Як вибрати кросівки для фітнесу

% Silverwire, автор JustLady. % % %
��� ������� ��������� ��� �������
% Для кожного виду спорту випускають різне взуття, всі моделі легкі, зручні, безпечні і дихаючі. Вибирайте кросівки в магазині спорттоварів - тільки там ви знайдете найсучасніші інноваційні пари. Візьміть з собою нові бавовняні шкарпетки, щоб правильно оцінити посадку і зручність взуття на нозі.
% Статті за темою «Як вибрати кросівки для фітнесу» %
Як вибрати кросівки для фітнесу
% Як правильно вибрати кросівки? %
Як вибрати кросівки для фітнесу
% Як вибрати кросівки %
Як вибрати кросівки для фітнесу
% Як вибрати бігові кросівки %
Як вибрати кросівки для фітнесу
% Як вибрати кросівки для баскетболу %
% Кросівки із дихаючої синтетичної сітки забезпечать правильний повітрообмін і хорошу вентиляцію стопи. Устілки повинні бути влаговиводящие - тільки тоді можна не побоюватися перегріти стопу. Адже спітнілі ноги уразливі і схильні до зараження грибком.%

Підошва з цілою системою повітряних камер забезпечить відмінну амортизацію і зменшить навантаження від ударів на стопу. Це ж робить пару кросівок легше на 10-15%. Пошукайте взуття з підошвою Diamond FLX фірми Nike, вона гнеться в усіх можливих напрямках і може забезпечити хорошу підтримку стопи. Це дозволить вам прекрасно почувати себе на будь-якому тренажері і покритті доріжок.

Подивіться на задник кросівки, адже при ходьбі навантаження лягає на п'яту. Тому ця частина черевика не повинна натирати ноги при тривалій шкарпетці. Добре, якщо верхня кромка буде складатися з дутого валика. Дуже зручні моделі з поглибленням або вирізом для виступаючої кісточки.

Комфортний перепад висоти між каблуком і основний підошвою становить не менше півтора сантиметрів. Підошва кросівок не повинна бути слизькою, адже ви ходите на фітнес, щоб поліпшити своє здоров'я, а не щоб покалічитися.

Краще приміряйте взуття ввечері, коли нога злегка набрякає. Так ви не купите тісну, незручну пару. Обов'язково порадьтеся з продавцем-консультантом, перш ніж зробити вибір. Між миском кросівки і великим пальцем повинно бути небагато порожнього місця, щоб нога комфортно розміщувалася всередині черевика.

Шнурки на повинні сильно здавлювати стопу, щоб не порушувати нормальний кровообіг. І класична, і петлевая шнурівки однаково добре фіксують взуття на нозі. Але деяким більше подобається петлевая. Приміряйте моделі з асиметричним розташуванням шнурівки, оцініть зручність і цього нововведення.

Для занять у залі вибирайте моделі з підошвою, яка не залишає слідів на підлозі.

Теги: взуття, кросівка, фітнес

Харчування при заняттях фітнесом

������� ��� �������� ��������
% Сучасне життя рухається стрімко, і, щоб не відстати від неї, потрібне щоденне напругу. Молоді мешканки мегаполісів сьогодні для своєї успішності просто зобов'язані бути дуже активними. В іншому випадку недовго виявитися і в аутсайдерах. Активність ця виражається не тільки в освоєнні кар'єрних сходів. Ідеал сучасної жінки на увазі як хороше інтелектуальний розвиток, так і непогану фізичну форму. Звичайно ж, мати цю форму, щодня вправляючись лише на клавіатурі комп'ютера та зрідка роблячи спроби пробігтися по магазинах, неможливо. Для того, щоб її підтримувати, необхідні систематичні тренування, можливість яких представляє модний нині фітнес. А щоб такі тренування виявилися ефективними, потрібно дотримуватися правильного режиму харчування. Про те, яким повинен бути цей режим, розповідає своїм читачам жіночий інтернет-журнал JustLady.
% Статті по темі «Харчування при заняттях фітнесом» %
Харчування при заняттях фітнесом
% Як почати займатися фітнесом %
Харчування при заняттях фітнесом
% Фітнес-дієта: правильне харчування допомагає схуднути %
Харчування при заняттях фітнесом
% Фітнес-дієта - здорове харчування плюс інтенсивні тренування %
Харчування при заняттях фітнесом
% Фітнес і вік %

Правильне харчування при тренуваннях у фітнесі

В цілому, підбір режиму харчування при заняттях фітнесом індивідуальний і може бути вірно складений тільки фахівцями. Адже комусь із нас потрібно схуднути, комусь поправитися, комусь відкоригувати якісь елементи фігури ... Однак будь-який з режимів харчування будується на спільних для всіх правилах.

