Як надути фітбол

% Оксана, автор JustLady. % % %
��� ������ ������
% Останнім часом все популярнішою стає великий м'яч для виконання гімнастичних вправ - фітбол. Заняття на ньому не тільки допомагають скинути зайву вагу і натренувати необхідні групи м'язів, а й знімають навантаження на хребет, розвивають координацію рухів.
% Статті за темою «Як надути фітбол» %
Як надути фітбол
% Як надути фітбол %
Як надути фітбол
% М'яч-пойнт: тренування на фитболе %
Як надути фітбол
% Фітбол: спорт будинку %
Як надути фітбол
% Фітбол для схуднення %
% Перш ніж приступити до занять на фітбол, його необхідно правильно надути. Для накачування м'яча використовуйте насос, який йде в комплекті. Якщо м'яч продавався без насоса, надути його можна будь-яким ножним, ручним або електричним насосом з відповідним ніпелем. Придбати насос можна в будь-якому магазині спортивних товарів. При бажанні можна скористатися послугами кваліфікованих працівників шиномонтажу.%

Для досягнення великої еластичності м'яча його слід накачати на 5 см більше, ніж вказано в інструкції, а потім випустити повітря, довівши таким чином діаметр до потрібного розміру. Надалі при необхідності ви зможете підкачати фітбол або здути настільки наскільки вам буде потрібно. Щоб зрозуміти, наскільки якісно накачаний гімнастичний м'яч, натисніть на нього рукою - правильно надутий прогнеться на пару сантиметрів. При хорошому підборі фітболу, сидячи на ньому, ваші стегна повинні бути паралельні підлозі і перпендикулярні гомілки. Також можливе підібрати м'яч по росту. При зростанні до 160 см необхідний фітбол діаметром 55 см. При зростанні вище 160 см діаметр м'яча повинен бути 65 см. Чим сильніше надутий фітбол, тим складніше виконувати на ньому вправи за рахунок нестійкості м'яча. Якщо м'яч буде надутий занадто слабо, то потрібного впливу на м'язи і необхідного масажу ви не отримаєте.

Проводьте вправи на неслизькою і рівній поверхні, щоб не пошкодити м'яч. Зберігати м'яч для фітнесу краще в надутому стані, подалі від нагрівальних приладів і впливу прямих сонячних променів. Це дозволить вам зберегти його у хорошому стані якомога довше.

Теги: м'яч, фітбол, еластичність

Як встановити кріплення на мисливські лижі

% Алексеич, автор JustLady. % % %
��� ���������� ��������� �� ��������� ����
% В основній своїй масі мисливці та рибалки - люди, що люблять самі щось конструювати, допрацьовувати, а тому воліють робити і встановлювати лижні кріплення на свій власний манер або запозичувати способи у авторитетних товаришів.
% Статті за темою «Як встановити кріплення на мисливські лижі» %
Як встановити кріплення на мисливські лижі
% Пьекси %
Як встановити кріплення на мисливські лижі
% Як встановити кріплення %
Як встановити кріплення на мисливські лижі
% Як ставити кріплення на лижах %
Як встановити кріплення на мисливські лижі
% Як кріпити лижі до черевиків %
% Тим не менше, існують загальні підходи до вибору лиж і установці лижних кріплень.%

На відміну від бігових, промислові лижі підбирають не по росту, а за вагою, щоб вони досить добре тримали ваша вага на пухкому снігу і при цьому були б досить маневреними на пересіченій місцевості серед кущів і дерев. А значить довгі лижі не годяться за визначенням.

Лижні кріплення потрібно встановити в оптимальному місці, трохи змістивши тому. Для цього визначте центр ваги лижі і проведіть поперечну риску. Потім відступите від цієї лінії 40 мм в сторону від носка і проведіть основну зарубку. Це і буде місце установки основного ременя кріплення.

Тепер з багатошарової фанери випиляєте опорну площадку під стопу. З одного боку в майданчику виберіть паз для ременя основний петлі і накладіть на лижу, пропустивши під нею в паз ремінь. Приклейте водостійким клеєм, встановивши початок ременя на межу, і для надійності закріпіть шурупами.

