Таласотерапія - лікування морськими водоростями, сіллю, брудом

% Ольга Безручко, автор JustLady. % % %
�������������� - ������� �������� �����������, �����, ������
% Сьогодні все більшу і більшу популярність здобувають різні косметичні і спа-процедури, спрямовані на оздоровлення і омолоджування організму в цілому, на поліпшення стану шкіри, корекції фігури. І таласотерапія не є винятком. Лікувальна дія морських водоростей, бруду і солей на організм людини відомо вже давно, і сьогодні воно знайшло своє застосування в косметології.
% Статті за темою «Талассотерапия - лікування морськими водоростями, сіллю, брудом» %
Таласотерапія - лікування морськими водоростями, сіллю, брудом
Таласотерапія - лікування морськими водоростями, сіллю, брудом
% Талассотерапия - задоволення для улюбленого тіла %
Таласотерапія - лікування морськими водоростями, сіллю, брудом
% Чим же так корисна таласотерапія? %
Таласотерапія - лікування морськими водоростями, сіллю, брудом
% Талассотерапия: витончені перетворення %

Таласотерапія, або обгортання морськими водоростями, пропонують багато сучасних салони краси. Насправді лікувальний ефект роблять не тільки водорості, але і морська грязь, сіль, вода. Регулярні процедури із застосуванням цих продуктів можуть творити справжні чудеса.

Після сеансів обгортання водоростями, грязями або прийняття ванн з морською водою, шкіра стає гладкою і шовковистою, суха шкіра зволожується, виявляється омолоджуючий ефект. Допомагає таласотерапія схуднути, так як поліпшуються кровообіг і обмінні процеси в організмі, виводяться шлаки і токсини. З цієї ж причини ця спа-процедура ефективна при боротьбі з целюлітом.

Спокійна, умиротворена обстановка під час сеансу допомагає розслабитися, забути про всі проблеми і турботи. Тому таласотерапія показана при нервових розладах, постійних стресах.

Допомагає ця процедура і при захворюваннях щитовидної залози, екземі, дерматиті, астмі, бронхіті, псоріазі, гіпертонії, а також як відмінний засіб для відновлення організму після вагітності, пологів, різних операцій.

Таке позитивний вплив морських водоростей, води і грязей на людський організм пояснюється тим, що в них міститься багато корисних речовин і мінералів. Магній, калій, сульфат натрію і кальцію, йод, сірка, фосфор, цинк, селен - ось неповний список елементів. А їх гарне засвоєння обумовлено тим, що морська вода за складом близька до плазми крові людини. Причому засвоюється то кількість речовин, яке потрібно, тобто немає небезпеки перенаситити організм яким-небудь елементом.

Таласотерапія може проводитися в різних формах. Це можуть бути обгортання водоростями, грязьові або сольові ванни. Сеанс може проводитися в кілька етапів. Спочатку тіло очищають від зовнішніх забруднень, щоб поживні речовини краще проникали через пори в організм, потім йде власне саме обгортання (або прийняття ванни). Після цього на тіло може наноситися спеціальний морський гель, який посилить ефект від таласотерапії. І на заключному етапі йде прийом розслабляючого душа.

Таласотерапія походить як для чоловіків, так і для жінок. Її можна робити в будь-якому віці, так як вона допомагає боротися не тільки з уже існуючими проблемами, а й запобігає появі багатьох захворювань. Але є у цієї спа-процедури і протипоказання. Якщо у вас є алергія на йод, незагоєні рани, деякі шкірні захворювання, ви перенесли менше півроку тому інфаркт або інсульт, то тоді від таласотерапії доведеться відмовитися.

Теги: ванна, сіль, лікування, бруд, обгортання, таласотерапія

Види масажу в домашніх умовах

���� ������� � �������� ��������
% Цілющі властивості масажу відомі з давніх часів. За допомогою масажу можна позбутися від самих різних недуг - від стресу й напруги до простудних та інших хронічних захворювань. Для того щоб регулярно отримувати розслабляючий масаж, не обов'язково відвідувати масажиста, деякі види масажу можна робити самостійно в домашніх умовах, і вони будуть достатньо ефективними і дієвими.
% Статті за темою «Види масажу в домашніх умовах» %
Види масажу в домашніх умовах
% Антицелюлітний масаж в домашніх умовах %
Види масажу в домашніх умовах
% Підтяжка обличчя в домашніх умовах %
Види масажу в домашніх умовах
% Вакуумний масаж в домашніх умовах %
Види масажу в домашніх умовах
% Збільшення грудей без операції. Доступні засоби в домашніх умовах %

Одним з найбільш корисних вважається точковий масаж, який впливає на біологічно активні точки, розташовані на ступнях і долонях кожної людини. Масажувати ці точки можна самостійно за допомогою дерев'яного кульки діаметром 3-4 см.

