Як привести в порядок груди після годування

% Lenutsa, автор JustLady. % % %
��� �������� � ������� ����� ����� ���������
% Груди - одна з найпривабливіших частин тіла жінки. Але вона ж і більше інших вразлива. Наприклад, після народження дитини і вигодовування втрачає пружність, обвисає. Як відновити її, не вдаючись до допомоги пластичних хірургів?%
% Статті за темою «Як привести в порядок груди після годування» %
Як привести в порядок груди після годування
% Як привести в порядок груди після годування %
Як привести в порядок груди після годування
% Як схуднути під час годування грудьми %
Як привести в порядок груди після годування
% Шкідлива пластика грудей %
Як привести в порядок груди після годування
% Як Анна Сєдакова зробила груди %
% Щоб повернути бюсту привабливість, потрібно підходити до вирішення завдання комплексно. Робіть компреси, масажуйте молочні залози, щодня виконуйте спеціальні вправи, правильно харчуйтеся - і груди знову стане пружною.%

Контрастний душ

Щоранку обливайте груди то гарячою, то холодною водою. Це зміцнить як тканини, так і судини. В результаті бюст підтягнеться. Можна замість холодної води використовувати лід. Це навіть ефективніше.

Вправи

Витягніть руки і відводите їх назад.
% Повільно піднімайте і опускайте плечі.
% Рухайте плечі вперед і назад.
% Розведіть руки в сторони і піднімайте їх, напружуючи м'язи.
% Розведіть руки в сторони і обертайте ними по колу.
% Зігніть руки в ліктях, сильно притисніть до тіла, а кисті - до плечей. Розгинайте і піднімайте вгору, повертайте у вихідне положення.
% Сильно стисніть долоні на рівні грудей. Повторюйте кілька разів.
% Приберіть руки за голову і нахиляйте тіло в різні боки.

Масаж

Змастіть руки масажним кремом і долонями обережно гладьте обидві груди по колу, не зачіпаючи соски.
% Дбайливо розминайте бюст пальцями.
% Тихенько поплескуйте по грудях ребрами долонь.
% В результаті буквально через півроку щоденного самомасажу шкіра підтягнеться.

Бинтування

Змочіть півтора метра марлі у воді з додаванням соку лимона або огірка. Накладіть на груди. Потім перебінтуйте її еластичним бинтом - два рази під молочними залозами, потім навхрест від лівих грудей через плече (праве), навколо шиї. Потім через лівій плече і праву грудь. Кінець бинта закріпіть пластиром. Тримайте 2-3 години. Курс лікування триває півроку, бинтування треба проводити 1-2 рази на тиждень.

Маски

Їх, найрізноманітніші, застосовували для відновлення грудей ще багато сотень років тому. Ось один з ефективних рецептів. Візьміть головку маку без насіння, киньте в киплячу воду (250 мл), поваріть під кришкою 15 хвилин, процідіть і охолодіть. Просочіть в рідині марлю, прикладіть до грудей. зверху накрийте поліетиленом і перемотайте еластичним бинтом. У перший місяць курсу робіть щодня, потім місяць - через день, третій - через два, решта 3 місяці - 2 рази на тиждень.

Теги: груди, посол, годування, порядок, вигодовування

Чому повніють з віком

% Sestr, автор JustLady. % % %
������ ������� � ���������
% Проблеми із зайвою вагою з'являються у людей у ​​віці від 25 до 50 років. У цей період підвищується ризик ожиріння, оскільки в організмі починає знижуватися кількість клітин, що відповідають за відчуття насичення. Звичайно, багато залежить від раціону харчування, але поправитися примудряються навіть ті, хто намагається не переїдати. Зайва вага веде не тільки до нездорової повноти, але і викликає захворювання серця, суглобів, служить причиною хвороби Паркінсона, яка руйнує людський організм.
% Статті за темою «Чому повніють з віком» %
Чому повніють з віком
% Чому люди повніють %
Чому повніють з віком
% Як вибрати вечірню сукню за типом фігури %
Чому повніють з віком
% Ліки, від яких гладшаєш %
Чому повніють з віком
% Кидаємо курити і не полнеем %

Першою причиною виникнення зайвої ваги стає зниження витрати енергії. Вчені підрахували, що з кожним десятиліттям людина витрачає на 10% менше енергії, але режим харчування при цьому практично не змінюється. Справа навіть не стосується того, що він починає менше рухатися, сам організм змінюється - сповільнюється обмін речовин, знижується активність роботи серцево-судинної системи, органів дихання. Тому з кожним десятиліттям вага людини в середньому збільшується на 10%.

