Важливі секрети красивої ходи

% Василиса, автор JustLady. % % %
������ ������� �������� �������
% Хода - це візитна картка будь-якої жінки. Вона не тільки привертає увагу чоловіків, але й надає вашим рухам граціозність. А правильне положення хребта позбавить вас від проблем зі здоров'ям.
% Статті за темою «Важливі секрети красивої ходи» %
Важливі секрети красивої ходи
% Секрети і уроки красивої ходи %
Важливі секрети красивої ходи
% Грація кішки: 5 секретів гарної ходи %
Важливі секрети красивої ходи
% Граціозна, наче кішка - як виробити гарну ходу %
Важливі секрети красивої ходи
% Милу дізнаюся по ході %

Насамперед, тримайте поставу, де б ви не знаходилися. По початку вам буде дуже важко. Спина буде нити. Необхідно кілька тижнів, щоб ваші м'язи змогли перебудуватися. Зате після цього вам не потрібно буде докладати особливих зусиль, щоб тримати спину прямо.

Під час ходьби п'ята і носок повинні знаходитися практично на одній лінії. Носок може бути трохи повернутий всередину. Кроки ваші повинні акуратними, не варто крокувати як чоловіки, широко розставляючи ноги. Довжина кроку дорівнює розміру вашої стопи без взуття. Щоб ваша хода була плавною, вперед повинна рухатися стопа, а вже потім корпус.

Чи не ховайте руки в кишені при ходьбі, це виглядає не надто красиво, до того ж порушує кровообіг. Рух рук під час ходи повинні чітко відповідати розміру і ритму кроку.
% Необхідно виконувати вправи, щоб зміцнити м'язи ніг. Найпоширеніше вправа - це ходьба з книгою на голові. Якщо у вас видалася вільна хвилина, сміливо приступайте до тренування. Покладіть книгу на голову і ходите по будинку. Виконуйте цю вправу щодня по 10 хвилин і вже через місяць ви побачите результат.

Пам'ятайте, що прогулянки пішки дуже корисні для здоров'я, також вони дозволяють вам відточувати свої навички.

Теги: секрет, хода, грація

Методика Берга для збільшення зростання

% Невисокий зріст - одна з найпоширеніших причин виникнення комплексів в будь-якому віці. Маленькі чоловіки, найчастіше, відчувають невпевненість у спілкуванні з жінками. А мініатюрні представниці прекрасної статі сприймаються оточуючими маленькими дівчатками, яким, нерідко, доводиться доводити свою спроможність. Жіночий журнал JustLady пропонує вашій увазі унікальну методику Берга, автор якої стверджує, що збільшити свій зріст можна в будь-якому віці. Темпи зростання вражають: 4-5 см за місяць. Методика Берга включає в себе комплекс фізичних вправ, плюс заняття з психологічної тренуванні. Наведемо докладний опис цієї методики для наших читачок.
% Статті за темою «Методика Берга для збільшення зростання» %
Методика Берга для збільшення зростання
% Зірки і каббала %
Методика Берга для збільшення зростання
% 10 кращих способів збільшення грудей %
Методика Берга для збільшення зростання
% Ліпофіллінг грудей %
Методика Берга для збільшення зростання
% Як робити китайський масаж %

У рубриці Фітнес: афро джаз, етнічна аеробіка

Тренуємо своє тіло

Першими кроками до ефективного збільшення зростання стануть фізичні вправи, які пропонуєметодика Берга. Що потрібно робити:

1. Ноги поставте на ширині стопи, а руки підніміть вгору і зімкніть в замок. Після чого встаньте на носочки і потягніться всім тілом вгору. Тепер руки потрібно роз'єднати і скріпити їх замком вже за спиною. У такій позі встати на п'яти і трохи підняти шкарпетки. Ця вправа варто повторити 10-12 разів.
% 2. Поставити ноги на ширині плечей. Тепер нахиляйте голову вліво і вправо. Постарайтеся торкнутися плечей, чи не піднімаючи останні. Виконувати 10-12 разів в одну й іншу сторону.
% 3. Ноги слід широко розставити (ширше плечей). Накланяться вперед і стосуватися пальцями підлоги. Повторити 20 разів.
% 4. Положення тіла - ноги ширше плечей. Виконуємо нахили назад, торкаємося пальцями п'ят. Виконуємо 20 разів.
% 5. Міняємо положення - праву ногу згинаємо в колінному суглобі і притискаємо стопу до коліна лівої ноги. Тепер намагаємося нахилитися вперед і торкнутися руками підлоги. Варто виконувати 20 разів для кожної ноги.
% 6. Відводимо руки назад і беремося за спинку стільця або поперечину. Присідаємо, не відпускаючи опори, 20 разів.
% 7. Початкове положення - ноги разом. Намагаємося торкнутися головою колін, не згинаючи ніг. Виконувати 20 разів.
% 8. Сідаємо на підлогу. Одну ногу слід витягнути вперед, а другу зігнути в коліні. Стопу тягнути на себе. Нахилятися вперед 20 разів.
% 9. Лягаємо на підлогу. Ноги витягли, руки розвели в сторони. Починаємо по черзі піднімати прямі ноги. Кількість виконань - 20 разів для кожної ноги.
?. Перевертаємося на живіт. Ноги витягнуті, руки розташовані уздовж тулуба. Тепер починаємо піднімати голову.
?. Сидячи, обхопити прямі ноги і в такому положенні повільно потягнутися вгору.
?. Початкове положення - встати на коліна. Руки поставити на ширині плечей. Нахилятися вперед, витягнувши руки. Голову опустити і торкнутися підлоги.
?. Сісти на підлогу в «турецької» позі. Руки зімкнути в замок і тягнутися вгору, наскільки це можливо.
?. Сісти на підлогу і ноги витягнути вперед. Тепер нахиляється вперед і дістаємо руками до кінчиків пальців на ногах. Головою дістати коліна.
?. Лягаємо на спину. Руки підкладаємо під поперек. У такому положенні піднімаємо ноги вгору, повільно заводячи їх за голову.