Завдяки такому регулярному масажу, ви можете поліпшити своє самопочуття, зняти стрес, зменшити втому, повернути своєму обличчю красу і молодість, посилити регенераційні процеси в організмі. Робити масаж долонь дерев'яним кулькою дуже просто. Просто плавно прокочують кульку по контуру долоні лівої руки круговими рухами, а потім починайте зміщувати кола, по спіралі прокочуючи кульку у напрямку до центру долоні. Стисніть кулька всередині долоні і струсіть кисть руки. Після цього повторіть масаж на долоні лівої руки.

Закінчивши масаж рук, переходите до масажу ніг. Сядьте в зручну позу на жорсткий стілець і сперся на спинку. Покладіть кульку на підлогу на коврик і поставте на кульку ступню лівої ноги так, щоб кулька виявився точно під склепінням стопи. Починайте прокатувати кульку, виконуючи плавні рухи ногою, намагаючись охопити всю ступню під час масажу. Поміняйте ногу і прокатайте кулька ступень правої ноги. Масажуйте кожну ступню і кожну долоню по п'ять хвилин - загальна тривалість масажу повинна скласти близько півгодини, з урахуванням перерв.

Крім кульок, ви можете з успіхом використовувати для тонізуючого масажу бамбукові палички для японської кухні. Візьміть дві палички різного діаметру і різної довжини, а потім починайте акуратно розтирати і розминати ними шкіру різних частин тіла, змінюючи ритм впливу і силу натиснення на шкіру. Прокатувати палички можна не тільки по ногах, руках, животі та стегнах, але і по обличчю - прокочують палички горизонтально і вертикально по вилицях, лобі, підборіддя і щік. Це зробить шкіру еластичною і пружною.

Теги: домашні, умова, масаж, вид, самомасаж

Гідротерапія: холодні і гарячі ванни

% Ксенія, автор JustLady. % % %
������������: �������� � ������� �����
% Гідротерапії цілком можна назвати і лікуванням і насолодою, оскільки вона розслабляє організм і одночасно справляє на нього свій зцілювальний ефект. Лікування водою включає в себе обливання, обтирання, душ і ванни. Кожен з цих методів впливу викликає різні відчуття. Але найприємнішим з них є ванни.
% Статті за темою «Гідротерапія: холодні і гарячі ванни» %
Гідротерапія: холодні і гарячі ванни
% Гідротерапія - насолода у ванні %
Гідротерапія: холодні і гарячі ванни
% Гідротерапія для душі і тіла %
Гідротерапія: холодні і гарячі ванни
% Лікувальні ванни: види, правила приготування і прийому %
Гідротерапія: холодні і гарячі ванни
% Гідротерапія: лід і краса %

У гідротерапії застосовуються різні види ванн: холодні (нижче 20оС), прохолодні (20-32оС), теплі (38-39оС) і гарячі (40оС і вище). Кожна з них по-своєму впливає на організм. Це відбувається через нервові закінчення на шкірі. На таке температурне подразнення в першу чергу відкликаються хворі органи, змінені тканини, в яких посилюється кровообіг і відбувається поступове відновлення на клітинному рівні.

Холодні ванни корисні для загального зміцнення організму, при лікуванні неврозів і ожирінні. Їх тривалість рідко перевищує 3 хвилини. Під впливом холоду відбувається спочатку звуження, а потім розширення судин, а також накопичення тепла, а потім його віддача. Ці фізіологічні зміни підвищують обмін речовин і посилюють роботу серцево-судинної та дихальної систем. Якщо тривалість процедури відповідає реактивним здібностям організму, то після холодної води з'являється відчуття свіжості, бадьорості і легкого збудження. В іншому ж випадку відчувається пригнічений і дратівливе стан.

Теплі ванни корисні при неврозах, психічних розладах, при деяких шкірних захворюваннях, запальних процесах, а також хворобах нирок і легень. Тепла вода поступово зігріває тіло, заспокоює нервову систему, сприяє поліпшенню сну. Теплі ванни можна приймати до 30 хвилин і більше.

Гарячі ванни роблять на організм сильний вплив, тому призначаються тільки при задовільному стані серцево-судинної системи, а також при відсутності туберкульозу, кровотеч, базедової хвороби, загальної слабкості та виснаженні. Вони посилюють роботу серця, приплив крові до шкіри, підвищують температуру тіла і призводять до рясного потовиділення. Гарячі ванни корисні при зниженому обміні речовин (при подагрі та ожирінні), при захворюваннях суглобів неревматичного походження, захворювань кісток, нервів, м'язів, при шкірних хворобах, печінкової і кишкової кольках. Гарячі ванни приймаються від декількох секунд до 2 хвилин, при хорошому стані серцево-судинної системи до 10 хвилин.

Гідротерапія корисна не тільки для лікування, але і для профілактики. Однак користь від неї можна отримати тільки при дотриманні цілого ряду правил. До них відноситься регулярність і своєчасність (ванни показані не раніше, ніж через 1, 5-2 години після прийому їжі), лікування безперервним курсом з урахуванням протипоказань, дотримання температури води і тривалості процедури.

Тонізуючі прохолодні ванни краще робити до обіду, а заспокійливі - в будь-який час дня і ввечері. Кожна процедура повинна переходити в тривалий відпочинок.

Теги: ванна, холодна, гаряче