На майданчик необхідно ще наклеїти мікропористу гуму, щоб сніг під вашими стопи не спресовувався і не утворювалася крижана кірка.

З чого робити кріплення? Справжні мисливці рекомендують добре продимлена шкіру лося. На відміну від сириці, вона не намокає і не витягується. Ну а через брак цього, не кожному доступного матеріалу, цілком підійде брезентовий ремінь.

Розмір петель краще регулювати шкіряними шнурками, які пропускаються через приготовані отвори. Можна, звичайно, використовувати металеві пряжки, якщо ви нічого не маєте проти металу на морозі.

І найголовніше - ноги з кріплень повинні легко і швидко звільнятися в разі потреби. З цієї причини деякі мисливці і рибалки вважають за краще обходитися одним основним ремінцем.

Можна передбачити додаткові п'яточні ремені, але вони повинні бути правильно відрегульованими, щоб дозволити в будь-який момент вивільнити ногу з основної петлі.

Теги: кріплення, лижа, гум, установка, сиромятіна

Як навчитися кататися коньковим ходом

% Олексій Пресняков, автор JustLady. % % %
��� ��������� �������� ��������� �����
% Коньковий хід - одна із сучасних технік руху на лижах. Завдяки високій швидкості, що є перевагою цього стилю, має широку популярність серед лижників-любителів та професіоналів. Але для освоєння ковзанярського ходу доведеться докласти багато сил і часу.
% Статті за темою «Як навчитися кататися коньковим ходом» %
Як навчитися кататися коньковим ходом
% Як навчитися кататися на ковзанах заднім ходом %
Як навчитися кататися коньковим ходом
% Як навчитися кататися на фігурних ковзанах %
Як навчитися кататися коньковим ходом
% Як вибрати коньковие лижі %
Як навчитися кататися коньковим ходом
% Як навчитися красиво кататися на ковзанах %
% Якщо ви серйозно вирішили освоювати техніку ковзанярського ходу, правильно підберіть собі лижі. Їх довжина повинна бути дорівнює висоті витягнутої вгору руки. Хоча початківцям вигідніше вчитися на більш коротких лижах, перейшовши згодом на потрібний розмір. Ідеальна довжина лижних палиць - трохи вище рівня плеча лижника. Зверніть увагу на лижні черевики і кріплення - вони обов'язково повинні бути призначені для їзди гребеневим ходом.%

Починати заняття краще всього на хорошій укоченій дорозі в лісі або парку. Рухатися гребеневим ходом можна і по заметах, але для новачків це буде занадто важким заняттям. По можливості виберіть день з гарною погодою - температура повітря повинна бути близько 5-10 градусів нижче нуля.

Займіть вихідне положення: встаньте на лижах прямо, задні кінці лиж з'єднайте, а передні розведіть в сторони під кутом близько 60 градусів. Рух робите з допомогою почергових поштовхів лижами. Поштовх виконується таким чином: перенесіть вагу тіла на одну ногу, а інший, поштовховою, енергійно і технічно відштовхніться від снігу. Правильний поштовх завжди виконується повною стопою. Корпус при цьому злегка подайте вперед. Одночасно з відштовхуванням ногою виконайте поштовх палицями. Відразу після поштовху палиці швидко підніміть і притисніть підставами до ліктів.

Після виконання поштовху, ви покотитеся на опорній лижі. Залежно від техніки і сили поштовху швидкість буде більш-менш високою. Як тільки швидкість почне губитися, виконайте ще один поштовх інший лижей. І так протягом всієї їзди.

На перших заняттях спробуйте виконувати поштовхи максимально повільно. Це допоможе розібратися і відчути роботу різних м'язів і частин тіла, а також скоординувати їх. У міру зростання тренованості намагайтеся збільшувати темп до максимально можливого. Таким чином ви зможете розвинути таку швидкість, на яку і не розраховували.

Теги: лижа, хід, спорт, біг