Як зробити тверді парфуми

% Марія Фокіна, автор JustLady. % % %
��� ������� ������� ����
% Духи, зроблені власними руками, мають ряд переваг: по-перше, ви точно знаєте, що туди поклали, а значить, впевнені у відсутності штучних консервантів і алергенів. По-друге, у жодної парфумерної компанії немає такого запаху, а значить, ні в кого немає. Тільки ви носите таку комбінацію цитрусових і квіткових ароматів. Домашні духи можна виготовити на основі спирту, олії і поєднання масла з воском - в останньому випадку у вас вийдуть тверді духи.
% Статті за темою «Як зробити тверді парфуми» %
Як зробити тверді парфуми
% Як правильно наносити парфуми %
Як зробити тверді парфуми
% Духи Guerlain %
Як зробити тверді парфуми
% Нічні духи: аромат від заходу до світанку %
Як зробити тверді парфуми
% Духи Salvador Dali %

Складіть середню, або серцеву ноту духів. Для неї використовуються більшість квітів, чебрець, сосна, кориця, тютюн, мускатний горіх. Використовуйте два-три запаху, нанесених на плоттери, комбінуючи до тих пір, поки не отримаєте потрібно поєднання. Тоді змішайте масла і залиште.

Наберіть базову ноту з смолистих запахів: мірри, ладану, сандалу, пачулі, ветівера. З'єднуйте і аналізуйте запахи. Коли досягнете потрібного ефекту, змішайте запахи (в ємності окремо від серцевої ноти).

Для верхньої ноти використовуйте цитрусові запахи, а також рожеве дерево, м'яту, базилік і деякі квіти.

Змішайте ноти в порядку: середина - база - верх (як і знаходили). Після кожної ноти робіть перерву 20-30 хвилин, щоб запахи «заспокоїлися».

Закип'ятіть воду в каструлі або сковорідці. Налийте в склянку віск, опустіть у воду і помішуйте, щоб він розтанув.

Нагрійте базове масло (на обсяг воску або вдвічі більше), влийте в віск і перемішайте до однорідного стану.

Влийте ефірні масла. Дочекайтеся, коли віск знову затвердіє.

Теги: масло, дух, віск

Yves Rocher продовжує перевидання класичних ароматів

% Слідуючи модної тенденції перевидань вантажних парфумів, компанія Yves Rocher створила колекцію ароматів Reedition Parfum. У травні цього року бренд вже представив два перевиданих аромату і планує продовжувати в тому ж дусі.
% Статті за темою «Yves Rocher продовжує перевидання класичних ароматів» %
Yves Rocher продовжує перевидання класичних ароматів
% Ів Роше: історія успіху %
Yves Rocher продовжує перевидання класичних ароматів
% Дитячі парфуми %
Yves Rocher продовжує перевидання класичних ароматів
% 10 кращих ароматів в історії %
Yves Rocher продовжує перевидання класичних ароматів
% Духи з запахом яблука - стильне спокуса %

Так нещодавно колекція Pur Desir de Fleurs поповнилася ароматом Pur Dеsir de Pivoine. У колекційних флаконах вже представлені і En Avril Un Soir і Vie Privеe, за ними підуть Venise і Rose d'Ispahan.

En Avril Un Soir- Це квітковий шипр, основний акорд якого складається з нот бергамота, троянди, пачулі. Початкові ноти: іланг-іланг, флердоранж. У серці аромату - жасмин, фрезія, троянда. Ноти шлейфа: деревні ноти, сандал, ірис, мускус.

Vie Privеe описується як ультра жіночний квітковий букет з основними нотами жасмину, флердоранжу, нарциса. Початкова нота: бергамот; ноти серця: болгарська троянда і іланг-іланг. Шлейф аромату складають ветивер, кедр, сандал, боби тонка.

