Як вирівняти хребет

% Наталія Кулагіна, автор JustLady. % % %
��� ��������� �����������
% При викривленні хребта страждає не тільки зовнішній вигляд, але й порушується робота легенів, серцево-судинної системи. При діагностованому сколіозі будь-якого ступеня проводиться корекція за допомогою масажу, лікувальної фізкультури, медикаментів та фізіотерапевтичних процедур.%
% Статті за темою «Як вирівняти хребет» %
Як вирівняти хребет
% Як вирівняти тон шкіри %
Як вирівняти хребет
% Як вибрати велотренажер для дому %
Як вирівняти хребет
% Як навчитися падати %
Як вирівняти хребет
% Портороз хребта. Коли починати лікування? %
% Діагностика сколіозу, або викривлення хребта, проводиться за допомогою рентгенологічного дослідження за методом Чакліна. Кут відхилення від норми дозволяє лікарю поставити правильний діагноз, який полягає у визначенні ступеня сколіозу і порушення роботи внутрішніх органів. При викривленні першого ступеня кут відхилення хребта дорівнює від 1 до 10 градусів, при другого ступеня - 11-25 градусів, при третій - 26-50 градусів і при четвертій - відхилення хребетного стовпа перевищує 50 градусів.%

Своєчасна діагностика дозволяє вчасно почати коригування, що значною мірою визначає результат благополучного лікування. Найбільш легко скорегувати сколіоз першого та другого ступеня в юному віці, набагато складніше піддається лікуванню викривлення хребетного стовпа після завершення формування кісткової системи і при більш вираженій формі захворювання.

При викривленні хребта вам призначать лікувальну фізкультуру під наглядом досвідченого методиста, масаж, фізіотерапевтичні процедури. Якщо хребет болить, то лікар призначить нестероїдні протизапальні препарати, мазі і вітамінотерапію, спрямовану на підвищення рівня кальцію в організмі.

У домашніх умовах для корекції хребетного стовпа ви належні щодня проводити 30-40 хвилинну зарядку, спрямовану на зміцнення м'язів і розтяжку. Тільки натренована м'язова система дозволить максимально вирівняти хребет і уникнути більш серйозної деформації.

Для корекції сколіозу найбільш підходить заняття плаванням, підтягування на турніку, всі види спортивних заходів, які допомагають максимально зміцнити мускулатуру.

Крім систематичних занять спортом і в тренажерному залі ви повинні систематично контролювати свою поставу. Підберіть максимально зручний стіл і стілець, якщо ви змушені тривалий час проводити за роботою. Кожні 40 хвилин робіть кілька гімнастичних вправ, це допоможе зняти напругу зі спини і посилить кровообіг.

Систематично проходите повторні медичні обстеження, і виконуйте всі рекомендації лікаря, це допоможе вам уникнути більш серйозної деформації, яка нерідко призводить до повної інвалідності.

Теги: сколіоз, лікування, хребет, вирівнювання, коректування, деформація

Молочна кислота в м'язах: як її вивести?

% Пластилінова ворона, автор JustLady. % % %
�������� ������� � ������: ��� �� �������?
% Для роботи м'язів під час фізичного навантаження їм необхідна енергія, основним джерелом якої є глюкоза. При її розпаді в організмі людини і тварин в якості побічного продукту утворюється молочна кислота.
% Статті за темою «Молочна кислота в м'язах: як її вивести? » %
Молочна кислота в м'язах: як її вивести?
% Молочний пілінг %
Молочна кислота в м'язах: як її вивести?
% Як позбутися м'язового болю %
Молочна кислота в м'язах: як її вивести?
% Фолієва кислота і вагітність %
Молочна кислота в м'язах: як її вивести?
% Сім питань про м'язі %

До чого призводить накопичення молочної кислоти

Накопичення молочної кислоти в м'язах може призвести до ряду неприємних наслідків. Це і м'язовий біль, і загальна слабкість, відчуття «розбитості». У такому стані найчастіше будь зайвий рух дається людині з працею. Можливо також підвищення температури тіла.

Подібний стан може тривати від кількох годин до кількох днів. У разі дозованої і не дуже інтенсивного фізичного навантаження дискомфортні відчуття після тренувань незначні і не доставляють особливих незручностей.

А ось надмірна активність змушує організм працювати в анаеробних (безкисневих) режимі. Місцевий кровотік в м'язах сповільнюється, а разом з цим обмежується їх харчування киснем. Одночасно з цим ускладнюється і відтік утворилася в результаті розпаду глюкози молочної кислоти з м'язових тканин.

В результаті скупчення молочної кислоти в м'язах з'являється відчуття печіння і біль.

