Як випрямити криві ноги

��� ��������� ������ ����
% Багато дівчат мріють про прямих ногах і готові заради цього на все, аж до операції. Але хірургічне втручання - це всього лише один із способів випрямити ноги. Зробити ваші ноги стрункими ви можете і вдома, виконуючи всього кілька нескладних вправ.
% Статті за темою «Як випрямити криві ноги» %
Як випрямити криві ноги
% Як випрямити ноги %
Як випрямити криві ноги
% Як зробити ноги прямими %
Як випрямити криві ноги
% Криві ноги: як виправити природу %
Як випрямити криві ноги
% Як позбутися кривизни ніг %
% Визначити чи потрібна вам операція досить просто. Ляжте на спину і витягніть ноги. У такому положенні форма X ніг цілком нормальна. Зігніть ноги - стегна повинні бути паралельні. Нормальна кривизна ніг відносно вертикального положення під час навантаження не повинно бути більше 15 градусів. Якщо кривизна ваших ніг більше 15 градусів, то хірургічного втручання не уникнути. Якщо менше, то у вас всього лише поганий капсульно-зв'язковий апарат і виправити форму ніг можна за допомогою гімнастики і масажу.%

Займатися вправами для випрямлення ніг слід щодня, не лінуючись і не шкодуючи себе. Якщо ви не хочете обтяжувати подібними заняттями - полюбите себе такою, яка ви є і не повертайтеся більше до цього питання.

1. Перша вправа дуже просте. Зв'яжіть ноги в трьох місцях. Краще зробити це шарфом або інший приємною тканиною, яка не ріже шкіру. Сядьте і випрямити ноги. Намагайтеся дотягнутися руками до шкарпеток, при цьому ні в якому разі не згинайте спину. У цей момент ваш таз перебудовується в потрібне для прямих ніг становище. З часом ви будете почувати поклацування. Не лякайтеся, це нормально і не боляче.

2. Щоб зробити ноги прямими потрібно перебудовувати весь організм в цілому на новий лад. Хребет відіграє чималу роль. Найчастіше вісіте на турніку. Ніколи різко НЕ зістрибуйте з нього, тому на перекладині він розтягується і випрямляється, а в момент приземлення різко стає назад, гублячи при цьому вашу спину.

3. Слід як слід "розгойдати" кістки тазу, інакше ефект від вправ ви не побачите. Дуже добре допомагає танець живота. Якщо у вас немає можливості відвідувати школу танців, то займіться цим самостійно. Завдяки обучающему відео в інтернеті, ви легко зможете зрозуміти основи східного танцю.

4. Стати босоніж на підлогу. Поставте ноги ширше плечей. Повільно присідайте 10 разів. Не забувайте про відпочинок. Коли цю вправу стане для вас більш-менш легким, починайте робити теж саме на носочках.

5. Стати на карачки і зігніть ноги в коліні. Сидіти при цьому потрібно не на литках, а на підлозі. Ця вправа розтягує м'язи, роблячи їх не зім'ятими і накачаними, а довгими і красивими.

6. Ляжте на спину. Упріться зігнутими в колінах ногами в стіну і тисніть на неї протягом 10 секунд. Виконуйте цю вправу по 10 разів з перервою в 5 секунд. Якщо не лінуватися і не скаржитися на досить нудне вправу, то результат не змусить себе довго чекати.

Будьте обережні! Вправи з перетягуванням ніг слід виконувати з узгодженням хірурга, інакше ви можете пошкодити суглоби. З приводу інших вправ порадьтеся з хорошим тренером. В іншому випадку ви маєте шанс накачати протилежну сторону м'язів і кривизна ваших ніг може стати ще помітніше.

Теги: нога, крива

Тренажери для домашнього використання

��������� ��� ��������� �������������
% Як мало ми всі приділяємо часу спорту: і зовсім не тому, що вважаємо фізичні навантаження непотрібної тратою часу (ну, звичайно, є й такі, але мова зараз не про них), а тому що нам просто-напросто ніколи. Адже для фітнесу або плавання в басейні потрібно вільний час, а з ним справжня катастрофа: робота, навчання, маленькі діти. ... Тому ми трохи посокрушалась, а потім з чистою совістю скажемо: «Хотіла б зайнятися спортом, та ніяк не виходить ...». Між тим, вихід з такої ситуації є, і цілком очевидний: займатися вправами вдома. Ну, скажіть ви, який же це вихід - вдома немає таких умов, як в тренажерному залі. Жіночий журнал JustLady готовий запропонувати вам реальне вирішення цієї проблеми - тренажери для домашнього використання, мова про які і піде далі.
% Статті за темою «Тренажери для домашнього використання» %
Тренажери для домашнього використання
% Тренажери для качання преса %
Тренажери для домашнього використання
% Тренажери для стегон і сідниць %
Тренажери для домашнього використання
% Тренажер для будинку: як вибрати кращий %
Тренажери для домашнього використання
% Яким повинен бути домашній тренажер %

