Тайський масаж: інструкція із застосування

������� ������: ���������� �� ����������
% Тайський масаж являє собою методику стимуляції всієї мускулатури організму шляхом гармонізації та грамотного розподілу енергій. Сеанси тайського масажу сприяють оздоровленню всього організму, нормалізації роботи органів та їх систем.
% Статті за темою «Тайський масаж: інструкція із застосування» %
Тайський масаж: інструкція із застосування
% Все про тайський масаж %
Тайський масаж: інструкція із застосування
% Тайський масаж: оновлення всього організму %
Тайський масаж: інструкція із застосування
% Мистецтво тайського масажу %
Тайський масаж: інструкція із застосування
% Кілька прийомів тайського масажу %
% Найдавніше мистецтво тайського масажу вважають лікувальним комплексом, який включає опрацювання біологічно активних точок, елементи йоги та активізацію енергетичних потенціалів організму. Він не схожий на звичні види масажу - людина не роздягається, лежить на звичайному матраці, масажист не використовує масло.%

Основні принципи тайського масажу розділені на 4 категорії:

- У відповідності з закономірностями циркуляції енергії масаж слід починати з опрацювання м'язів кінцівок і поступово просуватися до тулуба. Від корпусу слід знову повернутися до рук і ніг. Такий маршрут правильно розподіляє навантаження на кровоносні судини і сприяє відтоку лімфи.

- Напрямок будь-яких рухів повинно бути однаковим - від ніг до голови.

- Сеанс масажу починається з підготовчих прийомів, потім йде опрацювання м'язів по енергетичних каналах, а завершують процедуру елементи з практики йоги.

- Під час сеансу необхідно опрацювати всі частини тіла, при цьому дії, виконані на лівій стороні тіла, повинні бути продубльовані і на правій.

Техніка виконання масажу по тайської системі заснована на обминають рухах, при цьому основними прийомами є розтягнення, скручування і тиск. Масажист працює не тільки руками, він опрацьовує м'язи ліктями, передпліччя, п'ятами, стопами. Тому зручніше виконувати рухи, коли пацієнт одягнений - руки не ковзають, а чітко виконують потрібні прийоми по всьому тілу (від пальців стопи до верхівки). Тривалість сеансу (в середньому 2:00) дозволяє опрацювати все тіло, повернути м'язам пластичність, заспокоїти нервову систему.

Цінність тайського масажу в тому, що він не тільки впливає на фізичну форму людини - методика повертає радість життя, допомагає знайти гармонію і душевну рівновагу. Дисфункції внутрішніх органів зникають, нормалізується вага, знімаються стреси, і підвищується пружність шкіри. Тонізуючі відчуття від сеансу проявляються через дві години після завершення процедури - до цього людина відчуває неймовірний спокій і розслаблення.

Тайський масаж протипоказаний при наявності онкологічних захворювань, гострих інфекційних хвороб, порушеннях згортання крові.

Теги: масаж, технік, виконання, застосування

Як робити масаж комірцевої зони

% Sestr, автор JustLady. % % %
��� ������ ������ ������������ ����
% Одним з різновидів тайського масажу, його частиною, є масаж комірцевої зони - області потилиці, шиї і плечей, яка найбільш часто схильна набряклість, сольовим відкладенням і дисфункциям сполучних тканин. Це пов'язано з малорухливим способом життя і багатогодинним сидінням за комп'ютером. Особливо показаний цей масаж тим, хто страждає остеохондрозом, сколіозом, відчуває проблеми з тиском. Робити масаж комірцевої зони можна і в домашніх умовах.
% Статті за темою «Як робити масаж комірцевої зони» %
Як робити масаж комірцевої зони
% Як робити масаж комірцевої зони %
Як робити масаж комірцевої зони
% Як робити лікувальний масаж %
Як робити масаж комірцевої зони
% Бірманський масаж %
Як робити масаж комірцевої зони
% Бірманський масаж: техніка виконання %

Масаж комірцевої зони проводиться шляхом стягування-розтягування м'язів, розташованих в області шиї. Покладіть пацієнта на живіт і почніть масажувати його легкими рухами погладжують від потилиці до надплечmям, уздовж бічних і задньої поверхні шиї. Потім погладьте, злегка натискаючи, поверхня тіла по надплечьях від шиї до плечових суглобів. Ще п'ять-шість разів повторіть погладжування.

Розітріть задню поверхню шиї кінчиками пальців. Вони повинні рухатися спіралевіднимі рухами з легким натиском, поступально. Надплечья в сторін плечових суглобів розітріть окремо. До кожної сторони виконайте прийом по 8-10 секунд.

Розімніть область надплечій, з кожного боку. З боку шиї шкіру захопіть у вигляді складки, відтягніть її і розімніть S-образними рухами, поступово зрушуючи до плечового суглобу. Повторіть розминка кілька разів для кожної сторони.

Притримуючи однією рукою потилицю, другий виконайте розтягують руху плечових м'язів, ніжно натискаючи і проводячи по них великим пальцем від шиї до надплечій. Наприкінці затримайте рух руки на 3-4 секунди.
% Повторіть розтягування м'язів 3-5 разів і завершите масажні процедури погладжують рухами.

