Професія - модельєр

% Елеонора Коврижка, автор JustLady. % % %
��������� � ��������
% Багато людей люблять стежити за своїм зовнішнім виглядом, намагаються відрізнятися своїм одягом від інших, відповідати своєму стилю і віянням моди. Знайти унікальний образ допоможе художник-модельєр. Це фахівець, який займається моделюванням одягу. При цьому він звертає увагу на якість і колір тканини, а також на взуття та аксесуари, які підходять до вбрання. Загалом, «ліпить» новий образ від початку і до кінця.
% Статті за темою «Професія - модельєр» %
Професія - модельєр
% Модельєр %
Професія - модельєр
% Джанні Версаче: історія знаменитого модельєра %
Професія - модельєр
% Художники і музи: хто надихає знаменитих дизайнерів %
Професія - модельєр
% Вечірні сукні Elie Saab. Розкіш і витонченість %
% Історія професії модельєра йде корінням в той час, коли люди носили фабричну одяг, зшитий у величезній кількості по одній викрійці. Саме тоді для багатьох стали створюватися колекції та покази мод. Першим модельєром став Чарльз Ворт. Кожна модель, яку він створював, була зшита їм вручну за замовленнями імператриці, дружин послів та інших «світських левиць».%

Його учнем став Поль Пуаре, який підходив до створення нарядів настільки творчо і естетично, що кожна одягнена їм жінка ставала схожою на «богиню краси». Модельєри жили вельми забезпечено, так як старі колекції швидко застарівали, ставали немодними і слідом створювалися нові.

Спочатку може здатися, що професія модельєра на сьогоднішній день не дуже-то й потрібна. Здавалося б, будь-який представник людського роду здатний вибрати одяг по собі. Але насправді, перш ніж одяг з'явиться на полицях магазинів і бутиків, її має хтось створити.

При створенні нарядів модельєри одягу намагаються враховувати особливості різних фігур, щоб недоліки приховати, а гідності підкреслити. Це «чари» виготовляється за допомогою тканини, кольору і крою. Тому, перш ніж самому експериментувати зі своїм одягом, краще все-таки отримати консультацію професіонала-модельєра.

Дизайнер одягу просто зобов'язаний мати почуття стилю і смаку, знати останні тенденції сучасної моди, мати багату фантазію і творчий склад мислення. До того ж він повинен розташовувати теоретичними знаннями і практичними навичками про пошиття одягу. Крім розробки моделі треба робити ескізи, розкроювати тканину і зшивати її.

Багато модельєрів прагнуть до загального визнання, але не всі з них домагаються цього. Однак слава зазвичай має дві сторони медалі. Позитивною стороною є впізнаваність бренду, багаті клієнти, популярність серед людей. Негативна - величезна відповідальність перед публікою. Необхідно постійно відповідати її очікуванням, вміти дивувати оригінальними і свіжими ідеями.

Перш ніж вибирати професію модельєра, варто знати, якими задатками повинен володіти людина. Це хороша пам'ять, творчі здібності, вміння розрізняти і сприймати широкий спектр відтінків і кольорів, почуття смаку і гармонії, відмінний окомір, розвинене уяву, сформований просторово-образне мислення і вміння втілювати свій задум за допомогою графіки, добре вироблена дрібна моторика рук.

Крім того, треба володіти певними особистісними якостями. Це впевненість в собі, цілеспрямованість, терплячість, відповідальність, орієнтованість на нестандартні установки і цінності, гарна інтуїція, самостійність і незалежність, свобода від умовностей, винахідливість і оригінальність мислення.

Якщо вибір молодих людей зупиняється саме на цій професії, то можна закінчити курси модельєрів, професійне училище, технікум, коледж або інститут. Там зазвичай представлені кілька видів спеціальностей: художнє моделювання та конструювання одягу, закрійник, дизайн одягу. Після закінчення навчання можна обмежитися роботою на швейній фабриці. Але якщо амбіції високі, то особливу увагу в навчанні варто приділити навичкам індивідуального пошиття, щоб потім відкрити свій бізнес.

