Як робити масаж рук

% Марина Столярова, автор JustLady. % % %
��� ������ ������ ���
% Малорухливий спосіб життя і тривала робота за комп'ютером є частими причинами виникнення напруження і болю в руках. Усунути ці неприємні відчуття можна за допомогою регулярного виконання деяких вправ. Навіть короткий сеанс масажу здатний нормалізувати кровообіг, забезпечити гнучкість рухам і розслабити м'язи рук. Робити масаж рук можна самостійно, не звертаючись за допомогою до дорогих фахівцям.
% Статті за темою «Як робити масаж рук» %
Як робити масаж рук
% Як робити масаж рук %
Як робити масаж рук
% Як робити масаж для сідниць %
Як робити масаж рук
% Як робити масаж для схуднення %
Як робити масаж рук
% Як робити масаж комірцевої зони %
% Починайте робити масаж рук з біцепсів. Це великі м'язи плеча, що знаходяться спереду у верхній частині руки. Обхопіть лівою рукою ділянку правої руки, розташований трохи вище ліктя, таким чином, щоб великий палець був спрямований у бік плеча. Права рука при цьому повинна бути опущена. М'яко розминайте біцепс пальцями спочатку вертикальними, а потім горизонтальними рухами у напрямку до плеча.%

Тепер приступайте до масажу трицепсів - м'язів, що знаходяться з заднього боку плеча. Зігніть праву руку під прямим кутом таким чином, щоб її долоня лягла на живіт. Ліву руку витягніть перед собою і обхопіть її долонею задню частину правої руки, розташовану точно під плечем.

Натискаючи на трицепс, повільно опускайте долоню лівої руки по напрямку до ліктя правої. Тепер повністю випрямити праву руку так, щоб вона виявилася розташована вздовж тіла. Відпочиньте хвилину і повторіть процедуру ще три рази. Потім аналогічним чином розімніть трицепс лівої руки.

Масаж кисті почніть з обережного потягування і розминання кожного пальця легкими ударяючим рухами. За допомогою цих дій ви визначите місцезнаходження найбільш чутливих областей.

Тепер з'єднайте кисті рук в замок, переплітаючи пальці, і розімніть долоні, виконуючи ними обертові рухи. Не змінюючи положення рук, приступайте до наступної вправи. Великим пальцем однієї руки натискайте на область, розташовану під великим пальцем іншої руки, протягом декількох секунд.

Потім, не розводячи долоні, великим пальцем однієї руки починайте масажувати долоню іншої м'якими круговими рухами. Закінчивши масаж однієї руки, приступайте до розминання другий.

Для досягнення найкращого ефекту від масажу, скористайтеся зволожуючим кремом або лосьйоном для рук.

Теги: рука, палець, кисть

Таласотерапія: лікування морськими водоростями, сіллю, брудом

% Віра Яковлева, автор JustLady. % % %
��������������: ������� �������� �����������, �����, ������
% Стародавні греки відкрили, що за допомогою морської води можна виліковувати багато хвороб і зберігати загальний тонус організму. Комплекс водних процедур був названий ними таласотерапією (дослівно - "лікування морем") і випробуваний на представниках вищих станів. Довгий час таласотерапія залишалася привілеєм забезпечених людей. Однак з роками ситуація змінилася, і сьогодні такі ліки як море доступно практично кожному.
% Статті за темою «Талассотерапия: лікування морськими водоростями, сіллю, брудом» %
Таласотерапія: лікування морськими водоростями, сіллю, брудом
% Талассотерапия - лікування морськими водоростями, сіллю, брудом %
Таласотерапія: лікування морськими водоростями, сіллю, брудом
% Талассотерапия - задоволення для улюбленого тіла %
Таласотерапія: лікування морськими водоростями, сіллю, брудом
% Чим же так корисна таласотерапія? %
Таласотерапія: лікування морськими водоростями, сіллю, брудом
% Талассотерапия: витончені перетворення %

Одні з перших центрів таласотерапії - тоді це були терми - з'явилися ще до нашої ери на території Греції Тунісу. У термах використовувалася не тільки морська вода, але і бруд, і водорості. Сьогодні, хоч Туніс, нарівні з Францією та Ізраїлем, залишається провідним світовим центром таласотерапії, необов'язково їхати до моря, щоб лікуватися ім. Талассо-процедури з підігрітою морською водою практикують і ті лікарні й курорти, що віддалені від морських берегів. Більш того, влаштувати собі талассо-лікування можна навіть у власній ванній.

