Як робити тайський масаж

% Плясова Ірина, автор JustLady. % % %
��� ������ ������� ������
% Тайський масаж являє собою складний комплекс процедур, метою яких є відновлення здоров'я, надання сил організму і лікування проблемних місць. Під час масажу відбувається вплив на всі енергетичні зони людини. Кожна біологічно активна точка відповідає за свій орган. Масаж визнаний самим древнім, і саме тому у експертів розходяться думки про правильній послідовності його виконання.
% Статті за темою «Як робити тайський масаж» %
Як робити тайський масаж
% Як робити тайський масаж %
Як робити тайський масаж
% Тайський масаж: міф і реальність %
Як робити тайський масаж
% Тайський масаж: оновлення всього організму %
Як робити тайський масаж
% Все про тайський масаж %
% Процедура масажу починається з того, що клієнта заводять в приміщення і пропонують йому зручно влаштуватися на спеціальних матах. Потім обговорюються ті частини тіла, на які необхідно приділити більшу увагу. По закінченню обговорення складається схема масажу. Як тільки все буде вирішено, приступають безпосередньо до самої процедури.%

Масаж необхідно починати з ніг. Адже саме на них знаходиться безліч енергетичних точок. Розминаючи ноги масажними рухами, ви розслабляєте все тіло. Допомогти розслабленню можуть спеціальні ефірні масла, які необхідно розлити по невеликих мисочках і розставити поблизу.

Надавлюють руху потрібно робити із зусиллями. Чим сильніше ви будете натискати, тим краще. При сильному натисканні до судин надходить кисень, а його нестача викликає втому і запаморочення. Тільки не заподіюйте біль своєму клієнтові. Робити натиски можна пальцями, ліктями, долонями, ступнями і колінами. Задіяти потрібно всі частини тіла. Кожен м'яз необхідно ретельно опрацювати. Тому один сеанс масажу займає близько двох або трьох годин.

Не можна використовувати різні креми і масла, допускається застосування розслаблюючих екстрактів трав. Перші рухи плавні і м'які, потім поступово вони переходять в інтенсивні. Всі рухи починаються від ніг і йдуть до голови. Коли доходять до корпусу тіла, плавними рухами знову спускаються вниз, роблять завершальні руху і піднімаються вгору. Таким чином клієнт обробляється від кінчиків пальців на ногах до самої верхівки.

Під кінець масажу застосовують спеціальні невеликі мішечки, наповнені сумішами різних трав. Трави дозволяють заспокоїти м'язи від навантажень, отриманих під час процедури. Мішечки прикладають до шкіри і, злегка на них натискаючи масажними рухами, обробляють поверхню тіла.

Теги: масаж

Ліпосакція: робити чи ні?

����������: ������ ��� ���?
% Кожен вирішує самостійно, потрібна йому ліпосакція чи ні. Необхідно розуміти, що процедура ліпосакції не є засобом для схуднення, її роблять з метою коригування фігури, коли пацієнтові така операція життєво необхідна.
% Статті за темою «Ліпосакція: робити чи ні? » %
Ліпосакція: робити чи ні?
% Всі міфи про ліпосакції %
Ліпосакція: робити чи ні?
% Чим небезпечна ліпосакція %
Ліпосакція: робити чи ні?
% Ліпосакція і підборіддя %
Ліпосакція: робити чи ні?
% Ліпосакція без ризику для здоров'я. Можливо? %

Навіть пластичні хірурги вважають ліпосакцію крайнім заходом у боротьбі за красу. Часто люди, які зважилися на подібну операцію, бачать її результатом вирішення своїх життєвих проблем. Думка лікарів однозначно: без консультації психолога операцію з видалення жиру не варто проводити.

Вважається, що ні сама операція, а її можливі наслідки можуть нести загрозу здоров'ю, а іноді і життя пацієнтів. Так, може розвинутися анемія, якщо під час процедури було відкачано більше 5 літрів жиру, адже разом з жировою тканиною відбувається видалення крові, що циркулює в ній.