Теги: одяг, професія, дизайнер, вибір, курс, художник, модельєр

Як знайти роботу в Швейцарії

% Tisson, автор JustLady. % % %
��� ����� ������ � ���������
% Пошук роботи в Швейцарії - процес складний. Однак знайти робоче місце цілком реально як професіоналу, так і людині, яка не має досвіду. Запасіться терпінням і часом, не відмовляйтеся від будь-яких більш-менш підходящих пропозицій. На першому етапі головне - почати працювати. З часом ви зможете підшукати для себе більш цікаве місце.
% Статті за темою «Як знайти роботу в Швейцарії» %
Як знайти роботу в Швейцарії
% Як знайти хорошого лікаря? %
Як знайти роботу в Швейцарії
% Як почати роботу після відпустки %
Як знайти роботу в Швейцарії
% Вийти заміж за канадця %
Як знайти роботу в Швейцарії
% Вагітність і робота %
% Якщо ви професіонал у своїй галузі, шукайте роботу спеціалізованих сайтах або звертайтеся безпосередньо в цікавлять вас компанії. Знайдіть сайт фірми з актуальними вакансіями та координати осіб, відповідальних за прийом персоналу. Пошліть повідомлення на вказану адресу, приклавши до нього своє резюме. Уточніть, що ви постійно проживаєте за кордоном, але в будь-який момент готові до переїзду.%

Майте на увазі, що для більшості вакансій вимагається вільне володіння одним з державних мов Швейцарії - німецькою, французькою або італійською. У великих міжнародних компаніях мовою спілкування може бути англійська. Переконайтеся, що ваш рівень знань буде достатній для повсякденного спілкування з майбутніми колегами.

Якщо ваша кандидатура зацікавить потенційного роботодавця, він вишле офіційне запрошення на роботу, на підставі якого ви зможете отримати робочу візу. Подовжувати її необхідно щорічно. Уточніть питання про медичну страховку, порядок оплати і можливі бонуси.

Ви не можете вважати себе особливо цінним фахівцем, проте хочете працювати в Швейцарії? Шукайте роботу в готелі, магазині або невеликої компанії. Продавець, співробітник служби сервісу, офіціант або секретар - цілком підходящі посади для початку кар'єри. Підбирайте вакансії в газетах безкоштовних оголошень і на спеціалізованих сайтах. Від вас вимагається добре володіння одним, а краще двома або трьома державними мовами. Знання англійської стане хорошим бонусом.

Популярна вакансія, яка підійде дівчатам і жінкам - няня або приходить домробітниця. Подібні вакансії можна знайти на російськомовних сайтах і форумах. Не завадить і звернення в агентство по найму. Після реєстрації вам будуть пропонувати відповідні варіанти і запрошувати на співбесіди. У більшості випадків від претендентки потрібно паспорт однієї з країн Євросоюзу і вільне володіння німецькою або французькою.

Тим, хто навчається в одному з швейцарських університетів, має сенс звернутися до свого наукового керівника. Він може допомогти знайти підробіток або навіть постійну посаду асистента або лаборанта. Однак такі вакансії завжди в дефіциті - студентів, що бажають працювати за фахом, набагато більше, ніж місць. Зате у випадку удачі ви почнете створювати професійне резюме ще до закінчення навчання.

Спробуйте зареєструватися на біржі праці. Вам можуть запропонувати як постійну, так і тимчасову роботу. Погоджуйтеся на будь-який більш-менш підходящий варіант. Випадки, коли співробітник влаштовувався фасувальником або збирачем візків і доростав до менеджера, не так вже й рідкісні.

Запасіться терпінням - пошук роботи займе чимало часу. Підготуйте резюме німецькою або французькою. По можливості отримаєте рекомендаційні листи, наприклад, від колишніх роботодавців або керівництва свого навчального закладу. Якщо вам не вдається знайти оплачувану посаду, почніть з волонтерської діяльності. Робота волонтером - відмінний спосіб створити собі резюме і отримати досвід роботи в Швейцарії.

Якщо з роботою за наймом виникли складнощі, задумайтеся про те, щоб створити для себе місце самостійно. Відкрийте власний бізнес. Процес реєстрації фірми в Швейцарії нескладний і займає лічені дні. Важче зробити свою компанію рентабельною. Спробуйте знайти невелику, але перспективну нішу. Російський ресторанчик або кафе, манікюрний або перукарський салон, шлюбне агентство або бюро подорожей - будь-який з варіантів може виявитися досить дохідним. Якщо ви запропонуєте цікаву і недорогу послугу, нею обов'язково зацікавляться й корінні швейцарці, і колишні співвітчизники.

Теги: робота, кордон, швейцарія, вакансія, працевлаштування