Як зберегти скинуту вагу і не поправитися знову

��� ��������� ���������� ��� � �� ����������� �����
% Проблема зайвої ваги, як відомо, хвилює значну частину населення, і про різноманітні методиках схуднення сказано вже чимало. Однак найсерйозніші сумніви викликає, як правило, стійкість ефекту всіляких дієт і програм. Саме тому завдання зберегти досягнутий результат часто перетворюється на першорядну.
% Статті за темою «Як зберегти скинуту вагу і не поправитися знову» %
Як зберегти скинуту вагу і не поправитися знову
% Як поправитися худишкам %
Як зберегти скинуту вагу і не поправитися знову
% Як не погладшати на відпочинку %
Як зберегти скинуту вагу і не поправитися знову
% Як не одужає восени %
Як зберегти скинуту вагу і не поправитися знову
% 4 нових продукти для схуднення %

Перш за все, слід пам'ятати, що самим нестійким є ефект, отриманий надто швидкими темпами. Так само, як і одноразово отриманий загар в найближчі ж дні покидає шкіру, так і швидко зігнати вагу може також стрімко повернути свої позиції. Тому методика схуднення повинна бути грамотною, чітко продуманої і жодним чином не моментальною. Навіть якщо опустити шкідливий вплив всіляких експрес-методів на здоров'я, то стрес організму від швидкого схуднення досить скоро подвоїться в силу повернення зайвих кілограм.

Крім того, людям часто шкодить віра в нібито чарівні властивості деяких широко розрекламованих засобів для схуднення. З чітким усвідомленням стійкості їх ефекту, багато хто повертається до колишньої системи харчування, перебуваючи в спокійній впевненості, що втрачені кілограми йдуть безслідно. І лише через кілька тижнів, виявивши свою помилку у вигляді збільшуються обсягів тіла, жертви рекламних роликів знову починають процес схуднення практично з нуля.

Але навіть пройшли якісну і добре продуману програму зниження ваги не рекомендуються різкі зміни схеми живлення і способу життя. Вихід з будь-якої дієти повинен бути плавним і доставляти мінімум дискомфортних відчуттів. Якщо відома схильність людини до повноти, то варто і далі уникати вживання висококалорійних продуктів, не забуваючи, втім, про збалансованість харчування. Слід пам'ятати, що непомірне кількість солодощів, борошняних та макаронних виробів можуть звести нанівець багатомісячні зусилля по доданню своєму тілу стрункості й легкості.

До того ж, вкрай важливі і фізичні навантаження, без яких, як відомо, ефективність будь-якої дієти може виявитися сумнівною. І нехай мова йде не про професійний спорт, а про общеукрепляющей та оздоровчої фізкультури, припиняти заняття нею після закінчення дієти вкрай нерозумно. Адже організм, за певний період часу уже звик витрачати калорії, змушений буде знову перебудовуватися на колишній, пасивний спосіб життя, що негативно позначиться на його загальному стані і, зрозуміло, масі.

Теги: система, вага, проблема, харчування, процес, схуднення

Фітнес для жінок: спорт, гімнастика і вправи для бездоганної фігури

% Ольга Безручко, автор JustLady. % % %
������ ��� ������: �����, ���������� � ���������� ��� ����������� ������
% У різні часи й у різних народів були різні стандарти жіночої краси. У Стародавній Греції були в моді м'які, округлі форми, в епоху Відродження бліда шкіра і тонка талія, за часів Рубенса красивими вважалися пишнотілі, рум'яні дівчата. Сьогодні ж практично кожна сучасна дівчина мріє мати підтягнуту, бездоганну фігуру.
% Статті за темою «Фітнес для жінок: спорт, гімнастика і вправи для бездоганної фігури» %
Фітнес для жінок: спорт, гімнастика і вправи для бездоганної фігури
% Гімнастика Цигун %
Фітнес для жінок: спорт, гімнастика і вправи для бездоганної фігури
% Гімнастика для обличчя: основні принципи та вправи %
Фітнес для жінок: спорт, гімнастика і вправи для бездоганної фігури
% Фітнес для вагітних %
Фітнес для жінок: спорт, гімнастика і вправи для бездоганної фігури
% Елементи художньої гімнастики на кожен день %