Другою причиною стає гормональні зміни, що відбуваються в організмі. У жінок набір ваги пов'язаний часто з вагітністю та пологами, періодом годування дитини. Ризик виникнення зайвої ваги дуже великий і в період клімактеричних змін як у жінок, так і у чоловіків.

Менше звертають увагу на третю причину, але вона існує. Це психологічна причина. До 30 років людина живе в активному пошуку свого місця в житті, цей період пов'язаний із занепокоєнням і запалом молодості. Після 30 років людина остепеняется - у нього, як правило, налагоджується особисте життя, з'являється сім'я, постійна робота і розмірений життєвий уклад. Таке одноманітність знижує тонус і фізичну активність, що веде до заспокоєння і, як наслідок, до набору зайвої ваги.

Четвертою причиною стають фізіологічні особливості організму людини. Якщо в молодості він від стресів худне, оскільки виробляється при цьому адреналін руйнує клітини і тканини, то після 35 років адреналін організм вже не в змозі виробляти самостійно і починає виробляти гормони інсуліну, які сприяють збільшенню жирової маси. Після 40 років будь-який стрес тільки сприяє інтенсивному набору ваги.

Якщо враховувати всі ці фактори і коригувати свій раціон харчування, контролювати витрату і споживання енергії, за допомогою фізичних навантажень, то ризик ожиріння можна значно знизити, а то й зовсім уникнути збільшення ваги з роками.

Теги: вага, вік, період, енергія, психологія, збільшення, зменшення

Розрахунок ідеальної ваги за формулою Лоренца

% Світлана, автор JustLady. % % %
������ ���������� ���� �� ������� �������
% Жінка завжди прагне до ідеалу. Вона хоче бездоганно виглядати, чарівно пахнути і мати карколомну фігуру. Але ось одвічне питання - скільки повинна важити жінка? На нього складно знайти відповідь. У цьому може допомогти формула для розрахунку ідеальної ваги.
% Статті за темою «Розрахунок ідеальної ваги за формулою Лоренца» %
Розрахунок ідеальної ваги за формулою Лоренца
% Як визначити, нормальна вага чи ні %
Розрахунок ідеальної ваги за формулою Лоренца
% Як розрахувати зайву вагу %
Розрахунок ідеальної ваги за формулою Лоренца
% Як визначити норму своєї ваги %
Розрахунок ідеальної ваги за формулою Лоренца
% Як визначити оптимальну вагу %

Існує безліч різних способів і методів дізнатися ідеальний для себе вагу. Наприклад, формула Лоренца є одним з найбільш простих і поширених способів розрахунку даного параметра.

Щоб розрахувати ідеальний для себе вагу за формулою Лоренца, жінці достатньо лише знати своє зростання. Його легко виміряти навіть за допомогою сантиметрової стрічки. Для цього потрібно встати спиною до стіни і зробити мітку, де буде зафіксована верхня точка голови (тім'я).

Потім отриманий відрізок (від підлоги до мітки) можна поміряти стрічкою. Коли зростання відомий, можна приступати до розрахунків. Він відбувається за певною формулою в кілька етапів.

Відніміть з росту в сантиметрах 100. Наприклад, якщо зростання жінки 170 сантиметрів, то у неї вийде значення 70 (170-100 = 70). Це буде значення 1.

Тепер знову із значення свого зростання відніміть 150. У нашому прикладі результатом буде число 20 (170-150 = 20). Це число необхідно розділити на два. Це буде значення під номером 2. У нас воно дорівнює 10 (20/2 = 10).

І, нарешті, заключним етапом розрахунку власного ідеальної ваги стане віднімання із значення 1 значення 2. Результатом буде ідеальною вагу для даної жінки. У розглянутому нами прикладі ідеальна вага дівчини дорівнює 60 кг (70-10 = 60).

Форму Лоренса можна записати одним рядком, а саме:
% Ідеальна вага = (Р-100) - (Р-150) / 2,
% Де Р - це зростання жінки в сантиметрах.

Перевагою даного методу є його дивовижна простота. Навіть калькулятор тут не є необхідним атрибутом, оскільки всі математичні дії елементарні й легко виконуються в розумі.

Але у цього методу розрахунку ідеальної ваги є і серйозний недолік. Дана формула не бере до уваги статура людини, а це означає, що отриманий результат буде мати досить велику похибку.

Теги: вагу, формула, розрахунок, лоренц