Парфуми із запахом карамелі - насолоджуйтеся смаком

���� � ������� �������� � ������������� ������
% За допомогою маленької краплі парфумів можна створити настрій - ця істина відома всім. Запах бадьорить або заспокоює, навіває приємні спогади і викликає асоціації. У кожного аромату свої особливості, які допомагають нам створювати індивідуальний образ і відчувати себе впевненіше. Правильно підібрані духи можуть зробити людину центром уваги, або, навпаки, огорнути його теплим хмарою затишній захисту, через яку не зможуть прорватися сторонні негативні емоції. У цій статті жіночий сайт JustLady розповість про духів із запахом карамелі, які останнім часом стають дуже актуальними на ринку світових ароматів.
% Статті за темою «Духи з запахом карамелі - насолоджуйтеся смаком» %
Парфуми із запахом карамелі - насолоджуйтеся смаком
% Духи з запахом яблука - стильне спокуса %
Парфуми із запахом карамелі - насолоджуйтеся смаком
% Парфуми з ароматом пачулі %
Парфуми із запахом карамелі - насолоджуйтеся смаком
% Як правильно користуватися парфумами %
Парфуми із запахом карамелі - насолоджуйтеся смаком
% Парфуми Lambre %

Цитрусові та морські запахи поступово здають позиції. Цілеспрямованість і натиск відійшли убік і звільнили місце "харчовим" запахів.Духи карамель, Із запахом шоколаду, ванілі, марципану мило і ненав'язливо вийшли на вершини хіт-парадів, потіснивши презентабельність альдегідних і шик деревних ароматів. Прийшла мода на оптимістичне ставлення до життя, бути щасливим сьогодні ознака хорошого тону. "Їстівні" аромати дозволяють нам повернутися в тепле, затишне дитинство, згадати смак цукерок і святкових тістечок. Вони не захищають, вони демонструють нас світу такими, якими ми є - маленькими радісними дітьми, що вирішили пограти в захоплюючу гру під назву "доросле життя".

"Їстівні" аромати - така класифікація з'явилася в парфумерії порівняно недавно, трохи більше 20-ти років тому. Звичайно, аромати ванілі, карамелі, прянощів і фруктів додавали в парфумерні композиції і раніше, але вони ніколи не займали в букеті аромату центрального місця. Найчастіше ці запахи використовувалися для відтінку, шлейфу. Відкрито заявили про себе "смачні" аромати в 1992 р, коли знамениті на весь світ парфумери Шіріс і Кресп створили свої неординарні, але такі хвилюючіпарфуми із запахом карамелі Angel. Ідея була проста, як все геніальне: люди люблять, як пахне шоколад, полуниця, карамель, так нехай насолоджуються цими запахами кожен день!

Знавці ароматів завмерли в подиві, марно намагаючись класифікувати новий напрямок. Шоколад і смородина, карамель і ваніль переплелися в одному флаконі і змусили забути про всі канони і правила парфумерії.Angel (Тьєрі Міглер) - Приголомшливі і незвичайнідухи, карамель в їх складі сприймається гармонійно і доречно. До речі, ви дуже помиляєтеся, якщо думаєте, що від ангелів пахне тільки цукерками та свіжими булочками. Наступний аромат цього модного бренду Angel Innocent складався з меду, мигдалю і прянощів, а флакон дизайном нагадував фалос. Ось таке, цілком земне напрямок може надати думкам солодкий карамельний смак.

Перші розсмакували ідею "смачних" ароматів жінки і поступово звикли до нового напрямку. Парфумери, намагаючись догодити з'явився попиту, періодично стали балувати прекрасну половину людства новимидухами із запахом карамелі, Ванілі і фруктів. Серед них немає однакових, кожна парфумерна композиція відрізняється оригінальністю і таїть властиву тільки їй "родзинку". Розповідаючи про духів із запахом карамелі неможливо обійти увагою розкішніPretty Nina (Nina Ricci). Ці духи відносяться до фруктових композицій і визначаються головний нотою грейпфрута. Поступово, гріючись, аромат починає розкриватися і розмовляти. З'являється свіже зелене яблуко і малина, їх доповнює солодкий, трохи розбавлений ніжністю карамелі і ваніліну жасмин. Парфуми мають прекрасне оформлення - флакон кольору стиглого яблука доповнено срібними листям, які підкреслюють вишуканість і розкіш дизайну.

