% Як змусити себе зайнятися спортом %
Як змусити себе займатися спортом
% Як змусити займатися спортом %
Як змусити себе займатися спортом
% Як займатися спортом вдома %
Як змусити себе займатися спортом
% Як змусити себе бігати вранці %

Краще бути здоровим і струнким, ніж хворим і повним. Але часто люди сподіваються, що цього можна досягти без особливих зусиль. На жаль, цей міф не має під собою реального ґрунту, хіба що є якийсь дуже маленький відсоток людей, чия спадковість така, що їм не треба робити зусиль для схуднення.

Коли людина молодий, у нього хороший обмін речовин, він багато рухається, і вага не набирається. Але з роками все змінюється, і після 35, а то й раніше, настає час, коли треба себе в чомусь обмежувати. Можна сісти на дієту, але це небезпечно з точки зору здоров'я, організму не вистачатиме необхідних мінералів і мікроелементів. Спалювати жири найкраще допомагають заняття спортом.

Природа допомагає людям, коли вони знаходяться в репродуктивному віці, чим старшою стає людина, тим більше він повинен дбати про своє здоров'я сам. Мотивація бути красивим діє на певному етапі, стати здоровим, щоб прожити своє життя, не хворіючи - ось найбільш сильна мотивація. Кожна людина прагне до самореалізації, але без заняття спортом це навряд чи можливо, оскільки хвороби підступають непомітно, а спорт є тією профілактикою, яка дозволяє зберегти здоров'я. Звичайно, крім спорту, треба стежити за харчуванням, режимом сну і відпочинку.

Інстинкт самозбереження розвинений в людях досить сильно, тому не варто відкладати в довгий ящик бажання почати заняття спортом, краще зробити над собою зусилля і довести самому собі, що ви - людина, що володіє силою волі. Скористайтеся маленькими хитрощами, щоб було легше відмовитися від зайвої їжі і приступити до занять в спортзалі.

Повісьте на холодильник фотографію стрункого людини, на яку вам би хотілося бути схожим. І кожного разу, відкриваючи дверцята, дивіться на нього. Це допоможе не переїдати. А щоб не забувати про регулярних заняттях спортом, треба десь на видному місці повісити розклад занять. Краще, якщо у вас буде власний тренер, який проконтролює ваші заняття і підкаже, які вправи вам допоможуть досягти мети.

Теги: заняття, спорт, спортзал