Велика частина молочної кислоти досить швидко виводиться з м'язових волокон самостійно. Для цього потрібно максимум дві доби після її вироблення. Тенденції затримуватися в організмі на довгий час молочна кислота не має. Тому, якщо ви відчуваєте біль у м'язах через три доби і більше, з молочною кислотою це не пов'язано. З іншого боку, саме вона могла спровокувати пошкодження м'язових волокон, що стало причиною подальших больових відчуттів.

Як прискорити виведення молочної кислоти

Один з найбільш ефективних способів прискорити виведення молочної кислоти - відвідування сауни. При нагріванні кровоносні судини в м'язах розширюються, кровотік стає більш інтенсивним. Надлишок молочної кислоти в таких умовах виводиться швидше.

Якщо у вас немає можливості відвідати сауну, вивести надлишок молочної кислоти вам допоможе гаряча ванна. Наберіть гарячу воду і приймайте ванну 10 хвилин, проте стежте при цьому, щоб шкіра в області серця залишалася на поверхні. Через десять хвилин сполосніть прохолодною водою і відпочиньте, потім процедуру можна повторити. Оптимально провести п'ять таких заходів. Наприкінці розітріть м'язи рушником до почервоніння шкіри.

Гарячі ванни протипоказані при підвищеному тиску, вагітним жінкам і під час менструації.

У перші кілька днів після інтенсивного тренування необхідно пити достатньо рідини. Найкраще - зелений чай, який є прекрасним антиоксидантом. Однак при схильності до підвищеного тиску від нього бажано все ж відмовитися і віддати перевагу чистої негазованої питної води.

Теги: м'яз, біль, кислота, молочна, накопичення, надлишок

Як надягати кімоно в карате

% Tisson, автор JustLady. % % %
��� �������� ������ � ������
% Навчитися надягати кімоно потрібно ще до початку серйозних занять карате. Спортивне кімоно відрізняється від сувенірних виробів, призначених для туристів. Початківцям процес його примірки може здатися досить трудомістким. Проте після кількох тренувань ви будете одягатися автоматично, а правильно застебнута куртка і вміло зав'язаний пояс не будуть заважати під час занять.
% Статті за темою «Як надягати кімоно в карате» %
Як надягати кімоно в карате
% Шкода і мінуси контактних лінз, догляд за контактними лінзами. Як надягати контактні лінзи? %
Як надягати кімоно в карате
% 7 речей, які не можна надягати в офіс %
Як надягати кімоно в карате
% Що надіти на весілля подруги? %
Як надягати кімоно в карате
% Вибираємо модний одяг з розумом %
% Костюм для карате може варіюватися залежно від школи. Однак більшість секцій вимагає традиційний універсальний комплект з просторої куртки довжиною до середини стегна і широких штанів до щиколотки. Зустрічаються моделі, пошиті зі стовідсоткового бавовни або з бавовни з домішкою синтетики. Останній варіант практичніше - таке кімоно більш щільне, менше мнеться і виглядає більш презентабельно. Але яке б кімоно ви не вибрали, етикет залу диктує його ідеальну чистоту. Білосніжні куртка і штани обов'язкові не тільки на змаганнях, але і на тренуваннях.%

Надіньте брюки. Ви можете приміряти модель з гумкою на талії або зупинитися на штанах на зав'язках. Якщо ви вибрали другий варіант, просмикніть шнурки через спеціальні петлі і затягніть їх, фіксуючи край штанів на талії. Якщо верхня частина штанів виявиться занадто довгою, злегка подверніте їх у пояса для більшої зручності.

Надіньте куртку. Запахніте підлоги, розмістивши ліву поверх правої. Важливо не переплутати порядок, так як праву підлозі заорювали зверху тільки на небіжчику. Вирівняйте краї. Правильно запахнута куртка закриває живіт і груди, залишаючи невеликий виріз у шиї.

Зауважте шнурки, розташовані з правої і лівої сторін куртки. Розправте підлоги, одернув куртку з усіх боків. Правильно запахнута кімоно НЕ морщить, акуратно облягає фігуру і не обмежує руху.

Виберіть відповідний пояс. Його колір залежить від дана, яким ви володієте. Ви можете придбати стандартну одноколірну модель або ошатний пояс з вишивкою, виготовлений на замовлення. Перш ніж приміряти такий аксесуар, уточніть думку тренера. Деякі сенсеи забороняють своїм учням носити занадто гарні костюми.

Правильно покладений пояс не розв'язується під час занять і не заважає рухам. Центр пояса розмістіть на животі, кінці заведіть за спину, перехрестите, оберніть навколо талії і поверніть на живіт. Після цих маніпуляцій кінці пояса повинні мати однакову довжину. Лівий кінець накладіть на правий, опустіть його вниз і затягніть вузол.

Теги: пояс, костюм, вибір, карата, кімоно