Індійський масаж з кулькою Кансу: шлях до гармонії
% Масаж Кансу - традиційний для штату Гуджарат в Індії. Кансу - це масаж ступень ніг, в якому використовують невелику піалу, кулька, або півсферу, виготовлені зі сплаву п'яти металів. Масаж Кансу дозволяє людині досягти внутрішньої гармонії і фізичного здоров'я.
% Статті за темою «Індійський масаж з кулькою Кансу: шлях до гармонії»
%
% Види масажу в домашніх умовах
%
% Любителям індійського кіно присвячується ...
%
% Чаванпраш - індійський шлях до здоров'я
%
% Панчакарма - індійський масляний масаж
%
Основна складова сплаву - мідь. З давнини відомо, що метали мають цілющі й енергетичними властивостями. Мідь володіє антибактеріальними і знеболюючими властивостями, знімає запалення і набряки. Торкаючись до шкіри людини, мідь сприяє активізації захисних сил організму і заспокоює нерви.
За допомогою масажу Кансу виробляється вплив на біологічно активні та рефлекторні точки на стопі, кожна з яких має зв'язок з певним органом. Руху при цьому виді масажу - це погладжування, розтирання і надавлювання піалою або кулькою, який і називається «Кансу».
Більшого ефекту досягають, змащуючи підошви спеціальним аюрведичні маслом, приготованим з топленого коров'ячого молока і очищеним за спеціальною технологією. Масло і метали кульки (піали) при зіткненні зі шкірою людини вступають в реакцію і роблять на весь організм дуже корисна дія.
Цей вид масажу нормалізує енергетичний баланс організму, усуває стреси і втому, сприяє розслабленню і заспокоєнню, призводить до відновлення внутрішньої гармонії. Така дія масажу Кансу пояснюється тим, що правильні рухи металевою кулькою усувають з організму надлишки енергії вогню - Пітти. А від внутрішньої гармонії, як відомо, багато в чому залежить фізичне здоров'я людини.
Кансу-терапія оздоровлює всі органи, надає суглобам гнучкість, покращує зір і пам'ять, надає впевненість у собі. Допомагає такий масаж навіть при гормональних розладах. Цей метод масажу нешкідливий і дуже ефективний, тому з успіхом використовується в багатьох SPA-салонах в комплексі з іншими оздоровлюючими і релаксуючим процедурами.
Тривалість одного сеансу звичайно становить 30-50 хвилин. Особливо показаний масаж Кансу холерикам і людям, які страждають безсонням.
Індійський масаж Кансу має протипоказання. Це злоякісні і доброякісні новоутворення, лихоманка з нез'ясованої причини, алергія на компоненти використовуваних сплаву і масла, пошкодження шкіри, незагоєні травми в пацієнт області, інфекційні та грибкові захворювання, психічні хвороби і важкі захворювання внутрішніх органів.
Теги: масаж, шлях, кулька, технік
Трав'яні ванни
% Озерова Юлія, автор JustLady.
%
%
%
% Що може бути краще після важкого трудового дня, ніж прийняти гарячу ароматну ванну? Тільки одне - якщо додати в неї трав'яний настій. Така процедура відноситься не тільки до ароматерапії, але й також має і яскраво виражений косметологічний і лікувальний ефект, оздоровлюючи і живлячи шкіру всього тіла.
% Статті за темою «Трав'яні ванни»
%
% Трав'яні ванни для схуднення
%
% Трав'яні збори для прийняття ванни
%
% Ванни молодості і краси
%
% Худеем за допомогою ванн!
%
% Прийняття ванни приносить довгоочікувану релаксацію, розслабляючи м'язи, проганяючи важкі думки з голови і дозволяючи вам гарненько відпочити. Якщо додати у воду настої з особливих лікарських трав, то процедура буде набагато корисніше, вона є почасти медичної, так як її часто радять тим, хто має всілякі захворювання шкіри. Якщо у вас зі шкірою все гаразд, то живлення і зволоження їй, швидше за все, не зашкодить, а лікувальні трави можуть все це забезпечити.% Зазвичай настій готують так. Візьміть приблизно 300г сухого рослини, залийте сушену масу окропом. Води об'ємом 0, 7-1 літра буде достатньо. Дайте складу настоятися, зазвичай вистачає півгодини. Після цього рідину можна додавати у воду. Не рекомендується змішувати настій трав з ароматизованими морськими солями, пенами для ванної та ароматичними маслами. Поєднання може дати несподіваний ефект, не завжди сприятливий.