Комусь пощастило від народження, і вона має гарний обміном речовин, тому й особливих зусиль з підтримки фігури у формі докладати не потрібно, а комусь доводиться боротися із зайвими сантиметрами і кілограмами все своє життя. Таким дівчатам постійно потрібно стежити за тим, що вони їдять і регулярно займатися спортом. На щастя, сьогодні існує величезна кількість фітнес-програм, спрямованих на підтримання гарної фізичної форми. Наприклад, кардіотреніровки (біг, велотренажери, аеробіка і ін.) Допомагають не тільки спалювати надлишки жиру, а й зміцнюють серцево-судинну систему і опорно-руховий апарат. А силові тренування допомагають виліпити ту фігуру, яку ви хочете. Пілатес, йога та інші подібні їм гімнастики допомагають тілу стати гнучкішим, міцніше і стрункішою.

Вибір фітнес-напрямку залежить від того, яких результатів ви хочете досягти. Якщо вам потрібно схуднути, то краще перевагу віддати кардіотреніровки. У ході таких занять в кров надходить більше кисню, за рахунок цього і відбувається зменшення жирових відкладень. Ви можете займатися вдома або в спортивному клубі. Еллептіческіе і велотренажер, степпер, біг, плавання в басейні, аквааеробіка і інші види аеробного навантаження - все це допомагає ефективно боротися із зайвими кілограмами. Якщо у вас занадто велику вагу, то краще всього вибрати плавання, так як в цьому випадку навантаження на серце не буде занадто високою. Додатково можна здійснювати піші прогулянки, це теж свого роду кардиотренировка. Під час занять потрібно стежити за пульсом, його частота не повинна перевищувати 65 - 85% від свого максимального значення, яке розраховується наступним чином: 220 мінус ваш вік. Не варто тренуватися занадто активно, виконуйте вправи і займайтеся на тренажерах в тому темпі, в якому вам комфортно і зручно, і краще починати з 15 - 20 хвилин поступово збільшуючи час до 40 - 50 хвилин приблизно три рази на тиждень.

Найкраще кардіотреніровки чергувати з силовими. Бо якщо перші допомагають спалити зайвий жир, то другі спрямовані на те, що б зміцнити і розвинути м'язову масу. Ви можете робити вправи тільки на окремі групи м'язів і окремі частини тіла, які заслуговують найбільшої уваги. У фітнес-клубах можна записатися на наступні силові тренування: ABS + Flex, Ізотон, Body Sculpt, Body Pump, різні тренажери. Можна виконувати різні силові вправи і вдома. Щоб заняття були більш ефективними можна використовувати гантелі, еспандери та інший спортивний інвентар.

Для жінок можна виконувати вдома наступні вправи. Візьміть гантелі в руки, долоні поверніть вниз. Зробіть крок правою ногою вперед, зігніть ноги в колінах і трохи нахиліть корпус вперед. З такого положення підтягніть гантелі до боків, повертаючи при цьому долоні до тіла. Поверніться у вихідне положення. Зробіть вправу для іншої ноги. Повторіть 10 - 15 разів.

Встаньте прямо, ноги поставте приблизно на ширині плечей, руки з гантелями тримаєте перед собою. Нахиліть трохи корпус вперед, а лікті зігніть. Слідкуйте, щоб долоні були повернені один до одного. Піднімайте праву руку до стелі, повертаючи корпус слідом за рукою. Поверніться назад і поверніться в ліву сторону. Зробіть приблизно по 10 повторів у кожну сторону.

Теги: фітнес, жінка, фігура, кілограм, вправа, спорт, гімнастика, кардиотренировка