Всі вправи, які пропонуєметодика Берга, Варто виконувати через 2 години після їжі. Цей комплекс сприяє не тільки збільшенню зростання, але і дозволяє сформувати правильну і красиву поставу. Ось чому він буде корисний всім нашим читачкам.

Велика сила самонавіювання

Аутотренінг, який описуєметодика Берга, Варто проводити в тихій і спокійній обстановці. Влаштуйтеся зручніше, можна сісти або лягти. Спині виберіть опору, під голову покладіть валик або подушку. Закрийте очі. Перед тим, як проводити аутотренінг, підготуйте своє тіло: напружте, а потім розслабте всі м'язи. Всі думки «відкиньте убік», сконцентруйтеся на вимовних словах. Кожну фразу варто повторювати 3-5 разів. Весь сеанс продовжуйте 5-10 хвилин.

Вдумайтеся в слова ...

Ось ті слова, які, заметодикою Берга, Сприяють збільшенню росту і допомагають збалансувати душевний стан. Ці слова потрібно вимовляти осмислено, не відволікаючись на сторонні думки:

 Я заспокоююсь. Тепер я спокійний (на);
%  Мої ноги повільно тяжчають;
%  Приємне тепло наповнює ліву ногу, потім переходить в праву. Теплий потік досягає лівої і правої руки. Тепло розходиться по всьому тілу;
%  Тіло стало теплим;
%  Серце б'ється рівно і спокійно;
%  Дихання легке;
%  Тулуб повністю розслаблене;
%  Сила в м'язах рук зберігається і посилюється.
%  Зараз комплекс вправ буде мені тільки на користь. Тіло максимально витягнеться, воно тепер підпорядковується моїй волі.

На останній фразі кисті варто стиснути в кулак і тримати їх в такому положенні 10 секунд. Сеанс закінчено.

Олександр Ігорович Берг - автор методики, пише про значних результатах, які під силу кожному. Дерзайте. Впевнені, у вас все вийде.

Юлія Порошенко
% Жіночий журнал JustLady

Теги: програма, автор, зростання, відео, вправа, пост, відгук, рецепт, метод, збільшення, хребет, методика, витягування, олександр, берг, игоревич

Як наростити м'язову масу за рахунок харчування

% Максим Гудзик, автор JustLady. % % %
��� ��������� �������� ����� �� ���� �������
% Багато дівчат хочуть стати м'язистими, здоровими і красивими, але не знають, як наростити м'язову масу. Насправді, майже кожна може досягти цієї мети. Потрібно тільки ретельно тренуватися, правильно відновлюватися після навантажень і харчуватися.
% Статті за темою «Як наростити м'язову масу за рахунок харчування» %
Як наростити м'язову масу за рахунок харчування
Як наростити м'язову масу за рахунок харчування
% 9 цікавих фактів про м'язи %
Як наростити м'язову масу за рахунок харчування
% Формула ідеальної грудей %
Як наростити м'язову масу за рахунок харчування
% Ідеальна фігура без дієти - це реально. Секрети швидкого схуднення %
% Тренування для набору м'язової маси специфічні. Робіть акцент на базових вправах: жимі лежачи, становій тязі і пріседе зі штангою. Загальні рекомендації - для вправ необхідно виконувати по 5-6 підходів, в кожному з яких необхідно 3-4 повторень. Більш детальну програму вам напише тренер.%

Найголовнішу роль при створенні красивого тіла відіграє спортивна дієта. Для того щоб наростити м'язову масу за рахунок харчування потрібно дотримуватися основних правил. Важливо розуміти сам процес формування м'язових клітин. Вони утворюються після мікророзриви вже існуючих м'язових тканин, який виникає на тренуваннях. Для росту нової тканини потрібні білки (в основному - протеїни) і енергія, яку організм бере з вуглеводів.

Вживайте якомога більше білкової їжі. Мінімальний обсяг білка під час нарощування мускулатури - 2, 5 грама на кілограм вашої ваги. На упаковках більшості продуктів можна прочитати вміст білків, вуглеводів і жирів. Це дозволить вам скласти правильну дієту для нарощування м'язової маси. Білка в раціоні має бути не менше 60 відсотків, вуглеводів - не менше 30. Вміст у вашій дієті жирів потрібно зменшити до мінімуму.

Найбільш кращі джерела білка: молочні продукти, курячі та перепелині яйця, яловичина, м'ясо курей, гриби і горіхи. З вуглеводів найкраще вибрати легкозасвоювані джерела енергії - каші та фрукти. Жирні кислоти, вкрай важливі для вашого організму, можна черпати з оливкової і лляної олії, морської риби.

Крім харчування, важливу роль у нарощуванні мускулатури грають обмінні процеси. Пийте якомога більше рідини - це дозволить істотно прискорити метаболізм. У дні тренувань вам потрібно випивати не менше 3 літрів води. Беріть в спортзал пляшку з мінералкою - так ви будете менше втомлюватися і підтримувати водний баланс організму.

Теги: маса, рахунок, дієта, харчування