Домашні тренажери відрізняються багатофункціональністю і невеликими розмірами, тому їх дуже зручно використовувати: вони не захаращують кімнату, тому домочадці НЕ будуть про них спотикатися, і дуже прості в управлінні. Займатися на таких тренажерах можуть як спортивні люди, так і ті, хто останній раз займався фізкультурою ще в школі. Домашні тренажери відмінно помістяться навіть в квартиру самих скромних розмірів. Щоб вибратитренажер для домашнього використання, Вам потрібно визначитися з такими моментами: для яких цілей ви його купуєте (схуднути, набрати м'язову масу), як часто ви плануєте займатися, скільки місця ви готові відвести для тренажера - визначившись з цими питаннями, вам буде легше зробити довгоочікувану покупку.

Покупка тренажера

Пам'ятайте, що тренажер - це не та річ, яку купуєш щодня, і тому краще зважити всі «за» і «проти» перш, ніж витрачати гроші. Бажано купувати тренажер там, де ви особисто зможете його випробувати: зробити кілька вправ, щоб оцінити, наскільки зручно вам на ньому займатися. JustLady хотів би торкнутися і таке питання, як покупку через «магазини на дивані». Ставтеся до будь-якій рекламі з часткою скептицизму, і якщо вам пропонують «чудо-пристрій», яке за два дні прибере з талії десять сантиметрів і зробить вам плоский живіт, то не будьте надто довірливими. Звичайно, всі ці масажери, міостимулятори та міні-кардиотренажери шкоди не принесуть, але насправді це просто викинуті гроші. Якщо ж ви хочете зробити серйозну покупку, щоб наполегливо займатися, то цей варіант вам відразу потрібно відкинути.

Тепер розглянемовиди тренажерів для домашнього використання.

Головна м'яз нашого організму - це, звичайно, серце, а тому і молодим, і людям поважного віку потрібно зміцнювати свою серцево-судинну систему. У цьому допоможуть кардиотренажери, які ще й допомагають скинути вагу.

Велотренажер

Один з найпоширенішихдомашніх тренажерів завдяки своїй компактності і прийнятної вартості. Велотренажери бувають магнітними, колодковими і ремінними. Магнітні працюють від електрики, а ось колодкові не потрібно включати в розетку. Навіть люди зі слабким хребтом можуть займатися на такому тренажері - для них розроблені спеціальні горизонтальні велотренажери. В цілому, це найбільш ефективний і безпечний тренажер, який можуть використовувати навіть люди з хворим хребтом, колінами і зайвою вагою. Самі «наворочені» велотренажери володіють додатковими функціями, такими, як визначення пульсу, швидкості. У них є кілька програм тренування, і кожен може задавати програму за своїми можливостями.

Бігова доріжка

Це дуже зручнийтренажер для домашнього використання, На якому можна займатися і ходьбою, і бігом. Механічна доріжка - найбільш дешевий варіант, та й місця вона займає дуже мало: відразу після тренування доріжку можна скачати і прибрати в шафу. Магнітна доріжка - більш просунута модель, для неї необхідно електрику. Найбільш дорогі моделі оснащені вбудованими програмами тренування, тому такі тренажери вважається найефективнішими. На жаль, не всім можна займатися на біговій доріжці: людям із зайвою вагою, варикозом і проблемами з хребтом і колінами краще не ризикувати, щоб не погіршити свій стан.

Степпер

Цейдомашній тренажер імітує підйом по сходах, причому на кожну сходинку потрібно з силою натискати. Є найпростіші й дешеві моделі, а є більш «наворочені» з важелями для рук: можна опрацьовувати не тільки м'язи ніг, але й м'язи верхньої половини тіла. Цей тренажер займає дуже мало місця, а тому його можна купувати навіть в маленькі квартири. Проте є у нього недолік - якщо занадто активно займатися, то можна пошкодити суглоби колін.

Еліптичний тренажер

Дуже ефективний тренажер, на якому одночасно опрацьовуються і плечовий пояс, і ноги. Крім того, на ньому можна опрацьовувати окремі групи м'язів. Перевага цього тренажера в тому, що на ньому без додаткових вправ можна задіяти і ноги, і руки, і спину, груди, плечі, тренування при цьому абсолютно безпечна: немає навантаження на хребет і коліна.

Райдер

Цей компактний тренажер, який займає мало місця, кілька схоже на велотренажер: він так само обладнаний сідлом і кермом. Під час тренування опрацьовуються м'язи спини, ніг і сідниць, при цьому навантаження на суглоби не відчувається. Тренажер підходить навіть людям з варикозом і проблемами з колінними суглобами.

Як видно, вибирати є з чого, так що, якщо ви задалися метою серйозно зайнятися тренуваннями, то нічого неможливо ні!

Аліса Терентьєва

Теги: тренажер, використання