Чому ж ми так любимо "їстівні" аромати? Солодкі запахи знімають подразнення і зменшують в крові вміст гормону кортизолу, який утворюється в стресових ситуаціях. Вони активізують вироблення ендорфіну і підсилюють потяг, діючи як афродізіаки. На думку психологів і фізіологів на людину благотворнєє все впливають кондитерські та фруктові запахи, які моментально заспокоюють і створюють радісний настрій. Не вірите? Спробуйтепарфуми із запахом карамелі Sweet Caramel (DKNY) від Донни Каран. Верхні ноти відразу притягають яблучними відтінками, підводять до квіткового серця аромату і завершуються приємним карамельно-ванільним шлейфом. Справжній подарунок для любительок солодкого життя!

За останні роки "смачна" парфумерія випробувала різні варіанти ароматів, від найпростіших до багаторівневих. Сьогодні в моді пряно-кондитерські та фруктово-ягіднідухи, карамель в таких поєднаннях звучить не надто наполегливо, але помітно, надаючи аромату легкий відтінок солодкого задоволення. Шанувальниці парфумів із запахом карамелі можуть спробувати чудову туалетну водуChocolate Story (Faberlic) - Її склад визначають аромати чорносливу, мигдалю, білого шоколаду, карамелі, ванілі і сандалу. Live (Jennifer Lopez) - Туалетна вода від відомої поп-діви, така ж сексуальна і приголомшуюча. Верхні ноти апельсина і лимона відразу поступаються місцем прянощів, півонії і фіалку, шлейф сандала і карамелі завершує цю чуттєву композицію.

Не бійтеся експериментувати і йти в ногу з найостаннішими парфумерними тенденціями. Отримуйте задоволення від життя, будьте щасливими і радісними, апарфуми із запахом карамелі допоможуть вам налаштуватися на позитивний лад.

Світлана Крутова
% Жіночий журнал JustLady

Теги: шоколад, цукерка, карамель, смак, марка, аромат, кориця

Парфуми із запахом трави - гармонія свіжості

���� � ������� ����� � �������� ��������
% Як тільки людина навчилася добувати вогонь, він помітив цікаву закономірність: кинуті в полум'я листя, трава і кора дерев при згорянні виділяють особливий аромат, який найсприятливішим чином діє на всіх присутніх. Так з'явилися перші ритуальні пахощі, які й лягли в основу сучасних парфумерних ароматів. У цій статті жіночий сайт JustLady розповість про духів із запахом трави, допоможе зорієнтуватися у розмаїтті пропонованих сучасними виробниками модних ароматах. %
% Статті за темою «Духи з запахом трави - гармонія свіжості» %
Парфуми із запахом трави - гармонія свіжості
% Духи з запахом бузку %
Парфуми із запахом трави - гармонія свіжості
% Духи з запахом яблука - стильне спокуса %
Парфуми із запахом трави - гармонія свіжості
% Парфуми з ароматом пачулі %
Парфуми із запахом трави - гармонія свіжості
% Як правильно вибирати парфуми %

Запашні трави протягом багатьох століть використовувалися нашими предками для проведення магічних обрядів, секрети приготування еліксирів зберігалися від цікавих в зашифрованому вигляді в манускриптах і храмових книгах. Цінні ароматичні масла, напої та фіміами застосовувалися для здійснення різних ритуалів, які повертають здоров'я і надають силу. Навіть у Біблії є описи запашних складів на основі мигдалю, мірри, троянди і кориці. Особливо досягли успіху в справі створення ароматів арабські народи. Першокласні знавці всіляких спецій, вони вже тоді стали основоположниками "східного" напрямку в парфумерії, використовуючи прянощі як основу. Саме вони винайшли перегінний куб, удосконаливши процес дистиляції.

У ХIV ст. з'явилися перші духи, які були виготовлені на основі ефірних масел і спирту. Промислове виробництво почалося значно пізніше, тільки в ХVII ст., І першими "фабрикантами" стали флорентійські ченці, які з усіляких ароматичних масел становили запашні есенції і притирання. Можливо, їх ароматні композиції і були першими зразками сучаснихпарфумів з запахом трави.