Теги: аромат

Духи Шанель: вічне сяйво стилю

% Габріель Коко »Шанель - без сумніву, одна з найбільш значущих постатей XX століття, володарка неймовірно надихає біографії. Їй вдалося змінити самі основи стилю, дивно чітко сформулювавши поняття елегантності, що витримало з тих пір багаторазову перевірку. Як кажуть, талановита людина талановита в усьому - мадам Шанель відома не тільки як кутюр'є, дизайнер, теоретик і навіть філософ моди. Її парфумерний смак перевернув уявлення про жіночі парфумах. Ось уже майже сто років духи Шанель залишаються еталоном гарного смаку, і жіночий журнал JustLady намагається зрозуміти, що робить їх такими особливими.
% Статті за темою «Духи Шанель: вічне сяйво стилю» %
Духи Шанель: вічне сяйво стилю
% Мадемуазель Коко Шанель %
Духи Шанель: вічне сяйво стилю
% П'ять уроків моди від Коко Шанель %
Духи Шанель: вічне сяйво стилю
% 5 модних уроків від Коко Шанель %
Духи Шанель: вічне сяйво стилю
% Осіння колекція Chanel 2010 %

У рубриці Парфуми: російські духи

% Chanel№5 - зараз і навіки

«П'ятірка» - це не тільки перші і найвідомішідухи Шанель, А й, безперечно, найбільш легендарний аромат XX століття. Про це парфум сказано чимало, немає сенсу повторювати історії і чутки. Але й обійти увагою Chanel№5, розповідаючи про твори Parfums Chanel - неможливо. Ось найцікавіші факти.

% Своєю революційністю цей аромат Шанель зобов'язаний надзвичайно високою (принаймні, для 20-х років минулого століття, коли створювалися духи), концентрацією альдегідів, синтетичних ароматичних речовин. У той час як 1% вмісту альдегідних сполук у парфумерії вважався явним «передозом», у зразку №5 їх було близько 10% - як прийнято вважати, парфумер Ернест Бье помилився, змішуючи компоненти. Незвичайний букет духів, в якому більш-менш традиційна квіткова пряність (коморський іланг-іланг, Грасскій жасмин, травнева троянда, сандал і ветивер) поєднувалася із захоплюючою дух свіжістю і різкістю альдегідів, не залишив байдужою Коко Шанель. Так з'явилися на світдухи Chanel№5 - На думку дала їм своє ім'я великої француженки, саме цей аромат повною мірою відбив складний характер і новаторський стиль «жінки Шанель». Всього на її суд було представлено 24 різних зразка. Рекордне вміст альдегідів додало новим духам небачену стійкість - на противагу колишнім тоді в моді квітковим парфуму на есенціях, вивітрюється через кілька годин. Це, без сумніву, позначилося на популярності нового аромату. Цікаво також, що в історії створення Chanel №5 не обійшлося без «російського сліду»: по-перше, з Ернестом Бье, колись служив парфумером при російською дворі, Коко Шанель познайомив великий князь Дмитро Романов, колишній її шанувальником. По-друге, за однією з версій, при створенні п'ятого зразка мсьє Бье надихнувся спогадами про відвідування Кольського півострова, і намагався передати унікальність північного повітря, прогрітого полуденним сонцем. Через кілька років у співавторстві з Бье Шанель випустила інші «російські духи» - Cuir de Russie, «Російська шкіра». Вони не стали такими ж відомими, як «Шанель №5», але увійшли в історію як перший жіночий аромат, який використовує традиційно чоловічу парфумерну гармонію - ноти тютюну і шкіри на ніжній квіткової «підкладці».

% Парфуми Chanel: ранні роки, нестаріюча класика

Ернест Бье став головним парфумером і авторитетним соратником Габріель. Саме він створив великідухи Шанель, Впевнено увійшли до фонду золотий класики ароматів. У їх числі парфум Gardenia, що надійшов у продаж в 1925 році. Бье завжди мав схильність до букетним квітковим ароматам, настільки улюбленим російськими царями. Gardenia - своєрідний омаж царственим смакам і витончене рішення професійної головоломки. Справа в тому, що природний аромат квітки гарденії не може бути дистильований, і амбітним завданням великого парфумера було відтворити його за допомогою інших засобів, в числі яких квітки апельсина, жасмин, тубероза, дерево, пачулі і сандал. У 1980 році аромат Gardenia був перевиданийParfums Chanel у вигляді туалетних парфумів та туалетної води. Реконструйована композиція дуже близька до вихідної винтажной. Bois des Illes або «Острівний ліс», також пережили друге народження в кінці XX століття. Цей шедевр Бье відтворює запах осіннього лісу. Духи присвячені опері Чайковського «Пікова дама»: суха спеціевая нота з легкої квіткової солодкістю поступово стає все більш теплою і комфортною, ніби ви повернулися з прогулянки по зачарованому холодного лісі і увійшли в темну кімнату з палаючим каміном.