Після операції контури тіла можуть залишитися нерівними, порушиться симетричність форми особи у разі нерівномірного видалення жиру. Можлива поява гематом, це частіше зустрічається, коли видаляють велику кількість жирової тканини. У гіршому варіанті є ризик отримати некроз тканини в місцях ліпосакції через погіршення кровопостачання. Все це говорить про те, що вибирати хірурга треба дуже ретельно, тільки висококваліфікований фахівець, який має великий досвід роботи, володіє правом проводити операції такого роду.

Перед тим, як зважитися на операцію, треба пройти медичний огляд, людям з протипоказаннями процедура ліпосакції категорично заборонена. Наприклад, це стосується тих, хто хворіє на цукровий діабет. Після закінчення операції краще якийсь час перебувати під наглядом лікаря, передчасне зняття бандажа може призвести до небажаних наслідків у вигляді залишилися шрамів і синців.

Бувають випадки, коли ліпосакція показана як метод позбавлення від обвислій шкіри після різкого схуднення або контурирования фігури в результаті нещасного випадку. Плюсами цього методу можна назвати його миттєвий ефект, малу травматичність і вдалу сполучуваність з іншими методами.

Теги: немає, тканина, видалення, процедура, ліпосакція, жирова

Баня для краси і здоров'я

���� ��� ������� � ��������
% Баня здатна створити чудеса з людським організмом. І не важливо яка - російська парна, фінська сауна або турецька лазня. У будь-якому випадку всі визнають безперечну користь від впливу високих температур.
% Статті за темою «Баня для краси і здоров'я» %
Баня для краси і здоров'я
% Баня: правила поведінки %
Баня для краси і здоров'я
% Баня - запорука природної краси %
Баня для краси і здоров'я
% Про користь сауни для жіночої краси та здоров'я %
Баня для краси і здоров'я
% Банні процедури для здоров'я та краси %

Чому це відбувається? Усе пояснюється досить просто. При підвищенні температури пори розкриваються, і тіло починає рясно потіти. А разом з потом виводяться накопичилися токсини і шлаки. Тому після відвідування лазні так молодіє шкіра. Вона стає більш гладкою і пружною, а відбувається це через очищення епідермісу.

У російській парній температура зазвичай не перевищує 60-80 градусів. Для того щоб створити потрібний ефект на розжарені камені плещуть воду. Тому й вологість у російській парній досить висока: приблизно 40-60%. Неодмінною ритуалом вважається масаж віником. При цьому і віники підбираються різні: дубові, березові і навіть хвойні. Ефект парної заснований на поперемінному нагріванні і охолодженні організму. Під час процедури поліпшується кровопостачання, що сприяє зниженню артеріального тиску. А при обливанні після парної крижаною водою, судини різко звужуються. Таким чином відбувається своєрідний масаж кровоносної системи.

Фінська сауна - сама «суха» баня. При температурі 110-120 градусів вологість повітря не перевищує 10-20%. Для підвищення температури, також використовують розжарені камені, але без обливання їх водою, і віником в сауні вже не попаритися. Зате можна провести прекрасний пілінг. Для цього просто змішайте сіль з медом або содою і натріть тіло.

У турецькій лазні сама м'яка атмосфера. Температура - 45-48 градусів і вологість - 95%. Клієнт практично купається в клубах пари. Масаж передбачений, але не віником, а ручний, а проводити його повинен досвідчений банщик.

Під час банної процедури ви можете реально втратити у вазі від половини до півтора кілограмів, з вашого тіла підуть свинець, ртуть і мідь. На жаль, втрата ваги тимчасова, при відновленні водно-сольового балансу вага повернеться, але очистка організму чудова, адже навіть волосся після відвідування лазні стають еластичнішою. Той, хто регулярно користується банними процедурами, знає, що таке здоровий міцний сон. У годуючих жінок після лазні приплив молока збільшується. Після її відвідин поліпшується метаболізм, що також позитивно позначається на роботі шлунково-кишкового тракту і зовнішньому вигляді.

Однак врахуйте, що відвідування лазні все ж не рекомендується при загостренні хронічних захворювань. У цьому випадку варто порадитися з лікарем.

Теги: ефект, краса, здоров'я, вид, користь, процедура