Бамбуковий масаж - цілюща екзотика

���������� �����栗 �������� ��������
% Методика бамбукового масажу заснована на практиці креольських цілителів, які здавна застосовували його в лікувальних і профілактичних цілях. Основний принцип дії бамбукового масажу - розширення і звуження кровоносних судин.
% Статті за темою «Бамбуковий масаж - цілюща екзотика» %
Бамбуковий масаж - цілюща екзотика
% Екзотика дотиків: азіатський масаж %
Бамбуковий масаж - цілюща екзотика
% Креольська масаж бамбуковими паличками: техніка виконання %
Бамбуковий масаж - цілюща екзотика
% Звична екзотика - зелений чай і жасмин %
Бамбуковий масаж - цілюща екзотика
% Російська екзотика: суперкорисне овочі, про які ви не знаєте %
% При проведенні масажу використовуються бамбукові стебла різних розмірів для опрацювання різних ділянок тіла. Трубки великого діаметру розраховані на велику глибину проникнення в тканини. Основні напрямки руху відповідають принципам тайського масажу і збігаються з енергетичними каналами. Бамбукові палички розганяють лімфу, сприяють її відтоку і стимулюють кровообіг. Працювати паличками масажиста зручніше - так менше втомлюються руки і суглоби.%

Техніка бамбукового масажу

Перед початком сеансу бамбукові палички потрібно розігріти - роблять це акуратно, використовуючи спеціальну піч і намагаючись не перепалити стебла. Масаж теплими паличками - це різновид тайської методики, а китайські фахівці використовують ефірні масла під час процедури.

Спочатку масажист погладжує тканини і м'язи, розігріваючи їх - для цього використовуються палички самого великого діаметру. Потім він виконує руху паличками поменше і закінчує розігрівання бамбуком самого маленького діаметру. У перервах між зміною паличок майстер гладить шкіру долонями - це допомагає ще більше розслабити м'язи. Поступово рухи стають більш енергійними, натиск посилюється - так розминаються більш глибокі шари. Спеціальні віники з бамбука завершують сеанс масажу - тонкими прутиками, зібраними в пучки, масажист поплескує шкіру, розслабляючи її.

Переваги бамбукового масажу

Масаж з використанням бамбукових паличок відмінно розслаблює, знімає нервову напругу і стрес. За рахунок посилився дренажу лімфи і води відбувається виведення зайвої рідини, зникають набряки. Загальна оновлення процесів в організмі, обміну речовин і ділення клітин - результат посилення кровообігу. Ліфтинговий ефект бамбукового масажу робить необхідним його застосування в боротьбі з целюлітними проявами - палички «розбивають» жир, сприяють швидкому виведенню токсинів і шлаків. Цей різновид індійського масажу часто рекомендують лікарі як елемент системи лікування ожиріння, корекції ваги. Жінки люблять цей вид масажу за його омолоджуючий ефект і регенеруючі властивості.

Теги: масаж, технік, екзотика

Що таке фототерапія

% Світлана Селезньова, автор JustLady. % % %
��� ����� �����������
% Фототерапія - це процедура, яка спрямована на омолодження шкіри за допомогою світлодіодних променів. За допомогою неї ви не тільки маєте можливість омолодити шкіру, але і можете видалити підшкірні новоутворення (венозні сіточки, гемангіоми), дефекти пігментації, вугровий висип. Фототерапія проводитися тільки за призначенням лікаря, який визначає тривалість процедури і час проведення.
% Статті за темою «Що таке фототерапія» %
Що таке фототерапія
% Апаратна косметологія обличчя %
Що таке фототерапія
% Як впоратися із зимовою депресією %
Що таке фототерапія
% Як позбутися від пігментних плям %
Що таке фототерапія
% Боротьба з пігментними плямами %
% Дана процедура практично безболісна, максимум, що ви можете відчути - легке поколювання в області дії променя. Перш ніж почати процедуру - одягніть захищають окуляри. Після цього лікар завдасть охолоджуючий засіб на вашу шкіру.%

Переваги фототерапії полягає в тому, що доктор під час проведення процедури зможе контролювати і регулювати довжину світлової хвилі, тобто вплив променя на вашу шкіру.

Фототерапія при усуненні судинних зірочок, капілярної сітки і пігментації шкіри

Світловий промінь, спрямований на уражену ділянку шкіри, руйнує дрібні кровоносні судини і блокує їх порожнину. Після проведення процедури організм починає посилено виробляти фібрилярний білок (колаген та еластин), що сприяє пружності шкіри, звуженню пір, розгладженню дрібних зморшок. Світлодіодний промінь впливає тільки на темний пігмент (меланін), не ушкоджуючи шкіру навколо, тому ця процедура також є відмінним способом видалення пігментних плям.

