Гавайський масаж Ломі-Ломі: показання та протипоказання до застосування

% Avril, автор JustLady. % % %
��������� ������ ����-����: ��������� � ���������������� � ����������
% У перекладі з гавайської мови ломи означає: масажувати, терти, натискати; плавний рух лапи м'якою і лагідною кішки. Це старовинне мистецтво зцілення Полінезії, яке практикувалося і передавалися з покоління в покоління хранителями священних таємниць природи - цілителями і старійшинами роду.
% Статті за темою «Гавайський масаж Ломі-Ломі: показання та протипоказання до застосування» %
Гавайський масаж Ломі-Ломі: показання та протипоказання до застосування
% Душ Шарко: показання та протипоказання %
Гавайський масаж Ломі-Ломі: показання та протипоказання до застосування
% Ефірна олія кипариса: властивості, користь, показання та протипоказання %
Гавайський масаж Ломі-Ломі: показання та протипоказання до застосування
% Лабіопластика: показання та протипоказання, ускладнення, реабілітація %
Гавайський масаж Ломі-Ломі: показання та протипоказання до застосування
% Інфрачервона сауна: показання та протипоказання %

Гавайський масаж Ломі-Ломі - єдність трьох складових: майстри, дихання пацієнта і енергії. Основу цілительської практики складають:

• молитва;
% • масаж;
% • ментальне очищення;
% • очищення сіллю;
% • тілесні практики;
% • подих;
% • робота з енергією.

Намір любові цілителя об'єднує всі ці елементи, що створює безмежний цілющий ефект. Знаряддям виробництва в техніці гавайського масажу ломи-ломи служать подушечки пальців, долоні, передпліччя, ступні ніг, коліна та лікті.

Плавні, що перетікають з одного в інше, масажні рухи, як граціозний танець, супроводжуваний постійним ритмом. Тіло наповнюється силою і енергією, поєднуючись аромо маслами, пахощами і технікою "циркулюючого" дихання.

Гавайський масаж Ломі-Ломі надає відновлює дію на організм фізично, психічно, емоційно і духовно. Покращуючи кровообіг, розслабляючи м'язову систему і відновлюючи суглобову рухливість, активізується процес сприйняття і звільнення стереотипного емоційного стану, відновлюючи енергообмін і вивільняючи творчий потенціал.

Показання до застосування масажу ломи-ломи

Гавайський масаж Ломі-Ломі показаний при станах брак любові, уваги і відчуттів дотику. За допомогою цієї унікальної техніки пригнічений стан, невроз і стреси йдуть на другий план. Гавайський масаж Ломі-Ломі позбавляє від невпевненості в собі і виліковує головні болі. Рекомендації для використання масажу допоможуть при захворюваннях шлунково-кишкового тракту та опорно-рухового апарату. Як профілактичний і лікувальний засіб масаж необхідно застосовувати при захворюваннях серцево-судинної системи і порушення кровообігу.

Протипоказання до застосування масажу ломи-ломи

Протипоказаннями до використання масажу є гострі інфекційні хвороби, висока температура і отруєння. При запаленні лімфовузлів та онкологічні захворювання це навряд чи принесе користь, швидше нашкодить. У категорію ризику входять люди похилого віку і діти до п'яти років.

Теги: масаж, показання, застосування, протипоказання

Російська лазня для схуднення

������� ���� ��� ���������
% Протягом уже багатьох століть російська лазня не втрачає своєї популярності. І не даремно! Ще в Стародавній Греції, в VII-V ст. до н.е. використовували банні процедури в лікувальних цілях, в тому числі і в боротьбі з ожирінням.
% Статті за темою «Російська лазня для схуднення» %
Російська лазня для схуднення
% Чи допомагають пластири для схуднення %
Російська лазня для схуднення
% Імбир для схуднення, протипоказання, корінь імбиру, чай з імбиром %
Російська лазня для схуднення
% Голковколювання - ефективний спосіб схуднути %
Російська лазня для схуднення
% Легкі дієти для схуднення %

Сьогодні лікувальні властивості російської лазні знайшли ще більше застосування в народній і традиційній медицині. Але як і раніше, як і в давні часи, вона вважається найефективніше, а головне - здоровим і природним способом позбавлення від зайвих жирових відкладень.

Правильний підхід до банної терапії, а саме поєднання банних процедур і раціонального, збалансованого харчування, дає чудові результати. За одну процедуру можна скинути до 2-х кілограмів зайвої ваги, але тільки якщо дотримуватися суворого питний режим. Це означає, що пити потрібно, але в невеликій кількості і не часто.