Основне з цих правил передбачає вибудовування часу прийому їжі в узгодженні з часом тренувань. Якщо ми маємо намір знизити вагу, значить, є треба не пізніше, ніж за дві години до тренування і не раніше, ніж через три години після неї. Щільнехарчування перед тренуванням не тільки загрожує розладом травлення, але робить тренування малоефективною. Від їжі ж відразу після занять слід утримуватися тому, що в цей час в нашому організмі йде процес відновлення речовин. Під час тренування наші м'язи перестають синтезувати білок, баланс якого починає нормалізуватися, коли заняття закінчаться.Харчування після тренування означає, що в організм почнуть надходити додаткові поживні речовини. Вони сприятимуть збільшенню м'язової маси. А це потрібно лише тим, хто займається бодібілдінгом, або потребує набирання ваги.

Харчування при тренуваннях для схуднення теж має бути якісним. Коли ми маємо намір за допомогою фітнесу скинути вагу, слід пам'ятати в період занять можна сідати на жорстку дієту і відмовляти собі в питво і повноцінному харчуванні. При тренуваннях на голодний шлунок запас вуглеводів в організмі різко знижується. Це може призвести до непритомності. Для того, щоб тренування були максимально ефективними, фахівці рекомендують під час занять для активізації обмінних процесів обов'язково пити воду. Вона не тільки сприятиме поліпшенню терморегуляції тіла, але й прискорить виведення з організму продуктів розпаду.

Харчування в дні тренувань. Яка їжа найбільш корисна

Коли ми тренуємося, наш організм працює дуже інтенсивно і потребує їжі, багатої, в першу чергу, протеїнами і вуглеводами. Протеїни є основним будівельним матеріалом для клітин організму. Його дефіцит призведе до того. що процес розпаду речовин переважатиме над процесом їх синтезу. А це означає, що організм після тренувань не зможе відновитися, через що знизиться імунітет і почне накопичуватися втома. Щоб цього не сталося, нашу потребу в білках треба задовольняти. Добрими джерелами білка є річкова риба і дієтичне м'ясо птиці.

Нестача білка може виникнути і в тому випадку, якщо наш організм відчуває нестачу вуглеводів і жирів. Для того, щоб компенсувати енергетичні витрати, він стане розщеплювати білкові молекули, швидше, ніж жир, спалюючи м'язову масу. Тому вуглеводи при заняттях фітнесом необхідні всім, у тому числі і тим, хто має намір скинути вагу. Без них ми будемо постійно відчувати втому, і. в підсумку, станемо похмурими і дратівливими. Поповнити організм вуглеводами можна за допомогою соків, фруктів і сухофруктів.

Жири теж є відмінними джерелами енергії, тому виключати їх з раціону харчування не можна. Проте вживання жирів має бути дуже помірним - занадто жирна їжа в період тренувань може призвести до захворювання внутрішніх органів.

В цілому ж,правильне харчування при фітнесі має бути, в першу чергу, багате білками, вуглеводами і фосфором. Крім того, в наш раціон обов'язково повинні входити продукти, що містять багато калію, кальцію і вітаміни А, В, Е і С. Необхідна їх кількість одержати тільки з їжею неможливо, тому краще буде вибрати найбільш підходящий комплекс вітамінів і обов'язково приймати їх під час тренувань . Це дозволить підтримувати баланс корисних речовин і завжди чудово себе почувати.

Правильнехарчування в дні тренувань надзвичайно важливо і йому потрібно приділяти особливу увагу. В іншому випадку ми можемо не тільки не досягти бажаного результату, а й завдати істотної шкоди своєму здоров'ю. А це, погодьмося, неприпустимо. Тому складаємо свій раціон харчування таким чином, щоб наш організм не відчував браку потрібних речовин і працював в оптимальному режимі. І тоді ми завжди будемо зберігати відмінну форму, і при цьому перебувати в прекрасному настрої.

Аліса Терентьєва

Теги: дієта, харчування, фітнес, тренування, заняття, схуднення, спорт