Під час проведення масажних процедур в шийно-комірцевої зоні, у пацієнта можуть виникати больові відчуття, це нормально і не є показанням до припинення процедури.

Прийоми, описані в статті, можна застосовувати в домашніх умовах, використовувати і для масування дитини. Більш тривалий і складний масаж, який потрібно в запущених випадках, радимо довірити професійним масажистам.

Теги: масаж, шия, остеохондроз, зона, область

Самомасаж обличчя і шиї як засіб поліпшення стану шкіри

% SkaZZka, автор JustLady. % % %
���������� ���� � ��� ��� �������� ��������� ��������� ����
% Самомасаж обличчя і шиї - дуже корисна косметична й лікувальна процедура. Вона допомагає поліпшити стан шкіри, завдяки чому ви будете виглядати молодше і красивіше. Щоденний масаж шиї та обличчя надовго збереже шкіру підтягнутою і пружною, надаючи сприятливий вплив не тільки на неї, але і на судини і м'язи.
% Статті за темою «Самомасаж обличчя і шиї як засіб поліпшення стану шкіри» %
Самомасаж обличчя і шиї як засіб поліпшення стану шкіри
% Самомасаж шиї %
Самомасаж обличчя і шиї як засіб поліпшення стану шкіри
% Маски для шиї, приготовані в домашніх умовах %
Самомасаж обличчя і шиї як засіб поліпшення стану шкіри
% Догляд за шиєю - швидке відновлення %
Самомасаж обличчя і шиї як засіб поліпшення стану шкіри
% Догляд за шиєю: як попередити появу зморшок %
% Самомасаж потрібно виконувати на добре очищеної шкірі. Перед процедурою бажано накласти на обличчя і шию гарячий компрес, який розширює пори і сприяє відторгненню рогових лусочок. А це, в свою чергу, веде до швидкого вбирання крему. Підготувати шкіру до масажу можна і за допомогою парової ванни.%

Перш ніж приступити до процедури, нанесіть на шию та обличчя пом'якшувальний крем, розподіліть його легкими і погладжують рухами, не зрушуючими шкіру. Виконуйте погладжування від середини лоба у напрямку до скронь, від середини підборіддя до мочок, від основи носа до вух, від зовнішніх кутів очей до внутрішніх по верхньому століттю і навпаки - по нижньому.

Рухи повинні бути легкими, ритмічними і рівномірними, не зміщувати і не розтягувати шкіру. Акцентуйтеся на тих областях, де більш виражені зморшки.

Запропонована техніка самомасажу виконується за допомогою погладжувань. Вона допомагає прискорити струм лімфи, поліпшити еластичність і живлення шкіри. Незважаючи на те, що метод погладжування досить простий, він ефективний у боротьбі за красу і молодість шкіри. Такий масаж розгладжує зморшки, робить шкіру обличчя і шиї шовковистою, пружною і свіжою.

Перед початком процедури «підготуйте» руки - вимийте їх з милом і зігрійте. Масажувати шкіру потрібно сухими теплими руками. Починайте самомасаж з шиї. Погладжування повинні бути легкими. Положення - будь-яке.

Самомасаж шиї

Розітріть долоні до появи приємного тепла. Знизу вгору пропрасовуйте ними задню частину шиї, потилицю і голову. Після цього опустіться нижче 7-го шийного хребця, рухайтеся долонями вгору і м'яко пропрасовуйте надпліччя у напрямку до пахвових западин. Повторіть 1-3 рази.

Від шиї і верхньої частини спини рухайтеся правою долонею по лівому надплечью. Повторіть 4-6 разів. Рух закінчується в пахвовій западині. Аналогічно лівою долонею виконайте проглаживание правого надпліччя.

Знизу вгору м'яко пропрасовуйте горло черзі тильними сторонами долонь з широко розставленими пальцями. При цьому нижню щелепу потрібно розслабити так, щоб вона злегка відвисла, а губи висунулися вперед. Повторіть кожною рукою 5-10 разів.

Самомасаж особи

«Умивання обличчя». Складіть долоні "човником", внутрішньої бічною стороною прикладіть їх вертикально в середній лінії обличчя. Долоні розташовані на щоках, пальці стикаються з волосистої частини голови. Розкрийте долоні і м'яко погладжуйте обличчя у напрямку до підборіддя і до вух.

Замріть на 2-4 секунди і нахиліть голову вперед, після чого продовжуйте рух. Лікті і голова при цьому повинні підніматися, а хребет - тягнутися вгору. Потім виконуйте погладжування долонями з розведеними пальцями в області за вухами, рухаючись вниз, по шиї і спині. Після цього повторіть рух вгору, але вже погладжуючи долонями передпліччя, і вниз - у напрямку до пахвових западин. Виконайте 1-4 рази.

Розкритими долонями м'яко пропрасовуйте шкіру від середньої лінії голови, рухаючись у напрямку до обличчя. Закінчується масаж «умиванням обличчя». Пальцями злегка «почухайте» голову, погладьте і знову «помийте» обличчя. Повторіть 2-3 рази.

Теги: шкіра, обличчя, засіб, шия, стан, поліпшення, технік, самомасаж