Якщо хочете розслабитися і забути про важкий день, або у вас складний період, то використовуйте настій лаванди. Також цей настій хороший для тих, хто відчуває нервове перенапруження. У цьому випадку ще допомагає використання валеріани і ромашки, які, крім іншого, дуже добре діють на шкіру. Вона стає шовковистою і гладкою. Таке ж корисну дію на шкіру надають чебрець, меліса і м'ята. Хорошу релаксацію забезпечують хміль, липовий цвіт і жасмин.
Зазвичай ванну приймають, щоб розслабитися, але, як не дивно, деякі добавки можуть, навпаки, повернути вам бадьорість і допомогти зібратися з силами. Додайте у ванну настій вербени лимонної. Можна додатково використовувати м'яту і мелісу, які теж бадьорять і додають сил, відновлюють енергію.
Якщо ви відчуваєте постійне перевтома, то допомогти вам можуть настої кропиви, кульбаби або листя ожини. Ці рослини не надають миттєвий заряд бадьорості, але поступово, за кілька сеансів, заряджають вас енергією.
Багато трави використовуються в медицині, так як мають яскраво виражені лікувальні властивості. Проти шкірних захворювань вам можуть допомогти календула і чистотіл, кам'яна троянда, деревій і м'ята, а також манжетка звичайна.
Антицелюлітний масаж: прийоми і правила
% Целюліт не тільки псує фігуру і шкіру, він свідчить про те, що в організмі не все гаразд. Позбавлятися від целюліту слід комплексно і одним з допоміжних методів є антицелюлітний масаж, який можна робити в домашніх умовах.
% Статті за темою «Антицелюлітний масаж: прийоми і правила»
%
% Антицелюлітний масаж в домашніх умовах
%
% Масаж живота для схуднення: різновиди та правила виконання
%
% Антицелюлітний масаж і вправи для краси стегон
%
% Антицелюлітний масаж банками
%
% Самостійне проведення антицелюлітного масажу вимагає дотримання певних правил. Ви повинні налаштуватися на те, що доведеться робити масаж регулярно, інакше ніякого ефекту не буде. Кожен сеанс повинен тривати не менше півгодини - тоді ви зможете пропрацювати тканини досить глибоко.% Спочатку шкіру потрібно розігріти і розслабити м'язи, тому прийміть душ або гарячу ванну. Щоб руки краще ковзали по шкірі, її рекомендується змастити звичайним косметичним маслом або присипати тальком. Виконуючи антицелюлітний масаж, ви повинні просуватися знизу вгору, тобто від колін до стегон. Сила впливу на стегна повинна бути більше, ніж на живіт - його ви масажуєте ніжно, м'яко і неглибоко. Уникайте ділянок, де проходять великі судини - НЕ масажуйте пахову область і місце під колінами.
Додавання різних скрабів у вигляді солі, спеціальних складів, меду та ефірних масел підвищує ефективність антицелюлітного масажу. Антицелюлітні добавки збільшують швидкість виведення токсинів, інтенсивно отшелушивают відмерлі лусочки, підсилюють кровообіг.
Кожну частину тіла слід обробляти особливими прийомами. Сідниці і стегна слід масажувати кісточками пальців, проводячи рукою знизу вгору і назад. Також для обробки цих областей використовуються косметичні банки - баночний масаж викликає сильний приплив крові, так як вакуумне вплив опрацьовує тканини глибоко й інтенсивно. Також корисно здійснювати рухи пальцями руки, з'єднаними разом - здійснюйте кругові рухи, періодично натискаючи на певні ділянки, як би притискуючи шкіру. Руки і стегна слід обробляти зажимами - захопіть шкіру між великим пальцем і іншими, і як би перебираючи її, просувайтеся далі. Для масажу живота краще використовувати розминають і погладжують руху, без сильних щипків і тиску.
Антицелюлітний масаж принесе відчутніші результати, якщо виконувати його жорсткої масажною щіткою або спеціальної рукавичкою. Масажна щітка з грубою щетиною або спеціальними пристроями значно полегшує проведення антицелюлітного масажу і забезпечує глибоку і ретельне опрацювання тканин.
Теги: целюліт, масаж, прийом, технік
|