Морські водорості в таласотерапії використовуються для обгортань. Маса, що складається з пресованих водоростей з додаванням морської бруду, нагрівається до 40 градусів і рівномірним шаром наноситься на проблемні зони під спеціальну термоплівку, а через годину змивається водою. Як правило, ця процедура застосовується при ревматизмі, артритах, зашлакованості організму, целюліті, порушенні обміну речовин, безсонні. Водорості і лікувальна грязь також наносяться у вигляді масок на обличчя: вони очищають пори, витягають з організму зайву рідину, прискорюють мікроциркуляцію крові і надають шкірі свіжий вигляд.

Ванни з підігрітою до 37 градусів морською водою показані тим, хто відчуває нестачу йоду і кальцію в організмі, страждає від шкірних захворювань, порушень роботи суглобів, стресів, надмірної ваги. У спеціалізованих талассо-центрах використовується також ефект гідромасажу для посилення ефекту від морської води. Однак подібна процедура можлива і в домашніх умовах, особливо при наявності джакузі. У цьому випадку морська вода замінюється звичайної гарячою водою з додаванням морської солі (краще - солі Мертвого моря). Курс розслаблюючих ванн з морською водою або сіллю допоможе позбутися від незначних проблем шкіри (почервоніння, лущення, прищів), приведе в порядок нервову систему і опорно-руховий апарат, поліпшить роботу суглобів, знизить навантаження на хребет.

На жаль, є у лікування морськими водоростями, солями і брудом протипоказання. Таласотерапія заборонена тим, у кого виявлені пухлини, діабет будь-якого типу, гострі інфекційні захворювання, а також стан гострого психозу, гіперфункція щитовидної залози або алергія на йод. З обережністю лікарі призначають талассо-процедури пацієнткам під час вагітності і літнім людям, у яких коли-небудь був інфаркт або інсульт.

Теги: ванна, сіль, лікування, бруд, обгортання, таласотерапія

Форми і методи масажу: ручний, загальний і приватний масаж

% Yulya4ka, автор JustLady. % % %
����� � ������ �������: ������, ����� � ������� ������
% Останнім часом все частіше лікарі призначають масаж як в цілях профілактики, так і з метою лікування багатьох захворювань. Він здатний поліпшити кровообіг, заспокоїти нервову систему, надати розслаблюючий вплив. Існує кілька форм і методів масажу.
% Статті за темою «Форми і методи масажу: ручний, загальний і приватний масаж» %
Форми і методи масажу: ручний, загальний і приватний масаж
% Масаж трав'яними мішечками %
Форми і методи масажу: ручний, загальний і приватний масаж
% Скульптурний масаж обличчя %
Форми і методи масажу: ручний, загальний і приватний масаж
% Робимо груди гарної за допомогою масажу %
Форми і методи масажу: ручний, загальний і приватний масаж
% Все про тайський масаж %

За способом проведення масаж можна класифікувати на ручний, апаратний і комбінований. Ручний спосіб вважається основним. Проводити його допустимо в самих різних умовах, і вдома в тому числі. Апаратний мало придатний для домашніх умов. А в спеціалізованих клініках вам можуть запропонувати досить ефективний гідромасаж, вібромасаж і деякі інші його різновиди.

Ручний масаж в свою чергу можна поділити на загальний і приватний. Загальний - це такий різновид механічного впливу, при якому масажується все тіло людини. Тривалість одного сеансу залежить від цілей, а також віку і ваги пацієнта. Тривалість в сеансі загального ручного масажу окремих ділянок тіла така: таз, спина, шия - близько 20 хвилин; верхні кінцівки - приблизно 12 хвилин; нижні кінцівки - близько 18 хвилин; живіт, груди - 10 хвилин.

На виконання окремих прийомів відводиться певний час. При загальному російською масажі, тривалість якого становить 60 хвилин, час розподіляється таким чином: на розминання всього тіла пацієнта дається 30 хвилин, на вижимання і розтирання - 24 хвилини, на активно-пасивні рухи, погладжування і вібрацію - 6 хвилин. Всі частини тіла можуть масажувати в різній послідовності. У загальний масаж не включається масаж голови.

Приватний масаж окремих ділянок тіла виконується більш детально, ніж загальний. Але в цілому його методика схожа з методикою загального масажу. Однак у приватному дуже важлива послідовність. Кожен сеанс починають з верхніх ділянок. Якщо пацієнту необхідно масажувати ноги, то процедура починається з стегна. Потім активною зоною стає колінний суглоб. Після цього поступово переходять на гомілку і стопу. А якщо необхідно провести масаж лише стопи, то його виконувати починають з гомілки.

Теги: форма, масаж, метод