Фототерапія при усуненні рубців

Навіть при такому дефекті шкіри як рубці, вам допоможе дана процедура. За допомогою все тих же променів відбувається зміна в текстурі шкіри. Червоний колір, який характерний для цих утворень, під впливом зближення дрібних кровоносних судин поступово зникає.

Фототерапія з метою омолоджування

Як правило, процедура омолодження займає близько півгодини, але робити її слід регулярно. Відразу після її проведення ви можете користуватися косметикою. Фотоомолодження полягає в наступному: за допомогою світлових променів відбувається вплив на шкірний покрив, який поступово згладжується (як при рубцях), шкіра стає більш еластичною за рахунок вироблення колагену і еластину.

Фототерапію можна проводити не всім людям, є протипоказання. Наприклад, якщо ви маєте серцево-судинні, онкологічні захворювання, туберкульоз, ниркову недостатність, то вам проводити процедуру ні в якому разі не можна.

Теги: спосіб, проведення, поняття, фототерапія

Масаж на всі випадки життя

% Ксенія, автор JustLady. % % %
������ �� ��� ������ �����
% Масаж відомий своїм різнобічним впливом на весь організм і, залежно від виду масажу та інтенсивності впливу на шкіру і м'язи, може чинити заспокійливий, тонізуючий і лікувальний ефект. Під дією масажу м'язи розслабляються і позбавляють тіло від втоми і напруги.
% Статті за темою «Масаж на всі випадки життя» %
Масаж на всі випадки життя
% Масаж проти зайвих кілограмів %
Масаж на всі випадки життя
% Масаж проти целюліту в домашніх умовах %
Масаж на всі випадки життя
% Масаж для схуднення живота %
Масаж на всі випадки життя
% Кращі техніки масажу %

Масаж робить шкіру пружною за рахунок поліпшення в ній кровообігу, підвищує стійкість до перепадів температур, поліпшує скорочувальну здатність м'язів і рухливість зв'язкового апарату. Регулярне проведення масажу полегшує роботу серця, тренує судинну систему, покращує кровопостачання і обмін речовин.

Масаж починається в певній послідовності і по ходу лімфатичної системи - знизу вгору. В залежності від необхідності можна застосовувати один із прийомів масажу: погладжування, розтирання, розминка, биття (рубленіє), вібрацію.

Самомасаж може проводитися самостійним погладжуванням окремих ділянок тіла з метою відновлення їх функцій. До цього масажу відноситься круговий масаж живота.

Гігієнічний масаж попереджає відкладення солей, зберігає фігуру. Його можна робити у вигляді самомасажу під душем або у ванні (розминаючи руки, ноги, погладжуючи живіт).

Косметичний масаж застосовується для догляду за обличчям і буває гігієнічний, лікувальний і пластичний. Найкращим часом для цього масажу є 1 годину до сну. Після гігієнічних процедур, на обличчя можна накласти гарячий компрес (на 1-2 хв) і, змастивши кінчики пальців маслом або кремом, зробити постукуючі рухи пальцями від середини лоба до скронь, вниз по переніссі на крила носа, від куточків рота до скул, по підборіддю вниз.

Реабілітаційний масаж спрямований на відновлення втрачених функціональних здібностей кінцівок (після операцій, розтягнень). Цей же вид масажу застосовується при захворюваннях легень у поєднанні баночного, перкуссионного (поліпшує дихання) і зігріваючого масажу.

Спортивний масаж може застосовуватися для розігрівання м'язів (передстартовий) і для усунення напруги і втоми (відновлювальний).

Сегментарно-рефлекторний масаж впливає через натискання на шкіру в певних місцях з метою відповідної реакції організму на роздратування. До цього виду масажу відносяться: сполучно-тканий, сегментарний, точковий, шиацу і китайський масаж.

Для масажу є свої протипоказання:

- Запальні захворювання на стадії загострення
% - Злоякісні новоутворення
% - Запалення лімфатичних вузлів
% - Варикозне розширення вен, аневризми
% - Запальні процеси на шкірі

При виконанні масажу варто дотримуватися необхідні вимоги. Масаж не робиться в пахвових западинах, пахової області, по ходу лімфатичних вузлів і на молочних залозах.

Теги: масаж, життя, самомасаж