Поступово духи все більше проникали в повсякденне життя. Душ та інші водні процедури, в силу зрозумілих причин, тоді ще не були розповсюджені, і духи допомагали перебити неприємні запахи. І тільки набагато пізніше, пройшовши разом з людством шляхом прогресу та індивідуального розвитку, аромати стали вираженням сутності людини, її візитною карткою.

Всі аромати поділяються на три основні групи:
% • рослинні (квіти, листя, стебла, овочі, фрукти, кора, смола і т.д.)
% • тварини (амбра, мускус)
% • синтетичні (замінюють або доповнюють натуральний аромат)

Парфуми із запахом трави ставляться до рослинного, зеленому напрямку і використовуються в парфумерних композиціях, найчастіше, як доповнення до основного аромату. Хоча, деякі парфумери віддають їм перше місце, і "зелені" запахи ніколи не підводять, надаючи парфуму запаморочливу свіжість і цікаве, своєрідне звучання.
% Дослідники виявили цікавий факт. Виявляється, запахи свіжоскошеної трави і ліси можуть знімати стрес і нервову напругу. Людина, що вдихає аромати натуральної природи стає спокійніше, спокійніше, у нього пропадає дратівливість і поліпшується пам'ять. Нік Лавідс, глава кафедри неврології університету в Квінсленді вирішив скористатися цим і створивпарфуми із запахом трави. Лабораторні досліди показали, що запах свіжого сіна активізує ділянки мозку, відповідальні за пам'ять, знімає прояви стресу. Свій антистресовий аромат вчений назвавSerenascent і включив до нього, крім трав'яного запаху, композицію з деревної кори і листя. Може, як парфуми, в прямому сенсі цього слова, їх використовувати і не можна, але як розслаблюючий і тонізуючий засіб вони цілком годяться для застосування.

���� � ������� �������������� �����

Парфуми із запахом трави не тільки володіють оздоровчим ефектом, вони чудово підходять до будь-якого іміджу і своїм ненав'язливим, свіжим ароматом можуть у будь-якої людини створити піднесений настрій. Особливо гарний такий парфум в теплу пору року, коли не хочеться одягати важкий, шлейфовий запах. Давайте з головою зануримося в свіжістьпарфумів з запахом трави і підберемо для себе свій, індивідуальний аромат.

1.Pleasures For Men (Este Lauder) - Нектарин і свіжа зелень відтіняються пряним імбиром, а деревне мох надає парфюму настрій безтурботності й умиротворення. Аромат для чоловіків, що цінують прості радощі життя і чуттєві відносини.

2.Relaxing Fragrance (Shiseido) - Аромат, призначений для релаксації і гармонізації відносин з навколишнім світом. Чарівне поєднання східних спецій, трав і квітів розкриває свідомість назустріч всесвіту і наповнює його спокоєм.

3.Image (Cerutti) - парфуми із запахом трави, Доповнені чуттєвими відтінками натуральної шкіри і кедра. Жінка, яка використовує цей аромат - невимушена і товариська, що має владу над швидкоплинним часом.

4.Grass (Demeter) - Унісекс,духи з яскраво вираженимзапахом трави. Свіжі і легкі вони підходять як для офісу, так і для романтичного побачення.

5.Herba Fresca (Guerlain) - Ви давно гуляли босоніж по ранковій росі, поринаючи в аромати трав'яний свіжості і диких квітів? Цей парфум надасть вам таку можливість. Свіжий, зелений аромат, відповідний енергійним і активним жінкам, які віддають перевагу все природне.

6.Flower Fresh (Faberlic) - парфуми із запахом трави, Доповненим свіжістю кавуна і квітковими нотами. Терпкий аромат бадьорить, вселяє впевненість і змушує забути про всі неприємні моменти в житті.

7.Chai Tea (Demeter) - Дуже чуттєва композиція, що пробуджує бажання і радість насолод. Ноти трави лише злегка виділяються на тлі ароматних, теплих спецій і вигідно відтіняють глибокий, насичений запах чорного чаю.

 Світлана Крутова
% Жіночий журнал JustLady

Теги: кавун, дух, свіжість, трава, гармонія, аромат