% Інші цифри Шанель

Авантюра з 24 зразками після гучної слави Chanel №5 не закінчилася - уважніше познайомившись з іншими роботами Ернеста Бье, Коко вирішила, що в їх числі є як мінімум одне цілком гідне твір.Духи Chanel №22 вийшли в світ через рік після тріумфу «П'ятірки», і, звичайно, були неминуче затінені її славою. Хоча аромат це в деякому роді більш цікавий і складний: також базуючись на альдегідах, він розкривається ніжними хвилями білих квітів, мускату і ірису, залишаючи після себе солодко-терпкий шлейф ванілі і ветівера.

Інший «пронумерований» аромат був створений парфумером Анрі Робером спеціально для Габріель Шанель і названий на честь дня її народження (19 серпня). За злою іронією долі, восьмідесятісемілетняя Коко померла всього через рік після випуску парфумів, проте встигла ними покористуватися і подарувати новинку кільком близьким друзям. Chanel №19 - це елегантний і незалежний парфум, який може бути названий навіть стервозним. Нескінченно притягальний, але осаждающе гіркуватий, він несе в собі ноти неролі, гіацинта, конвалії і жасмину, завершуючись акордом кедра і мускусу. Це «зелені», свіжідухи Шанель з квітковими та бальзамними «сплесками». Вважається гарним тоном носити №19 в якості щоденних духів, в особливих випадках поступаючись місцем №5. У 1997 році в ексклюзивної серіїдухів Шанель під патронажем теперішнього головного парфумера Chanel Жака Польже вийшов Chanel №18 - світиться квітковий аромат, що нагадує діамант чистої води. Інтенсивні фруктові ноти додають йому життєрадісності. Духи отримали свою назву за паризьким адресою, де розташовувався улюблений мадам Шанель ювелірний магазин.

% Духи Chanel після Шанель

Сьогодні в арсеналіParfums Chanel не так багато духів - компанія дбайливо зберігає «золоті аромати» і вкрай педантично підходить до створення нових. Кожні новідухи Шанель стають подією в парфумерному світі. Першим ароматом, випущеним після смерті Габріель, в 1974 році, стали шипровие Cristalle - досконалий, прозорий і чистий запах, складений Анрі Робером. За його задумом, композиція парфумів нагадує ідеально огранений кристал. Цей ефект досягається завдяки грі нюансів: від базиліка до лимона, від гальбанума до дубової деревини. Туалетна вода Cristalle була випущена в 1993 вже під керівництвом Жака Польже; її відрізняє більш густий і багатий характер, екзотичний і розкішний - його створюють іланг-іланг, жасмин і мандарин. Coco (1984) - східні спеціевие духи. Вони унікальним чином поєднували в собі витонченість і будуарної грайливість і тому були адресовані жінкам різного віку - від юного до зрілого. Верхні ноти коріандру, мандарина, персика і болгарської троянди химерно переплітаються з мімозою, сандалом і бобами тонка. У 2001 році була випущена більш грайлива версія Coco - аромат Coco Mademoiselle. Втім, нове дітище Жака Польже виявилося цілком самостійним і життєздатним. Шипровий парфум з цитрусом, мімозою, іланг-іланг і мускусом знайшов безліч вірних прихильниць. 1996 став роком народження новихдухів Шанель - Allure. Як і всі аромати цього імені, новинка вийшла вишуканою і складною. Відкриваючись свіжими хрусткими нотами, Allure відкриває деревно-квіткове серце, що завершується шлейфом ванілі і водяної лілії. Версія 2006 року, що отримала назву Allure Sensuelle, збагачена пудровим нотами ірису та солодкої «глазур'ю» зацукрованих фруктів, що робить парфум більш теплим і таємничим. Жасминової-цитрусовідухи Une Fleur de Chanel були випущені в 1998 році. Останній твір Шанель, створене Жаком Польже - лінійка ароматів Chance, що включає в себе, крім базового парфуму, Chance Eau Fraiche (2007) і свіжоспечені духи Chance Eau Tendre (2010). Chance - це аромат для жінок, готових впустити пригода в своє життя.

% Фруктово-квіткові ноти ананаса, лимона і рожевого перцю в Eau Fraiche доповнені цитрусом, водяним гіацинтом, амброю і ірисом, а в романтичній Eau Tendre приправлені айвою і грейпфрутом. Жак Польже назвав Chance Eau Tendre «весняним етюдом», парфумерним портретом свіжого квітневого ранку.Ольга Чернь Жіночий журнал JustLady

Теги: дух, стиль, сяйво, аромат