Зовсім обходитися без рідини не можна, так як у лазні тіло сильно потіє - це природно, але якщо не давати організму вологи ззовні, може відбутися його зневоднення, а це загрожує негативними наслідками. «Поїти» своє тіло в лазні найкраще трав'яним настоєм або зеленим чаєм, але ні в якому разі не пивом, фантой і подібними газованими напоями. Вони викликають ще більшу спрагу, і ефект схуднення буде нульовим.

Найбільший ефект схуднення від банних процедур досягається при використанні деяких додаткових засобів, таких, як сіль з медом або мед з редькою. Але гарні вони тільки в тому випадку, якщо на тілі немає яких-небудь ран: висипу, подряпин, опіків, виразок і грибкових уражень.

Дані кошти використовуються в парній для натирання тіла. З їх допомогою потовиділення посилюється і триває ще кілька хвилин після виходу з неї. Тому рекомендується не змивати з себе суміш одразу після виходу з парної, краще укутати в банний халат і продовжити потіти. А вже після, через 10-15 хвилин, прийняти теплий (але ніяк не холодний) душ.

За часом знаходження в парній має становити не більше 10 хвилин (більш тривалий проведення часу в ній небезпечно для здоров'я), після чого потрібно в вкутаним вигляді попотіти в передбаннику. Таких заходів для тих, що худнуть повинно бути не менше п'яти.

Але не слід забувати про головне! Хоча лікувальні властивості російської лазні досить великі, в той же час банні процедури вкрай протипоказані людям, страждаючим хворобами серця і навіть мають перші найменші ознаки серцевої недостатності. В цьому випадку краще скористатися іншими видами схуднення або ж проконсультуватися з цього приводу з лікарем.

Теги: російська, схуднення, російська, властивість

Кріотерапія в косметології: криомассаж і кріосауна

����������� � ������������: ���������� � ���������
% Кріотерапія - це лікування за допомогою зниженої температури. При цьому температура і час впливу підбирається так, щоб миттєво остудився лише верхній шар шкіри, але не наступало обмороження.
% Статті за темою «Кріотерапія в косметології: криомассаж і кріосауна» %
Кріотерапія в косметології: криомассаж і кріосауна
% Кріотерапія в косметології %
Кріотерапія в косметології: криомассаж і кріосауна
% Кріотерапія: мистецтво лікування холодом %
Кріотерапія в косметології: криомассаж і кріосауна
% Криомассаж: коли холод на користь %
Кріотерапія в косметології: криомассаж і кріосауна
% Кріотерапія, або сьогодні у нас в аптеці - лід! %

Кріотерапія давно використовується в медицині. Прикладання льоду до синців, огортання мокрим простирадлом при підвищеній температурі - все це варіанти кріотерапії. Її лікувальний ефект обумовлений рефлекторним звуженням кровоносних судин в місці впливу з подальшим розширенням їх і припливом крові до місця дії.

Кріосауна - це установка, почасти нагадує солярій, але діє за принципом миттєвого охолодження шкіри рідким азотом протягом декількох хвилин. За рахунок різкого спазму судин при охолодженні до мінус ста тридцяти градусів відбувається викид в кров гормонів задоволення - ендорфінів, а приплив крові до шкіри обумовлює омолоджуючий ефект. Доведено, що охолодження тіла людини до мінусової температури протягом декількох хвилин не тільки не завдає шкоди, але й вкрай позитивно позначається на стані всіх систем організму. При цьому важливо, щоб голова охолодженню не бралася.

Кріомасаж - вдале поєднання плюсів звичайного масажу і кріотерапії. Можна проводити його як для особи, так і для тіла. Наприклад, показанням до кріомассажа особи служать вугровий висип і наслідки її невмілого лікування, поява перших зморшок, загальне зниження еластичності шкіри; показаннями до проведення кріомассажа тіла є, в першу чергу, целюліт і жирові відкладення, набряки різного походження, м'язові болі, проблеми з суглобами.

Потрібно знати, що існує два різновиди кріомассажа: масаж льодом і масаж рідким азотом. При масажі льодом косметолог не повинен залишати лід надовго в одному місці обличчя або тіла, це може призвести до обморожень, а завершується масаж льодом тепловими процедурами. Масаж рідким азотом проводиться спеціальною дерев'яною палицею із закріпленим на кінці тампоном, який занурюють у посудину з рідким азотом для змочування тампона, а зетам і роблять масаж. Рідкий азот іспареется дуже швидко, тому масажист повинен діяти розторопно.

Треба також пам'ятати, що існує ряд протипоказань до кріопроцедур. Це, насамперед, механічні пошкодження шкіри, запальні захворювання, алергія на холод і ряд інших.

Теги: догляд, тіло, косметологія, кріотерапія, кріосауна